Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243265 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2805 Dátum: 2009.05.03 16:18:31 »
Más: illetve nem más hanem évek óta visszatérő probléma:

Megint buszparkolónak használják a Városliget-műjégpálya felőli részét, valami hihetetlen milyen jó mikor 2-3tucat busz egyhelyben áll (és eláll mindent) és abból minimum 1tucat járatja a motor, na most 2verziót látok:

1, megint ki kell majd tenni reggeltől estig egy rendőrt hogy a buszosok ne parkoljanak le,
2, a maradék részt is lekéne betonozni, továbbá az amúgy is rossz állapotban lévő városligeti tavat, (mindegy-mindegy alapon) fellehetne használni buszmosás céljából ilyen 2in1 park&wash marketing támogatással, hátha akkor még több turistát lehetne odacsalogatni, de buszsofőrt az biztos.

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2806 Dátum: 2009.05.03 19:33:02 »
Rosszul ismersz, nem szoktam száguldozni.

Erre szokták mondani, hogy más szemében a szálkát, ... De örülök, hogy leesett a tízfilléres. Te sem ismered a mazdást, sem engem.

A mazdás tudod, mit csinált? Kiállt a jogaiért. Neki joga van azon az utcán közlekedni. A kukásmellényesnek nem volt joga lezárni a teljes utat. Ha az alapján ítélsz, hogy ki beszélt hangosabban, nagyon tévedsz.

A szerinted tökfej egy egész utca érdekeit védte és ha jól láttam nem egyedül volt ezzel. Persze a sérüléssel kapcsolatos kijelentése jogos volt.

Egy nő állt mellé. Lehet, hogy a felesége.

Ha nagyon lecsupaszítjuk a kérdést, a sérüléssel kapcsolatos kijelentése jogos volt, de elég pofátlanság jogi felelősségvonással fenyegetőzni akkor, ha éppen magasról tojsz a jogra. "Én lezárhatom önkényesen az utcát, de ha te gyakorolni akarod a jogaid, miszerint közlekedhetsz, és ennek érdekében elmozdítod a blokádot, amihez én jogszerűtlenül helyeztem el, és én megsérülök, feljelentelek." Az ilyenre mondják, hogy van bőr a képén.

Az is milyen röhejes és szánalmas volt, ahogy széttárt karral ráhasalt a fehér Punto motorháztetejére...
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.03 19:36:00 írta Satriani »

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2807 Dátum: 2009.05.03 20:04:46 »
Az is milyen röhejes és szánalmas volt, ahogy széttárt karral ráhasalt a fehér Punto motorháztetejére...

Tulajdonképpen, a fehér Punto-s tulajdonos feljelenthetné a kukás mellényest, ha ezzel az akcioval megkarcolta a motorháztetöt. Nem tudom, közületek ki hogy nézné ha valaki az autoján fetreng, valsz. senki nem örülne neki. (én sem)

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2808 Dátum: 2009.05.03 20:12:14 »
.........
Egy nő állt mellé. Lehet, hogy a felesége.
......


Nő jó hogy ki mer állni...kisebb az esélye hogy pofán verik... :D
Szo-szo....nem volt jogos a lezárása.... tehát a madzagosnak volt igaza szerintem is.....
Kukáska meg örüljön hogy nem kapott salit!! :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.03 20:15:08 írta szkaresz »

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2809 Dátum: 2009.05.03 20:36:50 »
Tulajdonképpen, a fehér Punto-s tulajdonos feljelenthetné a kukás mellényest, ha ezzel az akcioval megkarcolta a motorháztetöt. Nem tudom, közületek ki hogy nézné ha valaki az autoján fetreng, valsz. senki nem örülne neki. (én sem)

Ezt már le sem akartam írni. Szerintem tuti, hogy a bal kezéhez erősített lánc hozzáért a sárvédőhöz.

Tutinet kipróbálhatná magát a világ bármelyik pontján egy ilyen akcióval. Keresni kell egy 30-as táblát, kiülni egy sámlira, nézni néhány napig a forgalmat, ha a többség SZEMRE nem tartja be a sebességkorlátozást, lezárni az utat. Tutinet egyetért az akcióval, tehát valószínűleg motivált lenne az ilyesmiben. Beszállok a benzinköltségébe 2000 km-es körben, dobjunk neki össze egy ukrán és egy svájci önkéntes kommandóra. :D

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2810 Dátum: 2009.05.04 13:07:18 »
Tulajdonképpen, a fehér Punto-s tulajdonos feljelenthetné a kukás mellényest, ha ezzel az akcioval megkarcolta a motorháztetöt. Nem tudom, közületek ki hogy nézné ha valaki az autoján fetreng, valsz. senki nem örülne neki. (én sem)

Tutinet kipróbálhatná magát a világ bármelyik pontján egy ilyen akcióval. Keresni kell egy 30-as táblát, kiülni egy sámlira, nézni néhány napig a forgalmat, ha a többség SZEMRE nem tartja be a sebességkorlátozást, lezárni az utat. Tutinet egyetért az akcióval, tehát valószínűleg motivált lenne az ilyesmiben. Beszállok a benzinköltségébe 2000 km-es körben, dobjunk neki össze egy ukrán és egy svájci önkéntes kommandóra. :D

Gyűjtsél. Ezt pénzt ideadhatod én meg odadom pár teherautósnak inkább, hogy az utcátokban dübörögjön éjjel-nappal 50-60-al.  :cool2:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2811 Dátum: 2009.05.04 14:53:57 »
................................ dobjunk neki össze egy ukrán és egy svájci önkéntes kommandóra. :D

Na a svájci tüntetésről volt egy sztori. Pontosan már nem emlékezem, hogy mi is volt, valami cég ellen tüntetett a harcedzett magyar egy microbusszal. A rendőrség kiszállt, és közölte, hogy szólásszabadság van, de ha nem takarodik a közeli parkolóba a kocsijával, akkor bizony kocsi elvesz, ember dutyiba bezár, mert a forgalmat önkényesen feltartani, na azt nem lehet. Megjegyzem, hogy bejelentette, hogy demózni fog.

Nehogymár egy ember akadályozzon egy csoportnyit, függetlenül attól, hogy miért teszi amit tesz. (akár jogosan is)
El kellene olvasni a demokrácia alapelveit.

Ukrajnában, meg simán csak elküldenék a keleti végekre mákot szedni....
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2812 Dátum: 2009.05.04 15:44:16 »
"Ukrajnában, meg simán csak elküldenék a keleti végekre mákot szedni...."

 [rohog] [rohog]

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2813 Dátum: 2009.05.04 17:09:20 »
Gyűjtsél. Ezt pénzt ideadhatod én meg odadom pár teherautósnak inkább, hogy az utcátokban dübörögjön éjjel-nappal 50-60-al.  :cool2:

Tehát ahelyett, hogy igazold mindazt a baromságot, amivel amúgy egyetértesz, inkább szemétkednél.

Na most minősítsd magad.

Egyébként öngól lenne: egyirányú, szűk utcában lakom, teherautók ritkán mernek erre jönni, néhány hónap múlva pedig egy aszfaltozatlan zsákutcába költözöm.

Amúgy még mindig nem érted, mi az egésszel a gond. Olvasd el Trotter kettővel ezelőtti hozzászólását, talán közelebb jutsz a megoldáshoz.

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2814 Dátum: 2009.05.04 19:40:43 »

Tehát ahelyett, hogy igazold mindazt a baromságot, amivel amúgy egyetértesz, inkább szemétkednél.


Csak legalább felfognád mit él át az, aki egy ilyen helyen lakik és az eddigi bejelentései nem vezettek eredményre.

Mivel nem ilyen helyen laksz így nem is értheted főleg, hogy még költözöl is. Csak hát nem mindenki teheti meg azt, hogy költözik ezért kénytelen más eszközökhöz nyúlni.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2815 Dátum: 2009.05.04 19:58:51 »
Venni kell az ürgének két trabit vas árába, és úgy megállni velük a saját háza előtt, hogy egy autó férjen csak el. Be sem kell jelenteni, és a buli is meg van oldva. Még csak a vérét sem akarják :sorcerer:
Amúgy mi baja lesz egy háznak, ha elmennek előtte a közlekedésre kiépített közúton?
Az embert meg azon a láncon vittem volna el, amin kikötötte magát oda.
kisa
born to ride

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2816 Dátum: 2009.05.04 20:12:50 »
Annyiban van igaza tuttinet-nek hogy tényleg megrepedhet a ház fala stb....de nem amiatt hogy 30 helyett esetleg 50-el mennek el hanem a több tonnás teherautóktól a rezgés miatt....
Balesetveszély?? aki ettől tart az a kapun se lépjen ki...(megbotlik rosszul esik attól is meghalhat)...lassan már minden baleset veszélyes....
Akkor se ez a megoldás amit a "kukásmellényesbilincselősláncolósveréb" csinált!!
Akárki akármit mondd a fekvőrendőr szerintem segítene ezen a helyzeten (de nem a kics hanem ami előtt tényleg meg kell állni hogy le ne üsd az alját.... Fehérváron pár helyen (pl Sarló u.) nagyon bevált...addig mindenki ott is ment mint állat...na most már nem...igaz pár autó alja bizti leszakadt mire megszokta a nép!! :D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2817 Dátum: 2009.05.04 20:15:15 »
Annyiban van igaza tuttinet-nek hogy tényleg megrepedhet a ház fala stb....de nem amiatt hogy 30 helyett esetleg 50-el mennek el hanem a több tonnás teherautóktól a rezgés miatt....

De a sebességkorlátozás be nem tartása volt a missziójának kiváltó oka. Igényeljen akkor súlykorlátozó táblát.
kisa
born to ride

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2818 Dátum: 2009.05.04 20:31:49 »
Csak legalább felfognád mit él át az, aki egy ilyen helyen lakik és az eddigi bejelentései nem vezettek eredményre.

Még mindig nem érted. Nem az a baj, hogy a kukásmellényesnek nincs valós oka a tiltakozásra, hanem az, hogy rendkívül rossz "megoldást" választott a problémájára. Értem a gondját, át is érzem, a lakásom ablakából is szoktam hallani éjjeli munkásjáratokat hetvennel elsuhanni, de sosem zárnám le az utcát, amiben élek.

Mivel nem ilyen helyen laksz így nem is értheted főleg, hogy még költözöl is.

Ez egyszerűen értelmetlen. Egyrészt részben ilyen helyen lakom (szűk utca, negyvenes tábla), másrészt a költözésemnek semmi köze mindehhez.

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2819 Dátum: 2009.05.04 22:12:46 »
Amúgy mi baja lesz egy háznak, ha elmennek előtte a közlekedésre kiépített közúton?

Hát hogy mi ? Kérdezd meg pl. Lajosmizse főútjának lakóit mi baja lett a házuknak, mikor fizetőssé tették az M5-öst , Majd elmesélik. :flowers: