Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1562726 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #6870 Dátum: 2010.09.03 15:09:06 »
Nincs senkinek a konkrét autóról képe?
azt raktam fel
Mármint Kahn tulajdonában lévő autóról egy konkrét kép....

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #6871 Dátum: 2010.09.03 15:12:52 »
Nincs senkinek a konkrét autóról képe?
azt raktam fel
Mármint Kahn tulajdonában lévő autóról egy konkrét kép....

Nagyon ugy tunik, h a ket auto ugyanaz. Csak mostmar le van tisztulva, matricak eltavolitva es igy a legszebb :)

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: TS
« Válasz #6872 Dátum: 2010.09.03 15:22:56 »
gyári szárny van rajta!!!
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #6873 Dátum: 2010.09.03 16:11:11 »
Még egy hasonló hangnemű hozzászólás celicásstól és valami szankciót kell alkalmaznunk.
         

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #6874 Dátum: 2010.09.03 16:17:52 »
Tény hogy hülyeségeket kérdez és vannak kifogásolható hozzászólásai, és tény hogy szivatjuk kicsit, de ilyen is van ezt el kell fogadni. Aki a TS vagy a többi topicba téved nem lehet mind szakértő, elvégre akkor nem lenne értelme az egésznek ha mindenki tudna mindent. Látszik, hogy nem ért 100%ig, de még csak 90%ig sem a kocsikhoz, de pont ezért ír és azért igyekszünk választ adni. Lehet hogy analfabéka a kérdéshez, de legalább meg akarja ismerni a kocsiját és ez már értékelendő. Ha a kérdés hülye akkor a válasz is ehhez hasonló lesz. Szerintem annyira nem lógott ki a topicból vakimaki témája sem, elvégre TS kérdésből indult ki az egész.

« Utoljára szerkesztve: 2010.09.03 16:27:57 írta kleingy »

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #6875 Dátum: 2010.09.03 16:25:57 »
Mondjuk mostmár egy kicsit tényleg kezdek elgondolkodni. Már annyit szivattatok (pedig mint végül kiderült jogtalanul!), hogy kezdek azon gondolkodni, hogy újra megnézettetem az egész kocsit... (oszlopra csavarodva, meg andol donor, meg ilyen áron... ) Most azért úgy kivan veletek rendesen a t...öm.
Mivel ezeken én írtam poénból, válaszolok. Próbálok toleráns lenni, megérteni, hogy sokfélék vagyunk, mindenki máshogy van picit szocializálva, más a gondolkodása. Itt van a toyota fórumon vagy 15 ember, akik szegről végről ismerik egymást, és mindenki egybehangzóan ajánlotta, hogy ez a piros TS egy makulátlan zsír verda. Te meg ahelyett, hogy örülnél, mert bagóért vettél egy makulátlan kocsit, kvázi azt kommunikálod, hogy itt mindenki kamuzik. Milliószor le lett tisztázva, hogy a kocsi hibátlan, azért ennyi mert Khan-nak kell a pénz a másik kocsi vásárlása miatt, és a válság miatt igen nyomottak - ebben a szegmensben különösen - az árak.
Egyszer azt írod, hogy érted a poént, egyszer meg hogy mégsem, különben nem írtad volna ezt az oszlopra csavarodást stb. De fogadjuk el, hogy ilyen vagy. Én azt mondom, hagyjuk abba a poénkodást (én abbahagytam), és Te meg vidd el átnézetni a kocsit, végül is abból bajod nem lehet, maximum szegényebb leszel pár ezer Ft-al. Ennyi,

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: TS
« Válasz #6876 Dátum: 2010.09.03 17:27:37 »
Ez a kis szemétláda sem csúnya...csak drága.  :whistling:

"TTE (Toyota Tuning Equipment)toronymerevítő"   [rohog]



TTE nem a Toyota Team Europe?
Én még erre emléxem :)
Józsi vagyok :-)

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6877 Dátum: 2010.09.03 18:18:29 »
Utolsó megjegyzésem, és tényleg zárjuk le. Igyekszem helyretenni, illetve az én oldalamról kicsit jobban megvilágítani.
Ha nem bíztam volna Khan-ban, Szuti-ban, vagy azokban az itteni hozzászólókban, akik korábban informáltak/informáltatok, nem vettem volna meg a kocsit. Részben pont ezért is "jöttem" ide. (Való igaz, kvázi lehetett egy olyan üzenete, hogy itt egy komoly összeesküvés van, ezért sorry, nem volt tudatos.) Eszem ágában sincs megnézetni még egyszer. Tudom, hogy nincs miért. Lehet, hogy nem vagyok autókban (sem) profi, de azért az előbb tapasztaltakhoz képest jelentősen többet értek hozzá (bár e tekintetben elhiszem, hogy erősen romlott a hitelem). Elindult egy játék, egy általam feltett - butának látszó - elvi kérdésből, amiből nyilván mert senki nem ismer, sokan - csupán azt olvasva jogosan - azt gondolták, hogy totál dilettáns vagyok, és jól fogunk szórakozni... Szerintem így is lett, részt vettünk benne néhányan. Én is. Végig így fogtam fel. Sajnos kicsit félrement, de tudjuk ezt be a netes kommunikáció és az ismeretségből adódó hiányosságoknak.
Egymást húztuk, és szerintem többen is jól szórakoztunk rajta, csak nem mindig lehetett tudni, hogy éppen ki az, aki manipulál ("szivat"), vagy vajon őt manipulálják ("szív")...? Nyilván ettől volt szórakoztató.

Ui.:
1. Elnézést a topic-ból való "kilógásért".
2. A kocsinak nagyon örülök.
3. Részemről nincs "rossz érzés".
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #6878 Dátum: 2010.09.03 19:07:51 »
Utolsó megjegyzésem, és tényleg zárjuk le.
Ideje lenne. :clap: És hadd kérjek tisztelettel minden felnőtt cartársat, aki még érez magában némi késztetést a további "szívatásra", hányás- és spermafoltokra való célzásra, kiflibe tört TS-emlegetésre, hogy tartsa magában. Nyelje le. Fojtsa el.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #6879 Dátum: 2010.09.03 19:40:52 »
Asszem Khan nem nagyon fog örülni mint ahogy mondjuk pár cartárs sem ha épp az autját reklámoznánk valamelyik oldalon.Szerintem meg kellene hagyni ezt Neki.Én személy szerint nem örülnék ha mondjuk az új autómról ami persze nincsen más keze által képeket találnék valahol a megkérdezésem nélkül.Kivéve persze az éppen kapcsolódó rendezvényeken készült fotókat vagy ahova magam teszem fel őket.Csodálkoztam amúgy hogyhogy nem jönnek a zöldek,mivel más topicban már 1-2 ilyen után szólnak,törölnek fenyegetnek:-))


Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #6880 Dátum: 2010.09.03 20:51:57 »
Asszem Khan nem nagyon fog örülni mint ahogy mondjuk pár cartárs sem ha épp az autját reklámoznánk valamelyik oldalon.Szerintem meg kellene hagyni ezt Neki.Én személy szerint nem örülnék ha mondjuk az új autómról ami persze nincsen más keze által képeket találnék valahol a megkérdezésem nélkül.Kivéve persze az éppen kapcsolódó rendezvényeken készült fotókat vagy ahova magam teszem fel őket.Csodálkoztam amúgy hogyhogy nem jönnek a zöldek,mivel más topicban már 1-2 ilyen után szólnak,törölnek fenyegetnek:-))
Satrianai kérdezte, milyen autót vett...azt kellett volna mondanom: TITOK.

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6881 Dátum: 2010.09.03 21:26:11 »
 TITOK. :yes:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #6882 Dátum: 2010.09.03 21:39:11 »
TITOK. :yes:
akkor sorry..nem tudtam... :flowers:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #6883 Dátum: 2010.09.03 22:51:32 »
Khan, would you like me to delete the pics of your car? :flowers:
Usually we delete these pics when the license plate number can be seen, guys...
         

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6884 Dátum: 2010.09.04 08:07:09 »
 Thanks kleingy. i don't like show my car to very one but the toyota club  some members  saw my car.please deleted the Pictuer  from the fourm i will great full: :yes: Thanks again