Szerző Téma: Alkatrészek, technikai kérdések  (Megtekintve 2882097 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3750 Dátum: 2009.07.05 20:40:48 »
Ákos, nézd meg a toyodiy.com-on, a tiédben hol a klíma.
Rajzok alapján amennyire ki lehetett venni, valszeg jobb oldalra megy ki a víz.

TZoli

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3751 Dátum: 2009.07.05 21:10:27 »
Jobb oldalt megy ki a víz az tuti, 2 napja láttam ilyet felemelve amikor olajat cseréltünk a kollegám autóján, meg átnéztük.
A tűzfal alján van kivezetve egy kis gumicsövön, alá kéne nézned megvan-e a cső és a klímázás után valóban azon távozik-e a kondenzvíz, nem-e mellette valami okból kifolyólag.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3752 Dátum: 2009.07.05 23:17:07 »
Jobb oldalt megy ki a víz az tuti, 2 napja láttam ilyet felemelve amikor olajat cseréltünk a kollegám autóján, meg átnéztük.
A tűzfal alján van kivezetve egy kis gumicsövön, alá kéne nézned megvan-e a cső és a klímázás után valóban azon távozik-e a kondenzvíz, nem-e mellette valami okból kifolyólag.
Akkor jó, mert én is így láttam. Na majd elviszem  a márkaszervizbe vagy egy maszek klímáshoz, de elsőként megpróbálom magam kitalálni mi a baj.......sok kedvem nincs az egészhez....mindenesetre köszi a segítséget:)

barna.czukor

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3753 Dátum: 2009.07.06 09:26:22 »
Én kérek elnézést a kedvezményes árért.  :tt2: De ha gondoljátok, cserénél kettévágom és lefotózom, hogy milyen volt belülről.  :D
Ezt majd kérnénk szépen. :D

Én nem ismerem, lehet, hogy jó.

Azért azt megjegyzem, hogy minden országban gyártanak sz.rt, így Japánban is. Attól, hogy japán, még nem biztos semmi...)

juszufat

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 328
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3754 Dátum: 2009.07.06 09:56:51 »
Az SCT német (olaj)szűrőkről mi a vélemény?
Az enyémben most az van és az is olcsóbb volt egy ezresnél.
Azért ne hozzátok rám a frászt, szeptember táján úgyis esedékes a 105-ös olajcsere!  :innocent:
1.4VVti (2004)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3755 Dátum: 2009.07.06 10:04:39 »
Én nem ismerem, lehet, hogy jó.
Azért azt megjegyzem, hogy minden országban gyártanak sz.rt, így Japánban is. Attól, hogy japán, még nem biztos semmi...)
Kötve hiszem hogy a legjobb barátom szart sózna rám csak azért, mert occsó...    :szemez:
         

Satriani

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3756 Dátum: 2009.07.06 10:18:58 »
Írtam régebben, hogy elhagytam a jobb első dobbetétemet. A Super első körben 40, majd jobban figyelve a kérdésre valami 15 ezer körüli árajánlatot adott. Kérdeztem, lehet-e ebből utángyártott, azt mondták, kizárt, legfeljebb bontottat találok. Bontóban csak hitegettek, 8 ezerért adták volna, ha lett volna. Ma rákérdeztem próbaképp autószerelő cimboránál, tud-e utángyártottat. Délután 2-re itt is van, 3.600 Ft körüli áron.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3757 Dátum: 2009.07.06 10:28:51 »
.....a jobb első dobbetétemet........ , 3.600 Ft körüli áron.


Ez egy egyszeri és megismételhetetlen ajánlat, vagy esetleg rendelésre is van? Érdekelne jobbos-balos egyaránt!
A nyuszi akkorát adott az elejének, hogy "kiette" a gumi mindkettőt. Plusz a észrevettem, hogy a motorháztető illesztése is elment egy kicsit.  :no:
kisa
born to ride

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3758 Dátum: 2009.07.06 10:54:54 »
Írtam régebben, hogy elhagytam a jobb első dobbetétemet. A Super első körben 40, majd jobban figyelve a kérdésre valami 15 ezer körüli árajánlatot adott. Kérdeztem, lehet-e ebből utángyártott, azt mondták, kizárt, legfeljebb bontottat találok. Bontóban csak hitegettek, 8 ezerért adták volna, ha lett volna. Ma rákérdeztem próbaképp autószerelő cimboránál, tud-e utángyártottat. Délután 2-re itt is van, 3.600 Ft körüli áron.

Satriani kolléga:

Hogy ne itt OFF-oljunk, ha segítenél a kontakt tlefon, vagy egyéb elérhetőségével, megköszönném, mert a Dai-ba kellene hasonló elem. Hátha az utángyártónál leledzik belőle sablon.
Előre is köszönöm szépen, várum a PÜ-t.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

tutinet

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3759 Dátum: 2009.07.06 12:04:33 »
Mit gondoltok erről, jó lehet? Meg hova lehetne rögzíteni?(azt írja az egyik érdeklődőnek hogy csavaros)
http://www.vatera.hu/toyota_corolla_tetoszarny_148729652.html

A www.orciari.hu oldalon szereplő boltba most jöttek  E12-es Toyotára való új tetőszárnyak.
Akit érdekel.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3760 Dátum: 2009.07.06 12:53:55 »
Mit gondoltok erről, jó lehet? Meg hova lehetne rögzíteni?(azt írja az egyik érdeklődőnek hogy csavaros)
http://www.vatera.hu/toyota_corolla_tetoszarny_148729652.html

A www.orciari.hu oldalon szereplő boltba most jöttek  E12-es Toyotára való új tetőszárnyak.
Akit érdekel.

Neked végül is jó lett?Felilleszkedett rendesen?

tutinet

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3761 Dátum: 2009.07.06 13:09:53 »
A múlt hét előtti héten rendeltem a carelli félét, ami megjött.  De közben tegnap meg hívtak az Orciari-tól, hogy új szállítmányt kaptak. Így már mindegy megvettem a carrelli félét , ez a szárny illeszkedik,most fényezik .

Én kb 4 hete hívtam az Orciarit, hogy lehet e számítani új szállításra és akkor még semmi biztosat nem tudtak előre mondani. Most hívtak, hogy mégis jött új szállítmány így ha már én nem veszek, mondtam nekik, hogy - mivel nekem szóltak és nem felejtettek el - kölcsönös  alapon én is ideírom a fórumra.
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.06 13:13:35 írta tutinet »

Satriani

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3762 Dátum: 2009.07.06 13:22:39 »
Kisa, Trotter: a Bárdi-féle online katalógusból nézte ki a cimbi a szajrét, Gyöngyösön bármelyik sarki autósboltban hozzá lehet férni, szerintem máshol sem jelent gondot. Nagyon szívesen segítek, ha nem juttok semmire a helyi boltokkal, de ez esetben egy gyöngyösi kiszállással drágább lenne a hús, mint a leves... Az ár lehet, hogy csak nekem ennyi, szerintem bruttó rendelési áron kapom, de nagyságrendileg nem lehet máshol sem több. Ha nem találtok a helyi boltokban alkatrészt, írjatok.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3763 Dátum: 2009.07.06 13:25:23 »
Hatalmas király vagy! Bárdinál van kedvezményre jogosító ismerősöm :)
Van egy B verzió(Allianz), ha azzal nem boldogulok, akkor ez lesz.
kisa
born to ride

Satriani

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #3764 Dátum: 2009.07.06 13:31:57 »
Várj még az örömtűzzel, lehet, hogy nem méretpontos. :D Este megírom, passzolt-e.