Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3366606 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

hegyigab

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11175 Dátum: 2014.06.21 23:30:02 »
Sziasztok,
Prius 3-ashoz gondolkodok valamilyen lopásgátló rendszerben, illetve ennek szükségességén.
A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy a gyári rendszer önmagában mennyire védi meg az autót, azaz mennyire fontos ilyen extra beszereltetése?
Cascot kötöttem hozzá. Ez a vásárlás utáni második lépés volt. (A KGFB után.)
Köszi!

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11176 Dátum: 2014.06.22 00:31:23 »
Mivel pár hét alatt a másodikat lovasítják meg, azt mondanám a gyári védelem egy kalap kutyagumit se ér. Linkeltek itt előrébb honlapot, ahol érdeklődhetsz. :)

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11177 Dátum: 2014.06.22 04:58:54 »
Mivel pár hét alatt a másodikat lovasítják meg,
Kell az alkatrész a behozott autókhoz.-(

hegyigab

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11178 Dátum: 2014.06.22 16:59:03 »
Visszaolvastam pár oldalt és örömmel látom, hogy ugyanazt a céget (kovi alarm) írta itt pár kolléga, mint akiket egy cimborám is ajánlott, hogy náluk csináltassam az autó védelmét. (Hogy egy jó megoldást kínáló cégnek miért kell ennyire riasztó honlappal rendelkezni azt persze nem tudom, de amíg szóbeli ajánlások alapján jönnek a vevők hozzájuk, gondolom mindegy nekik. :) )

Biztos ez a kérdés is 1001-szer előkerült, de nem találtam rá választ.
Szóval a navi ügyes, okos, de nem túl friss, mert pl. az M6-t sem ismeri. Vajon hogyan lehet frissíteni? Tud esetleg valamelyőtök segíteni?
Vagy csak drága pénzes frissítés létezik?
Esetleg telefonon keresztül megtanítani neki egy frissebb térképet?

Köszi szépen!

Kotipas

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11180 Dátum: 2014.06.23 16:37:10 »
Visszaolvastam pár oldalt és örömmel látom, hogy ugyanazt a céget (kovi alarm) írta itt pár kolléga, mint akiket egy cimborám is ajánlott, hogy náluk csináltassam az autó védelmét. (Hogy egy jó megoldást kínáló cégnek miért kell ennyire riasztó honlappal rendelkezni azt persze nem tudom, de amíg szóbeli ajánlások alapján jönnek a vevők hozzájuk, gondolom mindegy nekik. :) )

Biztos ez a kérdés is 1001-szer előkerült, de nem találtam rá választ.
Szóval a navi ügyes, okos, de nem túl friss, mert pl. az M6-t sem ismeri. Vajon hogyan lehet frissíteni? Tud esetleg valamelyőtök segíteni?
Vagy csak drága pénzes frissítés létezik?
Esetleg telefonon keresztül megtanítani neki egy frissebb térképet?

Köszi szépen!

Telefonon nem lehet frissíteni.de a www.navilex.hu lesz a barátod....

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11181 Dátum: 2014.06.24 12:12:45 »
örömmel látom, hogy ugyanazt a céget (kovi alarm) írta itt pár kolléga, mint akiket egy cimborám is ajánlott,
Még mindig hybrid felárat számol, és 2 napot mond a 3-4 órás munkára, vagy már változott az üzletpolitikája?
Azt még megértem, hogy ködösít, pedig sajnos sok variáció nincs a szakszerű munkára. 

Tájékozatlan embereket könnyű megvezetni, aki azonban csak annak teteti magát az ártalmatlan kérdésekkel nagyon sok mindent megtudhat a szerelő felkészültségéről, hozzáállásáról.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11182 Dátum: 2014.06.24 12:18:15 »
Vagy csak drága pénzes frissítés létezik?
Dolgozom az ügyön, cartársaknak a navilex árának a feléért szeretném majd vállalni...
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11183 Dátum: 2014.06.24 12:28:14 »
2 napot mond a 3-4 órás munkára

Nála egy teljes munkanap szokott lenni az indításgátló szerelése zárdugózással, OBD megszakítással.

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11184 Dátum: 2014.06.24 12:30:43 »
Dolgozom az ügyön, cartársaknak a navilex árának a feléért szeretném majd vállalni...

Akár magyarítást is tudsz majd csinálni?

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11185 Dátum: 2014.06.24 13:12:06 »
Nála egy teljes munkanap szokott lenni az indításgátló szerelése zárdugózással, OBD megszakítással.
2 éve még 2 napot mondott dugózás és OBD nélkül, a 3-4 óra nettó munkaidő teljesen reális.

sz.l

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11186 Dátum: 2014.06.24 17:50:47 »
Prius III. csomagtartó tároló doboz.
A csomagtartó alsó nagy tároló dobozába csináltam egy gumiszőnyeg szerűséget a csúszkáló guruló dolgok valamelyest féken tartásához. Készítettem egy papírsablont hozzá. Ha valaki szeretne ilyet szintén, szívesen felajánlom ezt a sablont. Budapesten III. ker átvehető.

laca55

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11187 Dátum: 2014.06.27 21:55:59 »
Sziasztok !

A csillagok jelen állása szerint  hamarosan  és remélhetőleg boldog tulajdonosa leszek egy 2008-as Priusnak  :)
A műszaki vizsga és az okmányirodai tennivalók vannak hátra. Addig a  türelmetlen várakozás!
Kerestem a weben magyar nyelvű kézikönyvet , sikertelenül. Így kölcsönkértem egy 2006-os gép kézikönyvét, beszkenneltem és  ezt olvasgatom.
Ha valakinek szüksége van rá, dobjon egy Pü-t !
Bizonyára lesz még sok kérdésem amivel engedelmetekkel zargatlak majd  benneteket.

Norbi..

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11188 Dátum: 2014.06.28 15:54:05 »
Ez akkor, hogy is van? Olyan címkét tesznek rá amilyet éppen találnak?




Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #11189 Dátum: 2014.06.28 16:56:20 »
Gyaníthatóan más a gyártási év. Nem egyezik a vonalkód száma sem, szóval biztosan nem ugyanaz a két termék.