Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1562196 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3390 Dátum: 2009.03.29 23:10:35 »
igen de ezt nekem csak kettesbe váltáskor csinálja... és csak ha tiltás elött váltok...

Tiltásnál válts vhogy így...:




jaja én is igy akartam, de nem akarta bevenni tiltás környékén a kettest


Nekem neha az 1-et nem veszi be elsore lampanal meg nem jar olyan finoman mint a hondaim valtoi pedig azok 5-10 evvel oregebbek voltak ez meg most lett 3 eves es 70e km van benne......

mr2 meg egy kulon allat olyan rossz a valtoja de mondjuk az legalabb mar 8 eves :)



Majd szerdán megnézzük:-))beszéltem egy másik sráccak akinek szintén mr-s-e van és jön kö Ő is szóval tudtok majd dumálni.Őt vittem már és tetszett neki.Én kb 10-re érek ki.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #3391 Dátum: 2009.03.30 13:19:36 »
Szuti, ez a legjobb a videoid közül  [rohog] [rohog] [rohog]

Sztem ez a jobb.1,2,3 Nulla! [rohog]
Cimborám aki Ts888 pakisztáni és vele meg egy haverjával csináltuk a vidit.Sztem ez a best...

Neeeem, a legjobb az ez... 0:9-nél, "várjál, elmennek, utána jön, vártok, jóóóó, ő mennek", hát ez hatalmas! Utána meg a srác mondja, "nem tudunk mit csinálni ezzel", hát ez kész, megnéztem egypárszor de nem bírom ki!  [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog]

Toyota Yaris T SPORT
153



Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #3392 Dátum: 2009.03.30 13:47:52 »
Majd szerdán megnézzük:-))beszéltem egy másik sráccak akinek szintén mr-s-e van és jön kö Ő is szóval tudtok majd dumálni.Őt vittem már és tetszett neki.Én kb 10-re érek ki.
Jol van en meg holnap megyek futomuveshez mert a TEIN-ek nem lettek beallitva berakas ota csak ugy szemre saccra :) Illetve megnezzuk a fekeket is biztos ami biztos remelem minden ok lesz.

Lesz masik Roadster az kiraly vegre itthon is tudok meetelni valakivel :) Szerintem en 10-11 kozott en is kierek ha minden jol megy... hajra.

« Utoljára szerkesztve: 2009.03.30 13:58:23 írta kleingy »
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3393 Dátum: 2009.03.30 14:02:34 »
Majd szerdán megnézzük:-))beszéltem egy másik sráccak akinek szintén mr-s-e van és jön kö Ő is szóval tudtok majd dumálni.Őt vittem már és tetszett neki.Én kb 10-re érek ki.
Jol van en meg holnap megyek futomuveshez mert a TEIN-ek nem lettek beallitva berakas ota csak ugy szemre saccra :) Illetve megnezzuk a fekeket is biztos ami biztos remelem minden ok lesz.

Lesz masik Roadster az kiraly vegre itthon is tudok meetelni valakivel :) Szerintem en 10-11 kozott en is kierek ha minden jol megy... hajra.




Igen én is ezt mondtam neki hogy lesz közös témátok:-)))

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3394 Dátum: 2009.03.31 19:50:53 »
Sziasztok,

Elérkezett az idő az olajcserémhez, ezért vettem márkakereskedésben, egy eredeti Toyota olajszűrőt. Viszont nagyon kicsinek találom, a kereskedésben az alkatrészes azt mondta, hogy 2000cm3-ig minden Toyotára ez kell (benzin). Van valakinek eredeti szűrő rajta? Tényleg ilyen kicsi kell rá? 68X72mm, a száma: 90915-yzzj1 a dobozon nem szerepel a 2zz felirat sem, fel merjem rakni, vagy visszavigyem?
Ha valaki ért hozzá, legyen szíves válaszoljon.

Előre is köszi.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TS
« Válasz #3395 Dátum: 2009.03.31 21:05:15 »
Ha felmegy rá, akkor odavaló. Tényleg egy szűrőt használ a Toyota egy csomó motorhoz.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #3396 Dátum: 2009.03.31 21:50:53 »
Sziasztok,

Elérkezett az idő az olajcserémhez, ezért vettem márkakereskedésben, egy eredeti Toyota olajszűrőt. Viszont nagyon kicsinek találom, a kereskedésben az alkatrészes azt mondta, hogy 2000cm3-ig minden Toyotára ez kell (benzin). Van valakinek eredeti szűrő rajta? Tényleg ilyen kicsi kell rá? 68X72mm, a száma: 90915-yzzj1 a dobozon nem szerepel a 2zz felirat sem, fel merjem rakni, vagy visszavigyem?
Ha valaki ért hozzá, legyen szíves válaszoljon.

Előre is köszi.

En is ugytom hogy kb. osszesen van 2 fele es az amit vettel az lefedi a 90-es evektol napjainking az europai piac 80%-at :)
Meglepodtem de a Hondanal is igy van kb.
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #3397 Dátum: 2009.03.31 21:54:18 »
Majd szerdán megnézzük:-))beszéltem egy másik sráccak akinek szintén mr-s-e van és jön kö Ő is szóval tudtok majd dumálni.Őt vittem már és tetszett neki.Én kb 10-re érek ki.
Jol van en meg holnap megyek futomuveshez mert a TEIN-ek nem lettek beallitva berakas ota csak ugy szemre saccra :) Illetve megnezzuk a fekeket is biztos ami biztos remelem minden ok lesz.

Lesz masik Roadster az kiraly vegre itthon is tudok meetelni valakivel :) Szerintem en 10-11 kozott en is kierek ha minden jol megy... hajra.




Igen én is ezt mondtam neki hogy lesz közös témátok:-)))

No hat futomuvesnel tett latogatasomnak hala holnap Corollaval fogunk lenezni Ringre... igy vszinu nem fogok palyara menni mert azt nem arra tartom de sajna a jobb hatso kerek a tureshatar hatszorosaval all befele viszont allitani nem tudjak mert elrohadt a csavar... mennyire tipikus ! Ugyhogy ez egy kicsit hosszabb folyamat lesz de nem tanacsolta a szervizes hogy igy palyara vigyem en meg szot fogadok mert ha nem lehet nyomni akkor felesleges. :(
Ugyhogy marad az elmeleti palyazas meg kamerazas holnapra meg a jo ido. Addig igyekszem beszerezni a hozzavalokat ami mindig tok egyszeru egy 3.gen MR2-hoz itthon :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #3398 Dátum: 2009.03.31 22:00:53 »
Sziasztok,

Elérkezett az idő az olajcserémhez, ezért vettem márkakereskedésben, egy eredeti Toyota olajszűrőt. Viszont nagyon kicsinek találom, a kereskedésben az alkatrészes azt mondta, hogy 2000cm3-ig minden Toyotára ez kell (benzin). Van valakinek eredeti szűrő rajta? Tényleg ilyen kicsi kell rá? 68X72mm, a száma: 90915-yzzj1 a dobozon nem szerepel a 2zz felirat sem, fel merjem rakni, vagy visszavigyem?
Ha valaki ért hozzá, legyen szíves válaszoljon.

Előre is köszi.
tök egyforma 1.4 1.6 és az 1.8-asé , csak 2.0 és 1.4D-é nagyobb egy kicsivel. Az én ex 1.4-esemen is meg a ts-emen is ugyanazt az olajszűrőt használom...
BLACK COROLLA TS 2005

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #3399 Dátum: 2009.03.31 22:04:56 »
Sziasztok,

Elérkezett az idő az olajcserémhez, ezért vettem márkakereskedésben, egy eredeti Toyota olajszűrőt. Viszont nagyon kicsinek találom, a kereskedésben az alkatrészes azt mondta, hogy 2000cm3-ig minden Toyotára ez kell (benzin). Van valakinek eredeti szűrő rajta? Tényleg ilyen kicsi kell rá? 68X72mm, a száma: 90915-yzzj1 a dobozon nem szerepel a 2zz felirat sem, fel merjem rakni, vagy visszavigyem?
Ha valaki ért hozzá, legyen szíves válaszoljon.

Előre is köszi.

Kerjed a Celica hosszabb olajszurojet. Felmegy. En azt hasznalom. Jo ideje.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3400 Dátum: 2009.03.31 22:44:32 »
Köszi az infókat, de én már nem akarok visszamenni "okoskodni". Bár tudom nem a méret a lényeg (de talán itt mégis :D), okozhat-e problémát, hogy nekem csak ilyen kicsi van? :lol: (kisebb / nagyobb olajnyomás stb ....)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3401 Dátum: 2009.03.31 23:15:56 »
No hat futomuvesnel tett latogatasomnak hala holnap Corollaval fogunk lenezni Ringre... igy vszinu nem fogok palyara menni mert azt nem arra tartom de sajna a jobb hatso kerek a tureshatar hatszorosaval all befele viszont allitani nem tudjak mert elrohadt a csavar... mennyire tipikus ! Ugyhogy ez egy kicsit hosszabb folyamat lesz de nem tanacsolta a szervizes hogy igy palyara vigyem en meg szot fogadok mert ha nem lehet nyomni akkor felesleges. :(
Ugyhogy marad az elmeleti palyazas meg kamerazas holnapra meg a jo ido. Addig igyekszem beszerezni a hozzavalokat ami mindig tok egyszeru egy 3.gen MR2-hoz itthon :)

Ez nem jó hír,de a srác kint lesz az övével majd dumáltok,meg viszlek 1-et amint ígértem szóval kint tali.Mi fél 11 körül érünk oda.Hali.
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.01 08:26:06 írta kleingy »

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Re: TS
« Válasz #3402 Dátum: 2009.04.01 03:23:52 »
Budapesti TS-esek!
Nem ismeri véletlenül valaki azt a valószinüleg turbós Fiat Unós gyereket,akivel vasárnap akadtam össze a Soroksárin?!
Szürke régi Unó,az oldalán valami grafikával...
Végigrandalirozott a városon,aztán csak sikerült egy lámpánál egymás mellé érni.
Gurulóból mentünk egyet,de csak második végéig,mert a bnöm már kiabált mellettem:D:D:D
Addig tartotta magát szépen,ott leszabályzott neki csúnyán,majd harmadikkal még nyomta tovább,utána pedig elváltak útjaink.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3403 Dátum: 2009.04.01 06:27:00 »
Budapesti TS-esek!
Nem ismeri véletlenül valaki azt a valószinüleg turbós Fiat Unós gyereket,akivel vasárnap akadtam össze a Soroksárin?!
Szürke régi Unó,az oldalán valami grafikával...
Végigrandalirozott a városon,aztán csak sikerült egy lámpánál egymás mellé érni.
Gurulóból mentünk egyet,de csak második végéig,mert a bnöm már kiabált mellettem:D:D:D
Addig tartotta magát szépen,ott leszabályzott neki csúnyán,majd harmadikkal még nyomta tovább,utána pedig elváltak útjaink.

Én találkoztam már egy ilyen sráccal egy szemüveges fiú vezette alig vertem meg még kb másfél éve...:-))

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Re: TS
« Válasz #3404 Dátum: 2009.04.01 19:28:18 »
Ö lesz az...
Szemüveges.