Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 436588 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1905 Dátum: 2009.11.12 20:42:29 »
Gyárinak az amit a gyárban tesznek bele. Ezen túlmenően van gyári egyenértékű utángyártott, ez a Toyotánál az Optifit.  Aztán vannak az utángyártott

Hmmm, fura ez a válasz. Gyári az, amit a Toyota gyárban gyártanak. Csak a Toyota nem gyárt féktárcsát hanem beszállítótól veszi és azt teszi bele.. Az optifit is beszállítós. Eben az esetben az optifit ugyanaz mint a "gyári" .



Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1906 Dátum: 2009.11.12 21:48:51 »
Gyárinak az amit a gyárban tesznek bele. Ezen túlmenően van gyári egyenértékű utángyártott, ez a Toyotánál az Optifit.  Aztán vannak az utángyártott

Hmmm, fura ez a válasz. Gyári az, amit a Toyota gyárban gyártanak. Csak a Toyota nem gyárt féktárcsát hanem beszállítótól veszi és azt teszi bele.. Az optifit is beszállítós. Eben az esetben az optifit ugyanaz mint a "gyári" .
Kevés dolgot gyártanak a gyárban, annál többet a beszállítóknál, egy új autó mégis minden alkatrésze gyári, kivéve a gumiabroncsokat.
Számomra az a gyári, amely alkatrészre rá van ütve a toyota felirat. Ha veszek egy féktárcsát, és rajta van a toyota felirat, hiába Bosch gyártotta, az gyári. Az optifit alkatrészekre meg nincs ráütve a toyota név tudtommal, max a dobozán van feltüntetve hogy 'hitelesített' toyota alkatrész, és rajta van az optifit jelző.

tartlev

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1907 Dátum: 2009.12.11 23:07:01 »
Kedves kzozee,

Corolla Versom 2008.11.20-án, 16e km-rel volt kötelező szervizen utoljára, most 26e km van benne és 12.19-én lenne 3 éves. Meddig "húzhatom" a szervizbevitelt, hogy a garanciával (extra care is) ne legyen gond? (sajnos a munka és 3 gyerek mellett kicsit nehéz előre tervezni)

Ha jól tudom, akkor ez most köztes szerviz lesz, kb. mennyi a várható ideje és költsége ennek, ha a pár hónapja kampányban cserélt MMT váltót lenne érdemes megnézni (elsősorban a biztonság kedvéért, hogy minden rendben van-e vele, de elmondom majd én is, hogy mik a tapasztalataim pl. visszaváltás erősebben érezhető és hallható, erősebb gyorsításnál olyan, mintha jobban csúsztatná a kuplungot, stb. és majd ott helyeselnek a szakértők, hogy az úgy jó-e) és a szintén akkor szerelt bal oldali tükör lapja mozog egy kicsit, más különösebb gondom nincs az autóval.

Köszönöm!

Szia,

Sorjában:
1, 1 hónap vagy 1000km a tűrés
2, kb.1-2 óra az ideje, költsége kb.30 000.-Ft+levegőszűrő+pollenszűrő+fékbetétek+ablaktörlők. Benzines vagy diesel?
3,Egy próbakört érdemes lenne menni és számítógépen kiértékelni az adatokat!
4, Kivizsgálnánk és rögzítenénk ha szűkséges!

Megvolt, minden rendben volt, még fórumos kedvezményt is kaptam kérés nélkül, köszönöm.

Ha tudom, hogy megkérdezik milyen olaj menjen bele, akkor utánajárok előtte, hogy mi a különbség (ez biztos alap lenne, de nekem eddig kimaradt, mert még sosem kérdezték, csak beletöltötték és kész), így 10w-40 lett, aztán utánanéztem, hogy nagy hidegben jobb az 5w-40 és melegben semmi különbség, szóval azt a pár ezres pluszt megérte volna, de majd jövőre gondolok erre.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1908 Dátum: 2009.12.11 23:33:55 »
Az a fórumos kedvezmény igazából klubtagkedvezmény volna. A klubtagoknak...

tartlev

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1909 Dátum: 2009.12.15 01:04:24 »
Az a fórumos kedvezmény igazából klubtagkedvezmény volna. A klubtagoknak...
Sajnálattal hallom... :(

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1910 Dátum: 2009.12.15 15:39:51 »
A megoldás rém egyszerű...
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1911 Dátum: 2009.12.15 15:40:56 »
Halljuk!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1912 Dátum: 2009.12.15 15:42:52 »
íme - a topic címére gondolok
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1913 Dátum: 2009.12.15 15:44:09 »
No de miért lépjen be, ha így is megkapja a kedvezményt?


Megvolt, minden rendben volt, még fórumos kedvezményt is kaptam kérés nélkül, köszönöm.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1914 Dátum: 2009.12.15 15:47:57 »
mert így a fórumos kedvezményen felül még klubos kedvezményt is kaphat... :devil: :devil: :devil:
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1915 Dátum: 2009.12.15 15:52:25 »
Hát, szerintem a kedvezmény mínusz 4000 HUF, nem sok pluszt jelent....
De ez már off itt.

tartlev

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1916 Dátum: 2009.12.15 18:38:46 »
Hát, szerintem a kedvezmény mínusz 4000 HUF, nem sok pluszt jelent....
De ez már off itt.

Az érintettség okán egy utolsó megjegyzés: a klubtagság egyeseknek biztosan egy közösségi dolog, másoknak a fent említett szerint pénzügyi befektetés. Nekem pl. 3 gyerek és munka mellett nincs energiám és igényem komolyabb (értsd max fórumolvasás) klubéletre, plusz 4000 forintot fizetni 1500 kedvezményért így nekem macera és nem is éri meg. Szóval értem amit írtok, és nyilván más klubok is így működnek, hogy a ti munkátokat valakinek ki kell fizetni, de nem szerencsésebb, ha tágabb a kör? Mindegy, én örültem neki, szép gesztus volt.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1917 Dátum: 2010.04.15 23:58:50 »
Ma egy nagyon kedves hölgy felhívott és kedvező szervízajánlattal kecsegtetett  az egyik  - Supernél vásárolt - Toyotánkra. Megkérdeztem az ajánlat érvényes a régebbi gk.-ra. Azt felelte igen, és elküldi a részleteket mailben. Talán majd meg is érkezik előbb -utóbb. Azért a figyelmesség tök jól esett.-)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1918 Dátum: 2010.04.16 09:02:32 »
Ma egy nagyon kedves hölgy felhívott és kedvező szervízajánlattal kecsegtetett  az egyik  - Supernél vásárolt - Toyotánkra. Megkérdeztem az ajánlat érvényes a régebbi gk.-ra. Azt felelte igen, és elküldi a részleteket mailben. Talán majd meg is érkezik előbb -utóbb. Azért a figyelmesség tök jól esett.-)

Engem is hívtak kb 2 hónapja, azóta is várom az ajánlatot.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1919 Dátum: 2010.04.16 11:56:18 »
Engem is hívtak kb 2 hónapja, azóta is várom az ajánlatot.
Akkor nem az én levelezésemmel van probléma. Mondjuk sajnos Kzozee-t is régen láttuk errefelé. Lehet kikötötték náluk a netet?
Viccet félretéve tényleg jól esett a figyelmesség. Kár a bakiért, de ennél nagyobb bajunk ne legyen velük. A Bp.-szervizek közül nálam még mindig ők a favoritok.