Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243237 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4605 Dátum: 2010.01.22 13:28:33 »
Ránézésre nem nyúlt bele senki, a fórummotor szerkesztette automatikusan, ha közönséges nyelvezet volt benne.

href.hu

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4606 Dátum: 2010.01.22 16:44:19 »
Ránézésre nem nyúlt bele senki, a fórummotor szerkesztette automatikusan, ha közönséges nyelvezet volt benne.

href.hu

Koszi a tippet! A linkben lehetett a kozonseges resz. Na mindegy, ez akart lenni a korabbi link. En meg nem hallottam ilyesmirol, bar most hirtelen belegondoltam, ha ezt  velem tenne meg egy kollegam, akkor elegge valoszinu, hogy az eset utan mentot hivnanak hozza. :)
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4607 Dátum: 2010.01.22 17:00:03 »

Koszi a tippet! A linkben lehetett a kozonseges resz. Na mindegy, ez akart lenni a korabbi link. En meg nem hallottam ilyesmirol, bar most hirtelen belegondoltam, ha ezt  velem tenne meg egy kollegam, akkor elegge valoszinu, hogy az eset utan mentot hivnanak hozza. :)

Sajnos nálunk a kolleganők körében még nem terjedt el a "mókusozás", pedig lennék céltábla.  [rohog]

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4608 Dátum: 2010.01.22 22:19:23 »
múlkor melóban átjött egy egész jó MILF és vmit pakoltunk és két asztal között szűken elférve egymás mellett elmenve  simán megvolt a "mókusozás"  [rohog]
aztán a melle is simán hozzáért az alkaromhoz. semmit nem szólt. én meg beremegtem... :helpsmilie:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4609 Dátum: 2010.01.22 23:03:06 »
Koszi a tippet! A linkben lehetett a kozonseges resz. Na mindegy, ez akart lenni a korabbi link. En meg nem hallottam ilyesmirol, bar most hirtelen belegondoltam, ha ezt  velem tenne meg egy kollegam, akkor elegge valoszinu, hogy az eset utan mentot hivnanak hozza. :)


szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4610 Dátum: 2010.01.23 08:42:31 »
múlkor melóban átjött egy egész jó MILF és vmit pakoltunk és két asztal között szűken elférve egymás mellett elmenve  simán megvolt a "mókusozás"  [rohog]
aztán a melle is simán hozzáért az alkaromhoz. semmit nem szólt. én meg beremegtem... :helpsmilie:
Elvonási tünetek??  :1eye: [rohog] :flowers: +ha remegtél lehet azt hitte vibri vagy!! :D :D

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4611 Dátum: 2010.01.23 13:31:30 »
Khm, mehetett volna az életmód topicba is, de inkább ide...és inkább fiúknak, főleg az első videó :D
Gabe 254.

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4612 Dátum: 2010.01.23 15:46:15 »

Koszi a tippet! A linkben lehetett a kozonseges resz. Na mindegy, ez akart lenni a korabbi link. En meg nem hallottam ilyesmirol, bar most hirtelen belegondoltam, ha ezt  velem tenne meg egy kollegam, akkor elegge valoszinu, hogy az eset utan mentot hivnanak hozza. :)

Ez egy kamu.....

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4613 Dátum: 2010.01.24 09:30:17 »
Pedig még a Danubius ráfión is csinálták a reggeli műsorban Balázsék. Nem túl magas szinvonalú "játék".
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4614 Dátum: 2010.01.24 10:23:30 »
Mivel a só miatt átment fehérbe az autó, gondoltam leborotválom, bent állt egy Ford, már a vége felé járt, beáll mögém egy audis, kiszáll, nézi a mosót, néz engem, visszaszáll, fél perc, megint kiszáll, elkezd szteppelni, majd odajön és bekopog: mondja ne haragudj, ide vársz? Mondom eltaláltad Sherlock :detective:

Mondja: lehetek bunkó, bemehetnék eléd, csak gyorsan leborotválnám, mert sietek. (akkor miért nem mész a dolgodra? :flowers:)
Mondom neki: bemegyek leborotválom, aztán kefélnék, de akkor azt majd a második körbe, (kis szájhúzás) mondja jó.
Megtörtént, beálltam mögé, de közbe jött egy taxis is mögém, kiszáll, nézi az autóm, (ugye vizes volt, színe is volt a borotva miatt, tisztának tűnhetett :)) látom csóválja a buksiját, Audi végzett, beállok, kiszállok, erre a taxis: mi van nem elég tiszta? Mondom tessék? Nem elég tiszta vagy mivan...?

Mondom nem, vasig akarom pucolni, de csak van 2perced, vagy nem? Mondja: sietne...( :flowers: :flowers:)
Közbe nézem a mosót (az egyik szárny levolt zárva, borotva nem, de a kefe működött, na mondom átállok oda kefélni, addig se tartom fel a "sietnék" sort, végeztem, visszaálltam a taxis mögé, az pont indult, de mögöttem már állt egy Pug, kiszáll a srác, éppen megszólalna, mondom csak leborotválom és megyek is. :D

A franc fog legközelebb jófej lenni :hammer:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4615 Dátum: 2010.01.24 12:52:28 »
de jó h nem kézi mosóba járok. nálad mindig ez megy :clap:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4616 Dátum: 2010.01.24 19:35:19 »
Érdekes, nekem nincsen ilyen afférom. Beállok, adok egy ezrest a kezelőnek, és az módszeresen lemossa, utána letörölgeti viledával meg szilikonos lehúzóval. 600 HUF a mosás a többi a jatt. nekem megéri. Vagy IMO 1250-ért.  :hug:  Mondjuk ez némileg nagyobb, mint a PUG.  :flowers:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4617 Dátum: 2010.01.24 20:09:50 »
nálad mindig ez megy :clap:

De tényleg :1eye:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4618 Dátum: 2010.01.24 20:21:30 »
Érdekes, nekem nincsen ilyen afférom. Beállok, adok egy ezrest a kezelőnek, és az módszeresen lemossa, utána letörölgeti viledával meg szilikonos lehúzóval. 600 HUF a mosás a többi a jatt. nekem megéri. Vagy IMO 1250-ért.  :hug:  Mondjuk ez némileg nagyobb, mint a PUG.  :flowers:

Én 2 kilóból mosom le :D törölgetni nem szoktam, menetszél jó szolgálatot tesz, amúgy elég tűrhető utána, egy két helyen+persze az ablakokon látszik, hogy nem lett eltörölve. :innocent:


---
Más: egyik barátom hívott az este, most vették észre, hogy valaki fémig végigkarcolta az öccse III-as Golfját, rosszakarója nincs, (illetve egy már biztos van :whistling:) a srác tüc-tüc zenélni szokott, valakinek biztos nem tetszett mikor jött/ment :walkman: :oops:

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4619 Dátum: 2010.01.24 20:25:43 »
Mivel a só miatt átment fehérbe az autó, gondoltam leborotválom, bent állt egy Ford, már a vége felé járt, beáll mögém egy audis, kiszáll, nézi a mosót, néz engem, visszaszáll, fél perc, megint kiszáll, elkezd szteppelni, majd odajön és bekopog: mondja ne haragudj, ide vársz? Mondom eltaláltad Sherlock :detective:

Mondja: lehetek bunkó, bemehetnék eléd, csak gyorsan leborotválnám, mert sietek. (akkor miért nem mész a dolgodra? :flowers:)
Mondom neki: bemegyek leborotválom, aztán kefélnék, de akkor azt majd a második körbe, (kis szájhúzás) mondja jó.
Megtörtént, beálltam mögé, de közbe jött egy taxis is mögém, kiszáll, nézi az autóm, (ugye vizes volt, színe is volt a borotva miatt, tisztának tűnhetett :)) látom csóválja a buksiját, Audi végzett, beállok, kiszállok, erre a taxis: mi van nem elég tiszta? Mondom tessék? Nem elég tiszta vagy mivan...?

Mondom nem, vasig akarom pucolni, de csak van 2perced, vagy nem? Mondja: sietne...( :flowers: :flowers:)
Közbe nézem a mosót (az egyik szárny levolt zárva, borotva nem, de a kefe működött, na mondom átállok oda kefélni, addig se tartom fel a "sietnék" sort, végeztem, visszaálltam a taxis mögé, az pont indult, de mögöttem már állt egy Pug, kiszáll a srác, éppen megszólalna, mondom csak leborotválom és megyek is. :D

A franc fog legközelebb jófej lenni :hammer:
Ti most autót mosatni voltatok vagy kuplerájban??  [rohog] ennyit kefélni!! :D de rendesek vagytok mert előtte borotválkoztatok is!! :D  [rohog] :flowers: