Szerző Téma: Biztosítás  (Megtekintve 591427 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re: Biztosítás
« Válasz #1950 Dátum: 2012.03.29 10:04:41 »
És ez mennyire gyors? Mert xerintem nemlenne hátrány,ha órákon/1napon belül tisztáznád a dolgot! Vhogy nyugisabban lehet ugy kocsikázni,ha tudod,h minden sinen van,m anno józsef atesz balatonszárszón!;)
Megvárom az E-mailt, majd meló után otthon körbetelefonálok mindenkit. Nincs kéznél az összes szerződésem ...
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

gomzol

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1590
Re: Biztosítás
« Válasz #1951 Dátum: 2012.03.29 10:44:54 »
Küldtem nekik egy Ímélt, meglássuk mit reagálnak. Alkuszi szerződésben benne van hogy nekik kell csinálni, be is kérték az előző bizti kötvényszámát.
Szerintem a legtöbbször felesleges az alkuszokat közbeiktatni, mert csak egy újabb lehetséges hibaforrást adunk a rendszerhez, miközben ők alig csinálnak valamit, Neked meg nem lesz számottevően kevesebb teendőd.
A KGFB kalkulátoraik sokszor nem teljesek, vagy éppen pontatlanok, esetleg nem is igazán függetlenek...  :whistling:
Erre a célra ma már ott van a Mabiszé, ami megbízható, és utána pedig célszerű a kiválasztott biztosító saját honlapján megkötni a biztosítást.  ;)

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Biztosítás
« Válasz #1952 Dátum: 2012.03.29 10:46:43 »
Én eddig kétszert váltottam biztosítót a netrisk segítségével (náluk is kötöttem először) és nekem eddig mindent példásan elintéztek.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

gomzol

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1590
Re:Biztosítás
« Válasz #1953 Dátum: 2012.03.29 10:58:35 »
Én eddig kétszert váltottam biztosítót a netrisk segítségével (náluk is kötöttem először) és nekem eddig mindent példásan elintéztek.
Persze, nyilván rengeteg pozitív példa akad, de ha nem jó adatokat adnak ki a kalkulátoraik (aminek ha nem nézel utána, akkor sose tudod meg, hogy olcsóbban is lehetett volna), és hiba esetén ugyanúgy jelezned kell feléjük, mintha közvetlenül a biztosítónak jeleznél, akkor minek is menjen rajtuk keresztül?

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Biztosítás
« Válasz #1954 Dátum: 2012.03.29 11:13:05 »
Én eddig kétszert váltottam biztosítót a netrisk segítségével (náluk is kötöttem először) és nekem eddig mindent példásan elintéztek.
Hibafaktor mindenbe benne van, toyotából is ki lehet fogni hibás példányt :P
Ezért is kezdem a kérdezősködést netrisknél, talán elolvasták már az E-mailt és most fejvesztve kapkodnak és intézkednek ahogy tudnak :)
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Biztosítás
« Válasz #1955 Dátum: 2012.03.29 11:35:12 »
Hibafaktor mindenbe benne van, toyotából is ki lehet fogni hibás példányt :P
Ezért is kezdem a kérdezősködést netrisknél, talán elolvasták már az E-mailt és most fejvesztve kapkodnak és intézkednek ahogy tudnak :)

erre egy ideillő nótával reagálnék...ha arra vársz,h vki elintézi itt a netrisknél a dolgot!!  :)


ha te nem intézkedsz...xerintem tuti nemfog a netrisk tenni 2 xalmaszálat se keresztbe ezügyben..a saját negativ tapasztalatom ezt mutatja!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Biztosítás
« Válasz #1956 Dátum: 2012.03.29 11:55:55 »
erre egy ideillő nótával reagálnék...ha arra vársz,h vki elintézi itt a netrisknél a dolgot!!  :)


ha te nem intézkedsz...xerintem tuti nemfog a netrisk tenni 2 xalmaszálat se keresztbe ezügyben..a saját negativ tapasztalatom ezt mutatja!!
Délután menni fog a körtelefon ...
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Biztosítás
« Válasz #1957 Dátum: 2012.03.29 13:00:36 »
Délután menni fog a körtelefon ...
Nah megnyugtató választ kaptam: Aegonhoz nem érkezett felmondó nyilatkozat, a Netrisknél viszont megvan a lepecsételt papír hogy elküldték nekik és meg is kapták. Megreklamálják. Ha megállítanak (hatóságilag vagy másik autós társam karosszériája által), van érvényes biztim az Uniquanál szerintük. :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Biztosítás
« Válasz #1958 Dátum: 2012.03.29 13:05:03 »
ügylegyen...de az hogylehet,h az előző biztositód aztmondja,h nem kapta meg a felmondásodat de mégis van egy lepöcsételt papir,h átvették a felmondót??  fura...de én azt tanácsolom neked,h 1 év mulva hagyd ki a bré netrisket és csináld ugy,mint én! akkor 1 gonddal kevesebb!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Biztosítás
« Válasz #1959 Dátum: 2012.03.29 13:14:39 »
ügylegyen...de az hogylehet,h az előző biztositód aztmondja,h nem kapta meg a felmondásodat de mégis van egy lepöcsételt papir,h átvették a felmondót??  fura...de én azt tanácsolom neked,h 1 év mulva hagyd ki a bré netrisket és csináld ugy,mint én! akkor 1 gonddal kevesebb!!
Állítólag megkapták, visszaigazolták csak nem rögzítették a rendszerben.
És persze megjött az E-mail is, miszeint telefonbeszélgetésünkre reagálva ....
Szal nem érdemes senkit levélben zaklatni :D
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.29 13:26:52 írta DonPrego »
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:Biztosítás
« Válasz #1960 Dátum: 2012.03.29 15:02:51 »
ügylegyen...de az hogylehet,h az előző biztositód aztmondja,h nem kapta meg a felmondásodat de mégis van egy lepöcsételt papir,h átvették a felmondót??  fura...de én azt tanácsolom neked,h 1 év mulva hagyd ki a bré netrisket és csináld ugy,mint én! akkor 1 gonddal kevesebb!!
Nem kell ahhoz netrisk, hogy ilyen forduljon elő. Viszont ha magad intézed, és ilyen történik, akkor nehezebb kiverni belőlük az igazadat.
music     

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Biztosítás
« Válasz #1961 Dátum: 2012.03.29 15:50:41 »
nah,megoldodni látszik,még a végén mondi mégis megtudja hajtani az uj kuplungos vasadat holn.este..:)

1x kimekk már énis...
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Biztosítás
« Válasz #1962 Dátum: 2012.03.29 16:06:11 »
nah,megoldodni látszik,még a végén mondi mégis megtudja hajtani az uj kuplungos vasadat holn.este..:)

1x kimekk már énis...
Ez a Március vége valahogy nem az autózás és a nyugalom jegyében zajlott :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Biztosítás
« Válasz #1963 Dátum: 2012.03.29 16:08:27 »
nah,megoldodni látszik,még a végén mondi mégis megtudja hajtani az uj kuplungos vasadat holn.este..:)

1x kimekk már énis...
Ideje lenne! ;) :flowers: Bár pont nagyon szutyok időt mondanak holnap estére (ergo nem lehet sokáig beszélgetni a  kocsiknál. :( Igaz, ott az Aréna "melegedőnek".  :D
         

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Biztosítás
« Válasz #1964 Dátum: 2012.03.29 16:12:13 »
:))

most elvan szakadva a combizmom,nem tudok sokat járkálni,ácsorogni...de az idő nem lényeg...anyám pingvin,apám jegesmedve volt..én meg eszkimóka lettem nagykoromra...ugyhogy birom a hideget..-20ig mosolygok...az alatt már kötekedős leszek..:)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки