Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2120130 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7620 Dátum: 2011.08.19 16:42:33 »
most hívott fel a tulaj, hogy nem adja el nekem az autót, mert túl sokat kérdezgetek, meg többször felhívtam

lezsíroztuk hogy hétfőn közösen megnézetjük, és ha jó, akkor meg is vesszük, már elintéztem mindent, szabadnap, lóvé, ilyesmi

annyit kértem még tőle, hogy ahol szervizelték, ott nézzünk bele a számítógépbe, hogy mikor mit szervizeltek rajta

első kocsim lenne, olyan nagy baj, hogy sokat kérdezek? nem az a természetes?

mitévő legyek?  :?:
1.4 sol 2004

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7621 Dátum: 2011.08.19 16:44:30 »
Kérdezd meg, anyukája ráér-e a sarkon...
         

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7622 Dátum: 2011.08.19 16:48:58 »
most hívott fel a tulaj, hogy nem adja el nekem az autót, mert túl sokat kérdezgetek, meg többször felhívtam

lezsíroztuk hogy hétfőn közösen megnézetjük, és ha jó, akkor meg is vesszük, már elintéztem mindent, szabadnap, lóvé, ilyesmi

annyit kértem még tőle, hogy ahol szervizelték, ott nézzünk bele a számítógépbe, hogy mikor mit szervizeltek rajta

első kocsim lenne, olyan nagy baj, hogy sokat kérdezek? nem az a természetes?

mitévő legyek?  :?:
Képzeld el, ha itt a forumot is olvasta volna :cool2:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7623 Dátum: 2011.08.19 16:50:03 »
Kérdezd meg, anyukája ráér-e a sarkon...
Ez nagyon jó :flowers:

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7624 Dátum: 2011.08.19 17:35:29 »
nem téma, van még kocsi a piacon

csak azt nem értem, mi a baj azzal, hogy amíg átnézik a kocsit, felhívjuk a másik szervizt.
amikor ezt lebeszéltük, fél óra múlva jött a telefon hogy áá, inkább mégsem  :lol:
1.4 sol 2004

TSityu

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7625 Dátum: 2011.08.19 17:41:08 »
Kérdezd meg, anyukája ráér-e a sarkon...

Azért azt ne felejts el, hogy annak adja el a kocsit akinek akarja.  ;) (vagy aki színpatikus neki  :D)

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7626 Dátum: 2011.08.19 17:56:17 »
nem téma, van még kocsi a piacon
csak azt nem értem, mi a baj azzal, hogy amíg átnézik a kocsit, felhívjuk a másik szervizt.
amikor ezt lebeszéltük, fél óra múlva jött a telefon hogy áá, inkább mégsem  :lol:
Szerintem nem stimmel az a kocsi, ha a mai világban valaki ilyen elutasító a kérdezősködés miatt, meg a szerviz miatt, ott valami nem OK.  :no:
Egyébként soroksárról/soroksári útról én lehet a TsushoM5-höz vittem volna.

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7627 Dátum: 2011.08.19 18:10:32 »
TSityu: nem kötöttünk szerződést, nincs sértődés részemről, csak megvan a véleményem a dologról  :nono:

Ákos: így van, ahogy mondod.



de máris van 2 másik kiszemeltem, az egyik helyben, azt hétfőn nézem meg, a másik kicsit messzebb, azt majd meglátom.
azok 1.4esek, de kevesebb km-rel
1.4 sol 2004

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7628 Dátum: 2011.08.19 18:11:30 »
Kérdezd meg, anyukája ráér-e a sarkon...

nem vagyok én olyan  :censored:  :innocent:
1.4 sol 2004

TSityu

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7629 Dátum: 2011.08.19 18:30:13 »
TSityu: nem kötöttünk szerződést, nincs sértődés részemről, csak megvan a véleményem a dologról  :nono:

Nem személyesen rád gondoltam, de lehet megunta a sok érdeklődést és eldöntötte, hogy "komolytalan" vevő vagy akire nem akarja pazarolni az idejét.  :hug:

(hogy ez így van, vagy sem, azt nem tudom  :flowers:)

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7630 Dátum: 2011.08.19 18:43:06 »
TSityu: nem kötöttünk szerződést, nincs sértődés részemről, csak megvan a véleményem a dologról  :nono:

Nem személyesen rád gondoltam, de lehet megunta a sok érdeklődést és eldöntötte, hogy "komolytalan" vevő vagy akire nem akarja pazarolni az idejét.  :hug:

(hogy ez így van, vagy sem, azt nem tudom  :flowers:)

ha az első hívás után másnap REGGEL 7kor megnézik a kocsit, és következő nap már le van szervezve minden, az nem komolytalan dolog
szerintem másról van szó, de mondom mostmár tökmindegy, megveszem másét, nem téma
1.4 sol 2004

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10687
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7631 Dátum: 2011.08.19 18:56:17 »
Lehet azt sérelmezte, hogy nem kapott foglalót.  :no:
De a mai világban valóban felelőtlenség a részéről (hacsak nem talált valakit a rokonságán belül), ha ennyire elutasító... Ott tényleg valami nincs rendben...  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7632 Dátum: 2011.08.19 20:07:10 »
Az a problem hogy picit komolytalannak tűnik és vacillálónak az aki mindenre rákérdez :) én 2autót adtam el, mindnél magam elmondtam mindent, nincs lelkiismeret furdalásom afelől hogy szart adtam volna el, hisz tudtak mindenről... Toyotánál én elhoztam, aztán magam hívtam fel a szervízkönnyben lévő szervizt, mindent elmondtak :D amit tudni akartam...  Persze az ember a tutira törekedik, de a használt autó rizikó, vagy jó vagy nem, nem tudsz mit csinálni, be kell vállalni :(

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7633 Dátum: 2011.08.19 20:42:18 »
Lehet azt sérelmezte, hogy nem kapott foglalót.  :no:
De a mai világban valóban felelőtlenség a részéről (hacsak nem talált valakit a rokonságán belül), ha ennyire elutasító... Ott tényleg valami nincs rendben...  :hmmmm:
Ha foglalot adsz azzal már mindent eldöntöttél- ezt persze hogy tetszett volna neki. De mivan ha a vevőnek mégse tetszik valami, kezdődik a herce hurca.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7634 Dátum: 2011.08.19 20:46:58 »
Lehet azt sérelmezte, hogy nem kapott foglalót.  :no:
De a mai világban valóban felelőtlenség a részéről (hacsak nem talált valakit a rokonságán belül), ha ennyire elutasító... Ott tényleg valami nincs rendben...  :hmmmm:
Foglalót? Azt csak szervizes átnézés után...
UI:
De normális eladó, és normális vevő esetén nem is kell foglaló. Én mikor a corit vettem, nem tettem le foglalót, csak szóban foglaltam le, és ez
elég volt az eladónak. Pár hónapja, mikor eladtam az fastrát, én sem kértem foglalót, mert szóban megegyeztünk.
Mondjuk a bátyám kocsiját egyből foglalóztuk, de az kereskedés árulta, és (szerintem) baromi jó vétel volt.
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.19 20:49:25 írta Ákos2004 »