Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 232495 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: Filmek
« Válasz #975 Dátum: 2009.12.31 02:16:28 »
A sztori a "Hogyan csináljunk kasszasikert" című könyv alapján készült...

Egyszer adnanak a kezedbe nemhogy 60 milliard Forintot, de csak 1-et, Isten bizony mondom megfontolnad mire koltened.  :) Ha a film veletlenul nem jon be, jobb nem is gondolni arra, hogy mit tennenek veled a reszvenyesek. Igy gondolom mar ertheto a story.  :)
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Filmek
« Válasz #976 Dátum: 2009.12.31 08:57:06 »
Egyszer adnanak a kezedbe nemhogy 60 milliard Forintot, de csak 1-et, Isten bizony mondom megfontolnad mire koltened.  :) Ha a film veletlenul nem jon be, jobb nem is gondolni arra, hogy mit tennenek veled a reszvenyesek. Igy gondolom mar ertheto a story.  :)

Már bocsánat, de egy szóval nem minősítettem Kemeron bátyót, vagy ilyesmi, tévedésben tetszik lenni. :) A sztori sablonos, pont. Nem mondtam, hogy rossz, csak ennyit.

OFF

Az Rt. formával amúgy elvi bajom van, de nem szeretnék esetlegesen akkora flémet generálni, mint a minap volt a beszélgetős topikban. :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Filmek
« Válasz #977 Dátum: 2009.12.31 10:11:44 »
Pláne 3d-ben érdemes megnézni akinek van rá módja. Kellemes időtöltés. A történet a szokásos, a jók harca a rosszak ellen. Nekem bejött, könnyű, délutáni matiné.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: Filmek
« Válasz #978 Dátum: 2009.12.31 11:45:09 »
Már bocsánat, de egy szóval nem minősítettem Kemeron bátyót, vagy ilyesmi, tévedésben tetszik lenni. :) A sztori sablonos, pont. Nem mondtam, hogy rossz, csak ennyit.

Nem is Kameron  batyot akartam vedeni, csak a story viszonylagos "gagyisagara" szerettem volna ravilagitani. Ekkora osszeg eseten nem johet szoba bukas, ezert olyan story kell, ami atlagos es sablonos, igy az atlagos es sablonos embertomeg beter majd a filmre.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Filmek
« Válasz #979 Dátum: 2009.12.31 14:21:34 »
Az átlagos és sablonos embertömeg, amely alól a jelenlévők természetesen mindig kivételek  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Filmek
« Válasz #980 Dátum: 2010.01.02 02:29:57 »
Ejha... Most néztem az imdb-n: az Avatar 8.6 pontos, ez atommagas :sorcerer: !!! És 25. helyezett a 250-es toplistán.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

uttoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 171
  • 2002 Toyota Problema 1.4 VVTi Sedan fapad
Re: Filmek
« Válasz #981 Dátum: 2010.01.02 14:06:56 »
Nem bírtuk ki, megnéztük mégegyszer :D Ez otthon úgyse akkora élmény.

Palaczk, igen, 3D-ben néztük, nagyon megéri. Kifejezetten utálom a magyar szinkront, mert az csak ártani tud, de itt egyszerűen nem akarsz a feliratra koncentrálni annyi látnivaló van :D

Egy dolgot sajnálok, hogy a District 9, ami szerintem 2009 legszórakoztatóbb filmje volt, nem ment 3D-ben. Ott legalább a sztori is ért valamit:)

Ha úgy érzed ura vagy az autónak, egészen biztos, hogy lassan vezetsz.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Filmek
« Válasz #982 Dátum: 2010.01.10 17:14:24 »
Tegnap éjjel megtekintettem a legújabb Sherlock Holmes filmet. Kellemes csalódás volt, szerintem jó film. Az előzetes infók alapján kicsit tartottam tőle, mivel én az eredeti verziót szeretem (főleg olvasva), de annak ellenére, hogy az "angolos" jellemvonásokból el, az "őrült" vonásokhoz meg hozzáadtak, tetszett a film. Várom a folytatást.
3D nélkül is megállja a helyét....

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #983 Dátum: 2010.01.10 17:29:59 »
Nemvok a magyar filmek híve de tegnap elmentünk kicsit plázázni és beültünk moziba is csak úgy improvizálva egy kicsit. Nem ment más éppen csak a poligamy... hát enmvolt rossz, voltak poénok is meg stb... olyan igazi egy estés szórakozás. Aki nem vágyik többre és nem élete filmjét keresi annak ajánlani tudom!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Filmek
« Válasz #984 Dátum: 2010.01.10 17:59:23 »
Én tegnap este a "The Boondock Saints"-et néztem (a magyar címe "Testvérbosszú", de ez vmi iszonyat kretén és nem is passzol)... Harmadszor, kb... Nem egy új film, és nem is az a korszakalkotó katartikus valami - de vannak egyéni megoldásai, és én rettentően bírom  :yes:

Ma este nekifutok a "Becstelen brigantyk"-nak... Kíváncsi vagyok.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Filmek
« Válasz #985 Dátum: 2010.01.11 00:28:10 »
Ma este nekifutok a "Becstelen brigantyk"-nak... Kíváncsi vagyok.
Húúúha  :sorcerer: ........................ Meg kell nézni  :excl:

Tarantino megint olyan színészeket hozott össze... Egyet emelnék ki közülük így hirtelen (aki nekem teljesen új volt)  :)

('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #986 Dátum: 2010.01.11 01:01:11 »
Nem ez a nő volt a KILL BILL_ben is ????

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Filmek
« Válasz #987 Dátum: 2010.01.11 07:24:00 »
Nem ez a nő volt a KILL BILL_ben is ????
Nem... A Kill Billben (imádom amúgy azt a filmet!) Uma Thurman játszott; ez pedig Mélanie Laurent.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Filmek
« Válasz #988 Dátum: 2010.01.11 07:58:05 »
Húúúha  :sorcerer: ........................ Meg kell nézni  :excl:
Eddig 4X  :) Rengeteg hosszú duma van benne, de egyetlen egy felesleges mondat nélkül.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Filmek
« Válasz #989 Dátum: 2010.01.11 08:37:11 »
Nekem ez a Becstelen film is csalódás volt. A német fickó figurája viszi el az egészet. A többi gyenge.