Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1687540 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6825 Dátum: 2011.12.12 14:54:04 »
Ear: akkor elérhető áron mit javasolnál a "normálisan szól+BT-s is" kategóriából? :)

A normálisan szól kategória definícióját ha tisztáznánk....  :devil: Részletesen nem ismerem az aktuális kínálatot, meg ilyenkor bárhol felbukkanhat valami gigaakció, amitől egy készülék hirtelen két kategóriával olcsóbb lesz, de a Kenwood és a Pioneer kínálat közepével nekem kevés bajom akadt.

Valóban, azt a linkelt, rettentően és nem véletlenül olcsó céget nem ajánlom, a készülékekkel (talán) nincs baj.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6826 Dátum: 2011.12.12 14:57:56 »
Nem hivatalos Parrot partner szerelte be illetve a beszerezési hely is felbíztatott, hogy szoftverfrissítés esetén felmerülő hiba általában garon kívüli.

Hű, ez tényleg rosszul hangzik. Ez valami szürke importos cucc volt, vagy miféle?

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6827 Dátum: 2011.12.12 15:01:01 »
Hű, ez tényleg rosszul hangzik. Ez valami szürke importos cucc volt, vagy miféle?
Garlevélen visualgo-s billog van, mi hivatalosan vettük. De fene se tudja. Céges volt 3/4 évig volt egy autóban múlthéten privatizáltam vettem toyota iso mute kábelt minden mint a karikacsapás csak tudtam hogy a céges autóból azért jött ki mert sokszor vacakolt a hívásra a válasz a gombbal, de az 1,24es verziójú szoftver frissítéseiben már mind megoldották volna tekintve hogy 2.0 a mostani friss verzió

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6828 Dátum: 2011.12.15 16:11:10 »
Garlevélen visualgo-s billog van, mi hivatalosan vettük. De fene se tudja. Céges volt 3/4 évig volt egy autóban múlthéten privatizáltam vettem toyota iso mute kábelt minden mint a karikacsapás csak tudtam hogy a céges autóból azért jött ki mert sokszor vacakolt a hívásra a válasz a gombbal, de az 1,24es verziójú szoftver frissítéseiben már mind megoldották volna tekintve hogy 2.0 a mostani friss verzió
Úgy néz ki pozítv lesz a végkifejlet, ma beszéltem a Visual Go-val juttassam el hozzájuk a blueboxot, és megflesselik, majd jön vissza. Nagyon segítőkészek. 10/10 :clap: Remélem minden rendben lesz és jövőhét vége fele már ismét örö é bódottá lesz.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6829 Dátum: 2011.12.26 18:03:44 »
Jelenleg egy ilyen fejegységem van: Panasonic CQ-C1405N


Szeretnék egy másik fejegységet. Minimum elvárás a legalább ilyen minőségű hangzás, legalább ilyen minőségű előlap (jól bírja a strapát), valamint az USB és SD kártya hely. Esetleg - többért persze integrált - BT sem ártana. Van valakinek ötlete? :innocent:
         

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6830 Dátum: 2011.12.26 18:12:31 »
Jelenleg egy ilyen fejegységem van: Panasonic CQ-C1405N


Szeretnék egy másik fejegységet. Minimum elvárás a legalább ilyen minőségű hangzás, legalább ilyen minőségű előlap (jól bírja a strapát), valamint az USB és SD kártya hely. Esetleg - többért persze integrált - BT sem ártana. Van valakinek ötlete? :innocent:
Pioneer P88 RS esetleg II egy BT adatpterrel használtan?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6831 Dátum: 2011.12.26 18:20:06 »
Pioneer P88 RS esetleg II egy BT adatpterrel használtan?
Minden ajánlatot meghallgatok. :) De ebbe hova kell dugni a pendrive-ot? :ph34r:
         

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6832 Dátum: 2011.12.26 20:28:18 »
Minden ajánlatot meghallgatok. :) De ebbe hova kell dugni a pendrive-ot? :ph34r:
USB adapter? :)  Pioneer CD-UB100 a neve Pioneer busszra felfűzhető még akár IPOD adapter is, nekem is egy BT adatper meg egy Ipod adapter figyel rajta.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6833 Dátum: 2011.12.26 20:30:07 »
USB adapter? :)  Pioneer CD-UB100 a neve Pioneer busszra felfűzhető még akár IPOD adapter is, nekem is egy BT adatper meg egy Ipod adapter figyel rajta.
Ez az adapter önmagában annyiba kerül újonnan mint amennyit egy BT-vel is ellátott fejegységre költenék.  :D És akkor hol van még maga a fejegység.
         

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6834 Dátum: 2011.12.26 20:32:46 »
Ez az adapter önmagában annyiba kerül újonnan mint amennyit egy BT-vel is ellátott fejegységre költenék.  :D És akkor hol van még maga a fejegység.
nem egy ökör ára De tény és való, nem ócsó, ellenben minőségben kevés jobb van az RS-nél bár persze csak jó rendszerrel körítve fincsi.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6835 Dátum: 2011.12.26 20:36:35 »
nem egy ökör ára De tény és való, nem ócsó, ellenben minőségben kevés jobb van az RS-nél bár persze csak jó rendszerrel körítve fincsi.
Sejtettem én, amikor beírtad a Piodat, hogy ez nem nekem való (túl sokat tud, túl jó rendszer kéne hozzá és túl drága). :) Azért köszi. 20-30-at szánok max a fejegységre és 40 körül ha van benne BT. Az elvárásaim a linkelt jelenlegi fejegységemet elnézve egészen alapok lehetnek.  :helpsmilie:  ::)
         

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6836 Dátum: 2011.12.26 21:49:37 »
Nekem Pioneer 4200SD-m van.
USB-s & SD-s is, tavaly vettem 33 ezerért talán. Jól bírja, szépen szól, BT nincs benne, se DSP.
Ha még lehet kapni jó választás lehet, én nem bántam meg.
Józsi vagyok :-)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6837 Dátum: 2011.12.26 21:50:35 »
Sejtettem én, amikor beírtad a Piodat, hogy ez nem nekem való (túl sokat tud, túl jó rendszer kéne hozzá és túl drága). :) Azért köszi. 20-30-at szánok max a fejegységre és 40 körül ha van benne BT. Az elvárásaim a linkelt jelenlegi fejegységemet elnézve egészen alapok lehetnek.  :helpsmilie:  ::)
Mi a családban a többedik Blaupunktot nyűjjük. Tesómé 3,5 éves, beépített BT-vel. Hibátlan. Enyém csak jól szól. És nem drágák...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6838 Dátum: 2011.12.26 22:17:02 »
Szerintem Kleinnek az USB/ SD a lényeg...
Szóljon normálisan (nem kell extra hifi), de lehessen stick-et / SD-t csatlakoztatni...

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re:AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6839 Dátum: 2012.01.05 12:48:52 »
Pioneer P88 RS esetleg II egy BT adatpterrel használtan?

Nocsak. Nem tán megválsz az RS-től...?  :eek: