Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2119998 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1005 Dátum: 2008.10.28 16:41:38 »
Akinek van erdemi hozzafuznivaloja az kerem irja mar le a tapasztalatait.

Mi is hezitaltunk ezen, de 5 ajtos fiatalosabb es a belso jobban tetszett nekunk, ezert lett Auris.
Csikorgo fekbetet: csiszoltak a szeleit, azota csak hangosabb  :wacko: Legkozelebb csereltetem, allitolag van nem csikorgo.
Kormany ferden allt gyarilag (ez is gyakori), elso szervizen beallitottak.
Asszem meg tipikus szokott lenni, hogy a projektoros fenyszoro a talpad ala vilagit. Nemtom nalam ez van e, de az tuti, hogy eles az atmenet a nappali vilagossag es a vak sotet kozott (semmi szort feny, ezert meg a kozlekedesi tablat se nagyon latni messzirol), de kezdem megszokni.
A belso zorgesekrol nemtudok, nekem nincs semmi, de en nem magyar utakon (foleg nem pesti  :wacko: ) utakon hasznalom.

Egy tuti, hogy a valto helyzete isteni. Visszaulve mas kocsikba baromi zavaro a "bokamnal" keresgelni... Ugy erzem, ez a termeszetes helye egy valtonak. Az E15-ben ugye lentebb van.
A kezifekre szoktak meg vauzni. A felesegem nehezen engedi ki, ha 3 kattanasnal magasabbra huzom, de nekem absz nem problema. (igy legalabb nem viszi el, ha nem akarom  :ph34r: )
"Hid miatt keves hely" ez meg egyenesen nem igaz. Ebben sose nyomta meg a hid a labam, mikozben a mas kategoriatarsaknal igen. En szeretem amugy nekitamasztani a kozepkonzolnak a labam es ebben is jo, mert sima felszinhez feszitem es nem egy elhez.

Kemenyebb muanyagok mint az E15-ben. Ez is igaz. Ebben kokemeny, az E15-ben puhabb, de az se vaj.

Ha ket gyerekem lenne es/vagy 15 evvel idosebb lennek (elegancia!!!) E15-t vettem volna. 1 gyerekkel meg vallalhato ez a csomagter is.

Belegondolva, ha most fizetes nelkul cserelhetnem E15-re se tennem, tehat nem bantam meg.

1.4 benzinrol majd Gabbara biztos jol beszamol.





Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Anubis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 295
  • Toyota Auris 1.4 D4D LUNA ('07)
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1006 Dátum: 2008.10.28 17:27:27 »
Szia sracok :)

Segitseget szeretnek kerni. Uj Aurist vennek, de 1 ismerosom le akar rola beszelni, mert szerinte - inkabb az uj Corolla ( de a paromnak 5 ajtos kene ) - osszeszerelesi hianyossagok!! - csikorgo fekbetet ( tudom orvosolhato ) - kicsi az 1.4-es motor cserebe sokat is fogyaszt ?? ( csak varosban Bp-en lenne hasznalva )  . Akinek van erdemi hozzafuznivaloja az kerem irja mar le a tapasztalatait.

ui: az ismerost nem "cikizni" mert markaszervizben szerelo :))))

elore is kosz - Viziborz

Én tavaly szeptember vége óta használom az Aurisom. Nekem is nyikorgott a fék, de kicserélték, azóta semmi zavaró hang. A tompított fényszóró nálam is túl alacsonyra volt állítva, de szervizben beállíttattam. Magát az autót nagyon szeretem: kényelmes, megbízható, megy, amennyire kell, keveset eszik (4,6-4,7 átlagosan, igaz az enyém dízel). Szerintem nem igaz, hogy rossz az összeszerelés minősége. Jelenleg 15.500 km van benne. A beépített hangrendszer jól szól, nem gagyi dobozhangon. Kb. ennyi jut eszembe.


hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1007 Dátum: 2008.10.28 17:53:56 »
Akinek van erdemi hozzafuznivaloja az kerem irja mar le a tapasztalatait.

Mi is hezitaltunk ezen, de 5 ajtos fiatalosabb es a belso jobban tetszett nekunk, ezert lett Auris.
Csikorgo fekbetet: csiszoltak a szeleit, azota csak hangosabb  :wacko: Legkozelebb csereltetem, allitolag van nem csikorgo.
Kormany ferden allt gyarilag (ez is gyakori), elso szervizen beallitottak.
Asszem meg tipikus szokott lenni, hogy a projektoros fenyszoro a talpad ala vilagit. Nemtom nalam ez van e, de az tuti, hogy eles az atmenet a nappali vilagossag es a vak sotet kozott (semmi szort feny, ezert meg a kozlekedesi tablat se nagyon latni messzirol), de kezdem megszokni.
A belso zorgesekrol nemtudok, nekem nincs semmi, de en nem magyar utakon (foleg nem pesti  :wacko: ) utakon hasznalom.

Egy tuti, hogy a valto helyzete isteni. Visszaulve mas kocsikba baromi zavaro a "bokamnal" keresgelni... Ugy erzem, ez a termeszetes helye egy valtonak. Az E15-ben ugye lentebb van.
A kezifekre szoktak meg vauzni. A felesegem nehezen engedi ki, ha 3 kattanasnal magasabbra huzom, de nekem absz nem problema. (igy legalabb nem viszi el, ha nem akarom  :ph34r: )
"Hid miatt keves hely" ez meg egyenesen nem igaz. Ebben sose nyomta meg a hid a labam, mikozben a mas kategoriatarsaknal igen. En szeretem amugy nekitamasztani a kozepkonzolnak a labam es ebben is jo, mert sima felszinhez feszitem es nem egy elhez.

Kemenyebb muanyagok mint az E15-ben. Ez is igaz. Ebben kokemeny, az E15-ben puhabb, de az se vaj.

Ha ket gyerekem lenne es/vagy 15 evvel idosebb lennek (elegancia!!!) E15-t vettem volna. 1 gyerekkel meg vallalhato ez a csomagter is.

Belegondolva, ha most fizetes nelkul cserelhetnem E15-re se tennem, tehat nem bantam meg.

1.4 benzinrol majd Gabbara biztos jol beszamol.


Röviden - és részben regaláva Labiscsakl szavaira - néhány gondolat:
1. Összeszerelési minőség - a téma már bőségesen kivesézésre került, talán általános konklúzió, hogy nincs érdemi különbség.
2. Csikorgó fékbetét - orvosolható, nekem ~3e Km körül volt egy műsoron kívüli olajcserém, akkor cseréltettem a betéteket gariba, azóta tökéletesen működik.
3. Ferdén álló kormány: nekem ilyen gondom nem volt, más kérdés, hogy el sem hoztam (vagy azonnal visszavittem) volna ferde kormánnyal.
4. A projektoros lámpák valóban nagyon alacsonyra világítanak. Ezt magamnak orvosoltam - egyszerűen feljebb állítottam az állítócsavar segítségével a lámpát. (Olyan jól sikerült, hogy üresen is 1-es állásban van.) Nem rég' bepárásodott az egyik lámpatest az autómon, amit garanciában cseréltek. "Természetesen" ugyanolyan alacsonyra állították a tompítottat, mint előtte. ...visszaállítottam megint :hammer:
5. Soha semmi sem zörgött, vagy csörgött az autóban. A műanyagok csak részben eltérőek a Corolláétól, azé csak a műszerfal körül puhábbak. Sajnos mindkettő nagyon karcolódó, ill. sérülékeny.
6. A váltó valóban nagyon eltalált pozícióba került, pontosan kézre esik és nagyon precíz. A műszerfal és belső elrendezés nagyon tetszetős, átülve más "hagyományos" belterű autóba, az puritánnak és a váltás esetlennek tűnik.
7. A fogyasztás nekem olyan 7,5-8,0 l/100km körül van, bár én a futásteljesítmény 3/4-ét városban tettem meg. Hosszabb távon "haladósban" 6,2-t, krúzolva KRESZ szerint 5,9-et mértem - mindkettőt nyáron, klímával. Általában dinamikusan közlekedem a hosszabb utakon, és ott is elég jó a kis benzines. Nem azt mondom, hogy nem fájna a fogam az 1,6-os 124LE-s teljesítményére, de amire én használom ahhoz bőven elegendő az 1,4VVTi, nekem nem érte volna meg nagyobb benzinest vagy diesel motorral szerelt autót venni.
8. Corolla vs. Auris kérdésben szerintem az ízlés a döntő. Nekem az 5 ajtós karosszéria a gyengém, alapjában véve nem tetszenek a sedanok. A Corolla azonban egyre inkább...de én sem cserélném el egy Corollára.

Hirtelen ennyi.

ps.: Aquatis felszereltséggel az Auris a nyerő, én azt választanám.
hazard

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1008 Dátum: 2008.10.28 18:36:08 »
3. Ferdén álló kormány: nekem ilyen gondom nem volt, más kérdés, hogy el sem hoztam (vagy azonnal visszavittem) volna ferde kormánnyal.
4. A projektoros lámpák valóban nagyon alacsonyra világítanak. Ezt magamnak orvosoltam - egyszerűen feljebb állítottam az állítócsavar segítségével a lámpát. (Olyan jól sikerült, hogy üresen is 1-es állásban van.) Nem rég' bepárásodott az egyik lámpatest az autómon, amit garanciában cseréltek. "Természetesen" ugyanolyan alacsonyra állították a tompítottat, mint előtte. ...visszaállítottam megint :hammer:
ps.: Aquatis felszereltséggel az Auris a nyerő, én azt választanám.

Allo helyzetben atvetelkor nem szurtam ki azt a ~4 fokos ferdeseget  :ph34r: Sot, kb 3000km utan esett le, hogy ferden all.  :online2long:
Nem olyan nagy elteresrol van szo.  ::)

A lampa allitasrol nem irnal kicsit reszletesebben, mert a hetvegen en is pont azt terveztem megcsinalni. Tudom, hogy nem egy nagy jatek, de ebben a kocsiban meg nem neztem hogyan kell allitani. (hogy ne OFFoljunk mehet masik topicba is  :flowers: )

Az Aquatis tenyleg nagyon tuti felszereltseg. Kar, hogy csak 1.4-esekhez van  :hammer:
Mondjuk a tempomat hianyozna  :wub:



Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1009 Dátum: 2008.10.28 18:47:20 »
Hosszú indoklásba nem fognék, de én Corollát vennék, az tuti.
A tetszik nem tetszik dologba nem érdemes belemenni, mert az ízlésen nem érdemes vitázni.

Ha rám hallgatsz, akkor a vásárlásnál ezeket mérlegeled:
- Mire akarod használni a kocsit? Mennyire fontos a megjelenés?
- Mennyire fontos (milyen gyakran) a pakolhatóság, variálhatóság?
- Mennyit mennél egy évben? Ha 15-20 ezer km-nél nem többet, akkor nincs nagy különbség az 1.4-1.6 között megtakarításban.
- Mennyi időre tervezel az autóval?
- Melyik tetszik jobban (neked, nem mások mit javasolnak)?

Ezek alapján dönts.

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1010 Dátum: 2008.10.28 20:14:57 »
A lampa allitasrol nem irnal kicsit reszletesebben, mert a hetvegen en is pont azt terveztem megcsinalni. Tudom, hogy nem egy nagy jatek, de ebben a kocsiban meg nem neztem hogyan kell allitani. (hogy ne OFFoljunk mehet masik topicba is  :flowers: )
Az Aquatis tenyleg nagyon tuti felszereltseg. Kar, hogy csak 1.4-esekhez van  :hammer:
Mondjuk a tempomat hianyozna  :wub:

Serintem még belefér e topic kereteibe, pláne, mert minden frissen vásárolt Aurison javasolt elvégezni/elvégeztetni.
Lámpa-állítás - Semmi extra. Motortér felnyit, lámpatesteket megvizsgál. Fehér, műanyag hatlapfejű ugyanakkor imbusz-csavart keress a lámpatestek "tetején". Az állításhoz nem kell imbuszkulcs, mert kézzel is tekerhető a csavar (nem túl szoros). Sötétben szemben álltam a garázsajtóval és kb. egyformán tekertem 7-8-at mindkétoldali csavaron. Lecsekkoltam a vetítési képet, hogy szabályos-e, illetve, hogy ugyanazt mutatja-e, mint előtte (csak magasabban), majd mentem egy kört a városban és figyeltem, hogy a szembejövőket hogyan világítom meg, nem vakítom-e el. (Ezután vettem vissza magasságból a benti kapcsolóval 1-re.) Az első adandó alkalommal megvizsgáltam a lámpámat úgy is, hogy egy másik autót vezetve figyeltem a mögöttem haladó autóm tompítottjának fényét sötétben (nem vakít-e a belső tükörben, egyforma magasan állnak-e a lencsék, stb.). Ez utóbbi ellenőrzés elhanyagolható, csak hát én túl maximalista vagyok... Jó munkát végeztem: nagyon frankón látok a tompítottal, megfelelő a vetítési távolsága, ugyanakkor az állítás óta nem villogtak, hogy vakítanék. :yes:

Félre ne érts a kormányferdeséggel kapcsolatban, de én arra hiperérzékeny vagyok. Egy korábbi új (nem Toyota) autómmal már megjártam, és azóta nagyon odafigyelek rá. :devil:
hazard

Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1011 Dátum: 2008.10.28 22:22:47 »
Szia sracok :)
Segitseget szeretnek kerni. Uj Aurist vennek, de 1 ismerosom le akar rola beszelni, mert szerinte - inkabb az uj Corolla ( de a paromnak 5 ajtos kene ) - osszeszerelesi hianyossagok!! - csikorgo fekbetet ( tudom orvosolhato ) - kicsi az 1.4-es motor cserebe sokat is fogyaszt ?? ( csak varosban Bp-en lenne hasznalva )  . Akinek van erdemi hozzafuznivaloja az kerem irja mar le a tapasztalatait.
ui: az ismerost nem "cikizni" mert markaszervizben szerelo :))))
elore is kosz - Viziborz
Tulkep mar mindnet elmondtak elottem, hogy osznte legyek nalam tokugyanugy billent az Aurishoz a merleg nyelve, mint labiscsakl-nal. Ugy voltam vele, hogy majd a kovetkezo kocsinal mar eleg oreg leszek egy sedanhoz :)
Meg persze lehet, hogy valakinek jobban bejon a konzervativabb design, de nekem az Auris utan a Corolla belul valahogy mar egy generacioval regebbi jarganynak tunik (bar kivulrol meg szerintem szebb sz'al ha a Corolla is olyan belsovel menne, mint az Auris akkor tokolhettem volna meg sokat mire eldontom ;)
Nalam nem volt gond sem a fekekkel, sem a kormannyal a lampat viszont en is bealitattam.
A fogyimat meg tudod nezni, olyan 7,5 korul van az atlag ennek kb az 1/3-a Budapest a tobbi orszagut / palya (varoson kivul olyan 10-20%al a megengedett folott nyugis vezetessel). Ha foleg Budapesten fogod hasznalni szerintem 8,5-et meg fog enni, de csodalkoznek ha a Corolla ettol lenyegesen elterne. Az 1,4 motor meg tenyleg semmi kulonos, de en szinte soha nem ereztem, hogy kicsi lenne (a szinte azt jelenti, hogy Auszriabana a hegyek kozt elfert volna meg parszaz kobcenti). Mivel volt a vasrlasnal egy limit en inkabb felszereltsegre koltotttem.
A csomagter tekinteteben egyertelmuen jobb  a Cori egy 10 napos nyaralashoz 1 gyerkoccel (sok cucc :) epp, hogy nem kellett semmit az ulesre rakni.

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1012 Dátum: 2008.10.29 12:45:33 »
Koszi sracok :)

Nos eldonteni nem en fogom inkabb a parom ! Erdekes hogy a baratom is Corollat mondott , mint Misi kartars  ::) A parom viszont "noi"-es autot szeretne ezert kulsore inkabb az Auris. A csomagter neki kell , sok csomagot szallit neha. Megmondom oszinten nezegettem a Mazda 3-as sport-ot is es annak vhogy nagyobb a csomagtartoja talan. Pakolhatosagban az a jobb , mert a hatso ules donthetosege jobb ha gyerek ulest hasznalsz. Nem is ertem hogy nem gondoltak arra az aurisnal ha van gyerek ules hatul akkor miert az a hattamla a 60%-os donthetosegu????:eek: Eves szinten most hogy kisgyerek van talan ha 6-8000 Km-t ha menne vele.  Az autot jelen pillanatban hoszabb idore terveznenk. Majd az enyemt kell 1ccer csak lecserelni, de az meg messze van. Azzal szivesebben mennek nyaralni, szoval nem erre lenne a kocsi, csak a varosban.
Szoval akkor szerintetek eleg az 1.4-es  a varosba?

Viziborz
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1013 Dátum: 2008.10.29 13:02:43 »
Koszi sracok :)

Nos eldonteni nem en fogom inkabb a parom ! Erdekes hogy a baratom is Corollat mondott , mint Misi kartars  ::) A parom viszont "noi"-es autot szeretne ezert kulsore inkabb az Auris. A csomagter neki kell , sok csomagot szallit neha. Megmondom oszinten nezegettem a Mazda 3-as sport-ot is es annak vhogy nagyobb a csomagtartoja talan. Pakolhatosagban az a jobb , mert a hatso ules donthetosege jobb ha gyerek ulest hasznalsz. Nem is ertem hogy nem gondoltak arra az aurisnal ha van gyerek ules hatul akkor miert az a hattamla a 60%-os donthetosegu????:eek: Eves szinten most hogy kisgyerek van talan ha 6-8000 Km-t ha menne vele.  Az autot jelen pillanatban hoszabb idore terveznenk. Majd az enyemt kell 1ccer csak lecserelni, de az meg messze van. Azzal szivesebben mennek nyaralni, szoval nem erre lenne a kocsi, csak a varosban.
Szoval akkor szerintetek eleg az 1.4-es  a varosba?

Viziborz

Ha valóban nem megy többet évi 6-8e km-nél, akkor biztos, hogy új Auris kell? - lehet, hogy praktikusabb lenne, egy 2-3 éves E12
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1014 Dátum: 2008.10.29 14:42:09 »
Koszi sracok :)

Nos eldonteni nem en fogom inkabb a parom ! Erdekes hogy a baratom is Corollat mondott , mint Misi kartars  ::) A parom viszont "noi"-es autot szeretne ezert kulsore inkabb az Auris. A csomagter neki kell , sok csomagot szallit neha. Megmondom oszinten nezegettem a Mazda 3-as sport-ot is es annak vhogy nagyobb a csomagtartoja talan. Pakolhatosagban az a jobb , mert a hatso ules donthetosege jobb ha gyerek ulest hasznalsz. Nem is ertem hogy nem gondoltak arra az aurisnal ha van gyerek ules hatul akkor miert az a hattamla a 60%-os donthetosegu????:eek: Eves szinten most hogy kisgyerek van talan ha 6-8000 Km-t ha menne vele.  Az autot jelen pillanatban hoszabb idore terveznenk. Majd az enyemt kell 1ccer csak lecserelni, de az meg messze van. Azzal szivesebben mennek nyaralni, szoval nem erre lenne a kocsi, csak a varosban.
Szoval akkor szerintetek eleg az 1.4-es  a varosba?

Viziborz

Ha valóban nem megy többet évi 6-8e km-nél, akkor biztos, hogy új Auris kell? - lehet, hogy praktikusabb lenne, egy 2-3 éves E12

Most eppen ragaszkodna 1 uj vagy par ezer KM-es autohoz  ::)
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1015 Dátum: 2008.10.29 15:14:13 »
Szoval akkor szerintetek eleg az 1.4-es  a varosba?
Ez megint eleg szubjektiv, de mivel gondolom asszonyka nem tervez gyorsulasin nevezni a gyerkoccel szerintem eleg.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1016 Dátum: 2008.10.29 21:15:45 »
Koszi sracok :)

Nos eldonteni nem en fogom inkabb a parom ! Erdekes hogy a baratom is Corollat mondott , mint Misi kartars  ::) A parom viszont "noi"-es autot szeretne ezert kulsore inkabb az Auris. A csomagter neki kell , sok csomagot szallit neha. Megmondom oszinten nezegettem a Mazda 3-as sport-ot is es annak vhogy nagyobb a csomagtartoja talan. Pakolhatosagban az a jobb , mert a hatso ules donthetosege jobb ha gyerek ulest hasznalsz. Nem is ertem hogy nem gondoltak arra az aurisnal ha van gyerek ules hatul akkor miert az a hattamla a 60%-os donthetosegu????:eek: Eves szinten most hogy kisgyerek van talan ha 6-8000 Km-t ha menne vele.  Az autot jelen pillanatban hoszabb idore terveznenk. Majd az enyemt kell 1ccer csak lecserelni, de az meg messze van. Azzal szivesebben mennek nyaralni, szoval nem erre lenne a kocsi, csak a varosban.
Szoval akkor szerintetek eleg az 1.4-es  a varosba?

Viziborz


Szia!
Én a praktikuma miatt ferdehátú 5ajtós megoldást pártolom, mert lehet alakítgatni a rakteret a hátsó ülések előredöntésével. A sedan-al esetleg nehezebb lehet parkolni, mivel hosszabb. Egyébként be kell ülni egy szalonban mindkét kocsiba. Az Aurisban én a középső kartámaszt hiányolom, én nagyon szeretek könyökölni (nem félreérteni!). Bár sokaknak az auris kialakítása jön be.
Más. Szerintem mindenképp el kell vinni egy 1,4vvti aurist próbavezetésre, mert kinek mi az erős vagy gyenge, ez szubjektív. Ha újat veszel, akkor bőrkormány és autómata klímát érdemes belekérni!

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1017 Dátum: 2008.10.29 21:20:49 »
Koszi sracok :)

Viziborz

Meg ket dolog, ami eszembe jutott:
Konyoklo tenyleg nincs benne, ahogy azt Akos is irta. Ez nagy hianyossaga. Amit nalunk Corollanak hivnak ebben sokkal jobb.
A masik, hogy a szelvedo dolesszoge es nagysaga miatt GPS-t eleg nehezkes jo helyen elhelyezni, ez zavaro lehet.
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.29 21:38:55 írta labiscsakl »


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1018 Dátum: 2008.10.29 21:32:11 »
Az Auris is E15...
Merthogy az is Corolla. 1 motortól eltekintve csak a ruha tér el. Európán kívül nem 1 helyen Corolla néven fut.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1019 Dátum: 2008.10.29 21:39:21 »
Az Auris is E15...
Merthogy az is Corolla. 1 motortól eltekintve csak a ruha tér el. Európán kívül nem 1 helyen Corolla néven fut.

Igazad van, javitottam. Koszi.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX