Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243218 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6390 Dátum: 2011.01.21 10:20:43 »
Nem, ez bizony igy ebben a formaban nem igaz. Ez az ipiapacsos, gyerekes, elbujkalos  rendszer ez tipikusan az idiota magyar rendorok sajatja. Ilyen bujocskat szinte senki se jatszik. Legalabbis az osztrakok, nemetek, amerikaiak biztosan nem.
Az amerikaiakat nem tudom, de bizony az osztrákok meg főleg a németek nagyon is csinálnak ilyet. Emlékszem, annak idején mennyit cikkezett róla az AB, hogy mindenféle, lefóliázott (!) civil autókból mérnek a legagyafúrtabb leshelyekről, meg kukákba rejtenek kamerákat és hasonló poénok.

Ami az "idióta" jelzőt illeti: hát ja, valóban nagy idiotizmus végrehajtani, amire a felettesed utasít  :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.21 10:22:45 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6391 Dátum: 2011.01.21 10:21:30 »
Én éppenséggel büszke lennék rá, ha az RTF-re járnék, vagy a Zrínyire, vagy bármi hasonlóra.
Nem vagyunk egyformak.  :flowers:
Hát ebben valóban nem, de sebaj  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6392 Dátum: 2011.01.21 10:24:37 »
Vagy még nem vagyok elkésve, 37 évesen  :hmmmm: ?
"Jó pap...". Miért lennél elkésve, ő is most állt neki.  ;)
Nade ő nem is 37  ::) ... Amúgy persze igazad van. Jó érzés lenne mérnök felmenőim nyomdokába lépni  :yes: ... Ha pedig mindez kapcsolódhatna a honvédelemhez, az lenne az igazán szuper!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6393 Dátum: 2011.01.21 10:25:53 »
Az amerikaiakat nem tudom, de bizony az osztrákok meg főleg a németek nagyon is csinálnak ilyet. Emlékszem, annak idején mennyit cikkezett róla az AB, hogy mindenféle, lefóliázott (!) civil autókból mérnek a legagyafúrtabb leshelyekről, meg kukákba rejtenek kamerákat és hasonló poénok.

Ami az "idióta" jelzőt illeti: hát ja, valóban nagy idiotizmus végrehajtani, amire a felettesed utasít  :yes:

Nem a kukaba es tarsaiba elrejtett fix kamerakra gondoltam, hanem az autobol illetve allvanyrol torteno meresekre.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.21 10:31:30 írta OK fine »
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6394 Dátum: 2011.01.21 10:29:34 »
Nem a kukaba es tarsaiba elrejtett fix kamerakra gondoltam, hanem az autobol illetve allvanyrol torteno meresekrol.
Írtam arról is, a németek kapcsán.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6395 Dátum: 2011.01.21 10:32:29 »
Vagy még nem vagyok elkésve, 37 évesen  :hmmmm: ?
"Jó pap...". Miért lennél elkésve, ő is most állt neki.  ;)
Nade ő nem is 37  ::) ... Amúgy persze igazad van. Jó érzés lenne mérnök felmenőim nyomdokába lépni  :yes: ... Ha pedig mindez kapcsolódhatna a honvédelemhez, az lenne az igazán szuper!
Igaz, ő csak 34... :whistling:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6396 Dátum: 2011.01.21 10:36:05 »
Igaz, ő csak 34... :whistling:
Ja  :sorcerer: ... Hát az tényleg nem akkora különbség.

Meg aztán, én se érzem magam 37-nek  :D ... Nem mintha tudnám definiálni, hogy mit is jelent(ene) 37-nek érezni magamat  :hmmmm: ... De mindenképpen egy marha nagy (rossz) vicc, hogy maholnap 40 leszek  :hmmmm: ... Fuck, bullshit, no way!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6397 Dátum: 2011.01.21 10:37:23 »
Naaa, év végéig csak 33.  :tt2: :D
         

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6398 Dátum: 2011.01.21 11:10:08 »
Palaczk, mérnöki karriered fejlesztése céljából mit szólnál egy jó kis autóvill. ill. elektronikai szervizes szakhoz, "ismeretlen elektronikai gondok az autóban" című szakirányban?  ;)
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6399 Dátum: 2011.01.21 12:08:26 »
Hát... Annyira nem csigáz  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6400 Dátum: 2011.01.21 13:12:11 »
A világon mindenhol így csinálják, még ha ez nem is vigasz. De nem is ok arra, hogy emiatt speciálisan a magyar rendőrséget fikázd.

Nem, ez bizony igy ebben a formaban nem igaz. Ez az ipiapacsos, gyerekes, elbujkalos  rendszer ez tipikusan az idiota magyar rendorok sajatja. Ilyen bujocskat szinte senki se jatszik. Legalabbis az osztrakok, nemetek, amerikaiak biztosan nem.

Az osztrákokról: minden sz..tipró zsandárnak van lézere, minden faluban.Bebújik a reklámtábla, bokor, házsarok, kerítés sarok , stb. mögé és még a tányérsapkáját is leveszi,

nehogy meglásd messziről! Ennyit a külföldiekről! :censored:
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6401 Dátum: 2011.01.21 13:56:53 »
Az egyetemen is szerintem ez van, a tanarok is sok serelmet szenvednek el, mind a diakok, mind a tanari kar oldalarol. Kiabrandulnak sokszor az egesz szakmabol es ok is fasultta, demotivaltta valnak.
Akkor nem értettél meg. Senkinek sem kötelező felsőoktatási intézménybe mennie, még kevésbé egy bizonyos intézménybe. De ha odamegy, vagy azért teszi, mert tanulni akar - ez lenne az ideális eset -, vagy azért, mert ugyan nem akar, csak kénytelen, mivel kell neki a végzettségét igazoló papír. Magyarul ilyen-olyan okból, de a vizsgákra tanulni kell, és fog. Ez az alapszituáció. Pontosabban lenne, mert elég sokszor nem teljesül, ugyanis a mai diákok elég nagy része a vizet tekinti példaképének, azaz a legkisebb ellenállás felé indul... De a pofája nagy, és persze mindig a tanár a hibás. Nem állítom, hogy nincs ilyen (rossz tanár), az is lehet, hogy nagyon sok ilyen van, elvégre nem ismerem közelebbről az összes magyar egyetemet és főiskolát. De addig fület-farkat be kéne húzni, amíg te - mármint a diák - nem tettél meg mindent annak érdekében, hogy sikeresen elvégezd a tanulmányaidat. Az okos ugyanis mindenkitől tud tanulni.
És bizony Palaczknak van igaza: a tandíj csak arra jó, hogy erősítse azt a hamis képet, hogy én fizetek, ezért nyalják ki a s.gg.m.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.21 14:01:41 írta music »
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6402 Dátum: 2011.01.21 14:00:50 »
Szerintem fussal ennek neki meg 1x...  :flowers:
Senki nem beszelt itt a portas es az epulet szepsege kozotti osszefuggesrol. Itt arrol van szo, hogyha tragya a kozeg, amiben vagy, akkor demotivalt leszel es kevesbe kulturalt egy ido utan. Ugyanis rossz kilogni a sorbol nagyon, az ember vagy beilleszkedik az adott kozegbe a maga modjan vagy elmegy az adott helyrol.
Erre írtam, hogy én még egyik véglettel sem találkoztam, illetve arra céloztam, hogy az épület állaga és a benne lévőké nem áll direkt összefüggésben. Jártam olyan helyen, ahol épp nem omlott a nyakadba a plafon, és nagyszerű munka folyt bent, és jártam csili-vili helyen, ahol meg csak ragozták a semmit.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6403 Dátum: 2011.01.21 15:58:05 »
És bizony Palaczknak van igaza: a tandíj csak arra jó, hogy erősítse azt a hamis képet, hogy én fizetek, ezért nyalják ki a s.gg.m.
Palaczknak bizony igaza van  :D ... Ettől függetlenül, ezt nem én írtam  ;) [rohog]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

pinyo24

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 273
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6404 Dátum: 2011.01.21 20:20:50 »
A rendőrség egy rosszindulatú *** porcukorral... számomra az, hogy még vigyorog is az ablakon kidugott buszma fejével pusztán annyit jelent, hogy egy beteg állat aki akkor élvez el, ha szpathatja az embereket... annyi biztos, hogy engem rohadtul nem szolgálnak és mégannyira sem érzem azt, hogy bármitől is megvédenének... Ja igen és bocs a kivételnek, annak az egynek-kettőnek...
Úgy érted: az egy-két beteg állat a kivétel - ugye? Ugye így érted? Mert ép ésszel belegondolva, máshogy nem is értheted  :flowers:

Arról meg, ha téged bemérnek gyorshajtásért, legkevésbé a mérőautóban ülő "kis" rendőr tehet. Elsősorban te tehetsz róla (mondom ezt úgy, hogy tavaly engem is mértek be), másodsorban pedig lehet haragudni azokra, akik kitalálták, hogy a mérést elsősorban olyan helyeken kell végezni, ahol az minél nagyobb bevétellel kecsegtet. Megjegyzem, ha te ülnél az adott döntéshozói pozícióban, aligha csinálnád másképp. A világon mindenhol így csinálják, még ha ez nem is vigasz. De nem is ok arra, hogy emiatt speciálisan a magyar rendőrséget fikázd.
Köszönöm Palack, tényleg.Leírtad, szinte szó szerint a válaszaidban, amit én is gondoltam.Tényleg....fain srác vagy :clap:
99' Avensis 1.6 4A-FE