Szerző Téma: Mennyit érne meg Nektek egy jól szervezett autós találkozó a Hungaroringen?  (Megtekintve 48939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Ha nem megy a rádiós rész, akkor sincs gond. ____________________________ rádiók is amit sokan hallgatnak és oda elég egy sms-t nyomni meg ott vannak a népszerű ____________ rádiók. De ez csak 1 ötlet nem muszály vele élni.

A másik ötlet:  népszerű tuningboltokba lehetne kirakni plakátot vagy szórólapokat. pl. olyannak aki már törzsvásárlók vagy ismerik a tulajt és megengedik.

3. ötlet:
Ott lesz az országos tuningshow március végén BNV területén ott lehetne szórólapozni, sokan csinálják.

http://www.carstyling.hu/account_shower.php?T=0&id=3247
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.19 23:48:04 írta tutinet »

BloodRedSandman

  • Vendég

Ott lesz az országos tuningshow március végén BNV területén ott lehetne szórólapozni, sokan csinálják.

http://www.carstyling.hu/account_shower.php?T=0&id=3247

Tuti oda megyünk? kéne szólni sityunak szerezzen jegyeket:)

tutinet

  • Vendég

Ott lesz az országos tuningshow március végén BNV területén ott lehetne szórólapozni, sokan csinálják.

http://www.carstyling.hu/account_shower.php?T=0&id=3247

Tuti oda megyünk? kéne szólni sityunak szerezzen jegyeket:)

Én megyek, viszek ki szórólapot, ha lesz majd.   :yes: :D

Onnan tuti sokan ki fognak jönni az hótziher......boyracerek, girlracerek , dragracerek stb.   :whistling:

tutinet

  • Vendég
4. ötlet:
Aki meg sokat jár márkaszervizbe vagy ott dolgozik , rákérdezhet a plakátra mondjuk 1-2 hétig kint lenne egy kisebb hirdetőplakát akkor mi lenne......

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Internet? Autós oldalakon hozzászólások? Klub oldalak?


BloodRedSandman

  • Vendég
Legyen betmenes fényreklám csak toyologóval :D Léghajó oldala? Vagy a mikrotali mcdonaldsot megkérni? Cserébe ők is jöhetnek árulni sajtburget:) Mi is örülönk meg ők is örülnek:)

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Jól elvagytok :)

Ez a kiabáljunk be a rádióba dolog tipikus, ahelyett hogy pár ezer forintért(?) bemondatnánk.
(hasonló remek ötleteim nekem is vannak: közlekedési webkamerák elé transzparenseket tenni, sportközvetítés pálya melletti mikorfonba bekiabálni, stb :)  )

A másik agond az ilyen nagyobb találkozók ügyében az szokott lenni, hogy mindenki a pénzre gondol egyből, hogy ebből majd csiliárdokat keresnek a szervezők én meg ingyen hírdessem? Nem tudod megmagyarázni és nem is hiszik el hogy nem a pénzért csinálod. És ha belegondolsz... Van egy reklám felületed, jönnek hogy tegyél ki valamit, egy rendezvény ahova embereket vársz belépődíjért cserébe. Mint egy koncert, számodra semmi különbség. Hát akkor árlitsa és mehet bármi hírdetés.

pzs

  • Vendég
Szerintem sem kellene tulzasokba esni. Ha jol jon le nekem akkor a fo cel az, hogy mindenki jol erezze magat es viszonylag barati legyen a belepo ara. Ha ehhez az szukseges, hogy 300 vagy kicsit tobb auto osszegyuljon, akkor nem kell tulzasokba esni a reklamozasaval. Gondolom majd a szervezok megmondjak pontosan hogyan gondoltak az info terjeszteset.
Szemely szerint szivesebben kifizetek akar 2-3000 Ft-tal tobbet, ha tudom, hogy osszegyulik egy normalis tarsasag... Ha occson megussza mindenki lehet, hogy az lesz az ara , hogy nem lesz elvezheto (nem ferunk el, stb..)

A szervezoknek is kellemetlen lenne, ha mmindenfele forumon, ujsagban, plakatokon meg lenne hirdetve, aztan a soromponal meg az 500. autotol kezdve meg azt kellene modnaniuk, hogy bocs sracok, de nem fertek be....

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
A szervezoknek is kellemetlen lenne, ha mmindenfele forumon, ujsagban, plakatokon meg lenne hirdetve, aztan a soromponal meg az 500. autotol kezdve meg azt kellene modnaniuk, hogy bocs sracok, de nem fertek be....
vagy a rosszabb, hogy megígéri tutiszuperbiztosra 300 autó, aztán vakargatjuk a fejünket hogy csak tizen jöttek el, a parkolóban pedig csak a varjak csipegetnek...
nem ártana összeírni hogy valóságban ki az aki belenyúl a pénztárcájába.
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
(mai világban 10-15k-t elkérni valakitől nehezebb ügy)

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
(mai világban 10-15k-t elkérni valakitől nehezebb ügy)
aszem elvesztettem a fonalat  :ph34r: én 10rugónál leragadtam. ez most akkor normál tali-tescó áron? vagy mimimi?
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

BloodRedSandman

  • Vendég
Legyen 100ropi a beugró és akkor elég ha 30an megyünk:) És annyit megy mindenki amennyit csak akar :D

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
10k, ha meg van 300 fizető vendég. Ahogy csökken a létszám, emelkedik a díj, gondolom.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Szal a tali beugrója 10és 15ezer ft között lesz.Lesz olyan lehetőség is amivel egyszerűbben be lehet lépni és olcsóbb is lesz valamelyik árnak kb a fele.tehát lesz 10ezernél olcsóbb jegy is.ehhez 1-2 dolgot kell megtenni és ezek nem nagy dolgok.Van egy társaság akik 20-30ezer forintot fizetnek egy-egy versenyért ahol nevezni és indulni is szeretnének.Akik ide szeretnének nevezni nekik lesz drágább a belépő,mivel teljesen tiszta pályahasználatot kapnak és le tudják bonyolítani a versenyt anélkül hogy külsős autók bezavarnának.Így remélem tisztább a dolog hogy kinek mennyibe kerül a jegy.nagyon ez az ár fölé nem akarunk menni.Mondom a lényeg hogy minél hangulatosabb és élvezetes programok legyenek azon a napon és mindenki aki szeretne autózni legalább 2*15perset tudjon menni.Ahogy Nova is írta sokkal többet sem a gumi,sem a fékek nem fognak bírni.Így azok akiknek már kopottasabb a járgányuk ilyen szempontból nem is javasolnék többet.Csak hogy megmutassam milyen amikor nem fog a fék,mert túlmelegedett itt egy vidi ahol nekem felforrt a fékolajam és nem túl szerencsés 130as sebességnél fék nélkül kanyarodni.Szóval azok mehetnek majd sztem amúgy is többet akiknek erre jól felkészített járgányuk van.Később felteszem a vidit...

BloodRedSandman

  • Vendég
Akkor most gondolkodhatok hogy ave 4tárcsásan milyen katba lehet... bár sztem bőven a gyengébb ben....