Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243121 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2220 Dátum: 2009.01.09 10:59:44 »
Idióták!

Tökéletes volt! :yes: Sztem meg vérprofik :D

És a dolog szépsége hogy ilyenkor mindenki veheti elő a saját pénztárcáját, mert senkinek se fizet a biztosító :innocent:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2221 Dátum: 2009.01.09 11:04:57 »
Tudom, ezért írtam, hogy rövid távon nem megoldás, de hosszú távon igen.

Ez akkor jó igazán ha pont nem akarsz sehová menni, földobod rá azt had emésztődjön :devil: kérdés hogy szabályos e, továbbá a probléma még mindig az: (mint sok esetben) hogy a megelőzés lenne a lényeg, tehát ha már odaállt akkor :banging: no meg holnap jön egy másik, 1hét múlva még1 :turned:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2222 Dátum: 2009.01.09 11:12:55 »
Mikor ott állsz a kocsija mellett a delikvensnek el tudod dönteni, hogy mikor kerül elő?

Általában azaz általános hogy ezek a nagymenők csak jönnek mennek, tehát valamiért fölugrik, beugrik aztán vigyorogva jön vissza hogy csak 5percet volt fent, (ami persze inkább 15) olyan is volt már hogy álltam már ki a garázsból :excl: amikor egy idióta plázacica odaállt, mondtam hogy nem kéne, de közbe a feljárón nyomtam a féket hogy vissza ne guruljak, erre mondja mindjárt jön csak pár percre beugrik a kozmetikába :eek: na akkor majdnem elsírtam magam, mondtam neki MOST álljon el, mert nem állok jót magamért, és még ő duzzogott meg rázta a tökfejét.

Na de a lényeg: olyan is volt hogy cirka 1órát állt valaki, tehát a verdikt: a többség hamar elmegy, rendőr tuti nem érne ki, fényképet meg nem tudom elfogadnák e? Meg most ott várjak 1,5-2órát mire kiér a rendőr, pláne ha mennem kell :wacko:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2223 Dátum: 2009.01.09 12:05:40 »
olyan módszer nincs, amitől rögtön elmegy. Csak olyan, amitől talán legközelebb nem fog ilyet tenni.
Szívatásnak mehet még álló szög az egyik kerék alá, vagy ha van arra kunyerálós cigánygyerek, adj neki egy százast, hogy matasson a kocsinál, amíg nem jön a tulaj...
music     

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2224 Dátum: 2009.01.09 12:08:29 »
Mikor ott állsz a kocsija mellett a delikvensnek el tudod dönteni, hogy mikor kerül elő?

Általában azaz általános hogy ezek a nagymenők csak jönnek mennek, tehát valamiért fölugrik, beugrik aztán vigyorogva jön vissza hogy csak 5percet volt fent, (ami persze inkább 15) olyan is volt már hogy álltam már ki a garázsból :excl: amikor egy idióta plázacica odaállt, mondtam hogy nem kéne, de közbe a feljárón nyomtam a féket hogy vissza ne guruljak, erre mondja mindjárt jön csak pár percre beugrik a kozmetikába :eek: na akkor majdnem elsírtam magam, mondtam neki MOST álljon el, mert nem állok jót magamért, és még ő duzzogott meg rázta a tökfejét.

Na de a lényeg: olyan is volt hogy cirka 1órát állt valaki, tehát a verdikt: a többség hamar elmegy, rendőr tuti nem érne ki, fényképet meg nem tudom elfogadnák e? Meg most ott várjak 1,5-2órát mire kiér a rendőr, pláne ha mennem kell :wacko:

Igazából nem próbáltam még ki mennyi idő míg kiér a rendőr. De ez abszolút változó.De tényleg nem valószínű, hogy előbb ér oda mint a delikvens.  Szerintem a fényképet elfogadják. Elvégre ha a volánnál nem ül senki akkor nehezen vitatható, hogy az autó állt. Te meg tanúsíthatod, hogy nem tudtál tőle kijönni a garázsodból. De tény, hogy még nem próbáltam ki a dolgot. Csak egy rendőr gyerekkel beszélgettem erről. Aki azt mondta, hogy ha ilyenem van akkor nyugodtan telefonáljak a kollégák ki fognak jönni. És ha egyszer tényleg eldurrantják az agyam egyszer ki fogom próbálni a dolgot.

Nem is olyan régen már tényleg kapirgáltam a telefont a zsebemben. Paraszt transzporteres pakolt az egyik kisbolthoz. És ezért fullra elzárta az egyetlen garázslejárót. Mert ha odaparkolnak ahova ő szeret állni, hogy pakoljon akkor neki joga van elfoglalni a lejáratot. Ketten vártunk arra, hogy lejussunk egy meg arra, hogy kijusson. És persze nem azt mondta, hogy elállok, hanem, hogy miért mindig azzal van a baj aki pakol. :( Talán ezért köcsög mert te zárod el az utat gondoltam magamban. Akkor mondtuk, hogy hívjunk rendőrt. Erre a boltos kis csaj aki segített neki: Nyugodtan ő is rendőr. Azt hitte a hülye picca, hogy marha vicces. De ekkor borult el igazán az agyam és mondtam, hogy próbáljuk ki. (Gondolom, hogy egy rendőr másodállásban árufeltöltő.) Ekkor volt hajlandó végre felszabadítani a lejáratot a gyökér.
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.09 12:24:12 írta ATIS »
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2225 Dátum: 2009.01.09 22:51:49 »
Mi időnként kirakuhk egy megállni tilos műanyag kistáblát a kapura vagy "Autókijárat" feliratút. Ált. ez már elég.
Tudod mi a vicces, hogy nem rakhatsz ki ilyen tiltó táblát, hogy megállni/várakozni tilos, na erre varrj gombot :flowers:
A burkolatra rá kell festeni a várakozni tilost, vagy az önkormányzatot kérni, hogy fessenek oda valamit ők. :otlet:
Mi lenne ha fognál egy ecsetet meg egy doboz sárga festéket és egy nagy X-et festenél az úttestre!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2226 Dátum: 2009.01.09 23:06:17 »
Mi lenne ha fognál egy ecsetet meg egy doboz sárga festéket és egy nagy X-et festenél az úttestre!
Elvileg ezt csak az teheti meg, akinek a kezelésében van az adott út.
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2227 Dátum: 2009.01.09 23:15:14 »
Mi lenne ha fognál egy ecsetet meg egy doboz sárga festéket és egy nagy X-et festenél az úttestre!
Elvileg ezt csak az teheti meg, akinek a kezelésében van az adott út.
Aztán ha egyik reggel egyszer csak ott lesz a jel, akkor ki mondja meg, hogy ki festett? És ha vki meg is mondja, nem lesz-e másik 34 tanú, aki az ellenkezőjét állítja. PL az ötletet támogató szomszédok, összes Toyota Club tag, stb... :whistling:
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2228 Dátum: 2009.01.09 23:18:11 »
ezér vót a dőlt betű.. :cool2:
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2229 Dátum: 2009.01.10 11:40:03 »
...vagy ha van arra kunyerálós cigánygyerek, adj neki egy százast, hogy matasson a kocsinál, amíg nem jön a tulaj...

 :clap:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2230 Dátum: 2009.01.10 11:44:06 »
Igazából nem próbáltam még ki mennyi idő míg kiér a rendőr. De ez abszolút változó.De tényleg nem valószínű, hogy előbb ér oda mint a delikvens.  Szerintem a fényképet elfogadják. Elvégre ha a volánnál nem ül senki akkor nehezen vitatható, hogy az autó állt. Te meg tanúsíthatod, hogy nem tudtál tőle kijönni a garázsodból. De tény, hogy még nem próbáltam ki a dolgot. Csak egy rendőr gyerekkel beszélgettem erről. Aki azt mondta, hogy ha ilyenem van akkor nyugodtan telefonáljak a kollégák ki fognak jönni. És ha egyszer tényleg eldurrantják az agyam egyszer ki fogom próbálni a dolgot.

Nekem volt már hogy kerestem a teflont, amikor is megjelent a gyökér.

Amúgy kijönni biztos kijönnek, mert ha telefonálsz akkor intézkedniük kell, viszont meg is kell várni őket :whistling: kíváncsi lennék mennyi idő alatt jönnek ki. :hmmmm:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2231 Dátum: 2009.01.10 12:21:14 »
Mi lenne ha fognál egy ecsetet meg egy doboz sárga festéket és egy nagy X-et festenél az úttestre!

Egyrészt megmondta a gondnok hogy nem lehet felfesteni, az már kapásból 1 újabb konfliktus lenne. :wacko:

Másrészt viszont nem is akarok kitűnni ilyen ide lőjetek felfestéssel, van néhány rosszindulatú kötsög a házban, karcolták már össze ex-ex autóm, dobták már meg rohadt gyümölccsel, kajamaradékkal, amíg kint állt a Cori minden hétre jutott egy leköpés, és barátom mondta jól hogy addig "örüljek" még leköpik és nem betörik a szélvédőt. Sejtem hogy ki(k) lehet(nek) de természetesen nincs bizonyíték, úgyhogy süthetem :no:

Most nemrég a Pug 1estét kint állt és már 2helyen levolt tsulázva meg valami kutyakaja-maradék volt rajta, pont tegnap vesztem össze egy csajjal hogy látja megyek föl de azért szabályosan rám :censored:-a a bejárati ajtót, 1szómint100 van néhány lakóval konfliktus, és ezek az a fajták akik nem eléd állnak hanem sumákba összekarcolnak, megdobnak stbstbstb.

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2232 Dátum: 2009.01.12 21:21:20 »
"Erőt próbáló tett" a tűzoltóktól Kéthely vonatkozásában: http://www.langlovagok.hu/html/galeria/2843.shtml  :clap:
Ennél komolyabb munkájuk sose legyen :excl: ::)
Érdekes, hogy jó fél éven belül ez már a harmadik "mentőakció". Kettőt fáról kellett "leimádni", ezt meg a kútból... :hmmmm:
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.12 21:25:10 írta Sanyesz »

leszilaci

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2233 Dátum: 2009.01.13 11:50:40 »
Érdekes, hogy jó fél éven belül ez már a harmadik "mentőakció". Kettőt fáról kellett "leimádni", ezt meg a kútból... :hmmmm:
mindig is mondtam,h kutyát kell tartani...a macskák ilyen "együgyűek"
hányszor mászott fára kutya,h azt le kelljen szedni?  :D

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2234 Dátum: 2009.01.13 18:35:48 »
hányszor mászott fára kutya,h azt le kelljen szedni?  :D
:whistling:

'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154