Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 716138 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Starlet
« Válasz #1695 Dátum: 2008.07.07 17:22:39 »
Drága öreg barátaim Toyotások lenne egy olyan kérdésem nem starlet kérdés, de ki épített már 3S-GTE motorra kompresszort mert egy kedves barátom nekem tulajdonított egyett még folyik a beazonosítása a kompresszornak de érdeklődnék hogy találkoztatok e már olyannal aki épített kompreszoros autót?
gy Toyota sosem hagy cserben...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Starlet
« Válasz #1696 Dátum: 2008.07.08 08:56:04 »
Drága öreg barátaim Toyotások lenne egy olyan kérdésem nem starlet kérdés, de ki épített már 3S-GTE motorra kompresszort mert egy kedves barátom nekem tulajdonított egyett még folyik a beazonosítása a kompresszornak de érdeklődnék hogy találkoztatok e már olyannal aki épített kompreszoros autót?


Drága Szepikém, itt mindenki márkaszervizbe hordja a kocsiját :eek:
én max egy olaj és gyertyacserét tudok megcsinálni a sajátomon :whistling:
nagyon rossz helyen keresgélsz. reggeld be magad a sportkocsis fórumba mert itt a kutya nem fog neked segiteni :devil:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Starlet
« Válasz #1697 Dátum: 2008.07.08 23:23:21 »
Na ja ezt lassan kezdem észre venni hogy már csak én merek hozzá nyúlni a kocsikhoz de sebaj addig jó még a Toyotát csak a szervizes ismeri az csak azt jelenti hogy a legjobb autó! Igen kénytelen leszek beregelni valahova de azért köszönöm...

Drága Szepikém, itt mindenki márkaszervizbe hordja a kocsiját :eek:
én max egy olaj és gyertyacserét tudok megcsinálni a sajátomon :whistling:
nagyon rossz helyen keresgélsz. reggeld be magad a sportkocsis fórumba mert itt a kutya nem fog neked segiteni :devil:

Idézet javítva .  MrIP
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.09 11:57:05 írta MrIP »
gy Toyota sosem hagy cserben...

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Re: Starlet
« Válasz #1698 Dátum: 2008.07.16 20:14:34 »
Hali all!!
rég jártam erre mizus? :)
meg igazából 1kérésem lenne.. p7 es Starletnek a karbijáról tudna valaki robbantot rajzot adni?? (nem tudom , hogy melyik karbi van benne) ezért az összesről kéne!!
elöre is nagyon thx!!!
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

LcDkY

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Starlet
« Válasz #1699 Dátum: 2008.07.18 08:51:30 »
Hali StaRletesek...

Olyan bajom van h a benzinszintmérőm mindig teletankot , a vízhőfokmérőm is kiakad. Mivel tudom h nincs tele a tankom, meg a vizem se forr, mi lehet a baj? mi ment szét a műszerfalban.lécci vki irjon ezzel kapcsolatba nekem e-mailt. lcdky@freemail.hu <- Ez MSN is egyben
Előre is köszönöm...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Starlet
« Válasz #1700 Dátum: 2008.07.18 08:56:57 »
Tudom, hogy mindjárt megköveztek érte, de az OFF Kadettemmel én így jártam 3 évig...
Plusz kapcsoló a ventinek nyáron a meleg miatt, és megtett km alapján tankolás "érzésre".  :clap: :devil:
Nálam sajnos nem jöttek rá, hogy hol a kontakthiba. Remélem, te több szerencsével jársz.
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Starlet
« Válasz #1701 Dátum: 2008.07.18 08:57:49 »
Tudom, hogy mindjárt megköveztek érte, de az OFF Kadettemmel én így jártam 3 évig...
Plusz kapcsoló a ventinek nyáron a meleg miatt, és megtett km alapján tankolás "érzésre".  :clap: :devil:
Nálam sajnos nem jöttek rá, hogy hol a kontakthiba. Remélem, te több szerencsével jársz.


Véleményem szerint is 1xű KH okozza.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

LcDkY

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Starlet
« Válasz #1702 Dátum: 2008.07.18 11:42:47 »
És hol keressem a KH-t? Benzinszintmérőtől kezdve a műszerfal csatlakozásig minden madzagot megnéztem, megmozgattam, de semmi.
Hanem arra rájöttem, hogy amikor kiveszem az Úszó részét a mérőnek a tankból, és kézzel minimumra állítom, a műszerfalon akkor is fél tanknyi benga jelenik meg.
Egyéb 5let? :yinyang:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Starlet
« Válasz #1703 Dátum: 2008.07.18 11:48:31 »
És hol keressem a KH-t? Benzinszintmérőtől kezdve a műszerfal csatlakozásig minden madzagot megnéztem, megmozgattam, de semmi.
Hanem arra rájöttem, hogy amikor kiveszem az Úszó részét a mérőnek a tankból, és kézzel minimumra állítom, a műszerfalon akkor is fél tanknyi benga jelenik meg.
Egyéb 5let? :yinyang:
Jaaaaaaaaaaaa, ezt előbb nem írtad. Akkor viszont már más a leányzó fekvése. Azt javasolnám, hogy a Carina topicban keresd b.c. vagy Jency nick alatt futó cartársakat, biztosan tudnak segíteni.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Re: Starlet
« Válasz #1704 Dátum: 2008.07.18 12:44:50 »
És hol keressem a KH-t? Benzinszintmérőtől kezdve a műszerfal csatlakozásig minden madzagot megnéztem, megmozgattam, de semmi.
Hanem arra rájöttem, hogy amikor kiveszem az Úszó részét a mérőnek a tankból, és kézzel minimumra állítom, a műszerfalon akkor is fél tanknyi benga jelenik meg.
Egyéb 5let? :yinyang:

nekem is hasonló hibám volt.. vízhőfokom szintugy kiakadt mindig.. benzin mutatom meg full-t mutatott viszont ha felet mutatott akkor már kifogyott a benzin.
és 1igen 1szerü hibája volt.Mikor szétszedtem a müszerfalamat , hogy ledes világitást csináljak neki.. és mikor össze raktam 1szerüen a benzin és a vizhöfok mutatóból véletlen kihagytam a test csavart.nem volt letestelve rendesen és ezért mutatott össze vissza.. vissza raktam a 2csavart azóta tökéletes. (azaz nem én tettem vissza hanem bátyám mert már övé a kocsi) :)

nah de nekem viszont senki nem tud P7-es karbiról robbantott rajzot adni???nagyon jó lenne!!!
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Starlet
« Válasz #1705 Dátum: 2008.07.19 20:26:22 »
Sziasztok!

Eladóvá vált az 1.0ás sport felszeretségü (minden ami az 1.3as sportban van beül.üléstől a középkonzolig) starletem. 210.000km van benne.friss müszaki és zöld kártyával,kisebb küszöbb rohadással.Soha nem hagyott ott sehol,de szeretnék egy corollát.. ::) Ha valakit érdekel küldjön mailt!
Yaris Ts 05'

LcDkY

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Starlet
« Válasz #1706 Dátum: 2008.07.23 17:07:55 »
Szétszedtem a műszerfalam, megmozgattam mindent, aprólékosan összeraktam ügyelve minden részletre, de semmi változás.
Hanemhogy találtam vmi ellenállást a benzin és a hőfokmérő mögött, multiméterrel gondolom kimérem, de nem jött rajta semmi.
Csak annyi van ráírva hogy: 104K 100V
Ez pontosan micsoda?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Starlet
« Válasz #1707 Dátum: 2008.07.23 18:12:45 »
Ez a gyakorlatilag kifogástalan, eredeti állapotú '83-as Starlet a házigazdáinké Tirolban, akiknél meg szoktunk szállni a nyaralásaink során:







Nem tartják tisztán, mert gyakorlatilag munkagépként funkcionál, a faluba rohangálnak le vele pékáruért meg hasonlók. De a karosszériája állapotáról eleget mondanak a képek (a bal oldala is ugyanilyen szép), a technikájáról meg annyit, hogy 3 hónapja vizsgáztatták legutóbb, és anélkül ment át, hogy bármit is (!) meg kellett volna csináltatni rajta.

Öt éve vették amúgy, 100 euroért.

-----------------------------------------

Én meg jövőre megkapom tőlük, ingyen  :clap: :clap: :clap:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Starlet
« Válasz #1708 Dátum: 2008.07.24 08:56:14 »
Én meg jövőre megkapom tőlük, ingyen  :clap: :clap: :clap:
Aztán majd odaadod nekem egy körre... Sajna nem lehet honosítani... 1ébként:  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Starlet
« Válasz #1709 Dátum: 2008.07.24 13:31:44 »
Én meg jövőre megkapom tőlük, ingyen  :clap: :clap: :clap:
Aztán majd odaadod nekem egy körre... Sajna nem lehet honosítani... 1ébként:  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Már miért ne lehetne honosítani? EU-tagországból fogom behozni, érvényes műszaki vizsgával. Tehát forgalomba helyezhető Magyarországon. Csak persze meg kell fizetni hozzá a regadót, ami erre az autóra kb. 120 ezer forint lesz.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )