Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243220 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5700 Dátum: 2010.08.03 15:47:40 »
jut eszembe nem a zasszonnyal voltál?  ::) :lol:
én állnék le csak dumálni standoslányokkal asszem.. :hammer: :gunsmilie: :death:

Dehogynem, volt is fejmosás, sértődés, de majd minyá' küldök egy privit azt megérted :devil:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5701 Dátum: 2010.08.03 16:00:20 »
hoztál szuvernirt?  :clap:
lökjed!  ::)
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5702 Dátum: 2010.08.03 16:28:15 »
Más kérdés, hogy nem jellemző, meg sztem nem is nagyon hagynának jattot, pont Gyulán beszélgetem az amúgy gyönyörű :wub: standos lánnyal, mondta hogy valami siralmas mennyire nincs borravaló...
Szerintem kétféle ember van: aki ad borravalót, és van a xarrágó típus, aki vagy nem ad vagy nullát ad. Az, hogy ezek aránya az idő és hely függvényében hogyan változik, az egy más kérdés.
Én 1 helyen nem adok borravalót, mindenhol máshol igen. Ez a benzin kút. Ott nem adok, e van.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5703 Dátum: 2010.08.03 16:30:38 »
Iszonyat nagy eltérés lehet amúgy gyorsétterem és gyorsétterem között, pedig ugye gyakorlatban is ugyanazt kéne kapnod.

A mekinél pl. tudom hogy van belső feketelista, a legrosszabbul teljesítő/legtöbb panaszos éttermekről. Ex-ex-exbnő mekiben volt, ő mesélte...
Kőbányai mekibe (az ömv-oldali) pl. nem szívesen mennék :whistling: bár a szembe lévő se top. Az üllői útiba pl. érezhetően jobb kaját adnak, és még szerencse hogy ritkán járok mekibe mi :)
Nem hittem volna, de 30-31éves koromra oda jutottam, hogy van mekire pénzem, de nem jön be a kajájuk...és ez egyre fokozódik.....bezzeg 17évesen felfaltam volna az egész éttermet,de nem volt rá lóvém  :cry:
Egyébként szinte minden hambi zsemle belső oldala fekete.....nem ettem olyan BigMac-et, aminek nem volt feketére égetve a belső oldala  :no:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5704 Dátum: 2010.08.03 16:32:46 »
Két haver jó régen mindig úgy kezdte a mekizést, hogy 20 sajtburit kérünk. Pénztáros csajok néztek, hogy hányan eszitek? Mondták, hogy ketten...
         

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5705 Dátum: 2010.08.03 16:38:57 »
Szerintem kétféle ember van: aki ad borravalót, és van a xarrágó típus, aki vagy nem ad vagy nullát ad. Az, hogy ezek aránya az idő és hely függvényében hogyan változik, az egy más kérdés.
Én 1 helyen nem adok borravalót, mindenhol máshol igen. Ez a benzin kút. Ott nem adok, e van.

Én mindig adok, (feltéve ha nem várakoztatnak meg és nem flegmák) nem sokat, de általában 100alatt nem kérek vissza, (persze a vendéglő más kérdés, bár oda nem is nagyon járok) de pl. a Várfürdő standokon is 5 meg 10forintokat megvárnak az emberek, hogy aztán ott csörögjenek, mint egy kísértet.

Ja és nem kell playmate-nek lenni hogy adjak, mert sztem az is szánalmas, aki csak annak ad... :nonono:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5706 Dátum: 2010.08.03 16:50:55 »
Nem hittem volna, de 30-31éves koromra oda jutottam, hogy van mekire pénzem, de nem jön be a kajájuk...és ez egyre fokozódik.....
Egyébként szinte minden hambi zsemle belső oldala fekete.....nem ettem olyan BigMac-et, aminek nem volt feketére égetve a belső oldala  :no:

Az a grillrácsról a cucc, jó az :D

Amúgy félreértés ne essék, én is régi sztorikat írtam le, mostanság 2-3hetente egyszer bemegyünk valami gyorsétterembe (nem feltétlen mekibe) ha nincs otthon kaja/nincs kedvünk sütni főzni, teszem hozzá utóbbi egy nagy 0. 1óra múlva ugyanolyan kajás vagyok :wacko: és tényleg egyre kevésbé kívánja az ember, pedig én még csak 28-29vagyok :whistling:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5707 Dátum: 2010.08.03 17:31:02 »
Szerintem kétféle ember van: aki ad borravalót, és van a xarrágó típus, aki vagy nem ad vagy nullát ad.

nem . kétféle van. aki ad, és aki nem hagyja h hülyének nézzék.

a semmiért én nem adok semmit. pl a múltkor bútort vettem, és az ikea raktárban a srác kitolta a bútort a kocsihoz, segitett berakodni és ellátott jótanácsokkal a kicsomagoláshoz. na, neki adtam egy ötszázast. mert megérdemelte.  :yes:
benzinkútnál és a mosóban is adok jattot mert megveszek plusz törődést.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5708 Dátum: 2010.08.03 18:10:49 »
most jövök a váci utcai mekiből. kérek 2 sajtburgert (500ft) odaadok 3 db fém200ast a gyereknek. hát a kis buzi ugy gondolja h akkor erről ennyit.
lezárja a kasszát, kérdezem h a százasommal mi lesz? ja..úgy kellett hívni a managert nyitni. kis gyökér :devil:

:) aranyos...

OMW kútnál veszek egy sárga pálmát (620), adok a csajnak 1200-t, visszaad 400at. Mondom 1200adtam erre mondja hogy 620 én meg 1200... erre megsértődve néz és odaadja a maradékot.. ekkor nem bírtam tovább és megmondtam neki, hogy ha csóró akkor kérjen és adok neki 100forintot, de ha lehúznak direktbe azt rühellem.

2. A boltba ahova járok megkattant a szőke pcsa és 300al kevesebbet adott. Jelzem neki, hogy nem stimm erre azt mondja, hogy nem vette észre, azt hitte hogy én sem... mivan??? :D

Szóval az emberek egyre lehúzósabbak...

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5709 Dátum: 2010.08.03 19:03:29 »
Szerintem kétféle ember van: aki ad borravalót, és van a xarrágó típus, aki vagy nem ad vagy nullát ad.

nem . kétféle van. aki ad, és aki nem hagyja h hülyének nézzék.

a semmiért én nem adok semmit. pl a múltkor bútort vettem, és az ikea raktárban a srác kitolta a bútort a kocsihoz, segitett berakodni és ellátott jótanácsokkal a kicsomagoláshoz. na, neki adtam egy ötszázast. mert megérdemelte.  :yes:
benzinkútnál és a mosóban is adok jattot mert megveszek plusz törődést.
Ez így helyes.  :)

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5710 Dátum: 2010.08.03 19:11:43 »
1ébként (gondolom nem újdonság, de megosztom) 2 évig bűféztem, így elmondhatom:
a kereskedelemben semmi sincs véletlenül.
Nemhogy 5 dekát, de 1 dekát se lehet félremérni.
Az ember keze kb 3 perc alatt megtanulja, hogy miből mekkorát vágva mennyi súly jön ki.
Úgyhogy az ilyen "több lett, maradhat" duma csak kamu.
Persze, lehet több, ha ő fizeti neked, nem?  :devil:
Fizetéskor pedig ... milyen érdekes, hogy mindig pluszba számolják el magukat, sose minuszba!
Hát nem gyönyörű? :no:

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5711 Dátum: 2010.08.03 20:18:13 »
De pl. voltál te már Észak-Olaszországban vendéglátó helyen (most persze nem csúcskategóriás éttermekre gondolok)? Na, azok sem mennek bunkóságért a szomszédba. Se köszönés se semmi, unott pofával odab...a eléd amit kérsz, és egyetlen egyszer szólal meg, amikor is kimondja a fizetendő összeget. Oszt slussz  :nonono:

Sajnalom, hogy rossz tapasztalatokat szereztel, de ez kozel sem altalanos meg Eszakon sem, Delen meg foleg nem. Osszessegeben talan nincs jobb kiszolgalas sehol Europaban mint az Olaszoknal(igen, Eszakon is) es a Nemeteknel ez egeszen biztos. Szamtalan nagyon jo emlekem van Eszak-Olasz vendeglatohelyekrol.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5712 Dátum: 2010.08.03 20:20:23 »
Nyilvan akkor csak nekem van sorozatos pechem azalatt a 3 ev alatt miota itt elek. Hagyjuk mar...


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5713 Dátum: 2010.08.03 20:25:22 »
Osttirolban

Jol mondod, Osttirolban. Ami gyakorlatilag egy rezervatum. Tavol alljon tolem, hogy barmi rosszat mondjak az osztrakora, semmi gondom veluk, sot! De, Osttirol az nem ossz Ausztria, ezt mindketten tudjuk. Ilyesmit leirni ugyanugy felrevezeto, mint amikor nehany szerencsetlen leirja, hogy 5 literrel megy az auto a varosban..., na ja elmegy annyival extrem esetben ha kell, csak mindenki masnal 8-at fog enni ugyanazzal a motorral es az lesz a normalis.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5714 Dátum: 2010.08.03 20:32:11 »
Nyilvan arcra mennek.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/