Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 437297 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #195 Dátum: 2004.08.10 14:54:36 »
koszonom!

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #196 Dátum: 2004.08.10 20:25:29 »
Aziránt érdeklődök, hogy 1 5 ajtós 2004-es Yarisra mennyibe fáj egy gyári tetőcsomagtartó?
A rögzítés hogyan történik?
Megkarcolja a kocsit?
Laco 73 :D

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #197 Dátum: 2004.08.11 22:37:41 »
... egy kicsit berágtam:

Idézetet írta: "MadMag"

A klubbok közötti nézeteltérésben valóban nem vagy kompetens. Ez ránk tartozik, bár az eddigi tapasztalataim azt mutatják Mikivel, hogy Ö egy külön állatfajt lát a sportautós Toyotásban.


... semmi olyasmit nem beszéltünk meg, hogy a Ti fizetős tagjaitok is bla-bla-bla, mert egyedül nem is tehetem meg, hogy bármit is ígérjek. (a honlapon az alapszabály is olvasható.)

(Lymp kolléga érdekes módon tud itt is tag lenni?)

De ha ez a hozzáállásod, akkor jók a tapasztalataid egyes sportautósokkal kapcsolatban. Természetesen tisztelet a kivételnek.

Az egyesület tagjainak vannak a kialkudott kedvezmények ennyi, én is mint mindenki fizetem a tagdíjat. Gondold már végig amit írtál...

... és ha ez *** is a csőröd, azért felesleges Hillar-t hibáztatnod.

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #198 Dátum: 2004.08.12 07:44:35 »
Idézetet írta: "KLaco"
Aziránt érdeklődök, hogy 1 5 ajtós 2004-es Yarisra mennyibe fáj egy gyári tetőcsomagtartó?
A rögzítés hogyan történik?
Megkarcolja a kocsit?

Szia Klaco!

A gyári tetőcsomi 29.399,- pénz  :? .  (De ez még nem a zárható - a zárszettttt további 3.500 ... itt egy-két százast tévedhetek + -, mert tegnap bent megnézetem, és persze lyukas agyammal nem emlékszem most froncsira pontosan rá, bocs.) Felszerelni bazi egyszerű ... van a készletében egy fólia-matrica, amit be kell ragasztani a tető vízelvezetőbe/re, és oda illeszted a talpat, amit a készletben levő kulccsal meghúzol. Ha sokat van fenn, talán egy kicsit meglátszik (megnyomja) az ajtó felső gumiszigetelésén (igaz, annak mindegy, hogy gyári, vagy nem gyári...). De karcod nem lesz sehol. És ez a karcvédő fólia szerintem csak a gyáriban van...
Hááát, nem olcsó, de tutti ...
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #199 Dátum: 2004.08.12 18:55:37 »
Köszi a választ, már vettünk Thule-t, az 38-volt, zárral együtt.
Sürgősen kellett, aztán, szerintem ez is jó.
Azért köszi mégegyszer.
A klíma árat privibe küldted el annó, mert kaptam értesítőt ímélben, hogy jött pü, de a pü-k között nem volt semmi, légyszi írd be ide nyugodtan, bár ez csak érdeklődés, mert idén nem lesz pénz rá  :(
Laco 73 :D

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #200 Dátum: 2004.08.12 19:19:32 »
Idézetet írta: "KLaco"
A klíma árat privibe küldted el annó, mert kaptam értesítőt ímélben, hogy jött pü, de a pü-k között nem volt semmi, légyszi írd be ide nyugodtan, bár ez csak érdeklődés, mert idén nem lesz pénz rá  :(


Szia!
Csörögj rám a 20/31-29-229-en!! Jobb lesz úgy, hidd el!! :D  :D
ali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Boogie

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #201 Dátum: 2004.08.13 16:27:04 »
Ha valaki vásárolni akarna Toyotát, akkor csakis a Toyota Supernél. Mindenben segítettek, mindenben szolgálatkészek voltak, csak superlatívuszokban tudok róluk beszélni.

Szóval nagyon ajánlom ...

(Ez már a 3. új autóm, de itt volt a legjobb a vásárlás  :roll: ha jól emlékszem)

1,8 SOL BT (boldog tulaja)
ziasztok:
Boogie
Avensis II 1,8 vvt-i SOL BT (Boldog Tulajdonosa)

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #202 Dátum: 2004.08.13 17:08:36 »
Á, inkább nem zavarlak ilyen kicsinyes problémákkal, (nehogy leejtsem a telefont, mikor meghallom az árat  :shock: )
azért köszi
Laco 73 :D

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #203 Dátum: 2004.08.16 15:42:14 »
Hillar, a következő kérdésem lenne: az osztrákoknál több autón is láttam olyan csomagtartót, ami nem az autó tetején van, hanem az autó mögött, lökhárító magasságban. Valahogyan a vonóhorog-rögzítő helyének környékére van felfogatva. Érdekes megoldás - talán nem növeli annyira a légellenállást, pakolni is könnyebb rá, mert nem kell nyújtózkodni és nem kalistolja össze az ember az autó tetejét...
Láttál már ilyet esetleg?  :roll:
 8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #204 Dátum: 2004.08.16 17:18:24 »
Idézetet írta: "whis"
Hillar, a következő kérdésem lenne: az osztrákoknál több autón is láttam olyan csomagtartót, ami nem az autó tetején van, hanem az autó mögött, lökhárító magasságban. Valahogyan a vonóhorog-rögzítő helyének környékére van felfogatva. Érdekes megoldás - talán nem növeli annyira a légellenállást, pakolni is könnyebb rá, mert nem kell nyújtózkodni és nem kalistolja össze az ember az autó tetejét...
Láttál már ilyet esetleg?  :roll:
 8)

Szia whis!
Olyant már láttam, amit a vonóhorogra szerelnek fel. Holnap megnézem, hogy van-e olyan is, amit a horog nélkül szerelnek. Ha gyári van ilyen, azt tudni fogom! És akkor Te is ...
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #205 Dátum: 2004.08.17 14:26:53 »
Elvittem ma Onagysagat 30e szervizre. Nem akarok sokat omlengeni (ezt mar megtettek masok) de par dolgot el kell mondanom. Superek szuper munkat vegeznek de ez szerintem termeszetes. Ami kulonlegesse teszi oket az a szolgaltatas szinvonala: ez is szuper!!!

Mindenrol tajekoztatjak az ugyfelet (meg azt is megkerdeztek hogy a csupa retek legszurot es pollenszurot kicserelhetik e!!!), valogathattam az olajok kozt (persze azt kertem amit ajanlottak) stb, stb.....
Ami ezen felul is csucs: a bal oldali spricni egyik aga nem muxik, valoszinuleg vizkoves. Szoltam hogy nezzek meg, ha lehet piszkaljanak bele. Megtettek... (ez eddig OK), igy sem lett tokeletes (na bummm). Most jon a lenyeg: azonnal rendeltek egy ujat es majd ha megjon gariba kicserelik!!!! Na, ez a szuper szolgaltatas!!!!
Ja a masik: persze Hillarral elore lebeszeltem hogy megyek de nem ugy allitottam be hogy "En vagyok a Batyuka, ide a 10% kedvezmenyt" Rogton szoltak hogy ez nekem jar...

Amit csereltek: olaj, olajszuro, tomites, legszuro, pollenszuro
Kaptam egy kis motorbelter-tisztitot es egy kis uzemanyagrendszer tisztitot, alapos atvizsgalast, motormosast.

Mindenkinek csak ajanlani tudom oket. Hallod Tutivesztes?????
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #206 Dátum: 2004.08.17 14:36:56 »
hillar,

amint lentebb irtam minden szuper volt. Kulon koszonet Mate Imrenek!!!
Lattam nagyon elfoglalt voltal, majd a spricni ugynel esetleg beszelgetunk. Nem szeretek masokat munka kozben zavarni  :)

ui: jo a polom, ugye???
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #207 Dátum: 2004.08.17 14:56:46 »
Idézetet írta: "Batyuka"
hillar,

amint lentebb irtam minden szuper volt. Kulon koszonet Mate Imrenek!!!
Lattam nagyon elfoglalt voltal, majd a spricni ugynel esetleg beszelgetunk. Nem szeretek masokat munka kozben zavarni  :)

ui: jo a polom, ugye???

Szia Batyuka!

Hát Te voltál az!!?? :supz:
Egyébként köszönjük! :D  A leveled már a szerviz falán van ... szerintem kell a fiúknak a pozitív visszajelzés (ne mindig csak az én cseszegetésem kapják) mert ÍGY erősödik az "ügyfélközpontúság"!
Ha jössz spricnizni, jó lenne dumálni egyet!! Szabira csak szeptember legelején megyek...
Még1x köszi!!
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #208 Dátum: 2004.08.18 08:57:38 »
Igen, azt ereztem hogy a "Customer Service"-re nagy hangsulyt fektettek. Nem csak en "protekcios" de mindenki a valoban szuper szolgaltatast kapta, kapja...

Jo a marketingetek is  :) A "kicsereljuk a rendszamtabla tartot?" kerdest finoman elharitottam avval hogy nemsokara ugyis lesz toyotaclub-os. Ugye Mickey????
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #209 Dátum: 2004.08.24 11:04:12 »
Üdv Everibugyi,
Tegnap átvettem az új Corolla Versómat. Sajnos nem a Superben, mert anno, amikor vezettem volna nem volt manuális 1,8-as SOL. Messzebb, meg volt.

hillar,
Viszont, mivel újpesti volnék (vagy mi a szösz), már most ígérem, hogy minden szervíz és egyéb dologban a Supert keresném. Rögtön kérdeznék is: oldalvédő gumicsík (vagy műanyag) kapható-e Nálatok és mennyi az annyi? :wink:
Illetve megtudnátok-e oldani, hogy, ha záródik a központi zár és élesedik a Toyota riasztó, akkor a 4 el. ablak felhúzódjon autómatice?
Utolsó kérdésem az volna (bár a tél még messze van), hogy a COV-ra 15 colos acél felni rakható-e és milyen méretű téligumival. (mer' hogy a 16-os gumi brutál drága)
Válaszodat akár privátba is várva.
Üdv: Les