Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3366683 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1140 Dátum: 2009.01.02 23:36:21 »
A most futó összes nálunk kapható Toyota modell 1-1 reklámfilmje, magyarul, tv minőségben a klubos ftp-n...

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1141 Dátum: 2009.01.03 09:12:15 »
A most futó összes nálunk kapható Toyota modell 1-1 reklámfilmje, magyarul, tv minőségben a klubos ftp-n...

Öööö, ez hol van és hogy érhető el a mezei felhasználónak?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1142 Dátum: 2009.01.03 09:46:01 »
A klubos ftp-t csak klubtagok érhetik el.
Sorry.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1143 Dátum: 2009.01.03 11:18:14 »
De most, hogy van végre Toyotád, igazán lehetnél klubtag is... :whistling:
Gabe 254.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1144 Dátum: 2009.01.03 12:50:22 »
De most, hogy van végre Toyotád, igazán lehetnél klubtag is... :whistling:

Ez igaz, de nem tudnék vele gyakorlatilag semmit sem kezdeni. Önmagáért a klubtagságért meg nincs értelme. Most akkor reklámfilmek nélkül maradok...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1145 Dátum: 2009.01.03 12:52:53 »
Egyik helyre se mész szervizbe, ahol kedvezményt adnak? Vagy egyik boltban sem vásárolsz közülük?

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1146 Dátum: 2009.01.03 12:53:44 »
Egyik helyre se mész szervizbe, ahol kedvezményt adnak? Vagy egyik boltban sem vásárolsz közülük?

Győrben lakom...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1147 Dátum: 2009.01.03 14:03:24 »
Ezen pl. nem csak pesti tagok játszhattak. És legközelebb sem...
De ezt neked kell tudni, ha majd úgy érzed, hogy szeretnél tag lenni, akkor belépsz.

Egyébként a főként pesti kedvezmények abból adódnak, hogy egyrészt itt több márkakereskedés van, másrészt nem nagyon van vidéki tag/fórumozó, aki építgetné az ottani kapcsolatokat.
Szóval gyanítom amíg nem keres meg minket magától egy győri cég, vagy nem akad egy szorgos győri tag, addig a kedvezmények okán nem fogsz belépni.
 ;)

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1148 Dátum: 2009.01.03 14:46:21 »
Szóval gyanítom amíg nem keres meg minket magától egy győri cég, vagy nem akad egy szorgos győri tag, addig a kedvezmények okán nem fogsz belépni.
 ;)

Persze, de nekem - 3 gyerkőc és sok meló mellett - sem időm, sem energiám nincs egyelőre ehhez (más meg nem is nagyon van a közelből, ha jól láttam eddig). Szóval nem a kedvezmény a lényeg, de azért ahhoz már elég "sok" pénz, hogy valamit szeressek érte viszontlátni. Na mindegy, majd meglátom.

Régebben voltam már tagja márkaklubnak, tehát nem idegen számomra a dolog.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1149 Dátum: 2009.01.03 14:53:44 »
Ez egy hobbi, most mondjam el, hogy nekem az évi 4 ezren felül még mennyiben van? És nem is csak pénzre gondolok.
De ezért hobbi. rajongói klubba ritkán lép be az ember gazdasági megfontolás útján.

A tagdíjért amúgy ezek járna:
Kedvezmények, klubos rendszámtábla keret, matricák (2db), dombornyomott klubkártya, 2 db mélcím (nicknév@toyotaclub.hu, vezetéknév.keresztnév@toyotaclub.hu, illetve ugyanezek toyotaKlub-bal is mennek), tárhely a honlapon (fényképeknek), hozzáférés a klubos ftp-hez., plusz egy topic a fórumon, részvételi lehetőség a klubos nyereményjátékokon, stb.

Az első évi tagdíjad gyakorlatilag vissza is kapod.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1150 Dátum: 2009.01.03 15:48:49 »
Ez egy hobbi, most mondjam el, hogy nekem az évi 4 ezren felül még mennyiben van? És nem is csak pénzre gondolok.
De ezért hobbi. rajongói klubba ritkán lép be az ember gazdasági megfontolás útján.

Na ezt még utoljára, aztán befejezem az OFF-olást.

Az én helyzetem alapvetően más. Ti legalább minden pénteken találkoztok, egy közeli baráti társaság irányítja, működteti a klubot. Az úgy más lenne, de itt "sose" lesz akkora élet. Szóval ez nekem sem elsősorban a pénzről szól, erről szó sincs.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1151 Dátum: 2009.01.03 17:18:33 »
Sokszor próbáltuk már kezdeményezni, hogy legyenek vidéken is mikrotalik rendszeresen, sajnos eddig kevés sikerrel.
A tavaszi/őszi talik is azért vannak szerte az országban, hogy legyen lehetőség mindenkit megismerni személyesen, akár az ottaniaknak is egymást, ezekből kellene kialakulnia a helyi mikrotaliknak, közösségnek.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1152 Dátum: 2009.01.03 23:18:40 »
Ez egy hobbi, most mondjam el, hogy nekem az évi 4 ezren felül még mennyiben van? És nem is csak pénzre gondolok.
De ezért hobbi. rajongói klubba ritkán lép be az ember gazdasági megfontolás útján.

Na ezt még utoljára, aztán befejezem az OFF-olást.

Az én helyzetem alapvetően más. Ti legalább minden pénteken találkoztok, egy közeli baráti társaság irányítja, működteti a klubot. Az úgy más lenne, de itt "sose" lesz akkora élet. Szóval ez nekem sem elsősorban a pénzről szól, erről szó sincs.

Én is vidéki vagyok, egyszer használtam ki a klubtagság előnyét, ami asszem cca 800 forintot jelentett. A rendszámkeret csak előre ment fel, és még dombornyomott kártyát se kaptam  :cry: Mégis elküldtem már az idei díjat is. Mert csak. Minitalin sose voltam, ellenben nagy közösön... :D
Tényleg: a honlap miből fut? :hmmmm: Bocsi az OFF-ért...
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1153 Dátum: 2009.01.03 23:26:23 »
A honlap is a tagdíjakból fut. Asszem havi 6000 HUf, plusz a könyvelő, szintén X ezer/hó. Fejből nem tudom, de minden közgyűlésen be szokta mutatni Mickey a klubtagoknak, hogy mire mennyi megy el.
A klubkártyára meg ment egy körlevél dec.27-én, írj Szilvinek és elpostázza. Ezt is a klub fizeti.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1154 Dátum: 2009.01.04 13:52:50 »
Ez egy hobbi, most mondjam el, hogy nekem az évi 4 ezren felül még mennyiben van? És nem is csak pénzre gondolok.
De ezért hobbi. rajongói klubba ritkán lép be az ember gazdasági megfontolás útján.

Na ezt még utoljára, aztán befejezem az OFF-olást.

Az én helyzetem alapvetően más. Ti legalább minden pénteken találkoztok, egy közeli baráti társaság irányítja, működteti a klubot. Az úgy más lenne, de itt "sose" lesz akkora élet. Szóval ez nekem sem elsősorban a pénzről szól, erről szó sincs.

Én szerinted ott vagyok minden pénteken a mikrotalikon ;) ? Egyen sem voltam még. A társaság hatalmas többségét jó, ha egy évben egyszer látom vmelyik nagyobb talin, amire el bírok jutni. De ez a 4000/év szvsz olyannyira "jelképes összeg" kategória, hogy ennyivel szívesen támogatnám a közösséget, aminek a tagja vagyok, akkor is, ha nem kapnék érte az égvilágon semmit, mármint semmi fizikailag kézzel foghatót, "csak" mondjuk infókat itt a fórumon  :flowers: ... Mert egyszerűen jó érzés  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )