Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3368209 alkalommal)

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában

Waresz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 348
    • Robogóalkatrész.Hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13260 Dátum: 2015.06.23 06:25:36 »
Üdv a világomban!  :D Elvileg kettő kulcs jár hozzá.  Most került fel a hahura egy solártetős magyarországi 3,6 MIO HUF-ért, ha érdekel. (ajánlott az autóvadász beállítása) Egész korrektnek néz ki a képeken.  Sajnos nem navis, így nálam nem játszik.

Nézd csak!

Nekem a 2-eshez 3 kulcs van...

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13261 Dátum: 2015.06.23 08:34:29 »
Ha van bluetooth elm-ed, megvetted a torque pro-t és a PID-eket beletöltötted a kártya .torque/extendedpid könyvtárba (maj be importáltad a torque-ba)
settings/manage extra pid sensors/add predefined sets, kiválasztod a reverse beep disable PID-et, megnyomod az EDIT gombot majd a TEST gombot és kikapcsolja. A techstreamben meg a customize parameters/alerts alatt találod meg a reverse beep opciót a biztonsági öv sípolásokkal együtt
Hol van olyan PID gyűjtemény, ami tartalmaz ilyent? Én most tételesen átnéztem az én Pid fájlomat, de nem találok benne ilyent.

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13262 Dátum: 2015.06.23 09:27:08 »
Hol van olyan PID gyűjtemény, ami tartalmaz ilyent? Én most tételesen átnéztem az én Pid fájlomat, de nem találok benne ilyent.

Menj 8 hozzászólással lejjebb, amit ott linkelt kowee pid-et abban van.

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13263 Dátum: 2015.06.23 09:28:59 »
Hol van olyan PID gyűjtemény, ami tartalmaz ilyent? Én most tételesen átnéztem az én Pid fájlomat, de nem találok benne ilyent.
Menj 8 hozzászólással lejjebb, amit ott linkelt kowee pid-et abban van.
...és, ha neked sikerül azzal megcsinálni akkor jelezd légyszi, hogy kielemezhessük mit csinálok rosszul.  :wacko:

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13264 Dátum: 2015.06.23 09:30:58 »
...és, ha neked sikerül azzal megcsinálni akkor jelezd légyszi, hogy kielemezhessük mit csinálok rosszul.  :wacko:

Még nem próbáltam, csak megnéztem a pid tartalmát.
Már annyira megszoktam a csipogást, komolyan hiányozna.
« Utoljára szerkesztve: 2015.06.23 09:32:47 írta edhunter »

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13265 Dátum: 2015.06.23 09:56:16 »
Menj 8 hozzászólással lejjebb, amit ott linkelt kowee pid-et abban van.
Ja, télleg, sorry!  :whistling:

Én is most a kiscsávó miatt akarnám esetleg, mert tuti felébred, mikor elkezdek tolatni... :)

Amúgy volt már egyetlen egyszer olyan, h fordultam meg ház előtti utcán a garázslejáróban, félig letolattam, vártam, míg elment egy autó, közben szólt a zene (halkan), bamultam, majd egy határozott gázadással elindultam... hátrafelé... mert nem raktam vissza D-be.. Gyorsan átugrottam a fékre, szerencsére még megálltam mielőtt (ferdén állás miatt) koccoltam volna a beton oldalfalat. A szívem is majd megállt! :) De itt a csipogás sem segített, annyira nem ott jártam, nem Priussal is úgy jártam volna akkor, pedig nem vagyok egy kezdő sofőr. :)
« Utoljára szerkesztve: 2015.06.23 10:04:33 írta zezoka »

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13266 Dátum: 2015.06.23 10:47:36 »
Köszi, én is efelé hajlok, asszem meg is rendelem.
Köszi. Így már látszik, rá is nyomtam a TEST-re de nem történt semmi változás. Minden ugyanúgy csipog... :( A válasz az volt, hogy NO DATA. Egyébként néztem a parancsokat ami benne van, ezt korábban az ELM Terminal-al már próbáltam kézzel beírni, ott sem sikerült. Lehet, hogy az ELM-em nem a legjobb. Megpróbálom majd alkalomadtán kábellel, ha más ötlet nincs.
Akkor viszont tényleg a kábel marad. Sajnos én is valami 3-4 évevl ezelőtt csináltam, így nem tudom már hogy melyik módszerrel végeztem, csak azt, mivel próbálákoztam. :)

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13267 Dátum: 2015.06.23 10:49:40 »
Sziasztok!

Prius vásárlásán töröm a fejem. 2009-2011 évjárat érdekel max 3,5 M Ft-ig.
Mire figyeljek nagyon az autó átnézése közben (a szokásos dolgokon kívül természetesen)?
Szeretnék minél több tanácsot kapni, jó lenne nem mellényúlni... :nonono:
Gyárilag hány kulccsal adták őket? Van aki 1 db-al adja, ami gyanura ad okot.  :eek:

Köszönöm a segítséget, mindenkinek, előre is  ::)
Két kulcs jár hozzá. Ha csak 1-el jön, techstreammel letiltható a hiányzó kulcs. (tehát hogy csak a fizikailag ott lévő kulcsok maradjanak aktívak.)

angyalföld

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13268 Dátum: 2015.06.23 10:54:59 »
Két kulcs jár hozzá. Ha csak 1-el jön, techstreammel letiltható a hiányzó kulcs. (tehát hogy csak a fizikailag ott lévő kulcsok maradjanak aktívak.)

Ha casco-t akarok kötni, márpedig akarok, akkor viszont bukó ha csak 1 db kulcs van. Jól gondolom?
Csak óvatosan!

angyalföld

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13269 Dátum: 2015.06.23 10:57:02 »
Üdv a világomban!  :D Elvileg kettő kulcs jár hozzá.  Most került fel a hahura egy solártetős magyarországi 3,6 MIO HUF-ért, ha érdekel. (ajánlott az autóvadász beállítása) Egész korrektnek néz ki a képeken.  Sajnos nem navis, így nálam nem játszik.

Nézd csak!

Van benne Navi és már "csak" 3,49 M. Vagy mást linkeltél be, mint amit szerettél volna?
Az autóvadász volt az első, amit aktiváltam, mert eléggé megkönnyíti a dolgom.  :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2015.06.23 11:12:55 írta angyalföld »
Csak óvatosan!

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13270 Dátum: 2015.06.23 11:09:59 »
Üdv a világomban!  :D Elvileg kettő kulcs jár hozzá.  Most került fel a hahura egy solártetős magyarországi 3,6 MIO HUF-ért, ha érdekel. (ajánlott az autóvadász beállítása) Egész korrektnek néz ki a képeken.  Sajnos nem navis, így nálam nem játszik.

Nézd csak!

Vajon miért Fahrenheitben írja ki a külső-belső hőmérsékletet, csak nem amerikai szürkeimport? :)

angyalföld

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13271 Dátum: 2015.06.23 11:14:35 »
Vajon miért Fahrenheitben írja ki a külső-belső hőmérsékletet, csak nem amerikai szürkeimport? :)
Írja a hirdetésben, hogy amerikai modell, szóval nem árul zsákbamacskát  Csak győzd átszámolni km/h-ba a sebességedet mérföldből egy 30-as táblánál  :lol:
Csak óvatosan!

angyalföld

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13272 Dátum: 2015.06.23 11:18:08 »
Nekem a 2-eshez 3 kulcs van...
Na most akkor 2 vagy 3 kulcs jár hozzá?
Nekem a Corollához 2 teljeskörűt és egy szervízkulcsot adtak anno. Gondolom minden Toyota modellre igaz lehet ez. Vagy nem.  :surrender:
Csak óvatosan!

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13273 Dátum: 2015.06.23 11:27:06 »
igaz
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #13274 Dátum: 2015.06.23 11:31:14 »
Na most akkor 2 vagy 3 kulcs jár hozzá?
Nekem a Corollához 2 teljeskörűt és egy szervízkulcsot adtak anno. Gondolom minden Toyota modellre igaz lehet ez. Vagy nem.  :surrender:
Corollámhoz (e12) anno nekem is 2+1 kulcs járt, de priushoz 2db jár gyárilag én úgy tudom.