Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243153 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5190 Dátum: 2010.05.22 10:15:27 »
Nem találtam meg a zene topikot. :(
Nem gyenge szingularitás:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5191 Dátum: 2010.05.22 11:38:36 »
Nem találtam meg a zene topikot. :(
ITT van  ;)

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5192 Dátum: 2010.05.27 09:33:58 »
Reggel -mondhatni megint- összekaptam a helyi kéregetővel, mindig ugyannál a lámpánál áll a fószer, senkit nem hagy békén, nem megy el, először szomorú kiskutya, aztán ezeréves cimbi, ha ez se akkor elküld a qva anyádba, de frankón!

Tegnap viszont láttam egy rutinos játékost, jó 10méterrel hátrébb állt meg a lámpától, gondoltam ma eljátszom én is, hát nem jött be. Odajött, mondom köszi, 273x is nem, de mondja-mondja, előre csorogtam a lámpáig, erre megint jön, rüki és visszatolattam pár métert, ő is jön, de most a kocsi előtt, hogy ne tudjak előre menni, (nem áll el akkor se ha zöld, volt már erre is példa) odajön: mondja szégyelld magad te büdös ro…...váltott a lámpa padlóóóóóóóóó.

pzs

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5193 Dátum: 2010.05.27 09:55:26 »
Reggel -mondhatni megint- összekaptam a helyi kéregetővel, mindig ugyannál a lámpánál áll a fószer, senkit nem hagy békén, nem megy el, először szomorú kiskutya, aztán ezeréves cimbi, ha ez se akkor elküld a qva anyádba, de frankón!

Tegnap viszont láttam egy rutinos játékost, jó 10méterrel hátrébb állt meg a lámpától, gondoltam ma eljátszom én is, hát nem jött be. Odajött, mondom köszi, 273x is nem, de mondja-mondja, előre csorogtam a lámpáig, erre megint jön, rüki és visszatolattam pár métert, ő is jön, de most a kocsi előtt, hogy ne tudjak előre menni, (nem áll el akkor se ha zöld, volt már erre is példa) odajön: mondja szégyelld magad te büdös ro…...váltott a lámpa padlóóóóóóóóó.

Lehet, hogy csak szimplan nem jarok soha arra amerre Te, de nekem meg nem volt ilyen tapasztalatom. Mondjuk meg soha nem alltam meg emiatt lampatol 5-10 meterre. Olyan volt mar, hogy nagy ivben elkerultem de csakis a sajat testi epsege miatt (eppen zold volt a lampa :)). Legutobb egy bacsi kulon megkoszonte, hogy nem huztam fel az ablakot. Azt mondta, hogy ez nagyon korrekt volt tolem (pedig eppen nem volt nalam semmi apro)  :flowers:.



Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5194 Dátum: 2010.05.27 10:06:52 »
Alapvetően nekem sincs bajom, mondjuk pénzt elvből nem adok, ezért biztos nem szeretnek, és vágom hogy most ebbe a sztoriba is én vagyok a gonosz, de az agresszív, káromkodós történet nagyon nem bejövős, pláne nem mondjuk heti 2x-3x...

leszilaci

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5195 Dátum: 2010.05.27 10:11:37 »
Alapvetően nekem sincs bajom, mondjuk pénzt elvből nem adok, ezért biztos nem szeretnek, ...
kíváncsi vagyok,h mit szólna, ha pénz helyett egy sóskiflit szeretnél adni neki :D
de lehet,h a kisfröccsnek jobban örülne.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5196 Dátum: 2010.05.27 11:07:27 »
Laci :)
nyolcadikos kisiskolas koromban nekiadtam a fel reggelimet egynek, es lebaxta a foldre, azzal, hogy "nem ilyen szar alamizsnat kertem, hanem penzt.... legalabb egy cigid van?"  :1eye:

kisa
born to ride

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5197 Dátum: 2010.05.27 12:54:28 »
kíváncsi vagyok,h mit szólna, ha pénz helyett egy sóskiflit szeretnél adni neki :D

Volt hogy adtam kaját, volt aki elfogadta, volt aki nem, mikor: nincs inkább egy cigid? az lehangoló... Pénzt nem adok, mert piára költi vagy leadja sarkon, alkoholistákat meg nagyon nem szeressük, nem érdekel semmilyen mentség/kifogás, végletekig elfogult vagyok ebben a kérdésben.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5198 Dátum: 2010.05.27 13:02:09 »
a fradi pályánál évek óta kampózik egy mozgássérült fiatal lány. budáról jövö oldalról a hidnál . alig tud járni. neki adtam a múltkor..
meg egy nőnek aki gyerekkel koldult, a gyereknek adtam egy csokit.  szegény gyerek.. :cry:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5199 Dátum: 2010.05.27 13:09:28 »
Arról is tudnék nyilatkozni aki gyerekkel kiáll az autók közé :censored: amúgy az előbb hazudtam, mert 1x, két 10év körüli/alatti kisgyereknek én is adtam pénzt, aztán láttam a tükörből, hogy rohannak oda egy jóvágású, enyhén illuminált fiatalemberhez...

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5200 Dátum: 2010.05.27 13:17:49 »
Szerintem meg bármi van fel lehet kapaszkodni... csak akarni kell

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5201 Dátum: 2010.05.27 21:42:07 »
Ha sikerül veled szemkontaktot teremtenie, akkor véged. - Nem nézel rá, elkezdessz telefonálni ...
-ez többnyire bejön. ha nem, akkor a legtöbb a leg flegmább fejrázásból ért- úgy, hogy rá sem nézel.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5202 Dátum: 2010.05.28 08:16:32 »
Én általában ilyenkor pont hogy felveszem a szemkontaktot és egyértelműen mutatom, hogy nem, esetleg kis mosoly. Az esetek igen nagy részében normálisan megköszöni és megy tovább.
         

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5203 Dátum: 2010.05.28 13:17:13 »
Az esetek többségében igen, de a Petire utazó marháknál nem :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5204 Dátum: 2010.05.28 14:18:04 »
Én a legtöbbször adok 10-20 forintot, mert nem véletlenül kéregetnek .... aki odáig eljut, hogy kéregessen azzal tényleg valami nagy gáz történhetett életében.. tökmind1 mire költi, ha azzal boldogabb lesz fél órára...

ÉS:

1.nem akarom hogy bosszúból végighúzza pengével a kocsit amit csinálnak páran és csak otthon venném észre....
2.napi 20forintot nem sajnálok és sztem nektek sem lenne a világ, de ezt mindenki döntse el maga... nekem a napi jócselekedethez pont elég és még csak a kocsit sem kell féltenem:)

emberek vagyunk kéremszépen