Szerző Téma: Toyota Titán - Nyíregyháza  (Megtekintve 42983 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Dátum: 2005.02.16 14:39:46 »
Hi All!
A Toyota Titán (alias Széles Autó....) nem sokára megnyitja márkakereskedését itt a város szélén kinn a Debreceni úton. Egyelõre a sétálóutcában mûködtetnek egy értékesítési és hitel irodát. A minkatársam Corollát venne, be is ment hozzájuk, de nagy közönyükben csak kezébe nyomtak egy színes prospektust, amibõl az összes kép ki volt vágva. Persze ezt csak otthon vette észre a kollegám, de így náluk már nem fog autót venni. Úgy látszik a Titán sem lesz jobb márkakereskedés mint a Ju-Ko volt.  :evil:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
Re: Toyota Titán Nyíregyháza
« Válasz #1 Dátum: 2005.02.16 14:51:36 »
Idézetet írta: "FLInt"
Hi All!
A Toyota Titán (alias Széles Autó....) nem sokára megnyitja márkakereskedését itt a város szélén kinn a Debreceni úton. Egyelőre a sétálóutcában működtetnek egy értékesítési és hitel irodát. A minkatársam Corollát venne, be is ment hozzájuk, de nagy közönyükben csak kezébe nyomtak egy színes prospektust, amiből az összes kép ki volt vágva. Persze ezt csak otthon vette észre a kollegám, de így náluk már nem fog autót venni. Úgy látszik a Titán sem lesz jobb márkakereskedés mint a Ju-Ko volt.  :evil:


Azért ez már naaagyon durva :?
color=green]Savaria[/color] 91

Demegab

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #2 Dátum: 2005.04.18 11:36:57 »
Hello FLInt!


Elnézést kell kérjek a kollégádtól, valóban szétvágtunk egy prospektust, mert kellettek belőle a képek. Ezt a prospektust ezután külön is raktuk a többitől, de úgy tűnik a költözködés hevében valahogy visszakerült közéjük. Nyílván nem szándékosan adtunk hiányos prospektust, és szerintem egy ilyen apróság miatt nem biztos, hogy az egész Márkakereskedést le kellene írni. Remélem a kolléga ad nekünk még esélyt a Corolla vásárlás előtt, és adhatunk Neki egy jó ajánlatot.


Üdv.: Demegab

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #3 Dátum: 2005.04.18 13:04:18 »
Idézetet írta: "Demegab"
Hello FLInt!


Elnézést kell kérjek a kollégádtól, valóban szétvágtunk egy prospektust, mert kellettek belőle a képek. Ezt a prospektust ezután külön is raktuk a többitől, de úgy tűnik a költözködés hevében valahogy visszakerült közéjük. Nyílván nem szándékosan adtunk hiányos prospektust, és szerintem egy ilyen apróság miatt nem biztos, hogy az egész Márkakereskedést le kellene írni. Remélem a kolléga ad nekünk még esélyt a Corolla vásárlás előtt, és adhatunk Neki egy jó ajánlatot.


Üdv.: Demegab

Hali Demegab!
Azóta már én is jártam a sétáló utcai irodátokban, én nem tapasztaltam flegmaságot, sőt a hölgy nagyon is kedves volt. Hoztam Corolla prospektusokat a kollegámnak a képnélküliek helyett. A Debreceni utcai szalonotok mikor nyílik?
Üdv.: FLInt
Toyotáról csak jót vagy semmit...

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #4 Dátum: 2005.04.18 15:49:11 »
Idézetet írta: "Demegab"
Hello FLInt!

Elnézést kell kérjek a kollégádtól, valóban szétvágtunk egy prospektust, mert kellettek belőle a képek. Ezt a prospektust ezután külön is raktuk a többitől, de úgy tűnik a költözködés hevében valahogy visszakerült közéjük. Nyílván nem szándékosan adtunk hiányos prospektust, és szerintem egy ilyen apróság miatt nem biztos, hogy az egész Márkakereskedést le kellene írni. Remélem a kolléga ad nekünk még esélyt a Corolla vásárlás előtt, és adhatunk Neki egy jó ajánlatot.

Üdv.: Demegab


Ebben azért van igazság :) Ez "képtelenség" -nek is tünt :)

Sok sikert a kereskedésnek!

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #5 Dátum: 2005.04.18 16:06:29 »
Demegab!
Nagyon örülünk, hogy a kereskedői oldal egy újabb helyen bekapcsolódott a társaságunkba!  [smilie=sm38.gif]
Sok sikert a szalonhoz!  :D
És minél nagyobb aktivitást a Fórumon!  :wink:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #6 Dátum: 2005.04.19 07:56:09 »
Nálam már az pozitiv, hogy bevállaltad, Demegab - és igen gyorsan, tehát NÉZED  a fórumot(!) - "érintettséged", vagyis, hogy kereskedő vagy!
Mivel pedig egy kevésbé barátságos hozzászólással kezdődött a topic,  :twisted: volt erőd elnézést kérni net-kulturáltan.  :roll:
Tehát csak hajrá!! :roll:  Drukkolunk, drukkolok nektek - innen úgyis folyamatos és hajszálpontos képet kapsz a munkátokról !  :wink:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #7 Dátum: 2005.04.19 14:42:50 »
Idézetet írta: "whis"
Demegab!
Nagyon örülünk, hogy a kereskedői oldal egy újabb helyen bekapcsolódott a társaságunkba!  [smilie=sm38.gif]
Sok sikert a szalonhoz!  :D
És minél nagyobb aktivitást a Fórumon!  :wink:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is örülnék, ha a közelünkben is lenne egy (inter)aktív szerviz.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #8 Dátum: 2005.04.19 14:56:35 »
Mit is mondhatnék, már a többiek elmondták, leírták. Az valóban sokat jelent, ha egy kereskedő jelen van a fórumon. Sok sikeres eladást Nektek!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Demegab

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #9 Dátum: 2005.04.19 15:29:44 »
Köszönöm a bíztató szavakat a kollégáim nevében is, nekik is el fogom mondani ezt.

FLInt elméletileg május első felében nyitunk (amire természetesen mindenkit szeretettel várunk), pontos dátumot még nem tudok mondani.

Így a nyitás előtt annyit szeretnék mondani, hogy remélem lassan-lassan nálunk is neve lesz a TOYOTÁNAK (ezt az országos eladási darabszám már igazolja), és jó sok konkurens márka tulajnak megmutatjuk, milyen is egy jó autó :D  HAJRÁ TOYOTA!!!  Ja és HAJRÁ TRULLI!!!

Demegab

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #10 Dátum: 2005.04.19 15:46:53 »
Abban segítsetek már nekem ha tudtok, hogy a főoldalon megadott info@toyotaclub.hu e-mail cím él? Mert szerettem volna küldeni nekik levelet, de hibaüzenettel visszajött.

Köszi

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #11 Dátum: 2005.04.19 15:47:01 »
Idézetet írta: "Demegab"
.......és jó sok konkurens márka tulajnak megmutatjuk, milyen is egy jó autó :D  HAJRÁ TOYOTA!!!  Ja és HAJRÁ TRULLI!!!


Nem ismerjük (még) 1mást, de én is Toyotát (CarinaE) váltottam le, és a következő is Toyota (Corolla) lesz...... Én tudom, hogy jó a Toyota.

PS:

(Ha időd engedi, akkor olvasd el az Általános/Autós előéletünk c. topicot)

Ja és hajrá Toyota F-1Team!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #12 Dátum: 2005.04.19 15:48:20 »
Idézetet írta: "Demegab"
Abban segítsetek már nekem ha tudtok, hogy a főoldalon megadott info@toyotaclub.hu e-mail cím él? Mert szerettem volna küldeni nekik levelet, de hibaüzenettel visszajött.

Köszi


Mivel a saját e-mail címem is üzemel (toyotaclubos), így biztos az is műxik.

Próbáld meg Mickey-nek privátba elküldeni a fórumon keresztül. Úgyis Ő a főcobra.... :-)))))

(Klikk a "nincs privát üzi" linkre itt fölül, aztán, csak úgy mint a fórumon...... Ja címezni és tárgyat adni kötelező! Bocsi, ha oktatósra sikerült  :oops:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #13 Dátum: 2005.04.19 15:58:03 »
Idézetet írta: "Demegab"
Abban segítsetek már nekem ha tudtok, hogy a főoldalon megadott info@toyotaclub.hu e-mail cím él? Mert szerettem volna küldeni nekik levelet, de hibaüzenettel visszajött.

Köszi


Úgy tudom, hogy működik, de kipróbálom, és ha gond van szólok a szolgáltatónak, és én kérek elnézést :)

(valóban rossz, már nézik, remélem estére megy... Sorry)

Demegab

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #14 Dátum: 2005.04.19 16:00:39 »
Mickey már elküldtem privátba.