Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2120098 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1575 Dátum: 2009.02.01 21:27:34 »

na ehhez képest, amikor 78-ban elindultunk Bulgáriába Warbival  :clap: , apám egy egész kamionnyi szerszámot hozott magával a csomagtartóban, csak 3x kellett Várnáig szerelni:))))))

De azoknál megcsináltál egy komplett motorgenerált az út szélén! ezt a maiakkal elég nehéz kivitelezni.

Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Satriani

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1576 Dátum: 2009.02.02 09:56:25 »
Nem is robban le 3x Várnáig.

deccc

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1577 Dátum: 2009.02.02 12:39:31 »
na ehhez képest, amikor 78-ban elindultunk Bulgáriába Warbival  :clap: , apám egy egész kamionnyi szerszámot hozott magával a csomagtartóban, csak 3x kellett Várnáig szerelni:))))))
OFF Nekem a felesegem a szuleivel es testverevel Finnorszagba mentek Trabanttal negyen. A nemet autopalya leallosavjan az apos csinalt egy komlpett motorcseret.  :D ON
Anno mi Warbival sátras utánfutóval Törökországot jártuk meg 2x is. Egyszer Isztanbul egyszer pedig Izmír (Isztanbultól kb 600 Km) volt az uticél.
Én csak annyit tudok mondani le a kalappal a Warbi előtt, semmi baja nem volt egész úton.
RAV4 HYBRID 2020

sddeszka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1578 Dátum: 2009.02.02 20:08:35 »
Ha valaki tudna segiteni, Corolla Sedan 2003 utanni 1.4 es 1.6 benzines.
Mikortol meik az Euro4, mert azt szeretnek venni.


Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1579 Dátum: 2009.02.02 21:18:34 »
Ha valaki tudna segiteni, Corolla Sedan 2003 utanni 1.4 es 1.6 benzines.
Mikortol meik az Euro4, mert azt szeretnek venni.

Ha jól rémlik, a szóban forgó Corolla, vagyis az E12-es modell már kezdettől Euro IV-es ezekkel a motorokkal.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

sddeszka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1580 Dátum: 2009.02.03 08:56:59 »
en us remeltem, hogy a 2003 es utanni modelek mar Euro4 osztalyuak,
rakerdeztem egy 2004/02 es 1.6 -os masinara, az elado azt valaszolta:
"A Corolla Euro3 osztályba tartozik."

errol van szo:
http://www.hasznaltauto.hu/2708937_toyota_corolla_2004

Peti

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1581 Dátum: 2009.02.03 10:44:53 »
Itt nem arról van szó, hogy minden francia autó meghibásodik, és egyik japán autónak sincs semmi baja. Csupán annyi, hogy egy francia autó nagyobb eséllyel hibásodik. Főleg elektromosságból gyengék. Én nem hiszek abban, hogy a Toyota hibátlan autókat gyárt, nem tartom magam elvakultnak.  Másrészt meg nehezen tudom elképzelni, hogy a pénzemet francia vagy olasz autóba öljem mindaddig, amig a japánok és a németek gyártanak autót.


Jól látod, a lényeg hogy nem szabad elvakultnak leni, se egyik se másik irányba, simán bexarhat a japánon is valami, és kifoghatsz egy problémamentes franciát vagy olaszt is, persze az nem kérdés hogy sokkalta könnyebben belefutsz egy problémás francia v. olasz gépbe, mint egy japánba, ez tiszta sor és egyértelmű.

Nekem francia autóm van, ettől függetlenül nem vennék franciát, legalábbis egy kezemen megtudom számolni hogy hány modellbe mernék beleugrani, pl. az én autómnál anno sok helyen érdeklődtem, hogy mi merre hány méter, és mindenhol panaszmentesnek mondták az RC-ket, a váltószimeringet mondták hogy ereszthet, (valóban cserélni is kellett) de más széria hibáról nem tudnak és ez nagyon úgy néz ki a gyakorlatba is így van. :clap:


Peti

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1582 Dátum: 2009.02.03 10:48:13 »
Én is így vagyok vele. Viszont amíg az olaszok dizájnolnak olyan autókat, mint az Alfa 159, és a franciák csinálnak relatíve olcsón olyan hatcheket, mint a Clio Sport, addig a "nehezen tudom elképzelni" és a "biztos vagyok benne, hogy" között ott lesz az az apró kétely. :)

Nos igen, durván egy éve körberöhögtem volna azt, aki azt mondja francia autóm lesz :whistling:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1583 Dátum: 2009.02.03 12:09:15 »
Én is így vagyok vele. Viszont amíg az olaszok dizájnolnak olyan autókat, mint az Alfa 159, és a franciák csinálnak relatíve olcsón olyan hatcheket, mint a Clio Sport, addig a "nehezen tudom elképzelni" és a "biztos vagyok benne, hogy" között ott lesz az az apró kétely. :)

Nos igen, durván egy éve körberöhögtem volna azt, aki azt mondja francia autóm lesz :whistling:

Azért én egy kicsit neheztelek is emiatt:-))Kivéve 1 dolgot hogy az RC-t vetted,mert az rendben van:-)))

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1584 Dátum: 2009.02.03 20:21:36 »
en us remeltem, hogy a 2003 es utanni modelek mar Euro4 osztalyuak,
rakerdeztem egy 2004/02 es 1.6 -os masinara, az elado azt valaszolta:
"A Corolla Euro3 osztályba tartozik."

errol van szo:
http://www.hasznaltauto.hu/2708937_toyota_corolla_2004

A legegyszerűbb, ha felhívsz egy márkaszervízt és megérdeklődöd. Szerintem ez a kocsi Euro 4-es, de nem vagyok 100 %-ig biztos benne.

Amúgy megkérdezhetem, hogy ez miért ennyire lényeges neked? Egyébként az autó ára meglehetősen kedvező.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1585 Dátum: 2009.02.03 23:06:16 »
Azért én egy kicsit neheztelek is emiatt:-))Kivéve 1 dolgot hogy az RC-t vetted,mert az rendben van:-)))

Sokáig szerettem volna TS-t, ezt talán Te tudod a legjobban, de egy idő után belefáradtam :wacko: nem akartam sérült és/vagy 100ezer felett futott, idősebb, de legjobb esetbe is ugyanolyan évjáratú autóba beülni (ezek az én hülyeségeim), arról nem is beszélve hogy ki tudja mit kapott csóri autó, a Pugnál mákom volt, ismertem az autó előéletét, láttam hogy használják mikor még szóba se került az eladás :flowers: tudtam hogy nem volt törve és szénné gyilkolva, ez egy h.autónál behozhatatlan előny :yes:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1586 Dátum: 2009.02.03 23:15:19 »
Azért én egy kicsit neheztelek is emiatt:-))Kivéve 1 dolgot hogy az RC-t vetted,mert az rendben van:-)))

Sokáig szerettem volna TS-t, ezt talán Te tudod a legjobban, de egy idő után belefáradtam :wacko: nem akartam sérült és/vagy 100ezer felett futott, idősebb, de legjobb esetbe is ugyanolyan évjáratú autóba beülni (ezek az én hülyeségeim), arról nem is beszélve hogy ki tudja mit kapott csóri autó, a Pugnál mákom volt, ismertem az autó előéletét, láttam hogy használják mikor még szóba se került az eladás :flowers: tudtam hogy nem volt törve és szénné gyilkolva, ez egy h.autónál behozhatatlan előny :yes:

Tudom csak örültem volna ha Ts-bban talizunk amikor épp a városban kószálunk:-)))
Ráadásul már 3embert győztem meg hogy ts-t kellene venniük.Tudom hogy Téged nem én győztelek volna meg mivel amikor én akartam akkor is sokat segítettél a választásban,de jó lett volna.Mondjuk most van egy ember aki nagyon kemény dió:-)))

Peti

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1587 Dátum: 2009.02.03 23:28:04 »
Tudom csak örültem volna ha Ts-bban talizunk amikor épp a városban kószálunk:-)))
Ráadásul már 3embert győztem meg hogy ts-t kellene venniük.Tudom hogy Téged nem én győztelek volna meg mivel amikor én akartam akkor is sokat segítettél a választásban,de jó lett volna.Mondjuk most van egy ember aki nagyon kemény dió:-)))

 :flowers:

De nekem több mint 3évig megvolt a Cori, azért ezt ne feledd! Jól jött egy kis vérfrissítés :yes:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1588 Dátum: 2009.02.04 00:48:37 »
Tegnap egy aaannyira szép E12-est láttam egy kereskedésben  :wub: ... Ötajtós 1.6-os Sol, piros, krómkeretes hűtőráccsal  :yes: ... Mondjuk, az ára kicsit magas, nomeg import kocsi, a kormány & ülés alapján tutira visszaállított km-számlálóval - de most nem is ez a lényeg. Mennyire szívesen beülnék egy ilyen autóba  ::) ... Klikk!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

sddeszka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1589 Dátum: 2009.02.04 07:30:32 »
A legegyszerűbb, ha felhívsz egy márkaszervízt és megérdeklődöd. Szerintem ez a kocsi Euro 4-es, de nem vagyok 100 %-ig biztos benne.

Amúgy megkérdezhetem, hogy ez miért ennyire lényeges neked? Egyébként az autó ára meglehetősen kedvező.

A kerskedo irta, hogy Eur3 as osztalyban tartozik,
markaszerviz csak sasszeszam szerint tudja beazonositani, es azt nem kuldte el keresemre.

Kb. 950 euro amiert fontos,
Reszletesebben: mivel Erdelybe lessz az uj lakhelye az autonak, it forgalomba iraskor az Eur3 -as buntetese 1.000 euro felett van, az Eur4 -es osztalyunak a beiratasi taxaja 200 es meg valamicske.
Ilyenek a torvenyek, nem bot az Eur3 as osztalyu, ja es gyartjuk a Logant ami Eur3 as   :eek:

a kulombseget inkabb autora koltenem, nem az allambacsira!