Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243188 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2280 Dátum: 2009.01.27 21:36:01 »
Nőkhöz keresek használati utasítást,esetleg nevelési útmutatót... s.o.s....kikészítenek.. :D  :innocent:
Egy motoros robog Harley Davidsonjával keresztbe a nagy amerikai semmiben. Egyszer csak megszólal egy hang felülről, a Jóisten az:

- Te motoros, ma jókedvemben vagyok, kívánhatsz egyet és teljesítem azt!
- Igen? Hát akkor azt szeretném, hogy csinálj egy hidat Kalifornia és Hawaii közé, de legyenek benne jó kis kanyarok is, meg pihenőhelyek, ahol jó kávét és hamburgert lehet kapni!
- Te motoros, sok lesz ez a jóból, ennyire mindent azért én sem tudok megtenni! Nem tudnál valami egyszerűbbet kívánni?
- Dehogynem! Meg akarom érteni a női lélek rejtelmeit.
- Aha. (hosszú csend). Sajtburgert is áruljanak a büfében?
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2281 Dátum: 2009.01.27 22:07:17 »
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2282 Dátum: 2009.01.27 22:26:29 »
Ez is nagyon gáz:

Miért is legyen 6 gyerekünk?
Tanulságos nagyon, olvassátok el!
A roma családnak van 6 gyereke. Beadták intézetbe őket. Majd
jelentkezett a család rokonsága és egy pár nap múlva kihozták őket, mint nevelőszülők.
Az állam megszabadul a gyerekektől és fizet. Nem is keveset. Gyerekenként 80.000.-Ft(!!!) Azaz összesen 480.000.-Ft-ot havonta.
Az anya és az apa nem vállnak el, de külön lakcímre jelentkeznek be, így mindkettőjük megkapja a szociális segélyt az önkormányzattól 39.100.-Ft.
Így további 78.200 forinthoz jutnak.
Lakásfenntartási támogatásként további 9.800.Ft-ot kap a család.
Erre jön még a családi pótlék 12.600.-Ft gyerekenként, további
75.600.-Ft
Természetesen ingyen tankönyvek és ingyenes iskolai étkeztetés is jár.
Ezen kívül minden hónapban átmeneti segélyért is sorban állnak ami havi 30.000.-Ft az önkormányzattól ( Ha nem kapnak, otthagyják a gyerekeket a jegyzőnél,ezzel ,,zsarolva" a hatóságot)

Így a család havonta cirka 673.600.-Ft bevételhez jut!

Ha dolgozni menne és keresne 100.000.-Ft-ot havonta, akkor a bevétel lecsökkenne 175.600. Forintra.



Ezzel a tudattal tényleg nem eszik sokat a 4.2 kotró..... :surrender:
kisa
born to ride

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2283 Dátum: 2009.01.27 22:50:26 »
Tényleg nagyon gáz, ha van még ember, aki beveszi...
Már sokadszor hallom/olvasom, az egész egy baromság, amire bárki rájöhet, aki összeveti az olvasottakat a saját önkormányzatánál szerzett személyes tapasztalataival.
Valamelyik nap volt egy riport valamelyik agymosó tévében arról, hogy valaki(létező személy)nek pénz gyűjtöttek azon a címen, hogy rákos a gyereke. Tök ciki volt, mert jöttek a telefonok ismerősöktől, hogy most hallották, mi történt, és miért nem mondta, h. beteg a gyerek, stb. Ő meg alig bírta kimagyarázni.
Szóval ezeket az addtovábbtörténeteket éppenhogy nem kéne tovább adni, mert csak rossz sül ki belőlük.
music     

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2284 Dátum: 2009.01.27 22:56:46 »
Tényleg nagyon gáz, ha van még ember, aki beveszi...
Már sokadszor hallom/olvasom, az egész egy baromság, amire bárki rájöhet, aki összeveti az olvasottakat a saját önkormányzatánál szerzett személyes tapasztalataival.
Valamelyik nap volt egy riport valamelyik agymosó tévében arról, hogy valaki(létező személy)nek pénz gyűjtöttek azon a címen, hogy rákos a gyereke. Tök ciki volt, mert jöttek a telefonok ismerősöktől, hogy most hallották, mi történt, és miért nem mondta, h. beteg a gyerek, stb. Ő meg alig bírta kimagyarázni.
Szóval ezeket az addtovábbtörténeteket éppenhogy nem kéne tovább adni, mert csak rossz sül ki belőlük.

A számok valódisága megkérdőjelezhető, az elméletet teljes mértékben el tudom hinni... A többire nem szeretnék válaszolni, mert etnikai határokat súrolna, az meg nem illik ide
kisa
born to ride

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2285 Dátum: 2009.01.27 23:07:06 »
A számok valódisága megkérdőjelezhető, az elméletet teljes mértékben el tudom hinni... 
Erről beszélek. Számok nélkül mit ér az elmélet? Az egészből - ha van benne igazság - max. annyi lehet a valóságalap, hogy valaki egyszer megpróbálták megcsinálni.
Nincs önkormányzat, amelyik ezt megtenné.
Egyébként akárhányszor találkoztam a sztorival, mindig valami más volt benne, még a számok stimmeltek a leginkább.
music     

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2286 Dátum: 2009.01.27 23:40:16 »
Nőkhöz keresek használati utasítást,esetleg nevelési útmutatót... s.o.s....kikészítenek.. :D  :innocent:
Egy motoros robog Harley Davidsonjával keresztbe a nagy amerikai semmiben. Egyszer csak megszólal egy hang felülről, a Jóisten az:

- Te motoros, ma jókedvemben vagyok, kívánhatsz egyet és teljesítem azt!
- Igen? Hát akkor azt szeretném, hogy csinálj egy hidat Kalifornia és Hawaii közé, de legyenek benne jó kis kanyarok is, meg pihenőhelyek, ahol jó kávét és hamburgert lehet kapni!
- Te motoros, sok lesz ez a jóból, ennyire mindent azért én sem tudok megtenni! Nem tudnál valami egyszerűbbet kívánni?
- Dehogynem! Meg akarom érteni a női lélek rejtelmeit.
- Aha. (hosszú csend). Sajtburgert is áruljanak a büfében?

Ez nagyon találó............. :D :D  [rohog] [rohog]

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2287 Dátum: 2009.01.28 10:32:03 »
Most hogy -átmenetileg- megszűntek a parkolási (víg)játékok, van azért beugró szereplő: békávé.
Nemrég felröppent a hír hogy 5év helyett csak 1évig hajtható be a tartozás, ez mondjuk semmit se jelent (lásd parkolási bohóckodás) de azért érdekes ez a cikk.

Aszondja:
A BKV ugyanakkor magasabb rendű jogszabálynak tartja a polgári törvénykönyvet a minisztertanácsi rendeletnél. A cég szerint az elévülés csak a bírósági behajthatóságra vonatkozik, tehát ezen az időn túl is jogszerű még a pótdíjfizetési felszólítás kiküldése.

Pár sorral lejebb:
A szóvivő szerint a BKV a felszólító levelek kiküldését regisztrálta, bizonyítani tudja, a bíróság pedig ezt a jogalapot veszi figyelembe.

Most akkor mégis megy a pereskedés??? :clown:

Ezek szerint meg mégse :ph34r:

"...a BKV vezérigazgatója az üggyel kapcsolatban úgy fogalmazott: öt éven belül is küldhetnek fizetési felszólítást a bliccelőknek, igaz, bíróság elé nem citálhatják őket."

Mielőtt valaki félreértene, nem védeni akarom a bliccelőket, csak Anyám ügyének a héten lett vége (jó 1év! kellett hogy töröljék a listáról) kapott egy fizess levelet a már jól bejáratott ügyvédi irodától, persze ment a pereskedünk, utolsó felszólítás, bianco fizetési meghagyásos trükk meg minden ami kell, a dolog szépsége hogy akkor külföldön volt (ezt később igazolni is tudta), ez persze senkit se érdekelt, aztán a bkv-t is előhúzva nagy nehezen meglett a bliccelős "jegyzőkönyv" is, nem is anyám aláírása volt rajta, aztán kiderült hogy ""valószínűleg"" egy hanyagabb kollega büntethetett, aki pusztán bemondásra :excl: vette fel az adatokat, mert amúgy a név, pontos cím stimmelt. nekem sejtésem is van ki lehetett a jóakaró. :gun_bandana:

Persze következmény az megint nincs, bkv mutogat az ügyvédi irodára, ők meg vissza a békávéra, (jól bevált magyar szokás) te meg örülj hogy nem kell fizetned, nehogy már még TE legyél felháborodva.
Undorító. :fuk2:

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2288 Dátum: 2009.01.28 15:27:26 »
Kedves fiúk és lányok!
Küldtem ennek a gáz embernek (vagy gáz fickó?) :)  akinek jobbra fent villog a bannerja egy e-mailt
a honlapján lévő címére, de nem válaszolt.
Tud róla valaki valamit? Él ő még?

Én a múlthéten beszéltem vele, akor még élt :D

Szóval élő ember ... :hmmmm:
akkor nem értem ... lehet, hogy nem ő olvassa az e-maileket, hanem van erre egy titkárnője (aki berágott a tegezés miatt)? :hmmmm: ;)

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2289 Dátum: 2009.01.28 15:31:09 »
Kedves fiúk és lányok!
Küldtem ennek a gáz embernek (vagy gáz fickó?) :)  akinek jobbra fent villog a bannerja egy e-mailt
a honlapján lévő címére, de nem válaszolt.
Tud róla valaki valamit? Él ő még?

Én a múlthéten beszéltem vele, akor még élt :D

Szóval élő ember ... :hmmmm:
akkor nem értem ... lehet, hogy nem ő olvassa az e-maileket, hanem van erre egy titkárnője (aki berágott a tegezés miatt)? :hmmmm: ;)
Javaslom, hívd fel telefonon, és akkor hamar kiderül, vele vagy a titkárnőjével beszélsz.

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2290 Dátum: 2009.01.28 16:31:06 »
Sziasztok!

VH1/Comedy Central

Nekem UPC-m van és egész nap a VH1 megy, nem vált át 2-kor.
A T-home Sat TV-n elvileg van. Legalábbis a szórólapon ez áll, de a honlapjukon meg csak a VH1 van írva. VH1/Comedy Central csak IPTV-n van a T-home-nál a honlap szerint.

Van valakinek ilyen? Hogy van ez?
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2291 Dátum: 2009.01.28 18:27:20 »
Hétfőn tankoltam, pénztárnál 3an álltak, úgyhogy addig elmentem egy Lóerő-ért, visszamegyek, (kezemben az újság) én jövök :clap: mondom 4-es kút köszi, mondja a csaj: és az újság??

-Mondom: mi van vele?
-Azt nem kéne kifizetni?
-Jaaaaa, mondom bocs, akkor üsd hozzá, és elkezdi nézni az árát :eek: :eek:
Mondom: szerintem ingyenes :flowers: erre olyan fejet vág mintha... :censored: +mondom egy bocsánatot azért elengedhettél volna. :whistling:
Mondja sztem meg nem, viszlát.

Lehet meg kéne borotválkoznom hogy ne nézzenek újság tolvajnak :hmmmm:

Ps.: amúgy az újságok mögötte voltak, tehát ha akartam se tudtam volna elvenni, mivel nincs gumikezem :winkiss:

Miért nem csaptál rá a popsijára...egyből nem az újság került volna előtérbe...  [rohog] [rohog]

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2292 Dátum: 2009.01.28 19:10:02 »
Miért nem csaptál rá a popsijára...egyből nem az újság került volna előtérbe...  [rohog] [rohog]

Jah, azt újság tolvajból átavanzsálok még molesztálóba is :wacko:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2293 Dátum: 2009.01.28 20:53:04 »
Kedves fiúk és lányok!
Küldtem ennek a gáz embernek (vagy gáz fickó?) :)  akinek jobbra fent villog a bannerja egy e-mailt
a honlapján lévő címére, de nem válaszolt.
Tud róla valaki valamit? Él ő még?

Én a múlthéten beszéltem vele, akor még élt :D

Szóval élő ember ... :hmmmm:
akkor nem értem ... lehet, hogy nem ő olvassa az e-maileket, hanem van erre egy titkárnője (aki berágott a tegezés miatt)? :hmmmm: ;)

Azóta péntek este többen összefutottunk vele! :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2294 Dátum: 2009.01.28 21:13:59 »
Miért nem csaptál rá a popsijára...egyből nem az újság került volna előtérbe...  [rohog] [rohog]

Jah, azt újság tolvajból átavanzsálok még molesztálóba is :wacko:
De jobban hangzik mint ha egy sima újságért visznek el.. :D :D