Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3368237 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15135 Dátum: 2016.03.03 11:36:37 »
Udv,

terkep frissite es rendszer frissites megoldva (USB-s frissites szuper jol mukodik a hivatalos oldalrol), ingyen

uj kerdes, volt mar szo valahol rola, de nem talalom: ablaktorlo, milyet erdemes, vagy vegyem amit akarok (E12hoz meg aurishoz is Boscht hasznaltam, a bladebol)
olyat mint az eredeti (burkolattal) lehet valahol beszerezni, vagy csak gyari van?
kosz

"terkep frissite es rendszer frissites megoldva (USB-s frissites szuper jol mukodik a hivatalos oldalrol), ingyen"

Ezt kifejtenéd? :)

dr.gonzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15136 Dátum: 2016.03.03 16:15:28 »
"terkep frissite es rendszer frissites megoldva (USB-s frissites szuper jol mukodik a hivatalos oldalrol), ingyen"

Ezt kifejtenéd? :)

nekem nem a nagyonnagy navi van, hanem van felette cd nyilas is, touch&go plus talan a neve, van egy opcio a rendszer tulajdonsagok abalakban, miszerint USB ment, az usb media csatlakozora bedugsz egy usb tarat megnyomod es keszit egy "tukrot" a rendszredrol,
a toyota oldalan regisztralsz, es letoltesz egy seged programot, amit ha elinditasz akkor az usbre mentett adatokbol a regisztralt accountodon keresztul csekkolja az elerheto frissiteseket, ebbe beletartozik a navi rendszer frissites, terkep, applikacik (van olyan anvi ugye ami azt is tud), es ami friss letolti es felrakja az usbe, amit utanna visszadugsz a kocsiba, es frissti is magat, szorostulborostul
nem tudom az utolso aktualis terkepet rakta-e fel vagy csak az ami az elso 3 evben jart de igy 2015 valamikori lett a terkep az eredeti 2011 ;))s helyett,

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15137 Dátum: 2016.03.03 16:17:32 »
nekem nem a nagyonnagy navi van, hanem van felette cd nyilas is, touch&go plus talan a neve, van egy opcio a rendszer tulajdonsagok abalakban, miszerint USB ment, az usb media csatlakozora bedugsz egy usb tarat megnyomod es keszit egy "tukrot" a rendszredrol,
a toyota oldalan regisztralsz, es letoltesz egy seged programot, amit ha elinditasz akkor az usbre mentett adatokbol a regisztralt accountodon keresztul csekkolja az elerheto frissiteseket, ebbe beletartozik a navi rendszer frissites, terkep, applikacik (van olyan anvi ugye ami azt is tud), es ami friss letolti es felrakja az usbe, amit utanna visszadugsz a kocsiba, es frissti is magat, szorostulborostul
nem tudom az utolso aktualis terkepet rakta-e fel vagy csak az ami az elso 3 evben jart de igy 2015 valamikori lett a terkep az eredeti 2011 ;))s helyett,

Yepp, ez a Facelift-es navi.

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15138 Dátum: 2016.03.03 18:55:31 »
nekem nem a nagyonnagy navi van, hanem van felette cd nyilas is, touch&go plus talan a neve, van egy opcio a rendszer tulajdonsagok abalakban, miszerint USB ment, az usb media csatlakozora bedugsz egy usb tarat megnyomod es keszit egy "tukrot" a rendszredrol,
a toyota oldalan regisztralsz, es letoltesz egy seged programot, amit ha elinditasz akkor az usbre mentett adatokbol a regisztralt accountodon keresztul csekkolja az elerheto frissiteseket, ebbe beletartozik a navi rendszer frissites, terkep, applikacik (van olyan anvi ugye ami azt is tud), es ami friss letolti es felrakja az usbe, amit utanna visszadugsz a kocsiba, es frissti is magat, szorostulborostul
nem tudom az utolso aktualis terkepet rakta-e fel vagy csak az ami az elso 3 evben jart de igy 2015 valamikori lett a terkep az eredeti 2011 ;))s helyett,

Kösz! Nekem nem fl-es van. :(

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15139 Dátum: 2016.03.03 20:18:17 »
nekem nem a nagyonnagy navi van, hanem van felette cd nyilas is, touch&go plus talan a neve, van egy opcio a rendszer tulajdonsagok abalakban, miszerint USB ment, az usb media csatlakozora bedugsz egy usb tarat megnyomod es keszit egy "tukrot" a rendszredrol,
a toyota oldalan regisztralsz, es letoltesz egy seged programot, amit ha elinditasz akkor az usbre mentett adatokbol a regisztralt accountodon keresztul csekkolja az elerheto frissiteseket, ebbe beletartozik a navi rendszer frissites, terkep, applikacik (van olyan anvi ugye ami azt is tud), es ami friss letolti es felrakja az usbe, amit utanna visszadugsz a kocsiba, es frissti is magat, szorostulborostul
nem tudom az utolso aktualis terkepet rakta-e fel vagy csak az ami az elso 3 evben jart de igy 2015 valamikori lett a terkep az eredeti 2011 ;))s helyett,

Hát ez szép, ehhez képest a "csúcs" Pro változat meg azon kívül hogy alapból is drágább, még a frissítése is az, és még körülményes is. Nem tudom hogy gondolta ezt a Toyota.

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15140 Dátum: 2016.03.03 22:32:46 »
Hát ez szép, ehhez képest a "csúcs" Pro változat meg azon kívül hogy alapból is drágább, még a frissítése is az, és még körülményes is. Nem tudom hogy gondolta ezt a Toyota.

A T&G Pro-ról van szó?

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15141 Dátum: 2016.03.03 23:08:49 »
A T&G Pro-ról van szó?

Nálam igen: Toyota Touch Pro
Még jó, hogy hdd-s, és így van kerülőút, de akkor is.

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15142 Dátum: 2016.03.04 00:03:09 »
Nálam igen: Toyota Touch Pro
Még jó, hogy hdd-s, és így van kerülőút, de akkor is.

Nekem sima T&G-m van azt is elég egyszerű frissíteni. Érdekes ez a hozzáállás a Toyotá-tól.

dni

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15143 Dátum: 2016.03.04 10:13:25 »
Sziasztok,

2005-ös Priusomban kigyulladt a Check engine lámpa ismét P0138 hibajezéssel, ami a Oxygen szenzor hibájára utal, de állítólag az nem romlik el, hanem a katalizátorral szokott lenni problam 200k futásteljesítmény felett, melynek gyári cseréje 300-350k, de Priusgurunál 1év garanciával 80K-ba megáll. Van valakinek tapasztalat ebben a témakörben?

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15144 Dátum: 2016.03.04 12:22:43 »
Sziasztok,

2005-ös Priusomban kigyulladt a Check engine lámpa ismét P0138 hibajezéssel, ami a Oxygen szenzor hibájára utal, de állítólag az nem romlik el, hanem a katalizátorral szokott lenni problam 200k futásteljesítmény felett, melynek gyári cseréje 300-350k, de Priusgurunál 1év garanciával 80K-ba megáll. Van valakinek tapasztalat ebben a témakörben?

Csati széthúz, megpucol összerak? Megtörtént?

dni

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15145 Dátum: 2016.03.04 15:49:16 »
Nem, még nem. De köszönöm a tippet. Ennek utána kellene néznem, mert fogalmam sincs milyen csatit kellene széthúznom és megpucolnom + aknám sincs, de azt még lehet megoldom vhogy.  ::)

Gabes3

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15146 Dátum: 2016.03.04 21:16:38 »
Voltam Dodónál. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Kiderült, hogy a Frey-nél sem annyira korrektek.

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15147 Dátum: 2016.03.04 21:29:52 »
Bővebben?

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15148 Dátum: 2016.03.04 22:12:19 »
Bővebben?
Csatlakozom !!     ??????
Üdv!

flower78

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15149 Dátum: 2016.03.05 09:23:59 »