Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243178 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4065 Dátum: 2009.11.27 08:59:18 »
Valami van a levegőben, mert tegnap este-éjszaka tötént egy smás Pesten a Belvárosban. Csak pillogtam.  ::) Talán telihold volt? Akkor szokott elszabadulni a pokol...  :devil:

Én nemtom, de mikor mesélték csak kamilláztam, barátom elég jól megtermett emberke, haverja mondjuk vékony srác, de akkor is ketten voltak, azok meg 15év körüli ropiemberek, ráadásul a "főnök" -aki beszólt- 1fejjel kisebb volt mindenkinél...

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4066 Dátum: 2009.11.27 09:08:18 »
Remélem, azért jól megrakták a gyerekeket.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4067 Dátum: 2009.11.27 09:26:55 »
Semmi nem volt, elsétáltak(!) az egész amúgy 30mp volt, "csak" történhetett volna másképp is a vége :no:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4068 Dátum: 2009.11.27 10:32:47 »
         

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4069 Dátum: 2009.11.27 11:32:11 »
Ez olyan lehetett mint amikor az ifjú skywalker a szalonpolír keresztszárnyúval bezuhan a susnyásba :D csak nem yoda jött hanem Anti bácsi :D

De egy toyotával ekkor is kevesebb lett a világ :cry:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4070 Dátum: 2009.11.27 12:00:39 »
Felszántotta Anti bácsi kertjét a Toyota  :no:
Hát ezért az autóért nagyon kár, talán ha pár száz van még belőle összesen az egész világon  :no: ... A franc a sok idiótáját  :censored:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4071 Dátum: 2009.11.27 12:01:50 »
Remélem, azért jól megrakták a gyerekeket.
Ha kés van valakinél, és ráadásul van mersze neked jönni úgy, hogy sokkal kisebb nálad, azzal nagyon óvatosan kell bánni  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4072 Dátum: 2009.11.27 12:02:42 »
Visszatérve az előző napi kérdésre: ez komoly, hogy ha tagja vagy egy lövészegyletnek, kaphatsz engedélyt maroklőfegyverre  :ph34r: ? Ez tényleg így van?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4073 Dátum: 2009.11.27 12:05:58 »
Visszatérve az előző napi kérdésre: ez komoly, hogy ha tagja vagy egy lövészegyletnek, kaphatsz engedélyt maroklőfegyverre  :ph34r: ? Ez tényleg így van?

Ha kap, ha nem kap akkor sem hordhatja magával. Pl nálllunk apum vadászik és van két puska a lakásban de páncélszekrényben van 5lakat alatt, a töltények is máshol vannak meg stb. Szal ellenörzik a tartását is. De sztem kaphat. Egy haveromnak a gázpisztojhoz csak bekelett menni és kérni engedélyt. Kifizette, megkapta ennyi.. Ez magyarország. Ha páncélököllel állsz az örsön és van papírod leszar mindenki... papírod meg lesz mert veszel...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4074 Dátum: 2009.11.27 12:12:22 »
Ha kap, ha nem kap akkor sem hordhatja magával. Pl nálllunk apum vadászik és van két puska a lakásban de páncélszekrényben van 5lakat alatt, a töltények is máshol vannak meg stb. Szal ellenörzik a tartását is. De sztem kaphat. Egy haveromnak a gázpisztojhoz csak bekelett menni és kérni engedélyt. Kifizette, megkapta ennyi.. Ez magyarország. Ha páncélököllel állsz az örsön és van papírod leszar mindenki... papírod meg lesz mert veszel...
Azért a gázpisztoly, az kicsit más - az nekem is van; nem lehet vele halomra lődözni embereket  ::) ...

Az világos, hogy a srác nem hordhatta volna magánál a fegyvert. De kicsit egyszerűbb magaddal hordani, ha otthon csak ki kell venned a szekrényből, ugye... Én ezt nem vágtam, hogy ilyesmire is adnak engedélyt. Korábban magam is gondolkodtam rajta, hogy tutira megcsináltatnám az engedélyt, ha lehetne - de arra jutottam, hogy képtelenség, lévén nem vagyok se bíró, se ügyész, se vadász, se bankban biztonsági őr... De ez, hogy lövészegyleti tagság elég hozzá, nekem újdonság  :?:

Egyébként hozzátenném, hogy Magyarországon ezzel együtt is elég szigorúak a fegyvertartás követelményei.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4075 Dátum: 2009.11.27 12:22:40 »
Egyébként hozzátenném, hogy Magyarországon ezzel együtt is elég szigorúak a fegyvertartás követelményei.

Ha annyira szigorúak lennének akkor ezt most nem történt volna meg. Ha mondjuk az lenne a törvény hogy lehetsz egyletben meg akármi csak éppen a stukkert nem viheted sehova azt mondanám oks. Ha mondjuk lenne valami psyhológiai vizsga a megszerzéshez(mert ugye a srác is kezelés alatt állt) akkor is azt mondanám szigorú de még az sincs legalábbis sztem mert akkor ő sem kaphatta volna meg. A polgárőröknek sem adnék pedig ők is kaphatnak rendes fegyvert. Szal szerintem itt ha eleget fizetsz máris megvehetsz vagy tarthatsz akármit. Nem is ellenörzik nagyon csak ha valami hülyeséget csinálsz..

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4076 Dátum: 2009.11.27 12:45:07 »
én jártam az MHSZbe lövészegyletbe vagy hova gyerekkoromban. a seregben is lövész voltam de soha eszembe sem jutott volna h otthonra fegyverem legyen.
több srácot ismerek akik komplett őrültek és van éles fegyverük vagy éppen ami..eléggé durvan a helyzet
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4077 Dátum: 2009.11.27 12:49:13 »
Valami van a levegőben, mert tegnap este-éjszaka tötént egy smás Pesten a Belvárosban. Csak pillogtam.  ::) Talán telihold volt? Akkor szokott elszabadulni a pokol...  :devil:

Én nemtom, de mikor mesélték csak kamilláztam, barátom elég jól megtermett emberke, haverja mondjuk vékony srác, de akkor is ketten voltak, azok meg 15év körüli ropiemberek, ráadásul a "főnök" -aki beszólt- 1fejjel kisebb volt mindenkinél...

pont ezért nem fogyok le. /jó kifogás/  :ph34r:
meg egy kis bohóckodás otthon a súlyzokkal is jól jön ;)  cement:  :no: :whistling:
soxor engem is méregettek a kis suhancok a villamoson meg ilyenek és látom h jár az agyuk h belekössenek-e ebbe a nagydarab baromba mint én ..

de raboltak is már ki jópár éve. nagyon gáz vol
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

TZoli

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4078 Dátum: 2009.11.27 13:09:47 »
Szigorúnak szigorúak, nálunk faterom és öcsém is vadászik illetve vadász-íjászik is, igazi fegyverarzenál van itthon, 5 vagy 6 darab puska, csigásíj, nyílpuska, vafászreflex íjak.
Nemrégiben jött be egy olyan rendelet a fegyverszekrényekre, hogy a puska nem lehet egy térben a lőszerekkel, a szekrényen belül kell lennie még egy külön zárható "rekesznek" a lőszerek tárolására. Ezt elég szigorúan ellenőrzik, rendőrök szoktak jönni 1 vagy kétévente.

De bármeddig is szigorítják az illegálisan engedély nélkül tartott fegyvereket soha nem fogják tudni kiszorítani.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4079 Dátum: 2009.11.27 13:29:22 »
Ha annyira szigorúak lennének akkor ezt most nem történt volna meg.
Ugyan, ne viccelj már! Nehogy már erre fogjuk rá. A gyerek megkattant, EZ volt az oka a dolognak. És ez az a tényező, amit soha nem lehet kivédeni. Aki akar, szerez fegyvert, ha épp erre fáj a foga.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )