Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243228 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3390 Dátum: 2009.09.08 21:05:38 »
Önmagában a névvel, bármi más infó nélkül, nyilván nem sokra - pláne, ha a név gyakori. De azért számtalan szituációt el tudok képzelni, amikor igenis nagyon előrébb vihet ez az illető személy beazonosításában.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3391 Dátum: 2009.09.08 21:44:22 »
Hát az volt a kérdés, hogy rendszám alapján meg lehet-e tudni, ki a tulaj  :flowers:

...de azért gondolom, azt te is levetted, hogy egy Kovács Istvánnal nem mennék sokra...

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3392 Dátum: 2009.09.08 23:04:11 »
Pü. ment  :flowers:
kisa
born to ride

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3393 Dátum: 2009.09.09 17:16:50 »
Hogyaszondja: "...többé nem fogunk nyugodtan autózni, ha meglátjuk a piros keretes, háromszögletű táblán az ugró vadat.
"
Hát én már egy ideje nem autózom nyugodtan emiatt, bizonyos szakaszokon és bizonyos napszakokban  ::) ... Csak az a gáz, hogy jöhetnek a vadak máshol is, nemcsak ott, ahol a tábla van. Aligha mondja meg nekik bárki is, hogy "gyerekek, ezen és ezen a szakaszon menjetek át az úton"  :whistling:
Az rendben van, de ha ki van táblázva, akkor a vadásztársaság biztosan nem fog kártérítést fizetni. Ha nem, akkor van esélyed.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3394 Dátum: 2009.09.09 17:22:35 »
Meglepő véget ért a borotvaügyem.
Annyi történt, hogy zárlatos volt benne az egyik újratölthető akksi, és teljesen szétolvadt a környékén minden. Az volt a nagy szerencsém, hogy ugyan 2 évesnél idősebb volt a gép - tehát jótállás már nem jár rá - de még 3 alatti volt, azaz a szavatosság még igen. A különbség annyi a kettő közt, hogy a szavatosságnál nekem kell bizonyítani, hogy a hiba már az eladáskor is fennállt. Esetemben ez könnyű volt - éppen annak köszönhetően, hogy minden szétolvadt -, mert még a csavarok is belesültek, így a kibontás után a márkaszervizben kénytelenek voltak szembesülni azzal, hogy ezek bizony még a gyári telepek voltak, amelyeknek nem 15, hanem 2-300 töltést ki kellene bírniuk.
A vége az, hogy mivel a típus már nem kapható, visszakapom a vásárlás helyén a borotva árát - és most egy hasonlót ennek a 40%-áért meg tudok kapni...
Tanulság csak annyi, hogy nem szabad hagyni magunkat, mert azt senki nem fogja az orrodra kötni, hogyha utána járnál, akkor tk. van keresnivalód... ;)
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.09 23:41:43 írta music »
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3395 Dátum: 2009.09.09 19:42:28 »
Hogyaszondja: "...többé nem fogunk nyugodtan autózni, ha meglátjuk a piros keretes, háromszögletű táblán az ugró vadat.
"
Hát én már egy ideje nem autózom nyugodtan emiatt, bizonyos szakaszokon és bizonyos napszakokban  ::) ... Csak az a gáz, hogy jöhetnek a vadak máshol is, nemcsak ott, ahol a tábla van. Aligha mondja meg nekik bárki is, hogy "gyerekek, ezen és ezen a szakaszon menjetek át az úton"  :whistling:
Az rendben van, de ha ki van táblázva, akkor a vadásztársaság biztosan nem fog kártérítést fizetni. Ha nem, akkor van esélyed.
A kártérítés szép és jó, de elsősorban megdögleni nem szeretnék ilyen módon  :wacko:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3396 Dátum: 2009.09.09 23:39:55 »
Persze, ha így érted, akkor oké. Nagyjából mindenhol lehet vadakra számítani ott, ahol pár km-re van erdős rész.
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3397 Dátum: 2009.09.10 15:42:14 »
 Hihetetlen :yawn:

Komolyan nem tudom, az időmilliomos rosszabb aki kitalálja ezeket, vagy az aki benyeli...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3398 Dátum: 2009.09.11 08:17:11 »
Vagy éppenséggel a konkurrencia agyalta ki és terjesztette el a dolgot. Ahogy látható: egészen hatékony  ::) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3399 Dátum: 2009.09.11 09:01:48 »
Inkább ez a szomorú: vannak és nem is kevesen, akik elhiszik.
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3400 Dátum: 2009.09.11 09:08:12 »
Vagy éppenséggel a konkurrencia agyalta ki és terjesztette el a dolgot. Ahogy látható: egészen hatékony  ::) ...

Én nem hinném... :hmmmm:

Annyi ilyen balfaxságot kitaláltak már, (patkánypisi a dobozos cuccokon, teszkós gyerekrablás -a személyes kedvencem :yes:- szervrablók a hajógyárin stbstb)  miért pont ez lenne a kivétel?

A leborotvált haj itt is visszaköszön: aszondja "...haját leborotválták, és éppen ki akarták operálni a máját."  [rohog]


Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3401 Dátum: 2009.09.11 09:21:18 »
Ez tényleg vicces: eléggé amatőr banda lehet, ha a fejében keresték volna a máját... [rohog]
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3402 Dátum: 2009.09.11 10:58:53 »
De ettől ugye ijesztőbben hangzik a sztori  :yes: :devil: ;) ...

Ami a patkánypisis-leptospirosis-os rémmesét illeti: azóta minden üdítős & sörös dobozt megtörölgetek ivás előtt, sőt ha tehetem, le is mosom őket  ::) ... Hiába tudom, hogy a sztori minden bizonnyal bullshit. Ja, és a barátaim többsége is ugyanezt csinálja azóta  :helpsmilie:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3403 Dátum: 2009.09.11 11:20:52 »
Emlékszem ::) Anno -mikor aktuális volt- írtad, hogy öööö... elgondolkodtál ezen. :innocent: ;)

1, nagyobb az esélye hogy egy zongora esik az ember fejére, vagy egy oroszlán széttépi a belvárosban,

2, én is mindig lemosom, de a pisis sztori előtt is így jártam el, jó eséllyel az ilyen palackok tisztasága egy nyilvános klotyóéval egyezik meg, pusztán azért. :flowers:

Amúgy ehhez van egy történetem:  3csaj, 3db energiaitalt vettek, 2doboz/1üveges bomba, üveges beszól a 2dobozosnak hogy úristen, és ha patkánypipi van rajta :D erre amelyik már beleivott elkezdte törölgetni a száját [rohog] a másik meg kidobta az originál palackot.

Ugyanitt szürkeállomány eladó. Üvegezve nem palackozva. :otlet:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3404 Dátum: 2009.09.11 11:25:49 »
De ettől ugye ijesztőbben hangzik a sztori  :yes: :devil: ;) ...

Pont emiatt sztem nő találhatja ki ezeket a baromságokat.

Egyrészt állandóan gyerekekről, tinédzserekről, bevásárlós nőkről van szó, plusz még a hajukat is leborotválják, ennél aligha van nagyobb kín egy nőnek.