Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3366649 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3015 Dátum: 2011.03.20 19:25:03 »
Ez itt egy darabka az általam preferál és beépített szénmátrix felépítésű ülésfűtésből.
Előnye, hogy egyenletesebb a hűleadás, nem éget pontokban, illetve, amint látjátok darabokat kivágva belőle továbbra is működőképes, tehát nem sérülékeny annyira, mint a fűtőszálas.

Szóval:    :clap: :clap: :clap: :csorog: :ser:
Hát ez patent, de rendesen!
Nem bőrös ülésbe is simán kivitelezhető?
Today, tomorrow and after tomorrow!

horipeti15

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3016 Dátum: 2011.03.20 19:53:08 »
no, előre is elnézést kérek a képek minőségéért, telefonnal készült, ha jobban belegondolok szégyenlem is kicsit ide feltenni, de a  lényeg látszik azt hiszem:

Gratulálok nagyon jó lett!! :hug:

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3017 Dátum: 2011.03.20 20:10:38 »
Korrekt munka Mester! Gratulálok! Aztán csak óvatosan a tojásfőzéssel!  :devil:
Köszönöm szépen!
Igazság szerint kellene még bele egy normális xenon, bármennyire is szabálytalan, de legalább lát az ember. Az sem utolsó, ugye.
Aztán már csak a szervizmunkákat és a téli-nyári kerékcseréket vagyok hajlandó csinálni!
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.20 20:17:43 írta b.c. »

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3018 Dátum: 2011.03.20 20:11:58 »
Ez itt egy darabka az általam preferál és beépített szénmátrix felépítésű ülésfűtésből.
Előnye, hogy egyenletesebb a hűleadás, nem éget pontokban, illetve, amint látjátok darabokat kivágva belőle továbbra is működőképes, tehát nem sérülékeny annyira, mint a fűtőszálas.

Szóval:    :clap: :clap: :clap: :csorog: :ser:
Hát ez patent, de rendesen!
Nem bőrös ülésbe is simán kivitelezhető?
Persze, még talán kicsivel könnyebb is, mert nincs olyan merev a plüss, mint a bőr. Könnyebb vele dolgozni.
Ja, meg nem kell cidrizni, hogy ahogy kifordítod a bőr kárpitot betöredezik-e vagy sem.
Szerencsére nekem semmi ilyen gond nem volt, bár még nem túl öreg a kicsike, meg 2 hónapja be volt kenve bőrápolóval. (meg most is  :D)
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.20 20:14:39 írta b.c. »

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3019 Dátum: 2011.03.20 20:16:51 »
Á, a legjobbat nem is mondtam. Érdemes szétszedni az "új" kocsit is. Találtam az ülésben 190 Ft-ot + 1 euro-t.
Kicsit sovány munkadíj, de elsőre végül is.....  :D


Megjegyzem ne tudjátok meg milyen érzés az, hogy miután hónapokig vadászik az ember (itthon!!!!) egy olyan gépre, amelyik minél inkább "gyári" visszafordíthatatlanul, egyből egy lehetőséggel belefúrni néhány lyukat olyan helyre, ami az ember szemét veri ki, annyira látszik! Nem fért a babszem, szó se róla. :)
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.20 20:24:22 írta b.c. »

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3020 Dátum: 2011.03.20 20:33:47 »
Az én xenonszettem eladó akár, ha érdekel...
Xanyi

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3021 Dátum: 2011.03.20 20:47:38 »
Az én xenonszettem eladó akár, ha érdekel...
Kösz, de most a levegőt is nyugodtan kell venni egy pár hónapig, mire anyagilag helyre jövök. Kicsit sok volt a kocsi+felni anyával+téligumi+ ülésfűtés...... Szal.....
Milyen a fényerőssége egyébként? Illetve, ha megosztanád az árát (publikusan, vagy priviben) lehet, hogy elcsábulnék, ha megegyezik az elképzelésemmel.

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3022 Dátum: 2011.03.20 21:36:49 »
Az én xenonszettem eladó akár, ha érdekel...
Kösz, de most a levegőt is nyugodtan kell venni egy pár hónapig, mire anyagilag helyre jövök. Kicsit sok volt a kocsi+felni anyával+téligumi+ ülésfűtés...... Szal.....
Milyen a fényerőssége egyébként? Illetve, ha megosztanád az árát (publikusan, vagy priviben) lehet, hogy elcsábulnék, ha megegyezik az elképzelésemmel.

http://www.hdxenon.hu/?action=product&product=622
Ilyen mint a linken, 4300K-s. De az nem a fényerősség, hanem a szinhőmérséklet. A neten sok gagyi fellelhető, szóval az árát ne ahhoz nézd, ez tényleg minőségi cuuc. Ezzel a lámpa vetítési képe nem változik a halogénhoz képest, tehát nem vakítod vele a szembejövőket, viszont brutális fénye van. Az autóban pár hónapot, max fél évet volt, mert aztán én is megfostam a rendőröktől és kivettem.
Nem mindenáron eladó, lehet visszarakom, csak gondoltam ha Te épp ilyesmit keresel akkor hátha meg tudunk egyezni. Ezért nem is írok árat...
Xanyi

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3023 Dátum: 2011.03.20 21:53:08 »
Igen és is 4300-ast keresek (majd). Nos, úgy látom gyűjtögetni kell még egy darabig, ha ilyet akarok. De egyszer, majd csak...
Azért érdekelt volna, hogy mennyiért adod, bár gondolom, tekintve, hogy fél éves, nem igazán akarsz eltérni a bolti ártól.
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.20 21:55:13 írta kleingy »

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3024 Dátum: 2011.03.20 22:47:35 »
Igen és is 4300-ast keresek (majd). Nos, úgy látom gyűjtögetni kell még egy darabig, ha ilyet akarok. De egyszer, majd csak...
Azért érdekelt volna, hogy mennyiért adod, bár gondolom, tekintve, hogy fél éves, nem igazán akarsz eltérni a bolti ártól.

Fél évet volt autóban, mostmár lassan egy éve a dobozában pihen. Még én sem vetettem el, hogy visszateszem!
Xanyi

T.Pi-eM

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 135
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3025 Dátum: 2011.03.21 07:55:55 »
Ezért célszerű még vásárlás előtt lekérdezni az európai rendszerből, voltak-e garanciális javítások vagy visszahívások a kocsira. Így megelőzhetők az ilyenfajta meglepetések.  :hug:

Köszi!
Nem voltál félreérthető, csak én gondoltam, hogy többet is le lehet kérdezni :?:
És mint tudjuk, a szervizkönyvet is lehet hamisitani. Tucan1 cartárstól is kérdezte
a "kereskedő", hogy tud-e szerezni :) (ha jól emlékszem)
Prius II. 2008

T.Pi-eM

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 135
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3026 Dátum: 2011.03.21 08:01:43 »
Persze, még talán kicsivel könnyebb is, mert nincs olyan merev a plüss, mint a bőr. Könnyebb vele dolgozni.
Ja, meg nem kell cidrizni, hogy ahogy kifordítod a bőr kárpitot betöredezik-e vagy sem.
Szerencsére nekem semmi ilyen gond nem volt, bár még nem túl öreg a kicsike, meg 2 hónapja be volt kenve bőrápolóval. (meg most is  :D)
Éni csak gratulálni tudok, jó lett ;) De reméljük, hogy már hamarosan itt a tavasz, és nem kell sokszor használnod :D
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.21 08:15:35 írta kleingy »
Prius II. 2008

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3027 Dátum: 2011.03.21 11:24:04 »
b.c.: Pöpec lett, gratulésön! A xenon nem lenne rossz, de akkor már nézzél projektoros lámpát, azzal imho még jobb lenne. Ebyan én is nézegettem őket, de elég drágák a projektoros lámpák :(

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3028 Dátum: 2011.03.21 12:56:42 »
b.c.: Pöpec lett, gratulésön! A xenon nem lenne rossz, de akkor már nézzél projektoros lámpát, azzal imho még jobb lenne. Ebyan én is nézegettem őket, de elég drágák a projektoros lámpák :(

Remek, de ne felejtsd el, hogy ez amerikai szabványos lámpa. Mondjuk meg lennék lepve, ha a németeknek nem lenne ugyan ilyen E jellel.  ;)

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #3029 Dátum: 2011.03.21 14:42:29 »
Ja-ja, figyeltem én is, hogy ez nem EU modell, de biztos van valahol az is.