Szerző Téma: 2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér  (Megtekintve 97130 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #225 Dátum: 2007.06.12 15:23:24 »
Az illatosítókat ma szállította le a gyártó, úgyhogy ez már nem jáccik.
Legközelebb ne hetekkel késõbb ötleteljetek.
 :szemez:  :szemez:  :szemez:

leszilaci

  • Vendég
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #226 Dátum: 2007.06.12 15:34:16 »
Idézetet írta: "Misi"
Az illatosítókat ma szállította le a gyártó, úgyhogy ez már nem jáccik.
Legközelebb ne hetekkel késõbb ötleteljetek.
 :szemez:  :szemez:  :szemez:

akkor majd jövõre...
bár nem hiszem,h túl nagy lenne az illatosító mérete, és nehezen lehetne leolvasni a pici "rajt"számot
szerk.: de még mindig jól össze lehet firkálni mondjuk alkohol filccel,h számozott legyen...bár nem szép

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #227 Dátum: 2007.06.12 18:32:06 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Lymphater"

De ha minden kötél szakad, én fogok a célhoz állni és ott írom a nyerteseket, Kacsa meg indít.  :otlet:
Ekkor viszont a rajthoz kell valaki aki terelgeti az autókat.


Terelgetem én, abban amúgyis jó vagyok. :-) Majd megoldjuk a cserélgetést.


A terelgetés nagy segítség, csak annyi kell, hogy a barma ne a visszatérõ oldalon akarjon menni, és hogy ne állják el a visszatérõsávot.  :hipnozis:

A visszatérõsáv végén lassító és balra való kitérés lesz, és tiszta lesz a terep, ezt rámbízhatod!  :otlet: (A szlalomból meghagyjuk a végsõ lassítót, hogy ne legyen be és elszállás) :vezetes:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #228 Dátum: 2007.06.12 18:51:47 »
(A szlalom nem a gyorsulás pályáján lesz.)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #229 Dátum: 2007.06.12 20:36:34 »
Idézetet írta: "Misi"
(A szlalom nem a gyorsulás pályáján lesz.)


Miért is??  :mivan:  Ezeddig errõl volt szó, hogy egymást követõen lesz a két program egy helyen, mert ezzel idõt, és fáradságot takarítunk meg, másrészt a két program nem csinál egymásnak konkurenciát... :idea:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #230 Dátum: 2007.06.12 21:45:05 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Misi"
(A szlalom nem a gyorsulás pályáján lesz.)


Miért is??  :mivan:  Ezeddig errõl volt szó, hogy egymást követõen lesz a két program egy helyen, mert ezzel idõt, és fáradságot takarítunk meg, másrészt a két program nem csinál egymásnak konkurenciát... :idea:


egen..eddig errõl volt szó :mivan:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #231 Dátum: 2007.06.12 22:02:26 »
A programok egymás után lesznek, de a tapasztalat az, hogy a gyorsulásos pályaszakasz keskeny a szlalomnak.
Amíg a gyorsulás nem kezdõdik, a pálya le lesz zárva, akárcsak tavaly.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #232 Dátum: 2007.06.13 07:26:23 »
Idézetet írta: "Misi"
A programok egymás után lesznek, de a tapasztalat az, hogy a gyorsulásos pályaszakasz keskeny a szlalomnak.
Amíg a gyorsulás nem kezdõdik, a pálya le lesz zárva, akárcsak tavaly.


Szerintem meg nem keskeny, de nem akarok vitatkozni. Csak hatékony szerettem volna lenni. :szemez:
Továbbra is javasolom az egyhelyszínes rendezést.
A biztonságért ne aggódj, elég, ha én teszem azt, úgy gondolom, hogy annyira ismersz már, hogy nem csinálok felelõtlen pályát, ami bárkit is veszélyeztetne, így vagy úgy.

 :otlet: Próbáljuk meg egy helyszínen, lesz arra idõnk, hogy közösen megbeszéljük. :figyellek:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #233 Dátum: 2007.06.13 07:50:17 »
szerintem nem keskeny egy közel 10 m széles út a szlalomnak...vedd Orfût...teli volt padkákkal, mégis megoldottuk eksön nélkül...sõt Zénóka rükiben is lenyomta :faradt:  :ordog:  :crazy:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #234 Dátum: 2007.06.13 07:52:36 »
Szerintem semmivel sem hatékonyabb 1 pályán rendezni a két versenyt. Ahogy azt írtam nem egy idõben lesz, ráadásul a nagy placc kihasználatlanul állna. (Vagy mivel a gyorsulós pálya foglalt lenne a szlalom miatt, mindenki ott rodeózna. A gyorsulós szakaszt sokkal könnyebb lezárni.)
A 2 évvel ezelött Japfesten pedig bebizonyosodott, hogy az a pályaszakasz szûk. Nincs bukótér, stb. Nem akarom, hogy szükség legyen a mentõre, mint akkor. Hiába építesz viszonylag lassú pályát, nem tudhatod, hogy milyen mentalitású sofõrök indulnak majd. Ne feledd, nem csak ismerõsök lesznek ott, hanem remélhetõleg egy halom ismeretlen is. Számomra elsõ a biztonság.
Még így is lesz rizikó...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #235 Dátum: 2007.06.13 11:13:17 »
Idézetet írta: "Misi"
Szerintem semmivel sem hatékonyabb 1 pályán rendezni a két versenyt. Ahogy azt írtam nem egy idõben lesz, ráadásul a nagy placc kihasználatlanul állna. (Vagy mivel a gyorsulós pálya foglalt lenne a szlalom miatt, mindenki ott rodeózna. A gyorsulós szakaszt sokkal könnyebb lezárni.)
A 2 évvel ezelött Japfesten pedig bebizonyosodott, hogy az a pályaszakasz szûk. Nincs bukótér, stb. Nem akarom, hogy szükség legyen a mentõre, mint akkor. Hiába építesz viszonylag lassú pályát, nem tudhatod, hogy milyen mentalitású sofõrök indulnak majd. Ne feledd, nem csak ismerõsök lesznek ott, hanem remélhetõleg egy halom ismeretlen is. Számomra elsõ a biztonság.
Még így is lesz rizikó...

A Japfesten az bizonyosodott be, hogy hiba volt a végérõl kivenni a lassítót, de hagyjuk. Azonban négyzet alakú területen szlalomot csak hasonlót lehet kitûzni, mint a sokat kritizált tavalyi. Vagy nincsen hosszú egyenes, vagy nincsen a terület kihasználva. Az ideális szlalompálya szvsz. minimum 200 m hosszú és 10-15 méter széles téglalap alakú terület.
Rizikó, természetesen van, és onnan indul, hogy beengedjük az usereket a kapun. Azzal azonban mélységesen egyetértek, hogy elsõ a biztonság.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #236 Dátum: 2007.06.13 11:56:49 »
HELP!

Egyenlõre nem kaptunk választ a reptérrõl áramügyben, azaz elképzelhetõ, hogy saját magunknak kell megoldani az áramellátást.
Amit "táplálni" kéne az néhány hûtõ a büfénél, számítógép (nem laptop).
Ha valaki tud generátort szerezni, akkor kérjük, hogy jelentekzzen!

Kacsa

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1327
  • a club védett madara
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #237 Dátum: 2007.06.13 14:53:01 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Misi"
Szerintem semmivel sem hatékonyabb 1 pályán rendezni a két versenyt. Ahogy azt írtam nem egy idõben lesz, ráadásul a nagy placc kihasználatlanul állna. (Vagy mivel a gyorsulós pálya foglalt lenne a szlalom miatt, mindenki ott rodeózna. A gyorsulós szakaszt sokkal könnyebb lezárni.)
A 2 évvel ezelött Japfesten pedig bebizonyosodott, hogy az a pályaszakasz szûk. Nincs bukótér, stb. Nem akarom, hogy szükség legyen a mentõre, mint akkor. Hiába építesz viszonylag lassú pályát, nem tudhatod, hogy milyen mentalitású sofõrök indulnak majd. Ne feledd, nem csak ismerõsök lesznek ott, hanem remélhetõleg egy halom ismeretlen is. Számomra elsõ a biztonság.
Még így is lesz rizikó...

A Japfesten az bizonyosodott be, hogy hiba volt a végérõl kivenni a lassítót, de hagyjuk. Azonban négyzet alakú területen szlalomot csak hasonlót lehet kitûzni, mint a sokat kritizált tavalyi. Vagy nincsen hosszú egyenes, vagy nincsen a terület kihasználva. Az ideális szlalompálya szvsz. minimum 200 m hosszú és 10-15 méter széles téglalap alakú terület.
Rizikó, természetesen van, és onnan indul, hogy beengedjük az usereket a kapun. Azzal azonban mélységesen egyetértek, hogy elsõ a biztonság.

azt mondod hogy ahol múlt évben volt a szlalom, szerinted nem elég nagy placc?

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #238 Dátum: 2007.06.13 15:46:18 »
Idézetet írta: "kacsa"
azt mondod hogy ahol múlt évben volt a szlalom, szerinted nem elég nagy placc?

nem, aszondja, hogy a placc jó, csak akkora pályán olyan szlalomot lehet csak rendezni amin soha az életben nem lesz tempó... ergo nem elég hosszú, viszont szélesnek széles...

pedig jó lenne egy két elvállalós szakasz,nem "kettõ kuplungrugdos", úgy hogy egy jó egyhengeres trabanttal abszolútot lehet menni majd :faradt:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #239 Dátum: 2007.06.13 18:34:47 »
Majd nagyobb területen rendezzük, mint eddig. (Eddig csak a placc felét használtuk.)