Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 434963 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

G-Manus

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1845 Dátum: 2008.11.29 21:40:12 »
Hello! Korábban panaszkodtam, hogy pórul jártam a hétvégi kényeztetéssel. Azóta minden rendeződött. Kiderült, hogy az előző COV szerepelt a nyilvántartásban és ezért hívtak meg, hiszen egy nem egészen egy éves, garanciális kocsin nem sok mindent kell csinálni, az ajánlat pedig leginkább a három évnél idősebb járgányokat érintette. Így azután le is mondtam róla, inkább rögtön bejelentkeztem az éves szervízre. Ez is megtörtént a szokásos módon hiba nélkül tökéletesen, és még a téli gumi cserét is megcsinálták ingyen ( és a takarítást, mosást sem úsztam meg  :clap:. Szóval megint sokkal jobban érzem magam, csalódásról szó nincs. Kösznöm Zolinak és Máthé Imrének. G-manus

DiNo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
    • http://www.datasec.hu
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1846 Dátum: 2008.12.04 09:36:46 »
Minden rendben volt, gyorsan végeztetek! Köszönöm! Üdv, Norbi


Szia,

abban a szerncsés helyzetben vagyok, hogy bárkit ajánlhatok, a kollégáim egyaránt felkészültek, és profik. Nincs favorit, az én autómat is az javítja, aki éppen ráér. Hívd kérlek a központi számunkat (380-0-380) és kapcsolnak a munkafelvételre, ahol jó kezekben leszel Te is és az autód is. :flowers:
Kérlek jelezd a kollégának, hoyg milyen problémákat találtál a normál szervizen kívül, hogy úgy nézzen időpontot. Előre is köszönöm.

Toyota/Corolla HB 1,4 Sol+/2006

pzs

  • Vendég
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1847 Dátum: 2009.02.16 08:52:13 »
Szia Zoli!

A kovetkezo problemaval fordulok hozzad. Nemsokara tulajdonosa leszek egy kulfoldrol behozott Yaris TS-nek. Kivul, belul megfelelonek tunik az allapota, 2005ben gyartottak, ora szerint 50000 km van benne. Mivel nem tudok semmit az auto elozo eleterol, valodi muszaki allapotarol szeretnem elvitetni egy muszaki allapotfelmeresre. A kerdesem az lenne, hogy erre lehetoseg van e nalatok, illetve nagyjabol milyen arban van egy ilyen teljeskoru allapotfelmeres?

Valaszod elore is koszonom,
Zsolti

pzs

  • Vendég
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1848 Dátum: 2009.02.16 08:57:57 »
Egy kis korrigalas az elozohoz: nem elvitetni, hanem elvinni mar tulajdonoskent.

Zsolti

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1849 Dátum: 2009.02.16 08:59:09 »
Szerintem állapotfelmérés nélkül ne vedd meg!
Amúgy cirka 8-10 ezer HUF egy állapotfelmérés.

pzs

  • Vendég
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1850 Dátum: 2009.02.16 09:10:53 »
Idézet
Szerintem állapotfelmérés nélkül ne vedd meg!
Amúgy cirka 8-10 ezer HUF egy állapotfelmérés.

Mar keso, mert lefoglaloztam.  Mivel alacsonyabb aron volt hirdetve, mint azon keves ami meg van Magyarorszagon (facelift utaniak), meg alkudni is sikerult belole, ezert bevallaltam ezt a kockazatot (nem volt meg itthon forgalomba irva, ezert rendszam nelkul nehez lett volna markaszervizbe elvinni videken). Probautra volt lehetoseg, kis utcakban a kereskedes kornyeken, az alapjan minden rendben volt. Remelem nem vettem zsakbamacskat :( Hamarosan ugyis ki fog derulni. Ez mar azt hiszem mas topicba vag, ugyhogy inkabb nem irok errol kisregenyt.

Koszonom a gyors valaszt,
PZsolt

DiNo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
    • http://www.datasec.hu
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1851 Dátum: 2009.02.24 10:40:54 »
Szerintem állapotfelmérés nélkül ne vedd meg!
Amúgy cirka 8-10 ezer HUF egy állapotfelmérés.

Szia Misi! Én is gondolkodom egy németből behozott avensis-en. A kérdésem az lenne, hogy az állapotfelmérést hogyan javaslod levezényelni, ha hozzátok akarom vinni? Köszönöm, DiNo
Toyota/Corolla HB 1,4 Sol+/2006

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1852 Dátum: 2009.02.24 11:01:30 »
Szia!

Ebben a toipicban nem én vagyok az illetékes, hanem kzozee, Ő dolgozik a Supernél.
Mit dolgozik, Ő az ura!
 :D

Amúgy a menet szerintem annyi, hogy vásárlás előtt kérj egy időpontot, és nézesd át az autót. Anélkül nem javaslom a megvételét.
 ;)

DiNo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
    • http://www.datasec.hu
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1853 Dátum: 2009.02.24 11:59:49 »
Szia!

Ebben a toipicban nem én vagyok az illetékes, hanem kzozee, Ő dolgozik a Supernél.
Mit dolgozik, Ő az ura!
 :D

Amúgy a menet szerintem annyi, hogy vásárlás előtt kérj egy időpontot, és nézesd át az autót. Anélkül nem javaslom a megvételét.
 ;)

Köszönöm a válaszod! Amúgy elegendőnek tartjátok ezt a bevizsgálást egy használt gépkocsinál, vagy javasoltok mélyrehatóbb átvizsgálást is? Arra gondolok, hogy pl. lendkerék hibát ezzel a módszerrel meg tudtok állapítani?
Továbbá az lenne a kérdésem, hogy Ti utána tudtok-e járni a gépkocsi km állásának, illetve, hogy volt-e vele komplikáció, ha megvannak az előző tulajdonosnak, vásárlás helyének/címének és szervíznek az adatai? Természetesen költségtérítésesen...
Köszönöm, Norbi (egy 2005-ös 2.0D4D-ről van szó)
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.24 13:40:51 írta DiNo »
Toyota/Corolla HB 1,4 Sol+/2006

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1854 Dátum: 2009.02.24 13:47:24 »
Szia!

Ebben a toipicban nem én vagyok az illetékes, hanem kzozee, Ő dolgozik a Supernél.
Mit dolgozik, Ő az ura!
 :D

Amúgy a menet szerintem annyi, hogy vásárlás előtt kérj egy időpontot, és nézesd át az autót. Anélkül nem javaslom a megvételét.
 ;)

Köszönöm a válaszod! Amúgy elegendőnek tartjátok ezt a bevizsgálást egy használt gépkocsinál, vagy javasoltok mélyrehatóbb átvizsgálást is? Arra gondolok, hogy pl. lendkerék hibát ezzel a módszerrel meg tudtok állapítani?
Továbbá az lenne a kérdésem, hogy Ti utána tudtok-e járni a gépkocsi km állásának, illetve, hogy volt-e vele komplikáció, ha megvannak az előző tulajdonosnak, vásárlás helyének/címének és szervíznek az adatai? Természetesen költségtérítésesen...
Köszönöm, Norbi (egy 2005-ös 2.0D4D-ről van szó)


Le tudjuk kérni, hogy garanciális szervizben járt e, illetve mikor és miért.  A kötelező szervizek nem elérhetőek nemzetközileg, itt érdemes megnézni a szervizkönyvet, abban megtalálod a szervizt, és velük kellene felvenned a kapcsolatot.

Egy komplett állapotvizsgálat alkalmával előjönnek a problémák, amennyiben úgy érzed, hogy szükség van rá, hozd el hozzánk.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

DiNo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
    • http://www.datasec.hu
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1855 Dátum: 2009.02.24 14:39:57 »

Le tudjuk kérni, hogy garanciális szervizben járt e, illetve mikor és miért.  A kötelező szervizek nem elérhetőek nemzetközileg, itt érdemes megnézni a szervizkönyvet, abban megtalálod a szervizt, és velük kellene felvenned a kapcsolatot.

Egy komplett állapotvizsgálat alkalmával előjönnek a problémák, amennyiben úgy érzed, hogy szükség van rá, hozd el hozzánk.

Szia Zoli! Mindenképpen szeretném elvinni hozzátok a kocsit!
A komplett átvizsgálás mennyi ideig tart és mennyibe kerül?
Mettől-meddig lehet vinni a kocsit és mennyi idővel szóljak előtte, illetve kinek?
Ha jól értem, csak akkor tudtok infót mondani a garanciális szervizekről, ha az Magyarországon történt? (2005-ben lett vásárolva Németben és 2008.11-be lett áthozva, azóta nem volt üzembe állítva) Ezek szerint nem tudtok szerviz információt kideríteni? Ki tudna nekem segíteni? (valós km érdekelne, mert visszapörgetett gyanús, illetve hogy volt-e baja)
Köszönöm, Norbi (20)390.9634
Toyota/Corolla HB 1,4 Sol+/2006

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1856 Dátum: 2009.02.24 17:54:38 »

Le tudjuk kérni, hogy garanciális szervizben járt e, illetve mikor és miért.  A kötelező szervizek nem elérhetőek nemzetközileg, itt érdemes megnézni a szervizkönyvet, abban megtalálod a szervizt, és velük kellene felvenned a kapcsolatot.

Egy komplett állapotvizsgálat alkalmával előjönnek a problémák, amennyiben úgy érzed, hogy szükség van rá, hozd el hozzánk.

Szia Zoli! Mindenképpen szeretném elvinni hozzátok a kocsit!
A komplett átvizsgálás mennyi ideig tart és mennyibe kerül?
Mettől-meddig lehet vinni a kocsit és mennyi idővel szóljak előtte, illetve kinek?
Ha jól értem, csak akkor tudtok infót mondani a garanciális szervizekről, ha az Magyarországon történt? (2005-ben lett vásárolva Németben és 2008.11-be lett áthozva, azóta nem volt üzembe állítva) Ezek szerint nem tudtok szerviz információt kideríteni? Ki tudna nekem segíteni? (valós km érdekelne, mert visszapörgetett gyanús, illetve hogy volt-e baja)
Köszönöm, Norbi (20)390.9634


Hívd szervizünket a 380-0-380-as számon. A kollégámmal tudsz egyeztetni egy számodra tetsző időpontot. Amíg a vizsgálat tart megpróbálunk utánajárni a számítógépes rendszerben.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

GinoBB

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1857 Dátum: 2009.03.22 14:15:41 »
Kzozee!!!

Ezt a kis sztorimat megosztanám veled, hátha nálatok orvosolni tudják a bajt... Ezt a sztorit ide most bemásoltam egy másik topicból, ott már szintén beszélgettem a dologról és ajánlották a SUPERT!!

Szóval!!!

Használtan vettem a sakura használtautó részlegénél egy 2002es 1.4es hatchback corollát 65000km-rel!! Most hogy törött volt ill, hogy visszatekerték-e erre sajnos egy használt autónál egy laikus nem tud mit mondani:(( Ismerem a telepvezetőt stb., kifejezetten ajánlotta, mert ismerte az előéletét, meg a tulajt is, aki egy idősebb emberke volt(mondjuk ez semmit nem jelent, mert én is hajtottam anno anyum yarisát..) Ja és az állapota príma volt, de tényleg még egy laikusnak is, mint én!!! Na mind1.
Nos a sakuránál sem ill a kovácsnál(monor) sem tudták a hiba okát... Monoron szét is szedték.. Ez 55000 pénz volt.. Szelepkiemelő tőke csere+munkadíj(ez a húzósabb).
Szerintük megszűnt a kattogás...Idézem őket "ezzel világkörüli útra is elindulhatsz" Ahhha, ok!!
Ez mondjuk valamelyest azért megnyugtatott, hogy nem fog otthagyni az út szélén, de a hang nem szűnt..Ekkor amúgy még csak az alapjáratnál tapasztalható tompa kattogás volt meg..

Aztán kb  1hónapja elkezdődött ez a recsegés, csattogás..
Tettem egy hangpróbát a sakuránál is..hátha.. El is mentem kijöttek, próbakör..Hallják a hangot..Hátraviszik.. Kijön a kollega "SZERINTÜNK VEZÉRMŰLÁNC" mondja, ha belevágunk olyan 140pénz.. aha mondom meggondolom..Ekkor mondták nekem, hogyha mégsem az akkor tovább bontják!!:))


 Ekkor mentem el egy ismerőshöz(ajánlották), aki nem toyotás, de egy 7éves autót ezek után nem fogok súlyos ezrekért toyotához vinni!! Meghallgatták, tényleg nagyon normálisak voltak, egyből ráugrottak 3an az autóra..Azt mondják"SZELEPHANG", mondom jóó!! De mit kell tenni???
KIcserélték a vezérműláncot, ugyanis először ők is erre gyanakodtak..+ 9db hidrotőkét(ami ebben a szériában nem is hidrotőke, hanem valami más nevű, mind1) ez kereken 100pénz volt.. Kattog továbbra is!!

Ekkor maradt még 7 szelep, reménykedtünk, hogy azok közül lesz valamelyik a beteg...2napja hoztam el az autót 38pénz, de még mindig kattog, már csak az anyagköltséget fizettem ki, munkadíjat nem.. Tanácstalanok... Még egy dologra gyanakodnak, HENGERFEJ a varázsszó... Persze ez sem biztos..Mi van ha nem az, kérdezem én??? Hétfőre kb árat mondd a hengerfejre, ha szeretném..De ekkor én majd előállok neki a szívótorokkal, hátha fényt kapnak és beugrik nekik, hogy lehet, hogy arra van a hiba!!

Uhogy röviden ennyi most a tényállás, amúgy igen 2002es 12.havi 1.4es corolláról beszélünk..Nagyot csalódtam, gondolom ezt érzitek..

Ha van valami írjatok, sorry, ha kicsit hosszú lett, de le akartam írni részletesen a sztorit!!

Gino

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1858 Dátum: 2009.03.23 10:03:10 »
Kzozee!!!

Ezt a kis sztorimat megosztanám veled, hátha nálatok orvosolni tudják a bajt... Ezt a sztorit ide most bemásoltam egy másik topicból, ott már szintén beszélgettem a dologról és ajánlották a SUPERT!!

Szóval!!!

Használtan vettem a sakura használtautó részlegénél egy 2002es 1.4es hatchback corollát 65000km-rel!! Most hogy törött volt ill, hogy visszatekerték-e erre sajnos egy használt autónál egy laikus nem tud mit mondani:(( Ismerem a telepvezetőt stb., kifejezetten ajánlotta, mert ismerte az előéletét, meg a tulajt is, aki egy idősebb emberke volt(mondjuk ez semmit nem jelent, mert én is hajtottam anno anyum yarisát..) Ja és az állapota príma volt, de tényleg még egy laikusnak is, mint én!!! Na mind1.
Nos a sakuránál sem ill a kovácsnál(monor) sem tudták a hiba okát... Monoron szét is szedték.. Ez 55000 pénz volt.. Szelepkiemelő tőke csere+munkadíj(ez a húzósabb).
Szerintük megszűnt a kattogás...Idézem őket "ezzel világkörüli útra is elindulhatsz" Ahhha, ok!!
Ez mondjuk valamelyest azért megnyugtatott, hogy nem fog otthagyni az út szélén, de a hang nem szűnt..Ekkor amúgy még csak az alapjáratnál tapasztalható tompa kattogás volt meg..

Aztán kb  1hónapja elkezdődött ez a recsegés, csattogás..
Tettem egy hangpróbát a sakuránál is..hátha.. El is mentem kijöttek, próbakör..Hallják a hangot..Hátraviszik.. Kijön a kollega "SZERINTÜNK VEZÉRMŰLÁNC" mondja, ha belevágunk olyan 140pénz.. aha mondom meggondolom..Ekkor mondták nekem, hogyha mégsem az akkor tovább bontják!!:))


 Ekkor mentem el egy ismerőshöz(ajánlották), aki nem toyotás, de egy 7éves autót ezek után nem fogok súlyos ezrekért toyotához vinni!! Meghallgatták, tényleg nagyon normálisak voltak, egyből ráugrottak 3an az autóra..Azt mondják"SZELEPHANG", mondom jóó!! De mit kell tenni???
KIcserélték a vezérműláncot, ugyanis először ők is erre gyanakodtak..+ 9db hidrotőkét(ami ebben a szériában nem is hidrotőke, hanem valami más nevű, mind1) ez kereken 100pénz volt.. Kattog továbbra is!!

Ekkor maradt még 7 szelep, reménykedtünk, hogy azok közül lesz valamelyik a beteg...2napja hoztam el az autót 38pénz, de még mindig kattog, már csak az anyagköltséget fizettem ki, munkadíjat nem.. Tanácstalanok... Még egy dologra gyanakodnak, HENGERFEJ a varázsszó... Persze ez sem biztos..Mi van ha nem az, kérdezem én??? Hétfőre kb árat mondd a hengerfejre, ha szeretném..De ekkor én majd előállok neki a szívótorokkal, hátha fényt kapnak és beugrik nekik, hogy lehet, hogy arra van a hiba!!

Uhogy röviden ennyi most a tényállás, amúgy igen 2002es 12.havi 1.4es corolláról beszélünk..Nagyot csalódtam, gondolom ezt érzitek..

Ha van valami írjatok, sorry, ha kicsit hosszú lett, de le akartam írni részletesen a sztorit!!

Gino


Szai,

azt kell mondjam a történeted ellenére is, hogy mind a Sakuránál, mind a Monornál kiváló szakemberek dolgoznak, és már szinte mindent kicseréltek, ami lehetséges.
Mindenesetre levélben biztosan nem gyógyítható az autó, tehát kérlek, egyeztess a kollégáimmal időpontot, és hozd be, megnézzük mit tehetünk.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1859 Dátum: 2009.03.25 21:42:44 »
Szia Kzozee!

Misi írta, hogy Téged keresselek, kérdés, hogy ajánlanád-e ezt az autó Édesapáméknak:
http://perfektauto.hu/toyota/index2.php?hirkod=2828266

Köszi,

Bicskei Gábor
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok