Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3374536 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16710 Dátum: 2016.12.05 05:26:42 »
Kösz, de nem áll módomban!  :no:

Értem, reho kolléga története itt is olvasható, korábban  leírta.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16711 Dátum: 2016.12.05 09:54:42 »
Kösz, de nem áll módomban!  :no:

Akkor ha linket túrok, azzal se mész sokra. Amúgy a csoportban van, pár napos téma, vissza tudsz pörgetni rá.

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16712 Dátum: 2016.12.06 11:55:37 »
Akkor ha linket túrok, azzal se mész sokra. Amúgy a csoportban van, pár napos téma, vissza tudsz pörgetni rá.

Nem vagyok csoporttag... :)

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16713 Dátum: 2016.12.06 18:16:11 »
Most egy jó szaftos Dodó sztoriért én sem fogok a facebook-ra regisztrálni. Jobb híján (mert láthatóan hipertitkos a történet) megelégszem annyival, hogy nem ajánlott hozzá menni. :)

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16714 Dátum: 2016.12.07 10:15:28 »
Most egy jó szaftos Dodó sztoriért én sem fogok a facebook-ra regisztrálni. Jobb híján (mert láthatóan hipertitkos a történet) megelégszem annyival, hogy nem ajánlott hozzá menni. :)

Mintha csak magam mondtam volna, Ványadt Ványadtovics Vinyov.

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16715 Dátum: 2016.12.07 10:33:29 »
A történet nem hipertitkos. A facebook és a csoport is nyílt, bárki csatlakozhat, akár álnéven is mint ide. Az idő viszont véges.

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16716 Dátum: 2016.12.07 16:58:11 »
A történet nem hipertitkos. A facebook és a csoport is nyílt, bárki csatlakozhat, akár álnéven is mint ide. Az idő viszont véges.
"Új tagok figyelmébe. Elkerülendő a spammelést, trollkodást arctalan, üres és/vagy frissen létrehozott, kamuszagú (gulyásleves csipetkével és hasonló nevű) profilokat csak belső ajánlás esetén engedélyezünk."

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16717 Dátum: 2016.12.07 17:28:34 »
A történet nem hipertitkos. A facebook és a csoport is nyílt, bárki csatlakozhat, akár álnéven is mint ide. Az idő viszont véges.

Még egyszer. Nincs Facebook profilom és nem is lesz. Ha beszélgetni szeretnék autókról, arra egy fórum való. Köszönöm, de nekem nem kellenek a kéretlen reklámok, az üzenőfalra kirakott kamu halálhírek, valamint hogy a kedves oldal kövesse minden lépésemet a neten. Tudom, hogy dinoszaurusz vagyok ezzel a felfogással, de nem érdekel. :)

Mellesleg ennyi erővel le is írhattad volna pár szóban, hogy mondjuk egy újabb fantom cellacsere történt...

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16718 Dátum: 2016.12.08 08:59:55 »
"Új tagok figyelmébe. Elkerülendő a spammelést, trollkodást arctalan, üres és/vagy frissen létrehozott, kamuszagú (gulyásleves csipetkével és hasonló nevű) profilokat csak belső ajánlás esetén engedélyezünk."
Kowee, ha dert, edk vagy sghu77 kolléga itt jelzi neked, hogy ő csak ezért létrehoz egy szinte üres FB profilt, hogy tudjon a csoportba írni, akkor sem engednéd be?

Még egyszer. Nincs Facebook profilom és nem is lesz. Ha beszélgetni szeretnék autókról, arra egy fórum való. Köszönöm, de nekem nem kellenek a kéretlen reklámok, az üzenőfalra kirakott kamu halálhírek, valamint hogy a kedves oldal kövesse minden lépésemet a neten. Tudom, hogy dinoszaurusz vagyok ezzel a felfogással, de nem érdekel. :)

Mellesleg ennyi erővel le is írhattad volna pár szóban, hogy mondjuk egy újabb fantom cellacsere történt...
Szíved joga nem regisztrálni a facebookra, és meg is értelek valahol. Csak kérlek ne vessétek a szemünkre, ha nem kopizzuk be ide mindig azt ami ott zajlik - csupán erre akartam rávilágítani.

Egyébként nekem több ismerősöm van aki nem "ismerősöm/barátom" a facebook-on, csak és kizárólag azért van ott, hogy bizonyos csoportokat tudjon írni-olvasni, ergo fórumnak használja. Mondhatnám azt is, hogy vette a fáradságot hogy ezt megtegye azért, hogy információhoz jusson és nem mástól kéri, hogy olvassa fel neki a mai újságot. Persze ha Kowee válasza a fenti felvetésemre nem, akkor nyilván így nem menne.

Rátérve a dodó sztorira: tömören az derült ki, hogy kicsit felmentek nála az árak, mert tanult gondolom az esetemből. 150 az akksi javítás és semmi közöd hozzá, hogy hány cellát cserélt ki. Ezen többen megakadtak és jöttek még a lehúzós sztorik. De ez tényleg egy hosszabb beszélgetés volt és így tömörítve nem adja vissza az "élményt"  :lol:

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16719 Dátum: 2016.12.08 09:32:13 »
No offense, de tényleg. :) Köszönöm, hogy beírtad ide tömören!

Azzal pedig tisztában vagyok, hogy így lemaradhatok bizonyos információkról. Ez a döntésemmel jár, és semmiképp sem szeretnék követelőzni, hogy márpedig írjátok be ide is. Ez nem volt célom.

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16720 Dátum: 2016.12.08 09:59:02 »
Propagandában is erősített:

,,Ez egy Japan versenycsapat álltal támogatot klubszerviz.''

,,Az egyik ilyen eredeti JAPAN Hybridregeneráló és balanszírozó gép Európában egyedül nálunk található !''

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16721 Dátum: 2016.12.08 10:02:26 »
Kowee, ha dert, edk vagy sghu77 kolléga itt jelzi neked, hogy ő csak ezért létrehoz egy szinte üres FB profilt, hogy tudjon a csoportba írni, akkor sem engednéd be?
Szíved joga nem regisztrálni a facebookra, és meg is értelek valahol. Csak kérlek ne vessétek a szemünkre, ha nem kopizzuk be ide mindig azt ami ott zajlik - csupán erre akartam rávilágítani.

Egyébként nekem több ismerősöm van aki nem "ismerősöm/barátom" a facebook-on, csak és kizárólag azért van ott, hogy bizonyos csoportokat tudjon írni-olvasni, ergo fórumnak használja. Mondhatnám azt is, hogy vette a fáradságot hogy ezt megtegye azért, hogy információhoz jusson és nem mástól kéri, hogy olvassa fel neki a mai újságot. Persze ha Kowee válasza a fenti felvetésemre nem, akkor nyilván így nem menne.

Rátérve a dodó sztorira: tömören az derült ki, hogy kicsit felmentek nála az árak, mert tanult gondolom az esetemből. 150 az akksi javítás és semmi közöd hozzá, hogy hány cellát cserélt ki. Ezen többen megakadtak és jöttek még a lehúzós sztorik. De ez tényleg egy hosszabb beszélgetés volt és így tömörítve nem adja vissza az "élményt"  :lol:
Természetesen ha tudjuk hogy itteni tagok állnak melyik profil mögött, akkor tudok szólni a másik két moderátornak is nehogy ők töröljék.
Erre utaltam hogy ajánlás alapján ezek a profilok si bekerülnek.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16722 Dátum: 2016.12.08 15:50:33 »
emberek,
gondolkodom némi biztonsági fícsör beépíttetésén az autóba.
szívesen vennék ötleteket, tippeket. ami érdekel: hogy macerás legyen az ellopása. ami nem érdekel: riasztó.
kösz

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16723 Dátum: 2016.12.08 18:52:44 »
Természetesen ha tudjuk hogy itteni tagok állnak melyik profil mögött, akkor tudok szólni a másik két moderátornak is nehogy ők töröljék.
Erre utaltam hogy ajánlás alapján ezek a profilok si bekerülnek.
Mivel én itt is és ott is admin/modi  vagyok, így szerintem  írjatok, hogy milyen néven FB-ztek és nyomom az entert, ha megfelel.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16724 Dátum: 2016.12.08 18:54:24 »
emberek,
gondolkodom némi biztonsági fícsör beépíttetésén az autóba.
szívesen vennék ötleteket, tippeket. ami érdekel: hogy macerás legyen az ellopása. ami nem érdekel: riasztó.
kösz


Küldök egy ismertetést, utána a többit priviben.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.