Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1562192 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2865 Dátum: 2008.10.13 12:00:02 »
Köszi a jótanácsot Góré:-))

 :walkman: :sweatdrop: :1eye:
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2866 Dátum: 2008.10.14 08:30:11 »
Még a téliek felrakása előtt leméretem azzal a sráccal aki a timeslip-et működteti.Jól megy a masinak az biztos:-))

Mintha a Lymphater ismerné azt a timeslip-es srácot, vagy nem?
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2867 Dátum: 2008.10.14 08:36:44 »
Még a téliek felrakása előtt leméretem azzal a sráccal aki a timeslip-et működteti.Jól megy a masinak az biztos:-))

Mintha a Lymphater ismerné azt a timeslip-es srácot, vagy nem?

Ismeri,de nem tudta a számát...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2868 Dátum: 2008.10.14 10:07:11 »

Ismeri,de nem tudta a számát...

Írj neki...

Szeretnéd tudni, a te autód, motorod mit produkál? Írj: antispam1@timeslip.hu

Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2869 Dátum: 2008.10.14 10:12:37 »

Ismeri,de nem tudta a számát...

Írj neki...

Szeretnéd tudni, a te autód, motorod mit produkál? Írj: antispam1@timeslip.hu



Írtam rlgebben ,de nemannyira válaszolt...

Szóltam Lymphaternek hogy derítse ki ha tudja...:-)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2870 Dátum: 2008.10.14 10:32:30 »
Írtam rlgebben ,de nemannyira válaszolt...

Szóltam Lymphaternek hogy derítse ki ha tudja...:-)

Van egy fórum is az oldalon, esetleg regisztrálj és kérdezd meg a számát...
Toyota Yaris T SPORT
153



SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
Re: TS
« Válasz #2871 Dátum: 2008.10.14 18:53:12 »
Ma kapott egy csúnyát egy új type r állóból,meg gurulóból is:-))

Nézett is a srác csaja hogy ebben meg mi van?Meg hogy az övén 18-as kerekek vannak meg hogy 2-en voltak.Na a súly biztosan számíthatott,meg az elöl levő semislickek az indulásnál,de olyan 140-nél sem tudtak közelebb jönni így fékeztem.Rég csináltam már ilyet,kicsit jól esett...:-)
Olyan Hondával már nekem is volt dolgom! Van belőle 5 a városban! Előttem ment a gyerek de toltam kb 200-ig ott egy kicsit elkezdett távolodni! Amúgy ha jól tudom alapból kb 150-200 kilóval nehezebb a mienknél!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2872 Dátum: 2008.10.14 19:56:36 »
Ma kapott egy csúnyát egy új type r állóból,meg gurulóból is:-))

Nézett is a srác csaja hogy ebben meg mi van?Meg hogy az övén 18-as kerekek vannak meg hogy 2-en voltak.Na a súly biztosan számíthatott,meg az elöl levő semislickek az indulásnál,de olyan 140-nél sem tudtak közelebb jönni így fékeztem.Rég csináltam már ilyet,kicsit jól esett...:-)
Olyan Hondával már nekem is volt dolgom! Van belőle 5 a városban! Előttem ment a gyerek de toltam kb 200-ig ott egy kicsit elkezdett távolodni! Amúgy ha jól tudom alapból kb 150-200 kilóval nehezebb a mienknél!

Nekem azt mondta 1200 valamennyi a kocsi.Megnééztem 1263...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2873 Dátum: 2008.10.15 08:15:36 »
Ilyenkor nem mindegy az hogy 1.8 vagy 2.0.....

7végén mentem egy előző CTR-rel, hát ég és föld a mi kocsink meg a CTR. Váltó sokkal jobb benne, a futóműről ne is beszéljünk, nekem nagyon tetszett. A Hangja mint egy nagyteljesítményű villanymotor...

Elgondolkodnék, ha még egyszer vennék, hogy CTR talán jobb választás lenne....  :online2long: :sweatdrop:

Viszont a Cori sokkal designosabb kivülről és egyaránt belülről.... a magas széles műszerfal nyagobb biztonságérzetet nyújt nekem....

KARI!!!

Ékszíj ami csinálja a hangot.... megnézettem most a haverommal... de aszonta, hogy nem érdemes még cserélni, most az a hang legyen a legkevesebb.... nem csesz szét semmit sem.... Ugyhogy én mág hagyom egy kicsit amig az ékszíjjatnem cserélem...

Nekem oil csere megint :) gondolkodtam a 10w 60 on.... edge sport.... vélemény valakinek?

Aztán az olajshop is átcseszés, a Bárdiban 15 % olcsobbak most mint a honlapon ;)


 :2guns:

Csáó

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2874 Dátum: 2008.10.15 08:27:25 »
A 10 w 60-ra azt mondják hogy túl vékony a miénkbe és be is zselésedhet.Azt integrákba ajánlják asszem...Én ezt hallottam

Nekem a ctr-ből csak a váltó kéne...

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #2875 Dátum: 2008.10.15 10:02:04 »
...Ékszíj ami csinálja a hangot.... megnézettem most a haverommal... de aszonta, hogy nem érdemes még cserélni, most az a hang legyen a legkevesebb.... nem csesz szét semmit sem.... Ugyhogy én mág hagyom egy kicsit amig az ékszíjjatnem cserélem...
yarisomban 80.000km után volt egy zörgő hang, 90.000-nél a szíjcsere segített...de nem sokáig...kb 15-20.000km után megint kezdett nyüszőgni (gyári, új ékszíj került rá)
megoldás:
alaposan be kell fújni szilikon sprével 6-800km-ként, és abbamarad (ha nagyon ki van már száradva, akkor lehet,h  az első kezelésnél pár km után ismét be kell fújni ...én jól be szoktam "áztatni" estére)
egyébként csak terheléskor 1200-1800fordulat között nyüszögött...legalább 3 szerelővel megnézettem mire rájöttem...
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.15 10:07:14 írta leszilaci »

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2876 Dátum: 2008.10.15 10:08:35 »
Köszia hozzászólást!

Hát igaz én is próbáltam már befújni.... de nem segített :( laza a szíj.... és aszonták, hogy van egy hidraulikus feszítő ami nem feszít rendesen, az van ki.... 42 ezer :) de megpróbálom még egyszer a szilikont, mivel csak egyszer fújtam rá eddig hát ha megjavul.... !

Mikor egyszer éeszedték a szíjjat akkor abbamaradt, aztán 1500 km után belekezdett megint... :S

Nah majd lesz ami lesz!

Köszi!

Byz

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #2877 Dátum: 2008.10.15 10:14:47 »
Köszia hozzászólást!

Hát igaz én is próbáltam már befújni.... de nem segített :( laza a szíj.... és aszonták, hogy van egy hidraulikus feszítő ami nem feszít rendesen, az van ki.... 42 ezer :) de megpróbálom még egyszer a szilikont, mivel csak egyszer fújtam rá eddig hát ha megjavul.... !

Mikor egyszer éeszedték a szíjjat akkor abbamaradt, aztán 1500 km után belekezdett megint... :S

Nah majd lesz ami lesz!

Köszi!

Byz
indítsd be a kocsit, h a szíj forogjon.
majd a szilikonsprére rakd rá azt a kis szívószálat, és ne csak fújkodd, hanem egyenletesen, folyamatosan a palack negyedét fújjad rá.
és ne csak a szíj külső felét! hanem a belsejét is próbáld meg (csak a kezedre vigyázz,h meg ne égesse, be ne csípje a szíj)
sokat kell ráfújni elsőre, és mondom: ismételd meg ezt másnap

el fog múlni :)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2878 Dátum: 2008.10.15 12:55:51 »

indítsd be a kocsit, h a szíj forogjon.
majd a szilikonsprére rakd rá azt a kis szívószálat, és ne csak fújkodd, hanem egyenletesen, folyamatosan a palack negyedét fújjad rá.
és ne csak a szíj külső felét! hanem a belsejét is próbáld meg (csak a kezedre vigyázz,h meg ne égesse, be ne csípje a szíj)
sokat kell ráfújni elsőre, és mondom: ismételd meg ezt másnap

el fog múlni :)


Nekem is volt hasonló problémám még az előző autómnál és én is a fent említett műveletet hajtottam végre amit Laci mondott. Nekem is sikerült és megoldódott a gond. Az a lényeg, hogy tényleg egyenletesen kell "áztatni" a szíjat, fújjál rá bőven és nyugodtan miközben forog, kívül belül, baj úgy sem lesz!
Toyota Yaris T SPORT
153



Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #2879 Dátum: 2008.10.15 13:04:34 »
zorits, de jó, hogy előkerültél, szonda ügyben van valami okosság, akkor tudsz szerezni nekm?
Köszi!