Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3369642 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12600 Dátum: 2015.03.24 14:02:30 »
Nem gondolnám, hogy a kiírt futásteljesítmény után kell feltétlen a középső könyöklőt és a kormányt bőröztetni PII-ben, de árulkodó jel az biztos.
Today, tomorrow and after tomorrow!

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12601 Dátum: 2015.03.24 15:14:48 »

Üdv Srácok.
Már elég rég jártam erre. Hálaistennek, mert évek óta semmi baja a Priusnak.  :clap:
Viszont mostanában állandóan azt hallom mindenhol, hogy viszik a Priusokat mint a cukrot.  Hallottam arról is, hogy van rá megoldás. Mivel tudom, hogy nem publikus (érthető) és ötletem is van, hogy mi lehet, de ha esetleg valaki kompetens az ügyben, írjon már privátot nekem kérem.
Anno még Bíró Gábor fórumtársa beszélgettem sokat és ő segített navi frissítésben is. Fel is hívtam telón, az üggyel kapcsolatban, de már sajna ki esett a pikszisből és mondta, hogy írjak nektek, hátha valaki tud segít.
Egyébként a Navi frissítés is újra aktuális lenne. :) Szóval ebben is kérném a segítségeteket. A menetét ismerem.  :D De a "hozzájárulás" miatt egy személyes találkozóra azért szükség lenne. :)

Előre is nagyon köszönöm.

Üdv.
Pü-ben este írok a védelmi témában.

A navi frissítésnél a frissítés menetét elárulod? :)
Köszi.

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12602 Dátum: 2015.03.24 15:35:45 »

Nem gondolnám, hogy a kiírt futásteljesítmény után kell feltétlen a középső könyöklőt és a kormányt bőröztetni PII-ben, de árulkodó jel az biztos.
Auuu de randa az a könyöklő... Inkább felkutatnék valahogy toyota kárpitot mint ez.
A kormány szerintem gyári, bár mobilon nézem most, lehet tévedek.

IceRocko

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12603 Dátum: 2015.03.24 15:45:16 »
Pü-ben este írok a védelmi témában.

A navi frissítésnél a frissítés menetét elárulod? :)
Köszi.

Köszönöm. Én is írtam PÜ-t.

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12604 Dátum: 2015.03.24 15:54:21 »
Én is csatlakozom Solya2k ajánlásához a védelemmel kapcsolatban. Nekem is az a szaki csinálta, aki neki.

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12605 Dátum: 2015.03.24 20:47:03 »
Auuu de randa az a könyöklő... Inkább felkutatnék valahogy toyota kárpitot mint ez.
A kormány szerintem gyári, bár mobilon nézem most, lehet tévedek.
A "kézifék" pedáljának látványát kifelejtettem, (t.i. a magam részéről 1 évben ált. 2x használom: kerékcserénél :D) a vezetőülés meg mintha ki lenne égetve?
Today, tomorrow and after tomorrow!

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12606 Dátum: 2015.03.24 21:04:18 »
A "kézifék" pedáljának látványát kifelejtettem, (t.i. a magam részéről 1 évben ált. 2x használom: kerékcserénél :D) a vezetőülés meg mintha ki lenne égetve?

Én minden megálláskor használom.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12607 Dátum: 2015.03.26 11:39:57 »
Én minden megálláskor használom.
Minek azt a bowdent nyújtani! Én csak enyhénél nagyobb lejtős helyen használom, h ne a P-t terhelje.

Sík úton sosem használom, párh parkolásnál direkt előny, emrt meg tud mozdulni az autó koccintáskor, amit még a másik béna sofőr is észrevesz, ellenben kéziféknél fixált autóra, amikor csak nyomja-nyomja, és deformálódik a lökös (láttam már ilyent).

Ezért amikor csak lehet NEM használok kéziféket.

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12608 Dátum: 2015.03.26 14:02:40 »
Minek azt a bowdent nyújtani! Én csak enyhénél nagyobb lejtős helyen használom, h ne a P-t terhelje.

Sík úton sosem használom, párh parkolásnál direkt előny, emrt meg tud mozdulni az autó koccintáskor, amit még a másik béna sofőr is észrevesz, ellenben kéziféknél fixált autóra, amikor csak nyomja-nyomja, és deformálódik a lökös (láttam már ilyent).

Ezért amikor csak lehet NEM használok kéziféket.

Lejtős az udvar ahol állok.

tg77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12609 Dátum: 2015.03.26 18:43:37 »
Sziasztok!

Friss Prius 2-es tulajként kérdeznék. A fényszóróra elhalványuló műszerfal világítást ki lehet úgy kapcsolni, hogy gyújtás levétel után is megőrizze ezt a beállítást? Az ablakokat nem tudja automatikusan felhúzni az központi zár bezárásánál?

 

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12610 Dátum: 2015.03.26 19:13:29 »
Sziasztok!

Friss Prius 2-es tulajként kérdeznék. A fényszóróra elhalványuló műszerfal világítást ki lehet úgy kapcsolni, hogy gyújtás levétel után is megőrizze ezt a beállítást? Az ablakokat nem tudja automatikusan felhúzni az központi zár bezárásánál?

 

Ha arra gondolsz, hogy megőrizze az emelt fényerőt azt sajnos nem lehet. Minden alkalommal újra feljebb kell állítani.
Az ablakot sem húzza fel. Utólag lehet bele szereltetni egy kis kütyüt amivel már felhúzza az ablakot.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12611 Dátum: 2015.03.26 19:23:45 »
A mienk megjegyzi a fényerő beállítást. 2004-es.

tg77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12612 Dátum: 2015.03.26 20:09:26 »
Ha arra gondolsz, hogy megőrizze az emelt fényerőt azt sajnos nem lehet. Minden alkalommal újra feljebb kell állítani.
Az ablakot sem húzza fel. Utólag lehet bele szereltetni egy kis kütyüt amivel már felhúzza az ablakot.

Ez a kütyü érdekelne. Tudsz róla pontosabb infót is?

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12613 Dátum: 2015.03.26 20:27:12 »
Google: komfortmodul

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12614 Dátum: 2015.03.26 20:45:41 »
A mienk megjegyzi a fényerő beállítást. 2004-es.

Akkor ezt a fícsört kivették a facelift során, eddig akiről tudok senkinek nem jegyezte meg.  Igaz mind 2006 utáni P2.