Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1562237 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: TS
« Válasz #5835 Dátum: 2010.04.21 08:21:34 »
ez itt a reklám helye:)
hátha valakit kedvet kapott TS coriri.
2.5m hitel van az autón. hitel+500ezer kp-ért vihető!!!! hogy miért 3.49m??? mert nem akarok beállni a  "sürgössen eladó"-k sorába
vagy ráfizetek 1-1.5m egy másik vasra.
az eladás oka új TS project!!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts_3_ajtos-3713271

Ízlések és pofonok....

Hmmm, ha nem lenne 3 ajtós komolyan mondom...na de nem csábulok el!
Viszont végre egy ember aki szereti az autóját és kézzel mossa, az abroncsválasztás pedig a hab a tortán én is erre a márkára esküszök bizonyos lóerő :szemez: felett.

mi kb egy évet vadásztunk fekete 3ajtósra.:)

Today, tomorrow and after tomorrow!

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5836 Dátum: 2010.04.21 09:07:14 »
ez itt a reklám helye:)
hátha valakit kedvet kapott TS coriri.
2.5m hitel van az autón. hitel+500ezer kp-ért vihető!!!! hogy miért 3.49m??? mert nem akarok beállni a  "sürgössen eladó"-k sorába
vagy ráfizetek 1-1.5m egy másik vasra.
az eladás oka új TS project!!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts_3_ajtos-3713271

Ízlések és pofonok....

Hmmm, ha nem lenne 3 ajtós komolyan mondom...na de nem csábulok el!
Viszont végre egy ember aki szereti az autóját és kézzel mossa, az abroncsválasztás pedig a hab a tortán én is erre a márkára esküszök bizonyos lóerő :szemez: felett.

mi kb egy évet vadásztunk fekete 3ajtósra.:)


Hat en most mar kb. 6 honapja hirdetem. Enyem a legolcsobb facelift-es es szerintem patent allapotu. Osszesen 1 erdeklodo volt aki meg retegvastagsagmerot meg szerelot is hozott magaval (azt hiszem o meg karosszerias volt) es megallapitotta hogy toresmentes. No szoval fel ev alatt 1 erdeklodo az nem tul jo eddig minden autom elment siman de honda szalonba ahol be akartam szamittatni azt mondtak hogy az eurotax szerint ezek a 2005-os TS-ek 2.6-2.9-et ernek es latja o hogy mindenki 3 felett arulja de ok a katalogus alapjan vennek be 2.7-ert az meg elkeseritett bar bizisten csak valtani akarok semmi baja a kocsinak... igaz lehet a vegen rajtam marad most mar vegleg :)

Mondandom lenyege hogy ha eladod 3 felett 3 ajtosan (igaz a fekete jobban megy mint a szurke alairom!) akkor lehet nekem is vissza kell emelnem az arat de 3.4-rol indultam havonta engedtem 100e-t es ettol meg ugyanugy nem volt 1 erdeklodo sem :(

Viszont sok sikert - es szerencset mert azon is mulik !!!
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5837 Dátum: 2010.04.21 09:49:42 »
Hat en most mar kb. 6 honapja hirdetem. Enyem a legolcsobb facelift-es es szerintem patent allapotu. Osszesen 1 erdeklodo volt aki meg retegvastagsagmerot meg szerelot is hozott magaval (azt hiszem o meg karosszerias volt) es megallapitotta hogy toresmentes. No szoval fel ev alatt 1 erdeklodo az nem tul jo eddig minden autom elment siman de honda szalonba ahol be akartam szamittatni azt mondtak hogy az eurotax szerint ezek a 2005-os TS-ek 2.6-2.9-et ernek es latja o hogy mindenki 3 felett arulja de ok a katalogus alapjan vennek be 2.7-ert az meg elkeseritett bar bizisten csak valtani akarok semmi baja a kocsinak... igaz lehet a vegen rajtam marad most mar vegleg :)

Mondandom lenyege hogy ha eladod 3 felett 3 ajtosan (igaz a fekete jobban megy mint a szurke alairom!) akkor lehet nekem is vissza kell emelnem az arat de 3.4-rol indultam havonta engedtem 100e-t es ettol meg ugyanugy nem volt 1 erdeklodo sem :(


Nem értem a többi TS-t áruló tulajt. Ha nem megyel 3 felett, akkor engedni kell 3 alá. Van kínálat de mindhiába ha nincs hozzá kereslet. Ha a tiéd beveszik a Honda szalonban 2.7-ért akkor nem is értem még mire vársz és miért árulod. Be kell adni. Vagy engedj még az árból és akkor megjönnek az érdeklődők is.
Én amikor tavaly nyáron akartam TS-t venni azt is 3 adták 110 ezer km-el és nem vette meg senki. Aztán havonta szépen ment le az ára és egyszercsak eltűnt a hirdetésekből. Valszeg elvitte valaki.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5838 Dátum: 2010.04.21 10:02:21 »
Hat en most mar kb. 6 honapja hirdetem. Enyem a legolcsobb facelift-es es szerintem patent allapotu. Osszesen 1 erdeklodo volt aki meg retegvastagsagmerot meg szerelot is hozott magaval (azt hiszem o meg karosszerias volt) es megallapitotta hogy toresmentes. No szoval fel ev alatt 1 erdeklodo az nem tul jo eddig minden autom elment siman de honda szalonba ahol be akartam szamittatni azt mondtak hogy az eurotax szerint ezek a 2005-os TS-ek 2.6-2.9-et ernek es latja o hogy mindenki 3 felett arulja de ok a katalogus alapjan vennek be 2.7-ert az meg elkeseritett bar bizisten csak valtani akarok semmi baja a kocsinak... igaz lehet a vegen rajtam marad most mar vegleg :)

Mondandom lenyege hogy ha eladod 3 felett 3 ajtosan (igaz a fekete jobban megy mint a szurke alairom!) akkor lehet nekem is vissza kell emelnem az arat de 3.4-rol indultam havonta engedtem 100e-t es ettol meg ugyanugy nem volt 1 erdeklodo sem :(


Nem értem a többi TS-t áruló tulajt. Ha nem megyel 3 felett, akkor engedni kell 3 alá. Van kínálat de mindhiába ha nincs hozzá kereslet. Ha a tiéd beveszik a Honda szalonban 2.7-ért akkor nem is értem még mire vársz és miért árulod. Be kell adni. Vagy engedj még az árból és akkor megjönnek az érdeklődők is.
Én amikor tavaly nyáron akartam TS-t venni azt is 3 adták 110 ezer km-el és nem vette meg senki. Aztán havonta szépen ment le az ára és egyszercsak eltűnt a hirdetésekből. Valszeg elvitte valaki.

Hat igen igazibol tartom magam ahhoz hogy valami annyit er amennyit fizetnek erte. Szabadpiac :) Hiaba "er" papiron tobbet ha annyiert nem veszi meg senki akkor nyilvanvaloan nem er annyit :) Az az igazsag hogy meg hezitalok picit hogy mire csereljem de amint kikristalyosodott valoszinuleg nem foglalkozom a veszteseggel elvegre folyamatosan amortizalodik es erteket veszit minden ugyis.
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #5839 Dátum: 2010.04.21 10:44:46 »
Én pl 1 éve a 2005-ős évjáratú 3 ajtós fekete TS-emet 2.950 -ért vettem. 95 ezer kilométerrel...
BLACK COROLLA TS 2005

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5840 Dátum: 2010.04.21 11:35:48 »
Én pl 1 éve a 2005-ős évjáratú 3 ajtós fekete TS-emet 2.950 -ért vettem. 95 ezer kilométerrel...
Na tessek ! Hat akkor csak tul van mind arazva vagy senki sem akarja eladni :D Bar 100% hogy a luxusauto ado sem segitett de hat ilyen a szerencsem :) MR2-re nincs mert az ketuleses sportauto a csaladi corollara meg van :D Logikus, teccikerteni. De tudom hogy mar 100x ki lett itt is targyalva a tema ugyhogy nem off-olok tovabb
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Peti

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5841 Dátum: 2010.04.21 12:20:07 »
Egyszerűen megálltak most az erős(ebb) autók, nincs mit ezen csodálkozni, ilyen adó+olyan adó, aranyár benzin, én biztos nem herdálnám most el az autóm, persze ha nem "létszükséglet" az eladás.

Hátha jobb lesz..................

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5842 Dátum: 2010.04.21 12:33:30 »
Szombat euroring?:-)

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5843 Dátum: 2010.04.21 13:18:57 »
Szombat euroring?:-)

Ez mar jobb tema :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5844 Dátum: 2010.04.21 13:27:20 »
Na és?:-)

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5845 Dátum: 2010.04.21 14:58:29 »
...Viszont sok sikert - es szerencset mert azon is mulik !!!

még egy szó...
ez egy vékony réteget képviselő autó. Most az elmút 1 hónapban 4en nézték meg!!!! de sajnos mindenki cserélni akar. a legdurvább egy régi 2000es évjáratú M5lett volna. ez a múlt héten volt. szörében. most egy lexus gs300al kardozok.
az ár szerintem böven tudja a 3milliót. ha túl olcsó vagy, az sem jó. tapasztalat.
Nekem tegnap 3.1milliót számoltak a taxra.
Sok sikert az eladáshoz!!!!:)

« Utoljára szerkesztve: 2010.04.21 15:16:01 írta kleingy »

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5846 Dátum: 2010.04.21 15:22:39 »
Na és?:-)
időjárás  függő! Ha esik megyek:) akkor nem kopik a gumi:)

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5847 Dátum: 2010.04.21 15:39:20 »
...Viszont sok sikert - es szerencset mert azon is mulik !!!

még egy szó...
ez egy vékony réteget képviselő autó. Most az elmút 1 hónapban 4en nézték meg!!!! de sajnos mindenki cserélni akar. a legdurvább egy régi 2000es évjáratú M5lett volna. ez a múlt héten volt. szörében. most egy lexus gs300al kardozok.
az ár szerintem böven tudja a 3milliót. ha túl olcsó vagy, az sem jó. tapasztalat.
Nekem tegnap 3.1milliót számoltak a taxra.
Sok sikert az eladáshoz!!!!:)



Akkor most mar biztos hogy a szurke TS-t nem veszik :) mert nekem tenyleg ossz-vissz 1 erdeklodom volt aki nagyon korrekt volt de aszem a vegen 5 ajtosat vett es feketet. Szoval legkozelebb biztos nem szurke autot veszek :)
A tax-nak meg orulok ez mindenkinek jot jelent bar nekem ugye 93.000km van benne szoval lehet az is beleszamit igaz a tax adatot nem mutattak meg csak monitor mogul mondtak szoval lehetett barmi :)
De gratula ! Ezekszerint kapos a kocsid ha elfogynak a feketek hatha engem is hiv valaki :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5848 Dátum: 2010.04.21 15:55:23 »
...Viszont sok sikert - es szerencset mert azon is mulik !!!

még egy szó...
ez egy vékony réteget képviselő autó. Most az elmút 1 hónapban 4en nézték meg!!!! de sajnos mindenki cserélni akar. a legdurvább egy régi 2000es évjáratú M5lett volna. ez a múlt héten volt. szörében. most egy lexus gs300al kardozok.
az ár szerintem böven tudja a 3milliót. ha túl olcsó vagy, az sem jó. tapasztalat.
Nekem tegnap 3.1milliót számoltak a taxra.
Sok sikert az eladáshoz!!!!:)



Akkor most mar biztos hogy a szurke TS-t nem veszik :) mert nekem tenyleg ossz-vissz 1 erdeklodom volt aki nagyon korrekt volt de aszem a vegen 5 ajtosat vett es feketet. Szoval legkozelebb biztos nem szurke autot veszek :)
A tax-nak meg orulok ez mindenkinek jot jelent bar nekem ugye 93.000km van benne szoval lehet az is beleszamit igaz a tax adatot nem mutattak meg csak monitor mogul mondtak szoval lehetett barmi :)
De gratula ! Ezekszerint kapos a kocsid ha elfogynak a feketek hatha engem is hiv valaki :)

Kitartássss!!! sajnos nem tudok mást tanácsolni. most "csak" a 1.5m alatti 3-4 éves kis fosok mennek.
vagy dobj egy kiemelt a hírdtést a kezdő oldalra 2x500Ft.

jrtom

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 111
Re: TS
« Válasz #5849 Dátum: 2010.04.21 19:49:29 »
Szia!
Én voltam akkor ezekszerint az az egyetlen érdeklődő :).
Két dolgot pontosítanék. Az egyik, hogy autóvillamosságis vagyok, a másik, hogy ezüst 5 ajtós TS-t vettem. :D
Hálisten én erre az évre megúszom még a vagyonadó, legalábbis a TS-re. De a BMW után még kiköhögöm :wacko:. Az pont 170 paci volt.
üdv.: Tomi

...Viszont sok sikert - es szerencset mert azon is mulik !!!

még egy szó...
ez egy vékony réteget képviselő autó. Most az elmút 1 hónapban 4en nézték meg!!!! de sajnos mindenki cserélni akar. a legdurvább egy régi 2000es évjáratú M5lett volna. ez a múlt héten volt. szörében. most egy lexus gs300al kardozok.
az ár szerintem böven tudja a 3milliót. ha túl olcsó vagy, az sem jó. tapasztalat.
Nekem tegnap 3.1milliót számoltak a taxra.
Sok sikert az eladáshoz!!!!:)



Akkor most mar biztos hogy a szurke TS-t nem veszik :) mert nekem tenyleg ossz-vissz 1 erdeklodom volt aki nagyon korrekt volt de aszem a vegen 5 ajtosat vett es feketet. Szoval legkozelebb biztos nem szurke autot veszek :)
A tax-nak meg orulok ez mindenkinek jot jelent bar nekem ugye 93.000km van benne szoval lehet az is beleszamit igaz a tax adatot nem mutattak meg csak monitor mogul mondtak szoval lehetett barmi :)
De gratula ! Ezekszerint kapos a kocsid ha elfogynak a feketek hatha engem is hiv valaki :)
Corolla TS, Facelift