Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243226 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4935 Dátum: 2010.04.05 13:19:51 »
Peti, te nem vonzod ezeket a dolgokat? :)

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4936 Dátum: 2010.04.05 13:46:52 »
Eltaláltad, dehogynem :sorcerer:

Külön topikot lehetne nyitni mennyi mindennel szívtam már be és vittem vissza. Ruházat, műszaki cikkek, kaja, bármi.

Mekdonáldszba már 2x-3x előfordult hogy nem kaptam meg a szendvics alját :D persze visszavettem, és egy bájos kicseréljük szöveggel csináltak egy másikat, csak nekem. :wub:
( :wacko:)

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4937 Dátum: 2010.04.05 13:48:58 »
Előszeletelt fagyiii????Mik vannak?

Ugye-ugye, mindig tanul az ember :yes:

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4938 Dátum: 2010.04.05 13:57:19 »
Mekdonáldszba már 2x-3x előfordult hogy nem kaptam meg a szendvics alját :D persze visszavettem, és egy bájos kicseréljük szöveggel csináltak egy másikat, csak nekem. :wub:
( :wacko:)

Hát ez mekkora! [rohog] :D :lol:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4939 Dátum: 2010.04.05 14:09:43 »
ilyet még én sem hallottam.  [rohog]
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4940 Dátum: 2010.04.05 14:25:34 »
 :hug:

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4941 Dátum: 2010.04.05 14:28:37 »
1kép többet mond.......

Ezt a hétvégén vettük egy multiban, visszavittem, mondta nő hogy nem érti mi a probléma, (tudtam,  hogy velem van a baj :szemez:) mondom az a baj drágaság, hogy elő van szeletelve. :D (amúgy a csomagolás origi volt, de aztán néztem, simán bontható anélkül, hogy sérülne a gyári perforáció) mondja flegmán: akkor cserélje ki.

Kicseréltem, de most rutinos játékosként feltéptem még ott a hűtőpultnál, az jó volt. :winkiss:

Visszavittem, meg se akarta nézni a nő, de ragaszkodtam hozzá, mondja jól van-jól van, látom. (egy bocsánatot/elnézést akartam kiszenvedni, de nem sikerült)

Már fordultam, mentem el, kérdezi a másik, ezzel mi legyen? (az előszeletelt) Válasz: semmi baja, vigyétek vissza. :clap: :clap: :clap:

Erről,vagy ezekről a jelenségekről filóztam a múlt heti hsz-omban:rettentő nagy bajok vannak még a fejekben.Odáig fel sem ér a kolléga(nő) agya,hogy ezt a kérdést úgy kezelje ahogy illene.Mert:1.A vevő ezek után biztosan nem megy vissza jókedvvel!2.Lehet,hogy a vállalat az ilyen dolgozói miatt veszíti el a vevőit és becsődöl.3.A t.dolgozó utcára kerül és még ő lesz megsértődve,de nagyon.(aztán szidja a rendszert,meg mindent ami mozog)
Ui.:én,"szemét módon"az ilyen esteket úgy szoktam lezárni,"na, most lehet elnézést kérni"! :censored:

                 
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4942 Dátum: 2010.04.05 14:47:32 »
1kép többet mond.......

Kíváncsi lennék a multi nevére! Jöhet priviben. ;)
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4943 Dátum: 2010.04.05 15:58:18 »
Kíváncsi lennék a multi nevére! Jöhet priviben. ;)
Hármat találhatsz, mindhárom talált... [rohog] [rohog] [rohog] :ph34r: :ph34r: :ph34r:
music     

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4944 Dátum: 2010.04.05 16:13:14 »
..... nem kaptam meg a szendvics alját :D persze visszavettem, és egy bájos kicseréljük szöveggel csináltak egy másikat, csak nekem. :wub:
( :wacko:)

Nem akarlak elkeseriteni, de jobb ha bele sem gondolsz, hogy mitol erdemli ki egy etel a "csak neked" cimet. Dolgoztam egy par helyen vendeglatasba, es sehol nem szeretik a reklamalo vevot.
Lattad a Cool tura cimu filmet? Porcukor nelkul?! ;)
kisa
born to ride

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4945 Dátum: 2010.04.05 16:32:31 »
Istenem...nem tudom itthagyni a családot.. :cry:

Nem tudom mekkora a csaladod, es hany gyermeked van, de ket munkavallalo (legyen mondjuk a no 37.5oras munkakorbe, a ferfi meg mondjuk 50) el tud tartani egy 4fos haztartast, egy magyar lakashitelt, meg kozepkoru ferfi eseteben a biztositas sem sok, szoval egy auto is kenyelmesen belefer, es meg egy (legyunk szerenyebbek) autos nyaralas is bele kell, hogy ferjen.

Persze az egesz nyelvtudas, elhelyezkedesi irany es akarat kerdese, de leginkabb akarat.

Azonkivul gondolhatnal arra is, hogy mekkora ajandek a gyerekeknek plusz egy nyelvet tudni/megtanulni anyanyelvi kornyezetbe... :flowers:
kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4946 Dátum: 2010.04.05 17:16:04 »
..... nem kaptam meg a szendvics alját :D persze visszavettem, és egy bájos kicseréljük szöveggel csináltak egy másikat, csak nekem. :wub:
( :wacko:)
Nem akarlak elkeseriteni, de jobb ha bele sem gondolsz, hogy mitol erdemli ki egy etel a "csak neked" cimet. Dolgoztam egy par helyen vendeglatasba, es sehol nem szeretik a reklamalo vevot.
Lattad a Cool tura cimu filmet? Porcukor nelkul?! ;)
Ezt aláírom. Sok helyen "bosszút állnak" a reklamáló vendégen. Meg nem próbálnék kaját, piát visszaküldeni; inkább felállok és eljövök.

De mondjuk azért ez az eset, amit Peti leírt, baromira egyértelmű... Ha nincs alja a hambinak, arra csak nem mondhatják, hogy ok nélkül szívózik a vendég  ::) ... Bár persze kitalálhatják, hogy megette az alját és azt hazudja, hogy nem kapott  :wacko: ... Elég kifogni egy görényt, aki hasonló sémákban gondolkodik és magából indul ki.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4947 Dátum: 2010.04.05 17:38:30 »
Nem tudom mekkora a csaladod, es hany gyermeked van...

2 gyerek van.
nézd voltam kinn múltkor pár hetet, szakmai tréningen,Staines-ben de ahhoz h a család kijöjjön nem szobát kell bérelni heti 90fontért hanem lakást havi 800ért.
ahhoz komoly állás kell ami min 1300-1500font /hó. amig ilyen állásod van az min. fél év úgy hogy kinn vagy és lentről kezded. mondjuk én IT vonalon pl egy PC /noti szervizben..vagy bármi akár nálatokis.  aztán fejlődni. családdal ezt nem lehet. állandóan orvoshoz rohangálni..így nem lehet hajtani . úgy lehet h kijövök félévre és ha bejön jön utánam a familia. ha nem kertek alatt haza.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4948 Dátum: 2010.04.05 18:08:23 »
Erről,vagy ezekről a jelenségekről filóztam a múlt heti hsz-omban:rettentő nagy bajok vannak még a fejekben.Odáig fel sem ér a kolléga(nő) agya,hogy ezt a kérdést úgy kezelje ahogy illene.Mert:1.A vevő ezek után biztosan nem megy vissza jókedvvel!2.Lehet,hogy a vállalat az ilyen dolgozói miatt veszíti el a vevőit és becsődöl.3.A t.dolgozó utcára kerül és még ő lesz megsértődve,de nagyon.(aztán szidja a rendszert,meg mindent ami mozog)

Dolgoztam kereskedelemben, valahol őket is megértem, ez egy ördögi kör, nehéz ám jó fejet vágni, a 235. reklamálónak, azért a vevőszolgálaton kapják az ívet rendesen.


szerk.: más kérdés, hogy egy elnézést nem lenne nagy kunszt kinyögni, de nagyon-nagyon befásultak az emberek, nem csak ott...
« Utoljára szerkesztve: 2010.04.05 18:14:16 írta Peti »

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4949 Dátum: 2010.04.05 18:15:52 »
Nem akarlak elkeseriteni, de jobb ha bele sem gondolsz, hogy mitol erdemli ki egy etel a "csak neked" cimet. Dolgoztam egy par helyen vendeglatasba, es sehol nem szeretik a reklamalo vevot.
Lattad a Cool tura cimu filmet? Porcukor nelkul?! ;)

Ah jah, vágom, azért írtam hogy:  :wacko:

Ilyenkor inkább bemegyek és próbálok maximál normális lenni, (vicces hogy még nekem kell nyalnom) és lábujjhegyen nézek be egészen a konyháig, hátha akkor nem mernek semmit :D

Ui.: láttam ;) abba a jelenetbe az a vicc, hogy nem vicc :yes: