Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1243146 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1995 Dátum: 2008.10.12 19:01:17 »
Mikor megvettem az autót, egyből (ill. már anno a próbakörnél) feltűnt hogy nincs meg a rögzítő műanyagbigyulája a szőnyegnek, ezért állandóan csúszkál amivel engem ki lehet kergetni a világból.

Meglett a kocsi, megpróbáltam pótolni, bontóba persze semmi, mszerviznél csak szettbe, (úgy meg egy vagyon) sok teflon, utánajárás, nagy nehezen kisírtam magamnak egyet, installáltam, faxa :yes:

Ma beszéltem egy sráccal, ugyan pótkerék nincs az autóhoz, de mondta hogy a hátsó tűzfalon azért van egy kerékkulcs, na mondom ezt otthon megnézem, tényleg van :clap: álcázva :ph34r: a szelvénybe elbújtatva, jah :excl: és ugyanott találtam még két -originál Pug csomagolásba- olyan rögzítő bigyulát, végig ott volt hátul :death: zeszem' megáll, 4évig raktáron' volt :turned: :punk:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1996 Dátum: 2008.10.12 22:54:01 »
Hm, ez érdekes az én Corollámba meg be sincs téve a szőnyegrögzítő gomb. Még origi csomagolásban van a könyöklőben bent , mert nemrég tudtam meg mi is az.
Érdekes a szőnyeg egy tapodtat nem mozdul meg pedig nincs ezzel rögzítve.

A Coriba nem is nagyon tud mozogni, jó tartása van :) de legfőképpen -mert ugye leginkább előre mozdul- a "lábpihentető" műanyagperemébe beakad, úgyhogy még ha nincs is rögzítve, akkor se nagyon csúszik el, én azért rögzíteném :ph34r:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1997 Dátum: 2008.10.20 08:41:46 »
Feltörték Nicolas Sárközy bankszámláját.
Azért érdekelne, hogy mekkora lehet nála a kisebb összeg...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1998 Dátum: 2008.10.20 20:56:33 »
Ez is egy országimázs, még jó, hogy nem a mienk...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1999 Dátum: 2008.10.20 21:48:02 »
Ez is egy országimázs, még jó, hogy nem a mienk...

Ez tragikus  :no: ...

De azt azért nem mondanám, hogy itt logikai összefüggés van. Tehát nem jelentenék ki olyasmit, hogy na tessék, elmész Romániába és ott ilyen vírusokat lehet elkapni. Ki tudja, honnan/kitől szedte össze? Ott lett rosszul, ez egy dolog. Meg az is egy dolog, hogy a leírás alapján nyilvánvalóan túl későn kapott orvosi ellátást.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2000 Dátum: 2008.10.20 21:54:12 »
Mi lesz itt emberek ?????

Kapunk még egyáltalán fizetést majd ????

Csak azt nem értem, ehhez az egész válsághoz nekem mi közöm van.
És miért rajtam verik el a port, amellett, hogy az uccsó forintig levonnak tőlem mindenféle adót, járulékot. Én dolgozom legjobb tudásom szerint, erről a válságról nem
tehetek és más munkatársaim sem tehetnek de sokan itt nem tehetnek erről, egy ft hitelem nem volt még soha és nem is lesz.
Remélem a sok év alatt magánnyugdíjpénztárba befizetett összeg azért megvan még. Vagy nincs ? Erre is van állami garancia vagy csak a bankbetétekre van ?
Mert arra fölösleges, hamarosan nullázom.......

Ha kiadást akarnak csökkenteni elkezdhetik fönt ha jól tudom 10 milliók mennek el miniszteri autók fényezésére, jahh kérem ott fennt urak vagyunk itt meg a városban az utcán kéregetnek.

"Majd a piac megold mindent" ez a megállapítás akkor storno, nem jött be.

Na, és akkor azt képzeld el, mit éreztek azok, akik mondjuk anno a nagy gazdasági világválság miatt váltak egyik pillanatról a másikra tényleg nincstelenné. Vagy hogy még jobbat mondjak: akiket kibombáztak a VH alatt, és még örülhettek, ha túlélték, "csak" a lakás helyén találtak egy qrva nagy krátert, mikor visszatértek az óvóhelyről.

Sajnos néha az események odabaxnak az ember fejére, tök ártatlanul  :no: ... Ilyenkor azért erősen gondolkodóba esik az ember.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2001 Dátum: 2008.10.21 13:29:06 »
Hallom azt, hogy 192 milliárd forintocska eltűnt a magánnyugdíj pénztárakból és ez a mérleg még a válság előtt előtti állapot. Jó kérdés, hogy ezzel mi is lett, miért tűnt el.
Nos válság után akkor mennyi tűnhetett el ?

Akkor érdemes gyorsan kilépni a magánnyugdíjpénztárból és visszalépni az államiba ?

Figy, erre nem tudok mit mondani, csak arra kérlek -ismételten- hogy ezeket a politika-szagú témákat próbáljuk már hanyagolni  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2002 Dátum: 2008.10.21 14:03:33 »
ha kapkodsz pl kiveszed a betéted, kiszállsz az eurobol akkor saját magukat rántjuk lejjebb.
sztem várni kell.  én is nagyon gittelek, van egy kissebb lakáshitelem, család, én tartom el szal nem lehet hibázni
Demján szerint 100 000 munkanélkuli lesz kov évben. jovore lesz a nemulass
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2003 Dátum: 2008.10.21 22:21:33 »
ha kapkodsz pl kiveszed a betéted, kiszállsz az eurobol akkor saját magukat rántjuk lejjebb.
sztem várni kell.  én is nagyon gittelek, van egy kissebb lakáshitelem, család, én tartom el szal nem lehet hibázni
Demján szerint 100 000 munkanélkuli lesz kov évben. jovore lesz a nemulass

Az euroból miért kéne kiszállni? Röpül fölfelé az árfolyam. Én nyáron voltam emiatt bexarva, mikor 230 alá ment, meg hasonlók.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2004 Dátum: 2008.10.22 00:34:36 »
És miért rajtam verik el a port, amellett, hogy az uccsó forintig levonnak tőlem mindenféle adót, járulékot. Én dolgozom legjobb tudásom szerint, erről a válságról nem tehetek és más munkatársaim sem tehetnek de sokan itt nem tehetnek erről, egy ft hitelem nem volt még soha és nem is lesz.
Erre egy közgazdász egyszer visszakérdezett, hogy mégis akkor kin, ha nem a bérből-fizetésből élőkön?
music     

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2005 Dátum: 2008.10.22 08:49:21 »
Akkor érdemes gyorsan kilépni a magánnyugdíjpénztárból és visszalépni az államiba ?

Te már nem tudsz, nem lehet.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2006 Dátum: 2008.10.22 11:08:24 »
Aki megteheti most vegyen részvényeket, és aludjon rá 2-3évet...
kisa
born to ride

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2007 Dátum: 2008.10.22 20:08:36 »
Aki megteheti most vegyen részvényeket, és aludjon rá 2-3évet...
Warren Buffet most ezt csinálja...Csak neki minek?!
Gabe 254.

Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2008 Dátum: 2008.10.22 20:44:13 »
A magyar gazdaság 90 %-át mindössze 20-25 multi adja.A többi csak a megmaradt állami tulajdon.
Es itt foglalkoztatjak az adofizetoknek azt a 2,5%-at akik az osszes ado 30%-at fizetik be. Ha ez a par multi elballag innen akkor jajj lesz a szent teheneknek...

Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2009 Dátum: 2008.10.22 21:23:40 »
Ha ez a par multi elballag innen akkor jajj lesz a szent teheneknek...
Pont emiatt tilos magánosítani pl. az egészségügyet .
Pont az egeszsegugy az egyik szent tehen..