Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 436516 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1860 Dátum: 2009.03.26 08:55:17 »
Szia Kzozee!

Misi írta, hogy Téged keresselek, kérdés, hogy ajánlanád-e ezt az autó Édesapáméknak:
http://perfektauto.hu/toyota/index2.php?hirkod=2828266

Köszi,

Bicskei Gábor

Szia,

igen, jó állapotú autó. Egy cégé volt, a Reálsztisztémánál vették, oda is járt szervizbe. Sérülésmentes, végig szervizelt. Vezérműláncos, tehát nem kell majdan a szíjcsere költségeitől sem tartanod.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1861 Dátum: 2009.03.26 19:10:26 »
Szia,
igen, jó állapotú autó. Egy cégé volt, a Reálsztisztémánál vették, oda is járt szervizbe. Sérülésmentes, végig szervizelt. Vezérműláncos, tehát nem kell majdan a szíjcsere költségeitől sem tartanod.
Köszi, megnéztem ma, de egy kicsit strapásabb mint amire számítottam...
Egy jótanács: profi autómosó belülről 10-15e-ért szépen kitakarítja, a poggyásztér is koszos, foltos nagyon. Így nekem sem volt annyira szimpi.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1862 Dátum: 2009.04.06 12:04:11 »
Szia Zoli!

Jövő hónapban lesz 4 éves a kis Yaris, aktuális a vizsga és a zöldkártya.
Mivel nemrég voltam 60.000-es szervízen, minden rendben van a géppel! ::)
Meg tudod mondani kb. milyen összegre számítsak? :helpsmilie:

Köszi szépen előre is!
oyota rulez

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1863 Dátum: 2009.04.06 12:12:41 »
Szia Zoli!

Jövő hónapban lesz 4 éves a kis Yaris, aktuális a vizsga és a zöldkártya.
Mivel nemrég voltam 60.000-es szervízen, minden rendben van a géppel! ::)
Meg tudod mondani kb. milyen összegre számítsak? :helpsmilie:

Köszi szépen előre is!

Motorfüggő kicsit, 30-35 000.-Ft körül van állapottól függően.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1864 Dátum: 2009.04.15 10:01:36 »
Kedves Zoli!

Május 18-án jár le a garancia az autómra, és  a 3 éves szerviz is aktuális lesz.
A kérdésem az hogy mennyivel korábban vigyem az autót hozzátok egy átnézéssel egybekötött szervizre, hogy ha esetleg valami gikszer van akkor azt még garanciában lehessen javítani?
A másik hogy Misi mondta hogy esetleg érdemes venni még egy 1 év garanciát pluszba, az a garancia mire vonatkozik (úgy tudom az  nem teljes körű garancia)?
Illetve jó lenne tudni hogy a 3 éves szerviz és a plusz év garancia kb. mennyibe kerül.

Köszi szépen,
Szilvi


WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1865 Dátum: 2009.04.15 10:25:28 »
A plusz garanciáról itt olvashatsz.
 ;)

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1866 Dátum: 2009.04.15 10:31:19 »
A plusz garanciáról itt olvashatsz.
 ;)

Köszi :)
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1867 Dátum: 2009.04.15 10:43:39 »
Kedves Zoli!

Május 18-án jár le a garancia az autómra, és  a 3 éves szerviz is aktuális lesz.
A kérdésem az hogy mennyivel korábban vigyem az autót hozzátok egy átnézéssel egybekötött szervizre, hogy ha esetleg valami gikszer van akkor azt még garanciában lehessen javítani?
A másik hogy Misi mondta hogy esetleg érdemes venni még egy 1 év garanciát pluszba, az a garancia mire vonatkozik (úgy tudom az  nem teljes körű garancia)?
Illetve jó lenne tudni hogy a 3 éves szerviz és a plusz év garancia kb. mennyibe kerül.

Köszi szépen,
Szilvi

Szia,

Az garanciális szerviz, vagy hibafelmérés utolsó időpontja a garancia utolsó napja. Mindenesetre nem ajánlom az utolsó napot, mert nem biztos, hogy aznap lesz szabad időpont a szervizben.
A kiterjesztett garanciáról Misi már küldte az anyagot (köszi :yes: ), úgyhogy nem ismétlem.


Javítottam az idézést. Trotter
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.15 12:42:33 írta Trotter66 »
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1868 Dátum: 2009.04.15 10:49:37 »
Szia,
Az garanciális szerviz, vagy hibafelmérés utolsó időpontja a garancia utolsó napja. Mindenesetre nem ajánlom az utolsó napot, mert nem biztos, hogy aznap lesz szabad időpont a szervizben.
A kiterjesztett garanciáról Misi már küldte az anyagot (köszi :yes: ), úgyhogy nem ismétlem.

Oké köszi, csak azért gondoltam hogy korábban kell, mert hogy ha valami alkatrész kell vagy ilyesmi azt legyen idő megrendelni, de gondolom akkor a munkafelvétel időpontja számít, nem pedig hogy mikor érkezik meg az alkatrész. Bár remélem nem kell majd semmi ilyesmi :)
Az árakról még tudsz írni valamit? Extra garancia ára és a 3 éves szerviz ára?
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1869 Dátum: 2009.04.15 11:03:55 »
Szia,
Az garanciális szerviz, vagy hibafelmérés utolsó időpontja a garancia utolsó napja. Mindenesetre nem ajánlom az utolsó napot, mert nem biztos, hogy aznap lesz szabad időpont a szervizben.
A kiterjesztett garanciáról Misi már küldte az anyagot (köszi :yes: ), úgyhogy nem ismétlem.

Oké köszi, csak azért gondoltam hogy korábban kell, mert hogy ha valami alkatrész kell vagy ilyesmi azt legyen idő megrendelni, de gondolom akkor a munkafelvétel időpontja számít, nem pedig hogy mikor érkezik meg az alkatrész. Bár remélem nem kell majd semmi ilyesmi :)
Az árakról még tudsz írni valamit? Extra garancia ára és a 3 éves szerviz ára?

Ahhoz több info kell. Máté Iminek már jeleztem a kérdést, kérlek hívd fel a 380-0-366-os számon, kimerítő válaszára bizton számíthatsz. :eek:
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Gábor33

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Corolla 1,4 VVTI 2001 linea terra 5 ajtós
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1870 Dátum: 2009.04.21 11:44:03 »
kzozee

Tegnap megnyomtam a légkondi gombját a 2001-es corollámon és az beesett a műszerfalba... Ha benyúlok érzem, hogy ott lóg a dróton de nem tudom kihúzni. Le kell ehhez bontani a műszerfalat? Milyen költsége lehet a javításának?

Kérlek segíts!

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1871 Dátum: 2009.04.21 11:46:03 »
Szerintem otthon simán 10 perc alatt szétkaphatod te is a műszerfalat.  :surrender:
         

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1872 Dátum: 2009.04.21 11:54:15 »
kzozee

Tegnap megnyomtam a légkondi gombját a 2001-es corollámon és az beesett a műszerfalba... Ha benyúlok érzem, hogy ott lóg a dróton de nem tudom kihúzni. Le kell ehhez bontani a műszerfalat? Milyen költsége lehet a javításának?

Kérlek segíts!


Szia,

ha a kapcsoló pöcke nem tört el, akkor leszedjük a műszerfalat, visszatesszük, ez kb, fél óra, 5 000.-Ft. Ha eltört a pöcök, akkor rosszabb a helyzet, egy új 15 000.-Ft.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Gábor33

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Corolla 1,4 VVTI 2001 linea terra 5 ajtós
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1873 Dátum: 2009.04.21 12:06:46 »
kzozee

Tegnap megnyomtam a légkondi gombját a 2001-es corollámon és az beesett a műszerfalba... Ha benyúlok érzem, hogy ott lóg a dróton de nem tudom kihúzni. Le kell ehhez bontani a műszerfalat? Milyen költsége lehet a javításának?

Kérlek segíts!


Szia,

ha a kapcsoló pöcke nem tört el, akkor leszedjük a műszerfalat, visszatesszük, ez kb, fél óra, 5 000.-Ft. Ha eltört a pöcök, akkor rosszabb a helyzet, egy új 15 000.-Ft.

Köszönöm a gyors választ!  Kell időpontot egyeztetni egy ilyen kapcsolószereléshez is?
Gábor

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1874 Dátum: 2009.04.21 12:09:35 »
kzozee

Tegnap megnyomtam a légkondi gombját a 2001-es corollámon és az beesett a műszerfalba... Ha benyúlok érzem, hogy ott lóg a dróton de nem tudom kihúzni. Le kell ehhez bontani a műszerfalat? Milyen költsége lehet a javításának?

Kérlek segíts!


Szia,

ha a kapcsoló pöcke nem tört el, akkor leszedjük a műszerfalat, visszatesszük, ez kb, fél óra, 5 000.-Ft. Ha eltört a pöcök, akkor rosszabb a helyzet, egy új 15 000.-Ft.

Köszönöm a gyors választ!  Kell időpontot egyeztetni egy ilyen kapcsolószereléshez is?
Gábor


Szia,

nem kell bejelentkezned, gyere be, hivatkozz rám. (8.00, és 14.00 között, ha lehet)
Üvözlettel

Koszonits Zoltán