Típusok - TOYOTA > Corolla & Auris

91-92 körüli Corolla vétele

(1/8) > >>

Gabe:
Sziasztok!
Szemezgetek néhány példánnyal a fenti típusból, és arra kérnélek benneteket, hogy ha tudtok esetleg egy olyan eladó példányt, amely nem átverés, és ismert az előélete!
Továbbá még azt kérdezném, hogy érdemes-e ezeket esetleg megvenni:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Toyota&hirdeteskod=698004&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1280

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Toyota&hirdeteskod=5460040&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1280

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Toyota&hirdeteskod=696780&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1280

Tehát nyilván látszik, hogy olyan 91-92 körülit szeretnék, ha lehet elektromos ablakkal, központi zárral, és esetleg tetőablakkal. A megbízhatóság a lényeg, ezért is vagyok ezen a honlapon :)
Ja és ha sikerül, akkor természetesen be szeretnék lépni a klubba...
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Gabe

Szeke:
Üdv a fórumon!
Ha elfogadsz egy jótanácsot: ne vegyél már karburátorost. Vadássz injektorosra. A karburátorral "csak a baj van" :)
A belépéshez ajánlom figyelmedbe az Általános/Belépés a klubba topic végigolvasását!

music:

--- Idézetet írta: "Gabe" ---olyan 91-92 körülit szeretnék, ha lehet elektromos ablakkal, központi zárral, és esetleg tetőablakkal. A megbízhatóság a lényeg, ezért is vagyok ezen a honlapon :)
--- Idézet vége ---

Üdv!
Olyan kocsit ne is nézz, ahol nem írnak km állást - úgyis kédés, hogy igaz-e, de ha még egy kamu számot sem írnak oda...
Egyébként látatlanban egy fénykép alapján elég nehéz tanácsot adni...!

Profy:

--- Idézetet írta: "Szeke" ---Üdv a fórumon!
Ha elfogadsz egy jótanácsot: ne vegyél már karburátorost. Vadássz injektorosra. A karburátorral "csak a baj van" :)
A belépéshez ajánlom figyelmedbe az Általános/Belépés a klubba topic végigolvasását!
--- Idézet vége ---


Na ezzel a dologgal nem értek egyet! :)

Nekem karbis van és semmi bajom nincs vele!  :P
Viszont a fogyasztás a karbis javára szól mert biza én elkaristolok 5L-el 90-120-as tempóba 100 km-en.  :P Ua injektoros verzió 7-8L.Bár ez függhet a motor állapotától is!

Viszont az injektorosban lehet csak szervósat találni ha van. :(

Profy:
Gabe!

Képről tényleg nem lehet megállapítani a kocsi állapotát.

Mivel magam is 92-es tulaj vagyok egy pár tanács vásárlás előtt.

A motor kartelgáz ellenörzés üzemi hőmérsékleten a olajbeöntő sipka vétele ha füstöl az olaj akkor motor felújítás lesz soron. :(
A kerékjárati ívnél első lámpa alsó sarkánál és az ajtók alsó részénél jelenek meg lassan a rozsdafoltok.
Riasztó mindkét kapcsolója jó legyen!!!!! Ezt 2x megszívtam.
Lengéscsillapító,vezérműszíjat érdemes megnézni!

Sedant nem érdemes venni mert nehéz eladni + értéke is kissebb.
Liftbackba rendesen lehet pakolni viszont 1,3as motor nem mozgatja dinamikusan a kocsit, bár az enyém ment nyáron óra szerint 180-at de ez már lendülett volt inkább. :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése