Szavazás

Elégedett vagy az alakoddal?

Igen
6 (19.4%)
Azért eltudnám magam képzelni kicsit soványabbnak.
16 (51.6%)
Hízhatnék egy kicsit
2 (6.5%)
Nagyon rám férne a fogyás
7 (22.6%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: 2006.06.02 19:00:51

Szerző Téma: Életmód  (Megtekintve 127355 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Életmód
« Válasz #210 Dátum: 2007.02.28 22:58:28 »
Idézetet írta: "Tide"
Odafigyelek a kajálásra, heti két hastánc, heti min ötször fél óra torna (has, comb, fenék, kar), de az úszógumi az még mindig meg a nagy pocak vááá  :mivan:
Igaz, még csak két hete csinálom..
Látványos "javulást" akarok, fiatalodni 10 évet  :nagymosoly:  :szemez:  :arrow: muszáj lesz futnom is, rájöttem. Még szerencse, hogy bent a cégnél ingyé van a konditerem és van ott bicaj, taposó, futó, minden.. aszittem megúszom, de nem... Még jó, hogy már csak buliban, pia mellé cigizek, így bátrabban vágok neki az izzadásnak/lihegésnek. :pofa:
Tessék letenni a kocsit, és futni a busz után, az nagyon egészséges :D Mióta a cégnél átszervezés volt, (a fõnököm messzebb ült), azóta én is fitt vagyok a sok rohangálástól  :nagymosoly: Ja és jó meleg is van, szal lehet izzadni  :kacsint:
Laco 73 :D

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Életmód
« Válasz #211 Dátum: 2007.02.28 23:09:48 »
Ööö köszi, de én büszke vagyok rá, hogy mindig mondják fiúklányok, hogy milyen finom illatom van, nem szívesen izzadnék be a másik 50 ember közé  :ordog:
Kocsit meg ha lerakom, az semmi, 27 évig bkv-ztam, aztán mégse voltam gebe  :pofa:
Szóval: marad a futás (a busz a sarkon van, itthon is, mhelyen is, fusson utána itt a szmogban, akinek patyolat a tüdeje  :szemez:  :kacsint: )
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #212 Dátum: 2007.03.01 09:20:50 »
Idézetet írta: "Tide"
Odafigyelek a kajálásra, heti két hastánc, heti min ötször fél óra torna (has, comb, fenék, kar), de az úszógumi az még mindig meg a nagy pocak vááá  :mivan:
Igaz, még csak két hete csinálom..
Látványos "javulást" akarok, fiatalodni 10 évet  :nagymosoly:  :szemez:  :arrow: muszáj lesz futnom is, rájöttem. Még szerencse, hogy bent a cégnél ingyé van a konditerem és van ott bicaj, taposó, futó, minden.. aszittem megúszom, de nem... Még jó, hogy már csak buliban, pia mellé cigizek, így bátrabban vágok neki az izzadásnak/lihegésnek. :pofa:

Fúj cigit azonnal letenni büdös bagós fúúúj!
Edzések elõtt éhgyomorra tessék bekapni lcarnitin tartalmú bogyót max 1000 miligrammnyit de a fele is elég.
Én pl most a hét elejétõl kezdtem egy kis karbantartó étkezés módositásos sokedzéses kúrába, már -3 kiló bár kaja megszoritás annyira nem vészes, de az edzés elég jó:) héten már úsztam 5 km-et :) bár ategnapi nem esett jól a fõsuli uszodájának vize hidegebb volt a szokásosnál. Extra poén a zuhanyzóban is megviccelt valaki csak hideg viz volt :(

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Életmód
« Válasz #213 Dátum: 2007.03.01 09:37:53 »
Mi az az Lcarnitin bogyó? Én nem akarok ilyen humbuk cuccokat szedni, amitõk aztán így fogok kinézni  :kormom:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #214 Dátum: 2007.03.01 12:06:24 »
Idézetet írta: "Tide"
Mi az az Lcarnitin bogyó? Én nem akarok ilyen humbuk cuccokat szedni, amitõk aztán így fogok kinézni  :kormom:

Lényege az, hogy mikor edzel akkor a zsirkészleteket vegye jobban elõ szervezeted ne pedig az izmokat épitse le.
Ez egy természetben is elõforduló dolog ha sok marha májat és hasonló dolgot eszel akkor ugyanugy ezt viszed be. Szóval attól nem kell félni hogy igy nézel ki. Én se igy nézek ki :)
egyébként az ilyen szerintem randa

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Életmód
« Válasz #215 Dátum: 2007.03.01 12:43:37 »
Ok, beszerzek ilyet.
Ez én vagyok pár hónap múlva:

 :szemez:  :nagymosoly:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12157
Életmód
« Válasz #216 Dátum: 2007.03.01 12:57:47 »
Idézetet írta: "Tide"
Ok, beszerzek ilyet.
Ez én vagyok pár hónap múlva:

 :szemez:  :nagymosoly:


na, ilyen guminõ inkább ne...inkább egy ilyen:
http://www.imdb.com/gallery/hh/1229204/HH/1229204/iid_1021283.jpg.html?path=pgallery&path_key=Velazquez,%20Nadine

 :10:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

leszilaci

  • Vendég
Életmód
« Válasz #217 Dátum: 2007.03.01 19:39:09 »
Idézetet írta: "Tide"

Ez én vagyok pár hónap múlva: :nagymosoly:

nem is mondtad,h meg akarod növeszteni a hajadat :kacsint:
és azt sem,h kés alá akarsz feküdni; kicsit bevenni a mellméretedbõl :D

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Életmód
« Válasz #218 Dátum: 2007.03.02 00:45:01 »
Meglepetésnek szántam  :szemez:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #219 Dátum: 2007.03.03 13:55:49 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Tide"
Mi az az Lcarnitin bogyó? Én nem akarok ilyen humbuk cuccokat szedni, amitõk aztán így fogok kinézni  :kormom:

Lényege az, hogy mikor edzel akkor a zsirkészleteket vegye jobban elõ szervezeted ne pedig az izmokat épitse le.
Ez egy természetben is elõforduló dolog ha sok marha májat és hasonló dolgot eszel akkor ugyanugy ezt viszed be. Szóval attól nem kell félni hogy igy nézel ki. Én se igy nézek ki :)
egyébként az ilyen szerintem randa
Pontosabban L-Carnitin
(A molekuláknak D vagy L alakja ismert )
Az L-Carnitin tulképp zsírégetõnek tekinthetõ.
A zsírégetõknek két csoportja van: a termogének és a zsírszállítók, az L-Carnitin az utóbbi csoportba tartozik.
A termogének a(z alap) testhõmérsékletet (is) emelik, ezáltal nagyobb energiafelhasználásra ösztönözve az izomsejteket, amelyek így több tápanyagot (pl zsírt) égetnek el.
A szállítók viszont az elõzõleg valahogy mobilizált zsírsejteket viszik az izomsejtekhez.

Kötelezõ olvasmány: http://www.tesztoszteron.hu/

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #220 Dátum: 2007.03.03 14:13:51 »
Idézetet írta: "Tide"
Mi az az Lcarnitin bogyó? Én nem akarok ilyen humbuk cuccokat szedni, amitõl aztán így fogok kinézni  :kormom:
http://www.testmester.net/images/cikkek/228.jpg

Átestél a ló túlfelére. Nem testépítõnek kell lenned, elég, ha látszanak az izmaid.
Ha úgy nem is, de így még kinézhetsz:
vagy így:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #221 Dátum: 2007.03.03 15:46:30 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Tide"
Mi az az Lcarnitin bogyó? Én nem akarok ilyen humbuk cuccokat szedni, amitõk aztán így fogok kinézni  :kormom:

Lényege az, hogy mikor edzel akkor a zsirkészleteket vegye jobban elõ szervezeted ne pedig az izmokat épitse le.
Ez egy természetben is elõforduló dolog ha sok marha májat és hasonló dolgot eszel akkor ugyanugy ezt viszed be. Szóval attól nem kell félni hogy igy nézel ki. Én se igy nézek ki :)
egyébként az ilyen szerintem randa
Pontosabban L-Carnitin
(A molekuláknak D vagy L alakja ismert )
Az L-Carnitin tulképp zsírégetõnek tekinthetõ.
A zsírégetõknek két csoportja van: a termogének és a zsírszállítók, az L-Carnitin az utóbbi csoportba tartozik.
A termogének a(z alap) testhõmérsékletet (is) emelik, ezáltal nagyobb energiafelhasználásra ösztönözve az izomsejteket, amelyek így több tápanyagot (pl zsírt) égetnek el.
A szállítók viszont az elõzõleg valahogy mobilizált zsírsejteket viszik az izomsejtekhez.

Kötelezõ olvasmány: http://www.tesztoszteron.hu/

A testhõmérséklet növelõkben nem bizom :oops: inkább én sportoljak, csak több zsirt használjak fel edzéskor ebben hiszek. 3 hónap alatt ha letudtam adni több mint 30 kilót nagy akarat erõm mellett akkor csak segithetett az iylen táplálékkiegészitõ is? nemde?

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #222 Dátum: 2007.03.03 15:54:38 »
A termogének vagy kémiai úton (pl aszpirin származékok) hatnak vagy baromi magas hõfokon égnek a gyomorban (mindenféle paprika, bors, csili, torma, hagyma).
Ezen ok miatt sport nélkül csak az aszpirin származékok szedésének van értelme.
Ha sportolás közben szedi õket valaki, akkor méginkább felhúzzák a testhõmérsékletet (izzadsz, mint a ló).
Szerintem legjobb a kombinált, amiben van carnitin, cla, hca és króm, valamint valamilyen termogén is.
És ami a legfontosabb: rengeteg víz!
A tápanyagokat, zsírsejteket stb ugyanis a víz szállítja a sejtek között, így anélkül lófszt sem ér az egész.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #223 Dátum: 2007.03.03 16:14:55 »
Idézetet írta: "Szonár"
A termogének vagy kémiai úton (pl aszpirin származékok) hatnak vagy baromi magas hõfokon égnek a gyomorban (mindenféle paprika, bors, csili, torma, hagyma).
Ezen ok miatt sport nélkül csak az aszpirin származékok szedésének van értelme.
Ha sportolás közben szedi õket valaki, akkor méginkább felhúzzák a testhõmérsékletet (izzadsz, mint a ló).
Szerintem legjobb a kombinált, amiben van carnitin, cla, hca és króm, valamint valamilyen termogén is.
És ami a legfontosabb: rengeteg víz!
A tápanyagokat, zsírsejteket stb ugyanis a víz szállítja a sejtek között, így anélkül lófszt sem ér az egész.

Az biztos hogy napi 5 liter viz simán lecsúszik:)
HCA-t is használtam az ha jóltudom a szénhidrátok zsirrá történõ átalakitását akadályozza meg. CLA-t nem nyomtam a krómról meg sok helyen azt olvastam hogy ébreszgeti az ollós izeltlábuakat.  :oops:

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #224 Dátum: 2007.03.03 17:05:39 »
Attól függ, milyen vegyületben van.
Nem arra gondoltam, hogy edzés elõtt rágcsálj el egy kulcsot! ;)
Senki sem akar foszforsavat inni....de a foszforsav molekula a DNS egyik alkotó eleme.
A vérben pl van aceton...
A gyomorban sósav.........
Soroljam?
http://www.vitaminsziget.com/cikk.php?id=43

Ne értsd félre, nem meggyõzni akarlak.
Mindenki maga dönti el, hogy mit szed, illetve mit nem.