Szerző Téma: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki  (Megtekintve 677474 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2325 Dátum: 2010.04.20 22:01:28 »
Na igen, pedig lett volna egy 1000x egyszerűbb út is oda, mint amin mindenki ment... (ugye amin kimentünk) :whistling: Nyamvadt GPS.  :D
         

tutinet

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2326 Dátum: 2010.04.21 00:27:55 »
Igen és mindenki használjon GPS-t vagy valami ilyesféle kütyüt, mert nem sokan találtak oda elsőre :D :lol: :D :D :D :lol: :lol:

A GPS azoknak való, akik nem tudnak térképet olvasni.  :D :D

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2327 Dátum: 2010.04.21 08:15:28 »
Igen és mindenki használjon GPS-t vagy valami ilyesféle kütyüt, mert nem sokan találtak oda elsőre :D :lol: :D :D :D :lol: :lol:

A GPS azoknak való, akik nem tudnak térképet olvasni.  :D :D

de Tuti hat te sem talaltal oda:)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2328 Dátum: 2010.04.21 08:23:28 »
Na igen, pedig lett volna egy 1000x egyszerűbb út is oda, mint amin mindenki ment... (ugye amin kimentünk) :whistling: Nyamvadt GPS.  :D

-Szinte mindíg végignézem, hog ymerre akar vezetni, mert nagyonsokszor 300m rövidítésért beküld a sürübe. -ekkor kell egy köztes pontot beszúrni oda, amerre kerülni fogsz, vagy csak egyszerűen elmész arra, 100m után áttevezi.
-Ráadásul sokszor 20-30m -el arrábbpozicionálva közli, hogy fordulj erre-arra - ha nem figyelsz, csak vakon követed, akkor percek alatt elkevered magad az egyirányú utcák rejtekében.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Elalamo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
  • 2002 E12 1,6 16V
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2329 Dátum: 2010.04.21 08:59:46 »
Igen és mindenki használjon GPS-t vagy valami ilyesféle kütyüt, mert nem sokan találtak oda elsőre :D :lol: :D :D :D :lol: :lol:

A GPS azoknak való, akik nem tudnak térképet olvasni.  :D :D

Meg ugyebár térképet olvasni abban a kerületben ahol lax... :D kevés cikibb helyzet van.

Hozzátartozik, h Én sem egyből találtam oda. Egyel hamarabb mentem be úgy gondolva, h át lehet menni vhogy, de nem jött össze.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2330 Dátum: 2010.04.21 09:17:45 »
Én valahogy elsőre odataláltam.  :D
Amúgy 4 útvonalon keresztül is oda lehet jutni. :sorcerer:

tutinet

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2331 Dátum: 2010.04.21 09:57:52 »
Igen és mindenki használjon GPS-t vagy valami ilyesféle kütyüt, mert nem sokan találtak oda elsőre :D :lol: :D :D :D :lol: :lol:

A GPS azoknak való, akik nem tudnak térképet olvasni.  :D :D

de Tuti hat te sem talaltal oda:)

Ott voltam nem ? Eleve később is indultam azért nem voltam ott az elején. De megnéztem a térképet előtte.

tutinet

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2332 Dátum: 2010.04.21 10:00:27 »

Meg ugyebár térképet olvasni abban a kerületben ahol lax... :D kevés cikibb helyzet van.


Szerintem nem ciki egy vidéken felnőtt majd Pestre költözött embernek térképet nézni Pesten.
Miért baj az ? Fejből nem ismerek mindent a kerületben azért ez nem kis kerület.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2333 Dátum: 2010.04.21 10:04:08 »
Igen és mindenki használjon GPS-t vagy valami ilyesféle kütyüt, mert nem sokan találtak oda elsőre :D :lol: :D :D :D :lol: :lol:

A GPS azoknak való, akik nem tudnak térképet olvasni.  :D :D

de Tuti hat te sem talaltal oda:)

Ott voltam nem ? Eleve később is indultam azért nem voltam ott az elején. De megnéztem a térképet előtte.


Nem az a kérdés, hogy ott voltál é, vagy sem, hanem az, hogy azt írtad, a térkép a tuti, mégsem találtál vele oda elsőre.
 :sorcerer:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2334 Dátum: 2010.04.21 10:18:50 »
Ott voltam nem ? Eleve később is indultam azért nem voltam ott az elején. De megnéztem a térképet előtte.

Ott de a templom után balra kanyarodtál :D

tutinet

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2335 Dátum: 2010.04.21 12:47:15 »
Ott voltam nem ? Eleve később is indultam azért nem voltam ott az elején. De megnéztem a térképet előtte.

Ott de a templom után balra kanyarodtál :D

először igen, amúgy egy szerencsétlen pont ment előttem 40-el már korábbról és miatta nem sokat láttam előre, örültem, hogy kikerülöm

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2336 Dátum: 2010.04.21 12:57:00 »
először igen, amúgy egy szerencsétlen pont ment előttem 40-el már korábbról és miatta nem sokat láttam előre, örültem, hogy kikerülöm

Igen a Keri volt az  :clap: Elsőra odatalált  :clap:

leszilaci

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2337 Dátum: 2010.04.21 13:03:26 »
...egy szerencsétlen pont ment előttem 40-el már korábbról és miatta nem sokat láttam előre, örültem, hogy kikerülöm
:hmmmm: pedig nem is ültem péntek este autóba :flowers:

Elalamo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
  • 2002 E12 1,6 16V
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2338 Dátum: 2010.04.21 13:14:55 »

Meg ugyebár térképet olvasni abban a kerületben ahol lax... :D kevés cikibb helyzet van.


Szerintem nem ciki egy vidéken felnőtt majd Pestre költözött embernek térképet nézni Pesten.
Miért baj az ? Fejből nem ismerek mindent a kerületben azért ez nem kis kerület.

Ha Magadra vetted sajnálom, mivel pont Rám értettem ;) És Én is vidéken nőttem fel, de Zuglóban még nem néztem térképet azért pár év alatt ki lehet ismerni ;) Amúgy ez a térkép mizéria azért ciki, mert 100 méterre van a Mekitől ahova minden héten járunk! :D

Visszatérve az előző mondatodhoz, h GPS kinek való. Azért megnézném, h külföldön Te vezetés közben hogy olvasol térképet ;) míg a GPS mondja az útvonalad és max néha rápillantasz az LCD-re + a térkép nem mindig ott van nyitva ahova épp tartasz általában, szóval az a minimum, h meg kell állni akárhányszor rá kell nézned.

u.i.: És ezt nem kötekedésből írtam, csak némi sértődöttséget olvastam ki a szavaidból.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Pénteki mikrotalik!Kerepesi-Keresztúri sarok McDonald's
« Válasz #2339 Dátum: 2010.04.21 13:23:47 »
Azért a GPS előtt is mentek az emberek ismeretlen helyre...
Még olyan is volt, hogy szekéren (ezt az ördögi szerkezetet különféle állatok húzták). :D