Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1562397 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4335 Dátum: 2009.09.08 23:31:33 »
Inkább 13-17000 a ferodo premium 15-16000 ami nagyon jó.Textart 12-ért vettem utoljára,de azt nem vennék sosem mert iszonyatosan csikorog...

Bartender hogy teszik így fel a király kört amit mentek az autóddal?Amúgy megnéztem a vidit olyan 1 másodperccel hamarabb éri el a rázókövet az 1-es kanyarnál mint az enyém.

Nem tudom... de ezen én is gondolkodtam. Van még ezen kívül egy kamera ami a Fricit vette+ a külsők... Csak elég lesz  :D
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4336 Dátum: 2009.09.09 09:05:20 »
A régi nevén Ferodo DS2000-et érdemes utcai használatra megvenni a DS2500 már félig versenybetét utcán melegíteni kell, főleg télen.
Most Ferodo Performance a neve ha jól tudom a DS2000-nek.

Tuti dehogyis!!!

A ferodo premium az utcai és az kerül olyan 13-17-ig a ds 2000 más félig verseny félig utcai és azt már melegítgetni kell a megfelelő fékhatás érdekében.Ne írj hülyeséget jegyezd meg amit mondunk...

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4337 Dátum: 2009.09.09 17:33:50 »
Rosszul tudtam akkor...... :?: :?:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4338 Dátum: 2009.09.14 22:15:06 »
Úgy látom Zori is árulja a gépet:-)))

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4339 Dátum: 2009.09.18 20:02:37 »
Kb 2 hét múlva újra forgat a garázstv laptiming műsora a ringen.Ha valakinek akadna olyan autója amit ki akar vinni akkor szóéjon bátran:-)

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4340 Dátum: 2009.09.18 21:54:24 »
Kb 2 hét múlva újra forgat a garázstv laptiming műsora a ringen.Ha valakinek akadna olyan autója amit ki akar vinni akkor szóéjon bátran:-)
egy alap ts-re gondolom senki sem kíváncsi..:)
TS forever:)

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4341 Dátum: 2009.09.18 21:57:47 »
Kb 2 hét múlva újra forgat a garázstv laptiming műsora a ringen.Ha valakinek akadna olyan autója amit ki akar vinni akkor szóéjon bátran:-)
egy alap ts-re gondolom senki sem kíváncsi..:)
viszont Tutinet kivihetne a 1,4-es:) gépét :D
TS forever:)

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4342 Dátum: 2009.09.18 23:37:54 »
Mit mondjak neki, milyen motor van benne ?  Mindene az 1.4-es a motornak 2 fő alkatrész(ek) kivételével.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4343 Dátum: 2009.09.18 23:47:53 »
Szerintem aki ott volt figura (nem is idén barnult) az valami bűnöző féle volt . Ugye Mozso bekapcsolva hagyta a motort és égtek a lápái elment valamit venni majd visszajött és  odasétált Misiékhez. Addig mi Tsityuval Mozso kocsija mellet álltunk végig Tsityu közbe cigizett.
Ezt Mozso rosszul tette mert ez az alak végig minket nézett - engem Meg Tsityut -mikor mi is odasétáltunk Misiékhez minél meszebre a kocsitól.
Nekem ez valamiért feltűnt.....
Ez a kis bűnözőféle odasomfordált a parkoló TS-ek és az én kocsim felé felé és amikor közelebb ért akkor hirtelen Mozso kocsija felé vette az irányt, akkor mi elindultunk arra vagyis vissza a Ts-ek felé Tsityuval - mert szóltam neki, hogy nézd már ezt az alakot nekem gyanús... -  és a gyerek végig minket nézett mit csinálunk de amikor közel értünk Mozso kocsijához a gyerek továbbment és meg is állt. Majd szépen visszasomfordált a helyére. Miért nem ment tovább vajon ? Vagy akkor minek is indult el errefelé ?  Szerintem azért mert be akart pattani a kocsiba, de látta mi is közel mentünk így jobbnak látta eltűnni onnan.

Srácok, sose hagyjuk ott járó motorral a kocsit egy parkolóban.

Picit offffff :
Fura de előtte éppen voltam egy CBA-ban, ahol fogtam egy tolvajt. Egy roggyant idősebb házaspár tologatott egy kocsit egy nagy zöld táskával ,nekem feltűnt a susmogásuk meg az ölelkezésük már a polcoknál.
Véletlenül épp mögéjük álltam be a pénztárnál és véletlenül épp láttam, hogy a nő betesz valami üvegfélét a nagy zöld táskájába.
No mindegy, megyünk a pénztároshoz fizetnek a pali kipakol a tolókosárból szépen a nő meg áll mögötte komótosan lefelé nézeget, a pali kártyával (!) fizet és ballagnának tovább a nő is - aki mögött én voltam - szóval fizettek kártyával , cetli aláírás ,pinkód minden ami kell majd  blokk vissza kártya vissza már éppen indulnának el a pénztártól mikor poénosan  beszóltam, hogy hallja a pénztáros is " És ami a szatyorban van azt ki fizeti ki ?" - erre a nő rámmorog, "miért szól bele ???" a pali meg hangosabban, hogy " Miből gondolja, hogy nem fizetjük ki ?"

Pedig nem azt mondtam, hogy NEM FIZETIK hanem azt kérdeztem, hogy KI FIZETI. Nem mindegy.

Nem akartam neki mondani , hogy csak abból gondolom öreg, hogy már fizettél megkaptad a blokkodat és bepakoltál.....ekkora lúzereket.
Utána a nő már nem merte kivenni ami a táskában volt táskástól rakta fel a pénztárospultra  és a pénztáros szép lassan így olvasta le a vonalkódot.
Picit csönd lett a boltban hirtelen mindenki minket nézett mi van de miután én következtem a pénztáros a fülembe súgott egy "Köszönjük" -öt, ami azért kicsit jólesett. Szerintem ez a 2 marha is jobban járt így, lehet, hogy máshova is kellett volna menniük utána.

Ezt a két lámát kifelé a bizti őr is várta ,  még 1x ki kellett forgatniuk a táskáikból a cuccokat ha jól láttam.

« Utoljára szerkesztve: 2009.09.19 00:32:17 írta tutinet »

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4344 Dátum: 2009.09.19 19:41:35 »
Kb 2 hét múlva újra forgat a garázstv laptiming műsora a ringen.Ha valakinek akadna olyan autója amit ki akar vinni akkor szóéjon bátran:-)
egy alap ts-re gondolom senki sem kíváncsi..:)

Össze lehetne hasonlítani a compressorossal  :1eye:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4345 Dátum: 2009.09.21 15:54:45 »
Kb 2 hét múlva újra forgat a garázstv laptiming műsora a ringen.Ha valakinek akadna olyan autója amit ki akar vinni akkor szóéjon bátran:-)
egy alap ts-re gondolom senki sem kíváncsi..:)

Össze lehetne hasonlítani a compressorossal  :1eye:

Egy kompresszoros, tuning futomuves, tuningfekes, tuning mindenessel ... nem annyira mervado osszehasonlitas lenne :) de mondjuk megmutatna hany masodpercet er az upgrade es tuning. Vagy mi lennenk csalodottak vagy Szuti :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4346 Dátum: 2009.09.21 22:00:42 »
TS Corolla ECU lábkiosztás, hátha kell valakinek :

[a csatolmányt egy admin törölte]

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4347 Dátum: 2009.09.21 22:08:26 »
TS Corolla gyári motoradatok:



[a csatolmányt egy admin törölte]

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4348 Dátum: 2009.09.21 22:20:17 »
TS Corolla gyári futőműbeállítás:


[a csatolmányt egy admin törölte]

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4349 Dátum: 2009.09.22 09:07:02 »
TS Corolla ECU lábkiosztás, hátha kell valakinek :

Ejha!

ZZW30 MR2-hoz nincs ECU labkiosztasod veletlen ? Pont tegnap nezegettem de nem nagyon talaltam sehol :(
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO