Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1562264 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

barna.czukor

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5790 Dátum: 2010.04.13 23:22:33 »
Nagy átverés a kocsi, az biztos...

Látszik, hogy szét volt hajtva, gányolva volt és még hazudnak is.

Tudod: "fütyülsz és hazudsz". :D

Elalamo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
  • 2002 E12 1,6 16V
Re: TS
« Válasz #5791 Dátum: 2010.04.13 23:39:55 »
És érről mi a véleményetek? Hol lehet a bibi? Nem látok futott km-t Ezen kívül nem tűnik fel semmi.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3643837

Mondjuk azzal a Fehér úti autó kereskedéssel nem vagyok kibékülve ;) Vmi sántíthat...
Vagy ilyen hitel átvállalásos?! Vagy elírás.

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5792 Dátum: 2010.04.13 23:48:37 »
És érről mi a véleményetek? Hol lehet a bibi? Nem látok futott km-t Ezen kívül nem tűnik fel semmi.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3643837

Mondjuk azzal a Fehér úti autó kereskedéssel nem vagyok kibékülve ;) Vmi sántíthat...
Vagy ilyen hitel átvállalásos?! Vagy elírás.

Azé ez már 8 éves, sokkal többet amúgy se érne. Max 2, de akkor törés mentesnek kell lenni.

Elalamo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
  • 2002 E12 1,6 16V
Re: TS
« Válasz #5793 Dátum: 2010.04.13 23:53:01 »
És érről mi a véleményetek? Hol lehet a bibi? Nem látok futott km-t Ezen kívül nem tűnik fel semmi.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3643837

Mondjuk azzal a Fehér úti autó kereskedéssel nem vagyok kibékülve ;) Vmi sántíthat...
Vagy ilyen hitel átvállalásos?! Vagy elírás.

Azé ez már 8 éves, sokkal többet amúgy se érne. Max 2, de akkor törés mentesnek kell lenni.

Csak furcsa volt eddig 2,9M-3M+ árakon láttam TS-eket. Most is úgy van fent, ha megnézed. Jó hogy 8 éves, de az -1 milla a 2004-hez képest?
« Utoljára szerkesztve: 2010.04.13 23:57:12 írta Elalamo »

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5794 Dátum: 2010.04.13 23:55:18 »
És érről mi a véleményetek? Hol lehet a bibi? Nem látok futott km-t Ezen kívül nem tűnik fel semmi.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3643837

Mondjuk azzal a Fehér úti autó kereskedéssel nem vagyok kibékülve ;) Vmi sántíthat...
Vagy ilyen hitel átvállalásos?! Vagy elírás.

Azé ez már 8 éves, sokkal többet amúgy se érne. Max 2, de akkor törés mentesnek kell lenni.

Akkor Te nagyon ar felett adtad el...  :clap:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5795 Dátum: 2010.04.14 08:56:38 »
És érről mi a véleményetek? Hol lehet a bibi? Nem látok futott km-t Ezen kívül nem tűnik fel semmi.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3643837

Mondjuk azzal a Fehér úti autó kereskedéssel nem vagyok kibékülve ;) Vmi sántíthat...
Vagy ilyen hitel átvállalásos?! Vagy elírás.

Azé ez már 8 éves, sokkal többet amúgy se érne. Max 2, de akkor törés mentesnek kell lenni.

Ne dumálj Tee anmnyiért adtad el amennyiért vetted szal csiiiitttt:-))

A fehér útit meg kell nézni és kész.A másikba meg ha belegondoltok akkor 1.7-ért ajándék kell bele egy ts moci amit most pont hallottam,jhogy 3 kilóért árulnak és 2millából van egy 2005-ös TS.Persze ha nagyon meg volt törve,akkor kuka az egész terv.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #5796 Dátum: 2010.04.14 09:53:21 »
És érről mi a véleményetek? Hol lehet a bibi? Nem látok futott km-t Ezen kívül nem tűnik fel semmi.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3643837

Mondjuk azzal a Fehér úti autó kereskedéssel nem vagyok kibékülve ;) Vmi sántíthat...
Vagy ilyen hitel átvállalásos?! Vagy elírás.

Azé ez már 8 éves, sokkal többet amúgy se érne. Max 2, de akkor törés mentesnek kell lenni.

Akkor Te nagyon ar felett adtad el...  :clap:
vmelyik nap láttam egy törött ts-t 1,6 körül, ahhoz képest is ajándék ez:) ebben legalább van moci.
Enyém is 8 éves, nem biztos, hogy bármi baja van, amiért ilyen olcsó, mindenképp meg kell nézni
TS forever:)

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5797 Dátum: 2010.04.14 15:04:32 »
...kell bele egy ts moci amit most pont hallottam,jhogy 3 kilóért árulnak...

Na, egy ilyet elfogadnék én is. Ha jól sejtem, ehhez csak egy TS ECU meg egy váltó kéne, és bele lehetne tenni az enyémbe.

 :wheelchair:

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5798 Dátum: 2010.04.14 15:53:31 »
...kell bele egy ts moci amit most pont hallottam,jhogy 3 kilóért árulnak...

Na, egy ilyet elfogadnék én is. Ha jól sejtem, ehhez csak egy TS ECU meg egy váltó kéne, és bele lehetne tenni az enyémbe.

 :wheelchair:

Meg fék meg futómű, hogy ne törd össze magad  ;)
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5799 Dátum: 2010.04.14 16:17:51 »
Meg fék meg futómű, hogy ne törd össze magad  ;)

Ezek ugye pont azok, amiket a gyári TS-ben is egyből cserélnek azok, akik sportosabb hot hatchekhez vannak szokva, vagy sportosabb autóra vágynak. ;)

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5800 Dátum: 2010.04.14 17:31:55 »

Ne dumálj Tee anmnyiért adtad el amennyiért vetted szal csiiiitttt:-))


 :tt2: És egy évig használtam.  :tt2:

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #5801 Dátum: 2010.04.14 19:58:26 »
A gyari TS ugy jo ahogy van, atlag embernek tokeletesen megfelel.

Csak akkor kell atalakitani:
ha a TopGearben tesztelik (lehuztak a futomu miatt emlekeim szerint)
ha a TotalCar sracai tesztelik, oket ismerjuk es mindig magas a merce, de nem atlagemberek
ha Szuti palyazni akar

A Toyota egy kicsit mellenyult a TS-el, de azert mert ott volt az azonos motorral szerelt Celica. Komfortos hot hatch-et akartak, ami definicio szerint nem letezik. Vagy atom jo mindenben vagy, mint a TS-nel is ha tenyleg nyustolod es palyazol, akkor keves a fek es a futomu ( a motorhoz kepest!!!). Erdekes latni, hogy a most aktualis Mitsu EVO kistesoja pont most jelent meg, Lancer Raliart tompitott motor, lagyabb felfuggesztes, megis sikeres lesz boritekolom.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5802 Dátum: 2010.04.14 20:38:15 »
A gyari TS ugy jo ahogy van, atlag embernek tokeletesen megfelel.

Corolla 1.4 is úgy jó, ahogy van, átlagembernek tökéletesen megfelel. ;)

...A Toyota egy kicsit mellenyult a TS-el, ...Komfortos hot hatch-et akartak, ami definicio szerint nem letezik.

Erre próbáltam én is célozni. Ettől még az autó jó, csak nem szabad úgy hozzáállni, mint egy Civic Type-R-hez.

(Egyébként az Evo húzta le a TS futóművét, be is tették minden idők 10 legrosszabb tesztautója közé.)

barna.czukor

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5803 Dátum: 2010.04.14 20:49:44 »
A TS olyan, mint anno volt a Civic VTi. Az is egy utcai kocsi, kicsit erősebb (de gyenge) fékekkel, jó felszereltséggel és egy 160 LE-s motorral.

Ezektől nem is kell szerintem azt elvárni, hogy versenypályán tökéletesek és erősek legyenek, hiszen ez az utcai autósoknak készült autó, amely sportos utcai vezetést és biztonságos előzést tesz lehetővé.

Ha versenypályára is alkalmas lenne, akkor nagy peres gumik lennének rajta hatalmas fékekkel, betonkemény rugózással és az utcán meg tökre kellemetlen lenne, drága lenne a fenntartása.
Aki pályáautózásra szánja el magát, annak vagy egy utcai TS-t kell megtuningolnia (Szuti) vagy kell venni egy erre gyárilag is alkalmas kocsit, pl. Imprezza WRX STi. Jah, hogy az nem volt kapható újonnan 6 M alatt?! Hát igen, ezért is olyan a TS, amilyen.

Nem azért mondom, de az átlag TS tulaj sosem megy ki versenypályára, így számára indifferens a dolog. A TS hazája a városi illegális gyorsulás a pirosnál és a sportosabb országúti vezetés, miután a gyerek és az asszony ki lett téve... A nyugisabb sofőröknek megy jó, hogy egy előzésnél van egy kis plusz, nem kell aggódni, hogy tolja a konkurens 1,6-os kocsis...


Szerintem egy átlag TS tulaj inkább örül ennek a kocsinak, mint egy tuningoltnak, hiszen nem kell rá alapból 50e-res gumi és 50-res fékbetét és nem rázza ki a gyereket a kocsiból...

Nekem ami nem tetszik a TS-el kapcsolatban, az a luxusadó, de erről sem a kocsi tehet...

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5804 Dátum: 2010.04.15 18:12:18 »
A TS olyan, mint anno volt a Civic VTi. Az is egy utcai kocsi, kicsit erősebb (de gyenge) fékekkel, jó felszereltséggel és egy 160 LE-s motorral.

Ezektől nem is kell szerintem azt elvárni, hogy versenypályán tökéletesek és erősek legyenek, hiszen ez az utcai autósoknak készült autó, amely sportos utcai vezetést és biztonságos előzést tesz lehetővé.

Ha versenypályára is alkalmas lenne, akkor nagy peres gumik lennének rajta hatalmas fékekkel, betonkemény rugózással és az utcán meg tökre kellemetlen lenne, drága lenne a fenntartása.
Aki pályáautózásra szánja el magát, annak vagy egy utcai TS-t kell megtuningolnia (Szuti) vagy kell venni egy erre gyárilag is alkalmas kocsit, pl. Imprezza WRX STi. Jah, hogy az nem volt kapható újonnan 6 M alatt?! Hát igen, ezért is olyan a TS, amilyen.

Nem azért mondom, de az átlag TS tulaj sosem megy ki versenypályára, így számára indifferens a dolog. A TS hazája a városi illegális gyorsulás a pirosnál és a sportosabb országúti vezetés, miután a gyerek és az asszony ki lett téve... A nyugisabb sofőröknek megy jó, hogy egy előzésnél van egy kis plusz, nem kell aggódni, hogy tolja a konkurens 1,6-os kocsis...


Szerintem egy átlag TS tulaj inkább örül ennek a kocsinak, mint egy tuningoltnak, hiszen nem kell rá alapból 50e-res gumi és 50-res fékbetét és nem rázza ki a gyereket a kocsiból...

Nekem ami nem tetszik a TS-el kapcsolatban, az a luxusadó, de erről sem a kocsi tehet...

mi úgy vettük meg aTScorit, hogy nem mentem vele egy métert se!!! ez 2 éve volt. annyi negativat mondtak róla,hogy hagytam magam megtapasztalni. A saját szerelőm mondta, hogy úgy megy mint az 1.6os!!! szeretnék ilyen 1.6os autót!!! ami 3dikba megy fel a csillaghegyi strndnál az emelkedön 2.5ös fordulaton:) sok mindenbe pozitivan csalodtam!!!!  kifogások lehetnek. 2 év alatt szét tapostam!!!! kapott hídegett melegett, deeee nem költöttem rá szinte semmit!!! ÉÉS ez a lényeg!!!! lehet rá sok rosszat mondani, gyenge ez ,gyenge az...nincs benne recaro ülés stb,de nála nincs jobb/költséhatékonyabb autó árkategoriájában a celi G-TS-en kivül:))l!!! a fogyasztása sem elvetendő BPi forgalomba 8.3an áll a nagy átlagom!!! ezt egyik konkurens sem tudja.
pillanatok alatt ki lehet dobni 100ezreket egy type-r futóműre ami a honda gyengéje, vagy az sti-re vegyél gyári féktárcsát!!! hidd el nem fogsz mosolyogni. a renalt, audi,bmw-ről ne is beszéljünk