Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243236 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5730 Dátum: 2010.08.04 11:34:04 »
Munkaszerződés? Jó vicc. :D Bnőm 8 év alatt érte el, hogy egyáltalán 4 órára jelentsék be. Az alkalmazottak 90%-a nincs bejelentve sem egyáltalán. 30 fix+jatt. Ennyi.
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5731 Dátum: 2010.08.04 11:35:29 »
...nagyon helyes, szép lány, sokan meg csak emiatt nevetségesen sok jattot hagynak :sleeping:
Hát ez már csak így megy. A lányok nálunk is sokkal több jattot kapnak. Értsd: ők azért kapnak időnként, míg mi szinte soha  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5732 Dátum: 2010.08.04 11:43:05 »
...simán mindenki visszakéri azt a xaros 150-et is  :nonono: ...

Xaros 150et? Tudod Te mennyien vergődnek xaros 5forintokért is? (nem, nem idős, nyugdíjas emberek) volt hogy egy idióta pitsának véletlen nem adtam vissza 5forintot, bár persze nehéz volt aztán levakarnom magamról, hogy nem nyereségvágyból tettem el a xaros gombját [rohog] baxus olyan patáliát csapott ott hogy hihetetlen :eek: elkezdett ordibálni, hogy ezt hogy képzelem, aztán odaba_am hozzá egy marékkal, hogy vigyen amennyit akar! :fuk2:

Olyan is volt, hogy a kiscsaj szakadó esőbe visszasétált (egy új A-Class Mercivel volt) hogy rosszul adtam vissza, 5forinttal kevesebb, aztán átnéztük a tételeket és mégse, ő nézett be egy csokikát 135 helyett 130nak. Az meg hogy "nem az 5forint csak ne nézzenek hülyének" csak egy duma, ezek frankón kútba ugranak 5forintért...

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5733 Dátum: 2010.08.04 11:48:13 »
Az alkalmazottak 90%-a nincs bejelentve sem egyáltalán. 30 fix+jatt. Ennyi.

Bátor :hmmmm:

Nem úgy van, hogy most már a be nem jelentett munkavállalót is megvágják :hmmmm: a munkaadót elég csúnyán az tiszta sor...

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5734 Dátum: 2010.08.04 11:56:22 »
Hát ez már csak így megy. A lányok nálunk is sokkal több jattot kapnak.

Van az a fajta júzer, aki azt hiszi hogy rámosolyognak és ő a nyerő, aztán megpróbál nagy lenni a pénztárcájával, mondjuk alapvetően mindenki több jattot ad neki, mert a hely eleve olyan hogy inkább az alkohol megy és inkább pasik mennek be.
3-4éve csúnyán jól keresett :whistling: olyannyira, hogy már a főnökség elől is dugdosni kellett a pénzt, mert a kolléganők felnyomták hogy kicsit sokat kap, aztán abból is leakartak venni egy %-ot :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5735 Dátum: 2010.08.04 12:03:58 »
Az alkalmazottak 90%-a nincs bejelentve sem egyáltalán. 30 fix+jatt. Ennyi.
Bátor :hmmmm:

Nem úgy van, hogy most már a be nem jelentett munkavállalót is megvágják :hmmmm: a munkaadót elég csúnyán az tiszta sor...
Az ember vállalja a kockázatot - hogy legyen munkája. Egyik korábbi melóhelyemen senki nem volt bejelentve, éveken át.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5736 Dátum: 2010.08.04 12:15:21 »
engem sem jelentettek be évekig, aztán egyszer kivágtak a tüdöszüröröl mert nem volt TB jogviszonyom  :devil:
úgy járkáltam a teve utcába meg az apehba hogy rendbetegyem a dolgot.  :censored: :censored:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5737 Dátum: 2010.08.04 22:25:27 »
Kössszi  :winkiss: ... Akkor viszont rosszabbak mint pl. a magyar rendőrök, mert azok (szintén nyilván arcra menve) eddig mindig normálisak voltak velem  :tt2:

Javaslom ne menjunk bele a rendoros temaba.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5738 Dátum: 2010.08.04 22:31:08 »
Amúgy meg ha jobban belegondolunk, akkor minek is kell borravaló?! Nem a szocializmusban vagyunk, ahol minden alkalmazottnak fix a fizetése és dugni kell neki a pénzt

Akkor gondolj csak bele kicsit jobban, a vilagon szinte mindenut szokas. Van ahol nagyon csunya sertes nem adni es van, ahol ha negyen ulnek egy asztalnal, akkor mar kapasbol 15-20%-ot szamolnak fel service-re. A borravalo nem magyar talalmany es nem szoci sajatossag.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5739 Dátum: 2010.08.06 10:44:45 »
Tegnap késő este jövök haza, gondoltam még tankolok, ne reggel kelljen, be egy ömv-re, kiszállok, átsétálok a másik oldalra, előtúrom a pénztárcám, leakasztom a pisztolyt, kijön a kutas gyerek: jaa, tankolni akarsz? :eek: Nem baz+, 25deka téliszalámit, meg 1liter tejet kérek. :censored:

Mondom igen, na az nem fog menni, mert éjféli váltás(?) van, mondom most? 23:47van? Valakinek nagyon siet bent az órája :flowers: Hát már elkezdték, sorry, és mondom mennyi idő, megvárnám, 20-30perc. :ph34r:

Biztos nem haladok a korral, de sose hallottam még ilyen éjféli -félórás- zárásról, és a Shrekkes nyerőkuponokat is állandóan "elfelejtik" odaadni. :D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5740 Dátum: 2010.08.06 12:31:05 »
Shell-en és Mol-on is van éjféli váltás, de még a Tesco-ba is :) Lezárják a napot, számlázóprogram napi zár, jelentést küld, stb....  A franchise-ok közül egyedül a Mekisek tudják megoldani probléma nélkül.
Mindig benézem én is....
kisa
born to ride

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5741 Dátum: 2010.08.06 12:41:45 »
Ez még semmi... a 6os elején van jobb oldalon egy ha jól emlékszem agip aztán bal oldalon egy omw... Agipékhoz beugrottam egy cigiért éjszaka.... A kutas srác fura volt, vörös volt az arca és csillogott a szeme... elkezdte kérdezgetni, hogy milyen napom volt, meg hogy lemossa e a kocsimat.... gondoltam úgyis redvás a szélvédő szal mossa már le... bemegyek venni egy cigit addig és akkor veszem észre, hogy üres a pult... a másik srác fekszik a sarokban és bűzlik a piától... egy udvarias "mijafszvan?nal köszöntem"... összeszedte magát és közölte, hogy nincs cigi mert tulajdonosváltás van és most hagyjam békén... mondom ok akkor anyád. Mire kimentem a másik csórikám már a kerekeket törölte és a kocsi körbe tiszta víz volt... erre kiakadtam és otthagytam a ***ba... megyek ba az omw-hez 5km rel arrébb... mondom a sukárnak, hogy agipék elégg kivannak... erre szintén vörös fejjel rámnéz és bűzölögve a piától közli, hogy adjak személyit mert külömben nem ad cigit :eek: mutattam személyit erre közölte, h nincs cigi amit már előre is láttam csak reménykedtem, hogy a pult alól előveszi...  azért kicsit kiadatam, hogy 2benzinkúton is be voltak nyomva.... anno aktuális bnőm végig szakadt a röhögéstől...én meg kínomban már nem tudtam elképzelni, hogy ez hogy történhet meg...

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5742 Dátum: 2010.08.06 14:27:45 »
de még a Tesco-ba is :) Lezárják a napot, számlázóprogram napi zár, jelentést küld, stb....

Tesóba vágom, akkor ezek szerint a kutaknál is...

Csak mondjuk a Tuskóba aszem mp-re pontosan éjfél előtt 5perccel kezdték, (vagy lehet pont éjfélkor, már nem emlékszem) tudtál igazodni, de itt meg x elkezdi 23.46kor, y meg 0:02-kor*, azért ez így remek.

*=azt nem írtam, hogy elkocsikáztam egy másik ömv-hez, ha már bennem volt a mozdulat, mondom csak azért is megtankolok, de oda meg pont 0:02kor értem, szólt a srác hogy műszakváltani szeretnének :eek: mondtam, hogy nemá :surrender: emiatt jöttem át egy másik kútról, aztán végül megtankolhattam, kikönyörögtem a méregdrága naftát :D

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5743 Dátum: 2010.08.06 14:42:21 »
Ez még semmi... a 6os elején van jobb oldalon egy ha jól emlékszem agip aztán bal oldalon egy omw... Agipékhoz beugrottam egy cigiért éjszaka.... A kutas srác fura volt, vörös volt az arca és csillogott a szeme... elkezdte kérdezgetni, hogy milyen napom volt, meg hogy lemossa e a kocsimat.... gondoltam úgyis redvás a szélvédő szal mossa már le... bemegyek venni egy cigit addig és akkor veszem észre, hogy üres a pult... a másik srác fekszik a sarokban és bűzlik a piától... egy udvarias "mijafszvan?nal köszöntem"... összeszedte magát és közölte, hogy nincs cigi mert tulajdonosváltás van és most hagyjam békén... mondom ok akkor anyád. Mire kimentem a másik csórikám már a kerekeket törölte és a kocsi körbe tiszta víz volt... erre kiakadtam és otthagytam a ***ba... megyek ba az omw-hez 5km rel arrébb... mondom a sukárnak, hogy agipék elégg kivannak... erre szintén vörös fejjel rámnéz és bűzölögve a piától közli, hogy adjak személyit mert külömben nem ad cigit :eek: mutattam személyit erre közölte, h nincs cigi amit már előre is láttam csak reménykedtem, hogy a pult alól előveszi...  azért kicsit kiadatam, hogy 2benzinkúton is be voltak nyomva.... anno aktuális bnőm végig szakadt a röhögéstől...én meg kínomban már nem tudtam elképzelni, hogy ez hogy történhet meg...

Néhány hónapja azt hiszem,már megírtam:nálunk nem a fizuval (hivatástudattal)stb.van a baj,hanem a FEJEKBEN nincs még rend és soká nem is változik ez meg!SAJNOS! :devil:

Ui.:valami brutális váltásra lenne szükség?! :ph34r:(ja,de akkor meg mindenki sírna mint az a bizonyos sérült hátsóju naposcsibe!)Szomorú!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5744 Dátum: 2010.08.06 17:49:48 »
R6Rider kedves cartársnak ezúton is:  :happybday: