Szerző Téma: IS (Altezza)  (Megtekintve 738198 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: IS (Altezza)
« Válasz #795 Dátum: 2009.06.28 12:08:55 »
Erre a szép, letisztult formájú autóra én biztosan nem tennék spoilert. Onnantól lőttek az eleganciának, átalakul kvázi-tuning autóvá. Szerintem  :)

Meg aztán: a spoileres kocsi automatikusan jóval több hülyegyereket késztet arra, hogy mepróbáljon lenyomni, versenyezzen veled stb.  ::)
Egyébként érdekes dolog ez, ha ennek a szónak a fordítását nézzük...Zavaró, elrontó (filmeknél poént lelövő...)Néha tényleg így viselkedik egy-egy autónál. És itt most nem konkrétan a fent linkelt verzióra gondolok,  :flowers:
Gabe 254.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: IS (Altezza)
« Válasz #796 Dátum: 2009.06.28 13:44:35 »
Egü, mél ment.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: IS (Altezza)
« Válasz #797 Dátum: 2009.06.28 22:01:32 »
Egyébként érdekes dolog ez, ha ennek a szónak a fordítását nézzük...Zavaró, elrontó (filmeknél poént lelövő...)Néha tényleg így viselkedik egy-egy autónál. És itt most nem konkrétan a fent linkelt verzióra gondolok,  :flowers:
Hát mert a légellenállást ténylegesen el is rontja  :yes: ... Nézz meg egy Forma 1-es autót, a sok spoiler miatt rosszabb az alaktényezője (cW), mint egy kockának  :otlet:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #798 Dátum: 2009.06.28 22:20:31 »
Ma bekerült végre a másik fejtámlába is a monitor.


Úgy néz ki, nemcsak én szeretem az autóm  :D :

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: IS (Altezza)
« Válasz #799 Dátum: 2009.06.28 22:38:05 »
Úgy néz ki, nemcsak én szeretem az autóm  :D ...

 :clap: ... Én is így kezdtem  ;) ... Csak az Dacia volt  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peety

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re: IS (Altezza)
« Válasz #800 Dátum: 2009.06.29 16:36:48 »
Jelentem Szegeden pénteken diónagyságú jég esett. Mutter vadonatúj Lancere úgy néz ki mint az ementáli sajt  :cry:, viszont a lexusnak kutya baja sem esett :D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: IS (Altezza)
« Válasz #801 Dátum: 2009.06.29 19:26:46 »
Jelentem Szegeden pénteken diónagyságú jég esett. Mutter vadonatúj Lancere úgy néz ki mint az ementáli sajt  :cry:, viszont a lexusnak kutya baja sem esett :D

Szegedi vagy? Valamikor egy előre megbeszélt mini találkozó alkalmával megnézhetem az autódat? :)
kisa
born to ride

Peety

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re: IS (Altezza)
« Válasz #802 Dátum: 2009.06.29 19:50:11 »
Jelentem Szegeden pénteken diónagyságú jég esett. Mutter vadonatúj Lancere úgy néz ki mint az ementáli sajt  :cry:, viszont a lexusnak kutya baja sem esett :D

Szegedi vagy? Valamikor egy előre megbeszélt mini találkozó alkalmával megnézhetem az autódat? :)

Természetesen. Ha minden jól megy a héten rendszámot kap. Jövő héten már figyelheted az úton is  :D
Amúgy egy rakpartos találkozóban benne vagyok.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: IS (Altezza)
« Válasz #803 Dátum: 2009.06.29 20:15:20 »
Természetesen. Ha minden jól megy a héten rendszámot kap. Jövő héten már figyelheted az úton is  :D
Amúgy egy rakpartos találkozóban benne vagyok.

Én vásárhelyi vagyok, de megoldjuk mindenképp :)
Majd lepontosítjuk :)
A nyári találkozóra jössz? Esetleg csatlakozhatnál a kis konvojhoz :) ami tényleg nem nagy, tavaly 2autó, tavaly előtt 5autó volt :) Idén jó lenne többen menni!
kisa
born to ride

Peety

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re: IS (Altezza)
« Válasz #804 Dátum: 2009.06.29 20:20:40 »
Ha rá érek szívesen csatlakozok, mikor lesz?

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: IS (Altezza)
« Válasz #805 Dátum: 2009.06.29 20:27:15 »
Ha rá érek szívesen csatlakozok, mikor lesz?
Július 25. szombat. Bővebb info  itt :)
kisa
born to ride

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: IS (Altezza)
« Válasz #806 Dátum: 2009.06.29 20:36:36 »
Természetesen. Ha minden jól megy a héten rendszámot kap. Jövő héten már figyelheted az úton is  :D
Amúgy egy rakpartos találkozóban benne vagyok.

Én vásárhelyi vagyok, de megoldjuk mindenképp :)
Majd lepontosítjuk :)
A nyári találkozóra jössz? Esetleg csatlakozhatnál a kis konvojhoz :) ami tényleg nem nagy, tavaly 2autó, tavaly előtt 5autó volt :) Idén jó lenne többen menni!
Asszem akkor én is elgurulnék a rakpartig :D Persze csak ha lehet!  :whistling:
Gabe 254.


TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: IS (Altezza)
« Válasz #808 Dátum: 2009.07.01 20:01:31 »
Jó lett szerintem ez a 250C bár én tuti csak akkor vennék cabriot ha sok pénzem lenne és nem tudnám hova elkölteni :) Biztos jó feelinges a cabriozás, de ha nyitott tetővel mész akkor nem sok csomagot tudsz magaddal vinni ha pl mész az adriára nyaralni(igaz nem végig nyitott tetővel mész, de ha bepakoltál hátra akkor már menetközben nem úgy van, hogy gondolsz egyet és lenyitod vagy felcsukod mert mondjuk jampizni akarsz a határnál :)) persze ezis áthidalható kis hátizsák benne pár ruha aztán egy vaskos bankkártya és gond már nem lehet. :D :D Én attól félnék hogy mikor nyitva van a tető, és egy repülő madár pont akkor pottyantana vagy f.sná el magát :wacko: :wacko: és rá az ülésre vagy a műszerfalra esne, de ugyan így nyitott tetőablaknál  :wacko:

TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: IS (Altezza)
« Válasz #809 Dátum: 2009.07.01 20:08:34 »
Múltkor láttam egy IS-F-es videót youtube-n és a gyerek a távirányítón hosszan lenyomta a nyitás gombot és akkor az össze ablakot lehúzta és a tetőablakot is kinyitotta magától, ez gyárilag van az IS-ekben vagy ilyen utólagos dolog vagy esetleg IS-F kiváltásg? :D :D
A video:

Persze Twin turbo már benne van és persze hol máshol lenne mint amerikában.... :) Úgy szeretnék ott lakni :D :D :D [rohog]
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.01 20:16:02 írta ToMii »