Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1562188 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #3060 Dátum: 2008.12.03 07:35:29 »
Erre nem ugrik ra valaki akinek YARIS TS-e van ?

Klikk

Nem lenne rossz, és elég jó áron is adja, de így látatlanban...

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3061 Dátum: 2008.12.03 09:05:25 »
Erre nem ugrik ra valaki akinek YARIS TS-e van ?

Klikk

Nem lenne rossz, és elég jó áron is adja, de így látatlanban...
írja,h fészlifteshez más kábelezés kell, így a Tiédnél még azt is meg kellene oldani.
mindenesetre egyedi lenne :wub:

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #3062 Dátum: 2008.12.03 10:24:59 »
Erre nem ugrik ra valaki akinek YARIS TS-e van ?

Klikk

Nem lenne rossz, és elég jó áron is adja, de így látatlanban...
írja,h fészlifteshez más kábelezés kell, így a Tiédnél még azt is meg kellene oldani.
mindenesetre egyedi lenne :wub:

Igen-igen, azt olvastam én is, gondolom az euro 4 miatt, vagy nemtom miért, de bevállalnék azért egyet szívesen  :clap:

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #3063 Dátum: 2008.12.03 12:03:32 »
Oszinten szolva 255 ebay aukciobol 1x vertek eddig at mellesleg nem feltetlen a keleteuropaiakbol kell kiindulni. Vettem kocsit is ebay-en anno Angliaban es tenyleg minden karc ott volt ahol a foton es tenyleg azt kaptam amiert fizettem. Ezt csak azert mondom hogy az ne tartson vissza. Ha erdekel meg a szallitasban is tudnek segiteni... naaa ? :)

Persze Corolla TS-hez is arul egy mokus komplett TTE kit-et (original) egesz jo aron... :)

Tom
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3064 Dátum: 2008.12.03 12:09:21 »
Oszinten szolva 255 ebay aukciobol 1x vertek eddig at mellesleg nem feltetlen a keleteuropaiakbol kell kiindulni. Vettem kocsit is ebay-en anno Angliaban es tenyleg minden karc ott volt ahol a foton es tenyleg azt kaptam amiert fizettem. Ezt csak azert mondom hogy az ne tartson vissza. Ha erdekel meg a szallitasban is tudnek segiteni... naaa ? :)

Persze Corolla TS-hez is arul egy mokus komplett TTE kit-et (original) egesz jo aron... :)

Tom

Prolexuk a cég  akik árulják és 1750 font ami nagyon húzós ahhoz képest hogy 215 pacisra húzza fel csak a kocsit ami nagyon kevés ennyiért.Emellett a greddy is gyárt hozzá az 3000 dollár és 230-270-ig húzható ami azért nem mindegy,ez inkább megéri...Ha gondolod olvass vissza 50 oldalt leírtam még hogy melyik mit tud és hol van:-))

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #3065 Dátum: 2008.12.03 16:09:58 »
Oszinten szolva 255 ebay aukciobol 1x vertek eddig at mellesleg nem feltetlen a keleteuropaiakbol kell kiindulni. Vettem kocsit is ebay-en anno Angliaban es tenyleg minden karc ott volt ahol a foton es tenyleg azt kaptam amiert fizettem. Ezt csak azert mondom hogy az ne tartson vissza. Ha erdekel meg a szallitasban is tudnek segiteni... naaa ? :)

Persze Corolla TS-hez is arul egy mokus komplett TTE kit-et (original) egesz jo aron... :)

Tom

Prolexuk a cég  akik árulják és 1750 font ami nagyon húzós ahhoz képest hogy 215 pacisra húzza fel csak a kocsit ami nagyon kevés ennyiért.Emellett a greddy is gyárt hozzá az 3000 dollár és 230-270-ig húzható ami azért nem mindegy,ez inkább megéri...Ha gondolod olvass vissza 50 oldalt leírtam még hogy melyik mit tud és hol van:-))

Igen a Prolex amugy nagyon megbizhato ceg. Viszont azt is tudni kell hogy ez a gyari Toyota kit. Es Ecuval meg mindennel egyutt adjak szoval ez a gyari Corolla TTE Compressor kocsiban levo kit amit a Toyota szerelt ossze.

215 loero persze nem sok de gondolom kb. 1500-tol folyamatosan jobban huz nem csak a csucsloero+nyomatek novekszik.. gondolom ehhez is lehetne masik pulleyt csapatni.

Hozzateszem egyelore igy is boven eleg nekem a TS de egy kis also/kozep nyomateknak pont eleg lenne a gyari kompresszor kit is akar :)

Tom
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #3066 Dátum: 2008.12.03 16:18:06 »
Erre nem ugrik ra valaki akinek YARIS TS-e van ?

Klikk

Bocs a link miatt...

Tom

Nekem tetszik, gondolkoztam is rajta még régebben, ráadásul az ára is tényleg nagyon jó!
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3067 Dátum: 2008.12.03 16:27:51 »
Az első egy kompresszoros vidi,mondjuk az 1.-est nem huzatta ki a gyerek teljesen... hasonlítsd össze 2.-kal ami az enyém.Mondjuk azon a vidin jól váltottam,de gyorsulásban nincs akkora különbség mint rugalmasságban és ha választanom kell akkor 6 kilóért inkább a greddy amit egy programozható e-manage-vel adnak.
Ez 9secnél indul az enyém 2-nél...

 
&feature=related





Ezt tudja egy greddy 270 pacival...elég meggyőző a különbség!:-))


ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #3068 Dátum: 2008.12.04 15:14:32 »

Szuti, nem te előzted meg véletlenül tegnap késő délután a dugó egy részét a Budafoki úton?  :walkman:
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3069 Dátum: 2008.12.04 16:04:50 »

Szuti, nem te előzted meg véletlenül tegnap késő délután a dugó egy részét a Budafoki úton?  :walkman:

Este 8 után jártam ott,de az sem pontosan a budafoki volt...:-)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #3070 Dátum: 2008.12.04 16:21:56 »

Este 8 után jártam ott,de az sem pontosan a budafoki volt...:-)

Csak azért mert olyan 5 óra körül a Budafokin lévő sort egy hasonló autó mint a tiéd úgy megelőzte mint a szél. Olyan hangja is volt, csak én gyalogosan voltam és sötét is volt, nem láttam a rendszámot, csak gondoltam hogy te lehetsz mert szoktál ott a környéken néha randalírozni...  ::)
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #3071 Dátum: 2008.12.04 19:52:23 »

Nemhiába írtam azt is a Yaris TS topikban, hogy nem érdemes kiszedni a TsYarisból a a katalizátort. Enélkül nem teljesíti a motor a zöldkártya adatait és erőssen szennyez. Ez pedig nem jó senkinek.

Egy direktszűrőért szerintem nem szólnak, mivel az nem okoz nagyobb szennyezért legfeljebb nagyobb hangot. TÜV minősített sportkatalizátort ill. TÜV minősített kipuff rendszert kell feltenni, ha tuningolni akar valaki (műbizonylatost). Igaz ez drágább de hosszútávon nem érnek ilyen kellemetlenségek. A forgalmi  nem ér meg egy tuningot sem.

A Szuti nem szedte ki a katalizátort...  :flowers:
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3072 Dátum: 2008.12.04 21:44:15 »
Azt mondjuk nem értem mitől lesz halkabb egy tüv engedélyes kipuff hogy az átmenjen a vizsgán,mert nálam a hang volt a zavaró nem pedig az értékek.A xenont meg nagyon nem értem,minden kocsiba azt tesznek és nálam a magasság is állítható tehát ha tele a segge akkor leállítom....és legalább látok.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3073 Dátum: 2008.12.04 22:05:59 »
Azt mondjuk nem értem mitől lesz halkabb egy tüv engedélyes kipuff hogy az átmenjen a vizsgán,mert nálam a hang volt a zavaró nem pedig az értékek.A

Ezt én sem, de egy  Remus sportdobért szerintem nem szoktak büntetni. Ha maszekkal rakatod össze egyedileg ott már lehet gond.

Szerintem meg a szerintem semmit sem ér!!!Az nem biztosíték.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3074 Dátum: 2008.12.05 01:32:01 »
Ilyen szinten mi a helyzet a xenonnal?Árulják is meg nem is gagyi mégis szólnak érte...