Szerző Téma: Pénzügyek kérdezz-felelek ....  (Megtekintve 227304 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #210 Dátum: 2014.01.07 19:52:27 »
Mert a céges kp forgalom is korlátozott. Ráadásul ha sok dolgozó van, akkor a kp telephelyre szállítása nagyon szigorodott és igen sokba kerül.
Értem :szemez: Én 1989 óta 2 fős cégekben dolgoztam és én voltam/vagyok a főni :sorcerer: ;)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Re: Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #211 Dátum: 2014.01.07 19:54:06 »
mert nem a prémium csomagod van;(
a netes felületük egyre jobb.
Az a premium meg jó drága, alapból :D
De lehet, hogy vissza kéne oda pártolni, azt talán nem adják el. :D
A cég bankját is eladták az oroszoknak, de nem változott semmi. De valahol úgy érzem eladtak minket mint egy rabszolgát :wacko:
« Utoljára szerkesztve: 2014.01.07 19:57:18 írta OldPiet »

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #212 Dátum: 2014.01.07 19:56:41 »
Megnéztem. Kihoz 192 találatot és "igénybevétel lehetséges" opciókat.
Lehet tovább szűkíteni, nekem a 3. szűkítés után már csak 16 találat van  ::)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #213 Dátum: 2014.01.07 19:58:18 »
Értem :szemez: Én 1989 óta 2 fős cégekben dolgoztam és én voltam/vagyok a főni :sorcerer: ;)
Az más. Nálunk legutóbb a bözsiutalványt és a ÜCS-t páncélautó hozta 3 fős kísérettel.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #214 Dátum: 2014.01.07 20:04:47 »
Az más. Nálunk legutóbb a bözsiutalványt és a ÜCS-t páncélautó hozta 3 fős kísérettel.
Ja 2-re már nem lehet bízni, mert könnyen elosztják kétfelé :ph34r:

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #215 Dátum: 2014.01.07 20:18:07 »
nekem meg az összes állandó utalásom ingyenes. van vagy 7-8 per hó, és természetesen minden utalást egyébként is állandóra állítok be, amikor meg elment a pénz, akkor törlöm  :devil: cserébe alig van kamat. de ez a része pont nem annyira érdekel...bankfiókban meg az elmúlt 5 évben legfeljebb háromszor voltam, ma az ilyesmire már csak elvétve van szükség. de persze ha az embernek konkrét ügye van, akkor azt ott kell intézni...én tegnap pont ezt az ingyenes kp-felvételt intéztem el a netes felületről...ehhez sem kell már bemenni

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #216 Dátum: 2014.01.07 20:38:33 »
nekem meg az összes állandó utalásom ingyenes. van vagy 7-8 per hó, és természetesen minden utalást egyébként is állandóra állítok be, amikor meg elment a pénz, akkor törlöm  :devil: cserébe alig van kamat. de ez a része pont nem annyira érdekel...bankfiókban meg az elmúlt 5 évben legfeljebb háromszor voltam, ma az ilyesmire már csak elvétve van szükség. de persze ha az embernek konkrét ügye van, akkor azt ott kell intézni...én tegnap pont ezt az ingyenes kp-felvételt intéztem el a netes felületről...ehhez sem kell már bemenni
Az ingyenes lesz, vagy csak nem terheli tranzakciós illeték a pácienst? :hmmmm:

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #217 Dátum: 2014.01.07 21:29:38 »
nekem meg az összes állandó utalásom ingyenes. van vagy 7-8 per hó, és természetesen minden utalást egyébként is állandóra állítok be, amikor meg elment a pénz, akkor törlöm  :devil: cserébe alig van kamat. de ez a része pont nem annyira érdekel...bankfiókban meg az elmúlt 5 évben legfeljebb háromszor voltam, ma az ilyesmire már csak elvétve van szükség. de persze ha az embernek konkrét ügye van, akkor azt ott kell intézni...én tegnap pont ezt az ingyenes kp-felvételt intéztem el a netes felületről...ehhez sem kell már bemenni
És melyik banknál milyen csomagod van? (Állandó átutalásom nekem nincs, de azok is ingyenesek. Gyakorlatilag csak a kártyának az éves díja a felmerülő költség, azt meg mindenféle promóciban visszakapom.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26337
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #218 Dátum: 2014.01.08 00:05:30 »
music     

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #219 Dátum: 2014.01.08 08:23:26 »
Egyes hírek szerint a bankokat terhelő megszorítások ismét a lakosságnál landolnak, pl a kértyadíjak duplájára emelésével....  :whistling:
Így amit megnyernek az emberek a rezsin, azt duplán-triplán elvesztik a banknál.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #220 Dátum: 2014.01.08 08:25:10 »
és megint kinek lesz több pénze? hát a rohadt szemét bőrlenyúzó bankoknak...
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #221 Dátum: 2014.01.08 08:38:59 »
De mégis mit vártak?
Ha volna valóságos verseny, akkor talán benyelnék, de nem úgy tünik. Azért a bankok haszon orientáltak. ;)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #222 Dátum: 2014.01.08 08:57:16 »
Egyes hírek szerint a bankokat terhelő megszorítások ismét a lakosságnál landolnak, pl a kértyadíjak duplájára emelésével....  :whistling:
Így amit megnyernek az emberek a rezsin, azt duplán-triplán elvesztik a banknál.
Ha nem is a reszi vs bankadók függnek össze, de a bankok a plusz terheiket behajtják a bankszámlatulajdonosokon.
A rezsicsökkentés más multikat pl e-ont sújtja, de részben állami/önkormányzati cégeket is (akik annyira nyilván eddig se voltak nyereségesek)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #223 Dátum: 2014.01.08 09:04:57 »
De mégis mit vártak?
Ha volna valóságos verseny, akkor talán benyelnék, de nem úgy tünik. Azért a bankok haszon orientáltak. ;)
A bankok a sok nagy nyereséget hozó hiteleikhez ragaszkodnak, nyilván nem szeretnének lemondani a már kiharcolt profitjukról. Csak azt felejtik el hogy ezt a nagy hiteltömeget soha nem fogják tudni behajtani. Örülhetnének hogy az állam probál  segíteni a hitelkárosultaknak , különben becsődölnének .

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Pénzügyek kérdezz-felelek ....
« Válasz #224 Dátum: 2014.01.08 09:08:43 »
Az ingyenes lesz, vagy csak nem terheli tranzakciós illeték a pácienst? :hmmmm:
ha utalok, akkor annak díja van. ha állandó az utalás, akkor nincs. szerintem ez független a tranzakciós illetéktől. amit egyébként máig nem értek, hogy hogyan működik  :hmmmm: