Szerző Téma: Zörejek, nyikorgások stb.  (Megtekintve 723076 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

dragon6006

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
KOTYOGÁS
« Válasz #570 Dátum: 2007.04.10 10:33:58 »
Köszi a tippet, ki is próbáltam a kormány húzogatását amit mondtál, nem mozog.
Én viszont nem tudok vele együtt élni, és idegesít, néha megijedek, hogy széthullik.
Ha együtt tudnék élni vele akkor nem Toyotát vettem volna, hanem kispolszkit, a dévú kaloszt.
Valóban olyan egyébként a hang, mintha lódna valami.
Egyelõre nem tudom mit tegyek, kotyog továbbra is.
A progléma szerintem a kormány körül lesz.
Nem beszélve arról, ha lejár a garancia, ***hatom.
Szabi

Peti

  • Vendég
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #571 Dátum: 2007.04.10 10:47:08 »
Idézetet írta: "Kgabe"

Remeg má' a kezed, mi?! Nem kéne annyi wd40-et szipuzni! :kacag:


Maradjá má! :turelmetlen:
Tudod Te milyen drága a wd40???
Csak ragasztózni szoktam... :nagymosoly:  :wink:

Amúgy nekem ilyen 0:30tól (kb. 1hete) kegyetlenül lelassul a fórum :?  kb. 2-3perc még elküld egy hsz-t, szintén percek még megnyit egy fórumot...
Elpattant egy húr azt nyomogatni kezdtem mindent... :rolleyes:

Peti

  • Vendég
Re: KOTYOGÁS
« Válasz #572 Dátum: 2007.04.10 10:50:20 »
Idézetet írta: "dragon6006"
Köszi a tippet, ki is próbáltam a kormány húzogatását amit mondtál, nem mozog.
Én viszont nem tudok vele együtt élni, és idegesít, néha megijedek, hogy széthullik.
Ha együtt tudnék élni vele akkor nem Toyotát vettem volna, hanem kispolszkit, a dévú kaloszt.
Valóban olyan egyébként a hang, mintha lódna valami.
Egyelõre nem tudom mit tegyek, kotyog továbbra is.
A progléma szerintem a kormány körül lesz.
Nem beszélve arról, ha lejár a garancia, ***.
Szabi


Zavarni zavarhat, ezt megértem, de attól nem kell tartanod, hogy a kezedbe marad a kormány, mondom nekem is a kezdetektõl csinálja, gondolom 30-40ezer km alatt széthullott volna az a valami, pláne pesten... :wink:

Peti

  • Vendég
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #573 Dátum: 2007.04.15 17:24:29 »
Megszüntettem mindkét nyikorgásom, a kuplung rugójához elég kényelmetlen odaférni, elõl a váltórudazathoz már könnyebb, most csend van... :alszok:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #574 Dátum: 2007.04.23 08:59:37 »
Már a régebbi Corollámnál is tapasztaltam egy idegesítõ zajt és sajna a mostaninál is ráleltem erre.Lehúzott ablaknál idegesítõen zörög az ablak.Még a régi 45000-res szervízénél rákérdeztem és aszonták hogy ki van lazulva az a keret amiben az ablakok vannak és csak cserélni lehet az egészet nem pedig javítani.Nem tudtok vmit hátha be lehetne kenni vmi tömítõanyagot vhova hogy ne zörögjön?

Peti

  • Vendég
Re: Hí All!
« Válasz #575 Dátum: 2007.04.23 10:24:14 »
Idézetet írta: "Szuti"
Már a régebbi Corollámnál is tapasztaltam egy idegesítõ zajt és sajna a mostaninál is ráleltem erre.Lehúzott ablaknál idegesítõen zörög az ablak.Még a régi 45000-res szervízénél rákérdeztem és aszonták hogy ki van lazulva az a keret amiben az ablakok vannak és csak cserélni lehet az egészet nem pedig javítani.Nem tudtok vmit hátha be lehetne kenni vmi tömítõanyagot vhova hogy ne zörögjön?


Ha egy kicsit ráhúzol, (le v. föl) akkor nem hagyja abba :?:  nálam igen... :wink:

B. Á r p i

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #576 Dátum: 2007.04.28 20:09:31 »
Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Észrevettem, hogy a jobb elsõ kerék felõl, kb. 55-65 Km/h körül legjobban hallhatóan, fémes ciripelõ hang hallható. Mintha valami hozzáérne valamihez. Van valakinek tippje, mi lehet?
Segítségetek megköszönöm.

Árpi
Árpi

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #577 Dátum: 2007.04.28 21:36:29 »
Idézetet írta: "B. Á r p i"
Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Észrevettem, hogy a jobb elsõ kerék felõl, kb. 55-65 Km/h körül legjobban hallhatóan, fémes ciripelõ hang hallható. Mintha valami hozzáérne valamihez. Van valakinek tippje, mi lehet?
Segítségetek megköszönöm.

Árpi


Valószinu a fékbetéted kopásjelzõje lesz.

Wagnerur

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 126
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #578 Dátum: 2007.04.29 08:44:55 »
Az elsõ perctõl (3 napja) [Repül az idõ. 4 nap már az a 3 :-D] zörgött a balelsõ ajtóban valami. Az elõzõ tulaj hagyta ott a 10001-es gázsprayt. :-) Viszont valami zörög jobbelsõnél is, de még nem jöttem rá mi az. Ciripel ha gyengébb az út minõsége, ami gyakori.

B. Á r p i

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #579 Dátum: 2007.04.29 09:01:11 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "B. Á r p i"
Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Észrevettem, hogy a jobb elsõ kerék felõl, kb. 55-65 Km/h körül legjobban hallhatóan, fémes ciripelõ hang hallható. Mintha valami hozzáérne valamihez. Van valakinek tippje, mi lehet?
Segítségetek megköszönöm.

Árpi


Valószinu a fékbetéted kopásjelzõje lesz.


Köszi szépen az infót.

Árpi
Árpi

Wagnerur

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 126
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #580 Dátum: 2007.05.01 18:27:28 »
Kollegám szerint az ablaktekerõnél a bowden zörög a jobb ajtóban. Lehetséges ez? Nem szedtem szét. Ezt majd a szervizre bízom.

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #581 Dátum: 2007.05.01 19:52:31 »
Nezd meg, hogy a belso tukorharomszog alatt / mellett ha lefele nyomod az ajtokarpitot megszunik-e. Nekem ott nyiszog de ha picit lenyomom 200-300 kilometerig jo. Aztan kezdi megint.

Idézetet írta: "Wagnerur"
Kollegám szerint az ablaktekerõnél a bowden zörög a jobb ajtóban. Lehetséges ez? Nem szedtem szét. Ezt majd a szervizre bízom.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Wagnerur

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 126
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #582 Dátum: 2007.05.04 19:22:48 »
Most nem nyikorog vagymi. Semmit sem csináltam vele.  :shock:

B. Á r p i

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #583 Dátum: 2007.05.22 07:35:44 »
Sziasztok!

Nem tudom, tapasztalt-e már valaki olyan kopogó hangot az autó jobb eleje felõl, ami rendszerint hírtelen kersztirányú úthibákon (pl. villamossín) jelentkezik és legjobban, mintha egy mûanyag dobozban zörgõ tárgyra emlékeztet. Ez a kopogás gyakorlatilag null kilométeresen is már hallatszott. A minap voltam kétéves szervizen a supernél, ahol jeleztem a gondot. A féknyereg környékén zsíroztak valamit, de probléma továbbra is megvan. Van valakinek ötlete?

Üdv. Árpi
Árpi

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Zörejek, nyikorgások stb.
« Válasz #584 Dátum: 2007.05.22 08:31:10 »
Idézetet írta: "B. Á r p i"
Sziasztok!

Nem tudom, tapasztalt-e már valaki olyan kopogó hangot az autó jobb eleje felõl, ami rendszerint hírtelen kersztirányú úthibákon (pl. villamossín) jelentkezik és legjobban, mintha egy mûanyag dobozban zörgõ tárgyra emlékeztet. Ez a kopogás gyakorlatilag null kilométeresen is már hallatszott. A minap voltam kétéves szervizen a supernél, ahol jeleztem a gondot. A féknyereg környékén zsíroztak valamit, de probléma továbbra is megvan. Van valakinek ötlete?

Üdv. Árpi

Javaslom, hogy olvass vissza itt egy oldalt!
Gabe 254.