Szerző Téma: Corolla Verso  (Megtekintve 1556947 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

robber

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Corolla Verso
« Válasz #4020 Dátum: 2014.08.04 08:23:14 »
sziasztok!
egy új tag vagyok egy 2004-es corolla verso tulajdonosa..nos amiért írok..2 hete ellopták minden iratommal együtt az egyetlen kulcsomat az autóhoz..hosszas keresgélés után találtam Pesten az Aranykulcs kft-t, aki azt ígérte egy nap alatt programozással együtt megcsinálják a 2 kulcsot,csak vigyem fel az immobilizer vezérlőjét..a következő történt..kész lett,kifizet,hazahoz,kulcs bele,de semmi..ígéretet kaptam a cég tulajdonosától,h.majd lemegyek, megoldom,de azóta sem jött,a telefont meg nem veszi fel..most van két használhatatlan kulcsom..szerintetek most mitévő legyek?

Blacika

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Corolla Verso
« Válasz #4021 Dátum: 2014.08.04 18:39:34 »
Üdv mindenkinek!

Mint leendő COV tulaj szeretnék infókat kérni. Lenne egy 2002 1,8 135 le automata váltós autó (nem MMT). Nagyon tetszik csak nem tudom lakókocsi vontatásnál hogyan viselkedne? Van valakinek esetleg ilyen irányú tapasztalata? Illetve nem nagyon találtam használati útmutatót ehez az autóhoz.

Laci

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Corolla Verso
« Válasz #4022 Dátum: 2014.08.04 20:39:47 »
szerintetek most mitévő legyek?
Ne hagyd magad lerázni.

onkyo607

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Corolla Verso
« Válasz #4023 Dátum: 2014.08.08 20:48:04 »
2007 toyota corolla verzo-hoz szükségem lenne egy távirányító házra vagy gumibetétre.(gumi sajna elkopott)
Hol lehetne beszerezni és mennyibe fájna?

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re: Corolla Verso
« Válasz #4024 Dátum: 2014.08.09 00:53:29 »
Kulcs házat és méretre vágandó gumi lapot az ebay-ról lehet olcsón beszerezni.

Steve OP

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 105
Re:Corolla Verso
« Válasz #4025 Dátum: 2014.08.12 22:19:50 »
Köszi a tippeket, tegnap volt a kocsi szervizen, feltöltötték a rendszert, egyből ugy hüt mint ujkorába  :clap:
Szerencsére klimakompresszornak sincs semmi baja uh tényleg az lehetett hogy letiltodott a kevés gáz miatt

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10266
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Corolla Verso
« Válasz #4026 Dátum: 2014.08.12 22:23:52 »
Fel kell tölteni és nyomást mérni, akkor kiderül működik e és mennyire jó még a kompresszor.
Szerintem nincs nagy baja, gáz hiány miatt a nyomáskapcsoló tiltja a kompresszort.
Köszi a tippeket, tegnap volt a kocsi szervizen, feltöltötték a rendszert, egyből ugy hüt mint ujkorába  :clap:
Szerencsére klimakompresszornak sincs semmi baja uh tényleg az lehetett hogy letiltodott a kevés gáz miatt


Köszi, megint tanultam valamit  :yes:

hypervisor

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Corolla Verso
« Válasz #4027 Dátum: 2014.08.13 07:31:44 »
Szia,
neked is digit klíma van?

Nemrég meghallgattam alaposabban a konzol középe felöl jön a hang, nem lehet hogy valami miatt a légterelők reléit kapcsolgatja a komputer?

Üdv,
Balázs

Hali!
Ugyanez a jelenség időnként nálam is van, a kesztyűtartók körül, alulról bentről jövő kattogó hang, és nekem is akkor ha pl. megállok egy piros lámpánál vagy elindulok egy kis ideig kattog- kocog aztán csend és lehet napokig hónapokig semmi. Én sem tudom mi lehet...
ha valakinek volt hasonló jelenség és ötlete én is meghallgatnám...  ::)

NyariG

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 397
Re:Corolla Verso
« Válasz #4028 Dátum: 2014.08.23 20:01:54 »
Sziasztok,

a héten volt műszakin a kocsim, és akkor jelezte a szerelő hogy a kuplung elég gyenge és nemsokára csere érett lesz.
Elég vad árat mondott rá ill azt mondta lehet hogy a lendkereket is (ami egy vagyon)cserélni kellene de ezt csak akkor tudják megmondani ha szétbontották a jószágot.

Véleményekre lennék kíváncsi hogy mitévő legyek, mik a tapasztalatok.

A kérdést inkább a lendkerék zavarja össze, mivel komplett kuplungszettet lehet venni luk-ot kb60e ill valeo-t 90 ért. De ha a lenkerék is kell akkor azt én 340e ért találtam.
Ok, vannak akiknek van kedvezménye itt ott de az akkor is tetemes összeg.

Kérdésem hogy meglehet e állapítani valahogy megbontás nélkül hogy kell e cserélni a lendkereket. Ill mi a vélemény a lendkerék felújításról. Olvastam hogy adnak rá 1 év garit, akkor annyira nem lehet szar nem?
Valaki járt már ilyen cipőben?



lupus

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Corolla Verso
« Válasz #4029 Dátum: 2014.08.25 12:49:58 »
Urak!
Belebujt a kisordog a talicskaba.
Szombat reggel nem indult.Hivtam a szerelot,jott.Hibakod nincs.Beloktuk.A muhelyben belenezett es azt mondta inditomotor.Kapott egy ujat es ujra jo volt.Nem egeszen 24 oraig.Masnap reggel ugyanaz a hiba.Ujra a szereldeben kotottunk ki.Minden mukodik az asztalon kulon-kulon.Osszerakva egyszer indit es mukodik.MAjd 3-5perc varakozas utan nem indul tobbe.
Kimerte az akksit,jo.Kicserelte egy masikra is,csak miert ne.Kimerte az osszes vezeteket,ami az inditomotorhoz megy.Mindegyiken tokeletes ertekek vannak.Probalkozott a relek cserelgetesevel is.Azokat is kemeregette.Minden tokeletes.Minden vezetek vegzodest,akkusarut,reletalpat megreszelgetett,bar sehol sem volt kosz,vagy korrozio.Az inditomotor az asztalon megy.A bendix behuz minden alkalommal,amikor nem indul.De semmi mas nem tortenik.MEg egy halovany fordulasi kiserlet sincs az inditomotortol.
Valakinek otlete?

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Corolla Verso
« Válasz #4030 Dátum: 2014.08.25 14:16:57 »
Urak!
Belebujt a kisordog a talicskaba.
Szombat reggel nem indult.Hivtam a szerelot,jott.Hibakod nincs.Beloktuk.A muhelyben belenezett es azt mondta inditomotor.Kapott egy ujat es ujra jo volt.Nem egeszen 24 oraig.Masnap reggel ugyanaz a hiba.Ujra a szereldeben kotottunk ki.Minden mukodik az asztalon kulon-kulon.Osszerakva egyszer indit es mukodik.MAjd 3-5perc varakozas utan nem indul tobbe.
Kimerte az akksit,jo.Kicserelte egy masikra is,csak miert ne.Kimerte az osszes vezeteket,ami az inditomotorhoz megy.Mindegyiken tokeletes ertekek vannak.Probalkozott a relek cserelgetesevel is.Azokat is kemeregette.Minden tokeletes.Minden vezetek vegzodest,akkusarut,reletalpat megreszelgetett,bar sehol sem volt kosz,vagy korrozio.Az inditomotor az asztalon megy.A bendix behuz minden alkalommal,amikor nem indul.De semmi mas nem tortenik.MEg egy halovany fordulasi kiserlet sincs az inditomotortol.
Valakinek otlete?
Hát ilyen állapotban még eladni sem lenne könnyű ... én betolnám egy bontóba ... esetleg egy olasz/francia autókra szakosodott emberkéhez elvinném, ők szerintem több nem induló kocsival találkoznak, lehet valamelyik rámutat a hibás alkatrészre. Persze csak titoktartási szerződéssel mennék, mert másnap az összes fórumon rajtam röhögnének.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:Corolla Verso
« Válasz #4031 Dátum: 2014.08.25 18:56:52 »
Urak!
Belebujt a kisordog a talicskaba.
Szombat reggel nem indult.Hivtam a szerelot,jott.Hibakod nincs.Beloktuk.A muhelyben belenezett es azt mondta inditomotor.Kapott egy ujat es ujra jo volt.Nem egeszen 24 oraig.Masnap reggel ugyanaz a hiba.Ujra a szereldeben kotottunk ki.Minden mukodik az asztalon kulon-kulon.Osszerakva egyszer indit es mukodik.MAjd 3-5perc varakozas utan nem indul tobbe.
Kimerte az akksit,jo.Kicserelte egy masikra is,csak miert ne.Kimerte az osszes vezeteket,ami az inditomotorhoz megy.Mindegyiken tokeletes ertekek vannak.Probalkozott a relek cserelgetesevel is.Azokat is kemeregette.Minden tokeletes.Minden vezetek vegzodest,akkusarut,reletalpat megreszelgetett,bar sehol sem volt kosz,vagy korrozio.Az inditomotor az asztalon megy.A bendix behuz minden alkalommal,amikor nem indul.De semmi mas nem tortenik.MEg egy halovany fordulasi kiserlet sincs az inditomotortol.
Valakinek otlete?
Immobilizer?
music     

lupus

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Corolla Verso
« Válasz #4032 Dátum: 2014.09.11 19:34:13 »
Urak!
Belebujt a kisordog a talicskaba...
Ugy tunik megvan a bunos! Alig 2 hetbe tellett. Meg szerencse,hogy pont nyaralni voltam es nem kellett a szeker. A lendkerek fogai vannak elnyalva. Igy az inditomotor fogaival nem jo szogben allnak,ezert nem indul. Sebessegbe kicsit lokdosni kell az ulesbol (1-10perc) es egyszercsak beindul. Szoval,szereznem kell bele egyet es gyorsan kiirni ra,hogy elado. Vagy eladni igy,mint extra lopasgatlo.
Meg jobb,hogy az alapjarat is vacakol. A normalis 800 helyett beall 500korulre. NEkem meg a hajam kihullik,hogy ugyan mikor doglig meg a lampanal es nem indul 5percig.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corolla Verso
« Válasz #4033 Dátum: 2014.09.12 05:52:50 »
milyen lendkerék?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

lupus

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re: Corolla Verso
« Válasz #4034 Dátum: 2014.09.12 09:15:12 »
milyen lendkerék?
flywheek. Ezt mondta a szerelo.