Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2120021 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7125 Dátum: 2011.07.21 08:28:58 »
Én élőben ezt láttam nézegettem, sőt még bele is ülhettem :D
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_liftback_1.3._16v_ac-4954411

Így hogy megtöri a hátát az a kis spoiler egész pofás, nélküle viszont nem tetszik, de el tudnám fogadni :) Ja persze akkor 780volt még :D
Ugyanilyen az enyém is. :) Szárny nélkül csúnya csótány.  :clap: :wub:
Amúgy mi a baj ezzel a feketével? Ismerősöm is nézte nemrég, akkor úgy volt, megvette vki. Ez belül igazi Terra (kívül nem látszik, mert fekete az egész) :D

Tudom, kimondottan szereted a kis pápaszemest :yes:
:yes: (Bár időbe telt... :whistling: )
         

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7126 Dátum: 2011.07.21 08:31:39 »
Én élőben ezt láttam nézegettem, sőt még bele is ülhettem :D
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_liftback_1.3._16v_ac-4954411

Így hogy megtöri a hátát az a kis spoiler egész pofás élőben, nélküle viszont nem tetszik, de el tudnám fogadni :) Ja persze akkor 780volt még :D
Tényleg nagyon feldobja :yes: És még kávét is le tudod rakni, vagy szallonázni, ha megállasz a parkoloban :lol:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7127 Dátum: 2011.07.21 08:33:27 »
Tényleg nagyon feldobja :yes: És még kávét is le tudod rakni, vagy szallonázni, ha megállasz a parkoloban :lol:
Aki a szárnyamhoz nyúl, annak töröm el kezét-lábát... Csavarozva van egy könnyű kis műanyag elem, az hiányzik még, hogy tálcának használják, főleg a drága fényezésen... :nono: :devil: Hasonló a szitu a rendszámtábla feletti kis elemecskével, mindenki azzal akarja felemelni a hátsó ajtót... :censored:
         

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7128 Dátum: 2011.07.21 08:36:08 »
Én élőben ezt láttam nézegettem, sőt még bele is ülhettem :D
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_liftback_1.3._16v_ac-4954411

Így hogy megtöri a hátát az a kis spoiler egész pofás, nélküle viszont nem tetszik, de el tudnám fogadni :) Ja persze akkor 780volt még :D
Ugyanilyen az enyém is. :) Szárny nélkül csúnya csótány.  :clap: :wub:

nagyon pofás kocsid van ::)
1.4 sol 2004

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7129 Dátum: 2011.07.21 08:38:52 »
Tényleg nagyon feldobja :yes: És még kávét is le tudod rakni, vagy szallonázni, ha megállasz a parkoloban :lol:
Aki a szárnyamhoz nyúl, annak töröm el kezét-lábát... Csavarozva van egy könnyű kis műanyag elem, az hiányzik még, hogy tálcának használják, főleg a drága fényezésen... :nono: :devil: Hasonló a szitu a rendszámtábla feletti kis elemecskével, mindenki azzal akarja felemelni a hátsó ajtót... :censored:
Pedig milyen jol nézne ki piroskockás abrosszal, rajta mindenféle piknik elemozsiával [rohog]
Egyszer országut mellett megálltunk mert már nagyon éhesek voltunk, vágtam kenyeret meg ráraktam a sonkaszeletet. Jött egy kamion , erre elrepült a sonka [rohog] :D

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7130 Dátum: 2011.07.21 08:44:31 »
Amúgy mi a baj ezzel a feketével? Ismerősöm is nézte nemrég, akkor úgy volt, megvette vki. Ez belül igazi Terra (kívül nem látszik, mert fekete az egész) :D

Az ára :( Amúgy tényleg korrekt állapotban volt, nincsenek utólagos hegesztések, motorja szépen járt, gyönyörű hangja volt...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7131 Dátum: 2011.07.21 08:51:32 »
Az ára :( Amúgy tényleg korrekt állapotban volt, nincsenek utólagos hegesztések, motorja szépen járt, gyönyörű hangja volt...
Akkor pedig nem drága... bár a kereskedés, ahol van, az a durván hagyjuk kategória. Ettől függetlenül nekem kicsit gyanús hogy már három hete megvan és nem "nyúlta le" senki. :hmmmm:
szerk: ne lepődj meg, autóvásárlás terén durván pesszimista vagyok és rosszhiszemű :devil:
         

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7132 Dátum: 2011.07.21 08:52:16 »
Idézet
tavaly volt egy ilyen szitum. megállok füreden a tesco mélygarázsban. megyünk ki látom két gyerek a mellettem megálló autóból ott esznek a csomagtartómon.
mennek elfele kérdem "Fiúk a szeméttel a csomitartómon mi lesz?"   vállat vontak elmentek.  aztán véletlenül  kaptak két igen komoly ajtórányitást fémig csak hogy érezzék a törödést.
látták, nem szóltak. 
Nekem hasonló felépítésű Honda Accord'91 volt, azon meg a 6dbos karton ásványvíz nyoma maradt meg amikor egyszer a járda mellett parkoltam, valaki megpihent, és hát mégse tehette le a földre, utána meg még véletlen se emelte volna meg, hiszen fárad, lehúzta róla... ilyen ez a balkán ország, nincs mit csodálkozni :( Fiat is frissen volt fényezve másfél év panel előtti élet után meg nem mondta senki...

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7133 Dátum: 2011.07.21 08:55:14 »
Én élőben ezt láttam nézegettem, sőt még bele is ülhettem :D
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_liftback_1.3._16v_ac-4954411

Így hogy megtöri a hátát az a kis spoiler egész pofás élőben, nélküle viszont nem tetszik, de el tudnám fogadni :) Ja persze akkor 780volt még :D

ezt már énis néztem, ittvan tőlem kb 3kmre....átmentem csepelre a gubacsi hidon és jobbra fiat/autocity kereskedés....vmikor május körül lehettem ott haverral, de akkor még irreálisan 800fölött volt az auto. nekem amugy van rossz tapasztalatom ezzel a csepeli autocity céggel....törött autokat is előszeretettel adnának el jo magas áron..jönnek a hülye bevizsgálos papirral,h megnézték, erre belenézel a motortérbe és salátát látsz.....áááááááááá.  

Irtam privit késő robi!!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7134 Dátum: 2011.07.21 08:56:03 »
Akkor pedig nem drága... bár a kereskedés, ahol van, az a durván hagyjuk kategória. Ettől függetlenül nekem kicsit gyanús hogy már három hete megvan és nem "nyúlta le" senki. :hmmmm:
szerk: ne lepődj meg, autóvásárlás terén durván pesszimista vagyok és rosszhiszemű :devil:

3 Hete? :D Van az már jó 2 hónapja is... Május 22én törték össze a fiátom, rákövetkező héten már jártam a kereskedéseket hogy beveszik-e? Akkor néztem ezt is, és nem elöttem hozták oda, tiszta por volt, akkut töltötték...

Én élőben ezt láttam nézegettem, sőt még bele is ülhettem :D
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_liftback_1.3._16v_ac-4954411

Így hogy megtöri a hátát az a kis spoiler egész pofás élőben, nélküle viszont nem tetszik, de el tudnám fogadni :) Ja persze akkor 780volt még :D

ezt már énis néztem, ittvan tőlem kb 3kmre....átmentem csepelre a gubacsi hidon és jobbra fiat/autocity kereskedés....vmikor május körül lehettem ott haverral, de akkor még irreálisan 800fölött volt az auto. nekem amugy van rossz tapasztalatom ezzel a csepeli autocity céggel....törött autokat is előszeretettel adnának el jo magas áron..jönnek a hülye bevizsgálos papirral,h megnézték, erre belenézel a motortérbe és salátát látsz.....áááááááááá.  

Irtam privit késő robi!!!

Nekem sincs jó, de ha már ott voltam körbenéztem. Öcsém megnyomta egyik ducattójukat, az volt az első majd vigye be fillérekből helyrehozzák neki :D
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.21 08:59:23 írta Késő Róbert »

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7135 Dátum: 2011.07.21 08:58:03 »
3 Hete? :D Van az már jó 2 hónapja is... Május 22én törték össze a fiátom, rákövetkező héten már jártam a kereskedéseket hogy beveszik-e? Akkor néztem ezt is, és nem elöttem hozták oda, tiszta por volt, akkut töltötték...
Én 3 hete láttam először véletlen. Az is elég sok már. Bár ezek után bele se merek gondolni, hogy az én autóm mennyit - nem - ér.  :no:
         

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7136 Dátum: 2011.07.21 08:58:13 »
holnap ezeket tervezem megnézni, ha láttok ezek között olyat, ami kirívó, érdemes, vagy nem érdemes, szóljatok

Nekem tetszik az 1,490 árú. Sok km van benne, de valószínűleg valós, mert ha már tekerik, akkor nem ennyire.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7137 Dátum: 2011.07.21 09:01:11 »
Nekem benne van a forgalmiban a felszereltség. És szerintem már a legtöbb autónál bennevan (a környezetben amiket láttam forgalmikat, azokban mindben benne volt). Bár a haverom Clioja forgalmi szerint Privilege (Renault-nál ez a full), de gyakorlatilag sokkal alacsonyabb felszereltség. Cserébe ha beszámítattja majd, jó eurotax árat adnak érte, mert ott csak a forgalmit nézik, az autót nem.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7138 Dátum: 2011.07.21 09:08:43 »
Nekem benne van a forgalmiban a felszereltség. És szerintem már a legtöbb autónál bennevan (a környezetben amiket láttam forgalmikat, azokban mindben benne volt). Bár a haverom Clioja forgalmi szerint Privilege (Renault-nál ez a full), de gyakorlatilag sokkal alacsonyabb felszereltség. Cserébe ha beszámítattja majd, jó eurotax árat adnak érte, mert ott csak a forgalmit nézik, az autót nem.
Nekem nincs semmi beleirva :no:, még azse hogy sedan ;)

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7139 Dátum: 2011.07.21 09:12:49 »
Nekem nincs semmi beleirva :no:, még azse hogy sedan ;)

Nekem még az is. hogy Luna, meg az is HB  :whistling:
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...