Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2120123 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8550 Dátum: 2012.01.24 07:50:39 »
A tolatóradar, meg ott van benne utólagosan, az baj? Nekem is lesz tavasszal, méghozzá színrefújt.  :D
Bepi vazz, ott a vonóhorog a radar előtt!!! :devil: :D [rohog]
         

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8551 Dátum: 2012.01.24 08:38:21 »
Bepi vazz, ott a vonóhorog a radar előtt!!! :devil: :D [rohog]
Naés?  :lol: Ha nem a leggagyibb fajta a radar, akkor tanítható, minden további nélkül felszerelhető vonóhorogra is, bármilyen furcsa. Ezt Trotter mondta nekem, Ő is ilyennel rendelkezik a Scenicen.
Ilyen lesz az enyém  ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8552 Dátum: 2012.01.24 10:32:49 »
ha javasolhatom, olyat vegyél, amit ki lehet kapcsolni, vagy le lehet halkítani

a haverom corollájában gyári tolatóradar van, de még nem jött rá, hogy lehet kikapcsolni
2x ültem a kocsiban, de én ***t kapnék, ha nekem úgy sípolna

mondjuk néha jól jön, szó se róla
1.4 sol 2004

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8553 Dátum: 2012.01.24 10:50:59 »
a haverom corollájában gyári tolatóradar van, de még nem jött rá, hogy lehet kikapcsolni
2x ültem a kocsiban, de én ***t kapnék, ha nekem úgy sípolna

Én nagyon szeretem  :D .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8554 Dátum: 2012.01.24 13:34:46 »
Naés?  :lol: Ha nem a leggagyibb fajta a radar, akkor tanítható, minden további nélkül felszerelhető vonóhorogra is, bármilyen furcsa. Ezt Trotter mondta nekem, Ő is ilyennel rendelkezik a Scenicen.
Ilyen lesz az enyém  ;)


Nem kötözködésböl, de minek Neked tolatóradar?
Eddig megvoltál nélküle, gondolom megtanultál tolatni!  :)

Èn a tolatóradar, autómata váltó, és parkolássegítö hármast nem nagyon preferálom.
Szerintem ezektöl szép az autózás és ha ezek vannak sokkal gépiesebb az egész.
Èn például szeretek centizni és szórakozni a parkolásoknál, valamint szeretem kihuzatni a kocsit 5000ig, máskor meg 2000nél elváltani.  ;)



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8555 Dátum: 2012.01.24 14:16:49 »
ha javasolhatom, olyat vegyél, amit ki lehet kapcsolni, vagy le lehet halkítani
Te mardel, nem tudom, elolvastad-e, mit írtál?
Áruld már el nekem, miért jó a kikapcsolható tolató radar??!!  :wacko: :eek: Az csak akkor pittyeg, amikor R-ben van a váltó, TE! Hogy ne legyen nagyon hangos, betekerem a hangszóródobozát vmi rongyba, vagy szivacsba, ami letompítja, oszt gól... Bakker, tudsz olyanokat írni néha, amitől égnek áll a hajam...  :whistling: :hug:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8556 Dátum: 2012.01.24 14:25:29 »

Nem kötözködésböl, de minek Neked tolatóradar?
Eddig megvoltál nélküle, gondolom megtanultál tolatni!  :)

Èn a tolatóradar, autómata váltó, és parkolássegítö hármast nem nagyon preferálom.
Szerintem ezektöl szép az autózás és ha ezek vannak sokkal gépiesebb az egész.
Èn például szeretek centizni és szórakozni a parkolásoknál, valamint szeretem kihuzatni a kocsit 5000ig, máskor meg 2000nél elváltani.  ;)
Nem vettem kötözködésnek, régebben leírtam az okát, még azelőtt, hogy felregeltél ide.  ;) Szóval:
Mikor vettem az autót, a hátsó lökhárítóm hibátlan volt. Tudtam, hogy volt fényezve, de csak kb tavaly tavasszal jött ekő rajta, hogy a festéket borító lakk réteg elkezdett felpattogzani, amolyan fincsi hólyagos formában. Ez igen csúnyán néz ki, tekintettel arra, hogy az autó másképp szinte hibátlan állapotú. Úgy döntöttem, hogy újra fújatom a hátsó lököst idén tavasszal, de, ha már új fényezés, akkor kap egy szett tolató radart is, mindössze 6800Ft-ért. Ez a radar már van annyira intelligens, hogy a vonóhorgot "megtanulja", tehát egyáltalán nem olyan paradoxon az ötlet, mint, amilyennek hangzik elsőre.

Gondolhatod azt, hogy vonóhoroghoz minek radar is? Elmondom Neked, hogy nagyon is kell, mert egyrészt nem kell majd koppig tolatnom, amit eddig sem szerettem és, ha lehetett, elkerültem. Továbbá, volt egy sajnálatos tévedésem 2 éve, amikor tolattam ki a helyi Tuskó parkolójából, srégen mögöttem egy másik autóval egyetemben, egyszerre. Egymásnak éppen holttérben voltunk és kb 1km/h sebességgel (már a féket nyomtam, hogy indulok előre) összekoccantunk és, mivel a találkozásunkkor szöget zárt be a 2 autó helyzete, a vonóhorgon kívül, összeért a lökhárítónk is. Így, a lakkhibámon kívül egy kisebb súrolás is látható a lökösön, ami szintén ok arra, hogy telibe fújassam a hátsó lökhárítómat és arra is, hogy egy radart szereltessek be, mert meggyőződésem, hogy a radar visított volna, ha van.
Szóval, ennyi a teljes sztori a miértre, gondolom, így már érthető a tervem.  :surrender: ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8557 Dátum: 2012.01.24 14:36:47 »

Nem kötözködésböl, de minek Neked tolatóradar?
Eddig megvoltál nélküle, gondolom megtanultál tolatni!  :)

Èn a tolatóradar, autómata váltó, és parkolássegítö hármast nem nagyon preferálom.
Szerintem ezektöl szép az autózás és ha ezek vannak sokkal gépiesebb az egész.
Èn például szeretek centizni és szórakozni a parkolásoknál, valamint szeretem kihuzatni a kocsit 5000ig, máskor meg 2000nél elváltani;)
Ez automata váltóval is működik minden további nélkül viszont a dugóban megszűnik a kuplung-1-2-fék kényszerűség, amit szerintem senki nem sorol az autózás élvezetei közé.  :flowers:

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8558 Dátum: 2012.01.24 14:40:42 »
Te mardel, nem tudom, elolvastad-e, mit írtál?
Áruld már el nekem, miért jó a kikapcsolható tolató radar??!!  :wacko: :eek: Az csak akkor pittyeg, amikor R-ben van a váltó, TE! Hogy ne legyen nagyon hangos, betekerem a hangszóródobozát vmi rongyba, vagy szivacsba, ami letompítja, oszt gól... Bakker, tudsz olyanokat írni néha, amitől égnek áll a hajam...  :whistling: :hug:

azért írtam, mert engem eléggé zavar, de hátha az asszonyoknak jól jön, oszt mindenki kapcsolgathatja ahogy akarja

volt egy szomszédunk, neki a skodája lambadát játszott amikor hátramenetbe tette, na egy olyan viszont jó lenne :D
1.4 sol 2004

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8559 Dátum: 2012.01.24 14:44:13 »
Ez automata váltóval is működik minden további nélkül viszont a dugóban megszűnik a kuplung-1-2-fék kényszerűség, amit szerintem senki nem sorol az autózás élvezetei közé.  :flowers:
Ha tehetném, máris csatlakoznék hozzád egy Priusszal! Nekem pont az a vezetés élménye, amikor álló motorral, tiszta elektromos hajtással csordogálok a forgalomban...  :clap: :D Erről még csak álmodozom, de egyszer be fogom itt jelenteni, hogy MEGAVANAPRIUS!!!  ;)
És egyet értek Veled.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8560 Dátum: 2012.01.24 14:47:52 »
azért írtam, mert engem eléggé zavar, de hátha az asszonyoknak jól jön, oszt mindenki kapcsolgathatja ahogy akarja

volt egy szomszédunk, neki a skodája lambadát játszott amikor hátramenetbe tette, na egy olyan viszont jó lenne :D
Ezutóbbi nem radar, hanem a hangot adó tolatólámpa... vérgagyi...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8561 Dátum: 2012.01.24 16:37:05 »
Ezutóbbi nem radar, hanem a hangot adó tolatólámpa... vérgagyi...
Egyet értek gagyi.
Max annyi értelme van hogy ha tolatsz akkor minden hülye odanéz és azt mondja " de kaki"  :devil:

TSityu

  • Vendég
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8562 Dátum: 2012.01.24 19:48:17 »
Ez automata váltóval is működik minden további nélkül viszont a dugóban megszűnik a kuplung-1-2-fék kényszerűség, amit szerintem senki nem sorol az autózás élvezetei közé.  :flowers:

De én igen.  :D

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8563 Dátum: 2012.01.24 20:14:40 »
Te kis mazochista, Teee...  :D :pai:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282